Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marlena987654

dziewica proszę o opinie panów

Polecane posty

Gość gość
a ja też chcę i nie mam.ale kocham i jestem w dobrym zwiążzku,wróćcie na ziemię,dziewic w dodatku ładnych brak,kobieta też ma potrzeby.każdy by chciał i ożenić się z taką ale powtarzam wróćcie na ziemiż bo w pogoni z aideałęm zostaniecie sami i bez żeniaczki i dzieci.a jak taką poznasz,bo masz takie szczęcie to nie daj jej uciec bo drugiej szansy możesz nie dostać.teraz robi sie to coraz wczesniej i jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miru 65
mam wrażenie że to zlot d****arzy marzących o niewinnej pięknej dziewicy.porozrabiało się i chcecie baranka?Bżdżcie realistami,towaru brak,albo są tak masakrycznie brzydkie,albo mają zwichrowaną psychikę.gdybym poznał ładną zgrabną ciepłą i o fajnym charakterze to ukryłbym ją żeby mi jej nikt nie odebrał,nie ma głupich.a poza tym jestem w zwiążku z niedziewica kocham ją do bólu,ale oddałbym całe to jej dwsd sexualne za to bym był pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XPMaximusXPX
to weź ją w rajstopach, będziesz pierwszy hahahhahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miru 65
to nie jest temat to zabawy szczeniaku,to poważna sprawa.prawdziwa dziewica to skarb,dojrzejesz to zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek janek098
szczeniaki won co wy wiecie o życiu.docenicie jak skończycie studia i zapragniecie stabilizacji domu i ososby której możesz w 100% zaufać.nie znam faceta który by nie chciał dziewicy.wyzwolone trzydziestki zdradzające mężów i robiące to od lat nastoletnich to dopiero jest obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mialem trzy dziewice w zyciu dwie pierwsze nic szczegolnego z ta trzecia jestem zonaty juz 12lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie gosciu mile zaskoczy.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MINDER
wracam do tematu,tak moje znajome opowiadają o swoich przygodach,bawimy się razem z nimi podkręcamy się wzajemnie i mówimy że o to chodzi by korzystać z życia ale po wszystkim rozmawiamy z kumplami o nich jak o d****ach chociaż sami bardzo lubimy się zabawić.kobieta ma się szanować a nie puszczać na prawo i lewo chcę dziewice,ale nie mam ...przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MINDER
no panowie,nie jest tak że lubimy takie na raz ale szukamy dziewicy?każdy chciałby mieć kobiet na pęczki i lubi te sprawy ale swoje wiemy.i wiem że zaraz zlecą się tu baby i będą pisać o rownouprawnieniu itd ale jak jest każdy widzi chociaż mówi inaczej a nawet sam namawia laski na to czy tamto.ale na całe życieTYLKO DZIEWICA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włodek 87654
bo zabawić każdy się lubi,fakt.też nie mówię kumpelom a nawet je podkręcam ale swoje wiem i z taką w życiu się nie zwiążę na stałe.wybadam co za jedna,zabawię się zukam dalej.dziewicy nie d****i.mam 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beyonce987654
żałosne samce.wyzwolona 30 facetów na pęczki.i mam super męża nigdy nie powiedział że woli dziewice!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MINDER
a co ci miał powiedzieć>?żaden się nie przyzna zwłaszcza jak wpadł i się zakochał,posłuchaj męskich rozmów to załąpiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gówno kogo obchodza męskie rozmowy. ja nie jestem dla was. wy jestescie dla mnie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek bartek
naiwne dziewczynki.każdy woli i nie poniżajcie nas że chcą a nie mogą tylko dlatego,że piszemy prawdę,mamy prawo do własnego zdania.d****a to d****a a dziewica to DZIEWICA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bym wolala takiego, ktory sie nie k***il przed spotkaniem mnie tylko grzecznie trzymal pena w rozporku i czekal na te jedyna, ale niestety jest to towar deficytowy, spotykany rzadziej niz 20kiluletnia dziewica. ;) Z prawikiem mniejsza szansa na zlapanie syfa, na to ze bedzie chcial powtarzac jakies chore uklady, ktore odgrywal ze swoja byla. Niestety 90% facetow to parszywi k****arze stosujacy podwojne standardy i szukajacy swietych dziewic. Tylko szkoda ze sami krysztalowi nie sa i reprezentuja soba syf, kile i malarie. :D :D Co panowie, d**a sie wyszalala to teraz czas na dziewicza malzonke, ktora nie bedzie pyskowac i potulnie bedzie nianczyc potomstwo? :D Takiego wała k***siarze! :D :D Jak chcesz dziewicy to sam zachowaj czystosc, a nie sie puszczasz na prawo i lewo a potem "och jak cudownie by bylo miec dziewice". Sorry, one nie leca na k****arzy. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włodek 87654
z naszego punktu widzenia to ty jeses zwierzyną a łowcami my,taik było jest i będzie nie zmienisz tego.wybacz kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam też, ze załosna jest kobieta, która zachowała dziewctwo dla nieprawiczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włodek 87654
ODEZWAŁY SIĘ STARE LAMPUCERY O BRZYDKICH CIPKACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty nie zmienisz tego, że guzik mnie obchodzi męski punkt widzenia:) mam lepszy- swoj wlasny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XPMaximusXPX
chcesz opinię, zapisz się do klubu dziewic i oczekuj na zapłodnienie, przez Archanioła Gabriela, urodzisz mesjasza i zrobisz karierę jak ta Żydówka z Nazaretu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja cipka wyglada tak samo jak kiedys: za to wy nie wiedziec po co trzymacie te obrzydliwe kaptury na fiucie zamiast to w cholere obciac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DENKO 65
zgadzam się.tak wyszalelismy sie i chcemy dziewicy na slub dziecko zeby byla ladna i dobrze gotowala najlepiej.tez takiej szukam,ale w miedzyczasie zabawic sie pochodzic z niedziewicami bardzo lubie i to jak:)tez mam 26 lat panowie pijemy za łagodne dziewice ładną twarzą i ciałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mieszkamy w buszu, a ty też tygrysem nie jestes :D zejdz na ziemie włodi, dośc tych samczych fantazji :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DENKO to zycze powodzenia w szukaniu :D :D facet, ktory sam r****l wszystko co sie ruszalo a potem wymaga dziewicy jest z***bistym hipokryta i w dodatku śmieciem :D pozdrawiam :D nawet bym na Ciebie nie splunela gdybys mi przedstawil swoj poglad na zycie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MINDER
spadam do swoich zajęć wolimy dziewice ale lubimy się zabawić i koniec tematu.jak mnie spotkasz w klubie to będę twoim ideałe,powiem,że uwielbiam wyzwolone,piękne kobiety,że dziewice to żałosne laski ale to tylko po by cie zdobyć.a swoje wiemy,dziewica na życie.pozdro d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DENKO 65
DZIĘKI,TEŻ CIĘ LUBIĘ.MOŻE SIĘ SPOTKAMY,UWAŻAJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×