Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marlena987654

dziewica proszę o opinie panów

Polecane posty

jak byś sie raz ze mną przespał, to bym się ciebie z wycieraczki nie mogła pozbyć:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włodek 87654
katata na pewno tak by było i uwielbiam takie laski,kochamy takie dobre w łóżku dziewczyny,ale to nie zmienia faktu,że do żeniaczki wolelibysmy dziewice,czemu tak trudno to zrozumiec!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokoj dziewczęta :D traccie dziewictwo jak nawczesniej sie da (oczywiscie w granicach rozsadku), zeby wam sie potem nie trafil taki włodi albo denko z z***bistymi pogladami, ktory sam sie wyzyl a oczekuje czystosci :D gdzie mi z tym obmierzlym, moczonym w jakichs podejrzanych pochwach k***sem? :D poza tym cos od zycia bedziecie mialy, a nie caly czas tylko zaciskanie kolan i czekanie na księcia :P oni sie pieprzyli ile wlezie, a wy macie czekac potulnie na takiego denko i oddawac mu sie jako pierwszemu? :D nie warto czekac! na jak jest fajnie i jest chemia to idzcie do lozka, a nie czekacie na jakeis wielkie uczucia :O do konca zycia mozecie sie nie doczekac :D a wasz przyszly maz na pewno nie proznuje, oj nie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miru 65
i dobrze,ale to o to chodzi że my szalejmy a wy czekacie a slub dziecko i dom oraz kasa to własnie nagroda za dobre zachowanie tak trudno zrozumiec przeciez 0o to w zyciu chodzi!!!kazda chce slubu nie sciemniajcie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takie teksty to tylko jakas rozowa tepa lala ci uwierzy, ja bym ci sie rozesmiala w twarz :D :D ale jestes zalosny o masakra i jeszcze jakie masz mega ego :D :D poza tym ja nie łaze po klubach, bo tam nie ma wartosciowego materialu na partnera :P przychodza tam tylko k****arze, ktorzy chca zamoczyc albo pomacac obca panne w tancu :D za takie rozrywki to ja dziekuje serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miru 65
też spadam one i tak tego nie zrozumieją nie ten etap w rozwoju pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ale ja nie licze na dziecko, dom i kase :O chce tylko rownego traktowania, a nie podwojnych standardow i gloryfikowania męskiego k****enia sie :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety nie ten sam etap. My jestesmy na etapie czlowieka rozumnego, wy chyba homo erectusa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
kasę???:D od was???:D hahhahhahahahha!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek janek098
spadamy baby sie zleciały zawsze jadą po naszych penisach jak są wscekłe pewnie mają ciotke:)dziewice sa po prostu lepsze czesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
lepsze od dziewic sa temat typu moja zona mi nie robi loda, nie widzialaem zony cyckow hahahah::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek0987654
panowie odwrót stare d****i się zleciały i pewnie bez dziecka i slubu uciekam a było tak fajnie bez nich....zawsze sie wpieprzja w meski rozmowy,czy ja pisze o gotowaniu albo szminkach>baby do swoich zajęć a nie na forum siedzieć.do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sa lepsze to na chooja je bajerucjecie, rozdziewiczacie i zostawiacie, a potem lament ze zadnej dziewicy nie ma :O faceci to naprawde małpy :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
facet nigdy nie uszanuje mimozy, ktora robi wszystko by go zadowolic!:) wy potrzebujecie mocnych kuksancow i poczucia zagrozenia aby sie dobrze trzymac na smyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jestem tak stara ze mam az 23 lata :D słowem próchno :D i chcialabym dodac jeszcze, ze to forume jest dla kobiet wiec kto tu sie wpieprza panowie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOSIARZ987
katata nie rozumiesz facetów no sama widzisz,dziewica na początku ale masię rozkręcić i być z***bist a te sprawy przeciez caly czas o ty m piszemy a jednak baby nas nigdy nie zrozumieją...acha i ładna ma być nie poczwara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha :D to ma byc dziewica, ale ładna, bez zahamowan, super rozkrecona, zeby robila loda z polykiem i zgadzala sie na anal i oczywiscie wy ja tego wszystkiego nauczycie :D? jakie posiwecenie z waszej strony panowie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOSIARZ987
poczytałem spadam za dużo tu złej energii sabat cholera i tyle.katata chciałbym cie złapaać w realu i zostawić ciekawe czy dalej byłabys taka mocna i cwana kazda leje łzy za stabilizacją i ringiem na palcu,do widzenia!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nikt tu nie jechal po waszych penisach :D sprawdzcie sobie w google co to jest homo erectus imbecyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złapac i zostawic :O i to sa wlasnie ci mezczyni :O chca dziewice, ale szybciutko ja tego dziewictwa pozbawiaja, a potem kolejna do golenia :O jak chcesz dziewicy to poczekaj z seksem do slubu, a nie lapy pchasz w majty i sie bierzesz za rozdziewiczanie :O porażka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, ale polscy biedacy zarabiajacy najnizsza krajowa nijak tej stabilizacji nie potrafia zapewnic :O wiec o czym tu jest w ogole mowa? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
:) zabawne jak się rzucaja, az mi ich szkoda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIROSLAWIEC WIELKI
zgadzam się,też sie wyszalałem w lo i na studiach teraz szukam dziewicy,mam 29 lat.żona musi być dziewicą.ładną i miłą,potulną a ja jej wszystko zapewnię.o to w życiu chodzi piekne panie.nie chcecie mieć dzieci,domu,fajnego męża i pieniążków?nie wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
katata chciałbym cie złapaać w realu i zostawić ciekawe czy dalej byłabys taka mocna i cwana kazda leje łzy za stabilizacją i ringiem na palcu,do widzenia!!!!!!!!!!!!! byłoby odwrotnie chłopczyku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
nie chcemy. wolimy nie siedziec jak wiezien w domu pana wladcy i byc jego kura rozplodowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIROSLAWIEC WIELKI
no to jak?nie uwierzę...teraz jestescie młode,ładne,macie kogo chcecie ale przyjdxzie taki czas np za 15,20 lat,że będziecie żałować i nikt was nie b ędzie chciał atak to macie przynajmniej rodfzinę i mężą i dziecko itd i szacunek do samej siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kto dla was bedzie trzymal dziewictwo? :D daliscie tu swiadectwo, ze nie warto trzymac wianka :P mam nadzieje ze kobiety sobie to wezma do serca i obejdziecie sie smakiem :D poza tym gdyby mi przyszlo miec tylko jednego faceta w calym swoim zyciu to zastanawialabym sie jak to jest innym, czy inny robi to jakos inaczej :D nie boicie sie ze ta wasza dziewica bedzie chciala sprobowac seksu z kims innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katatata
skarbie nie ma takiej sytuacji dla kobiety. kazda znajdzie meza jak chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIROSLAWIEC WIELKI
no to jak?nie uwierzę...teraz jestescie młode,ładne,macie kogo chcecie ale przyjdxzie taki czas np za 15,20 lat,że będziecie żałować i nikt was nie b ędzie chciał atak to macie przynajmniej rodfzinę i mężą i dziecko itd i szacunek do samej siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie marze o męzu i dziecku a o czyms zupelnie innym :( nie pasuje to do waszego swiatopogladu co? :D ilubie seks, mam swoje potrzeby i nie wiem czemu mialabym je tłumic i czekac do 30 z utrata dziewictwa zeby pan i wladca mial uzywanie i satysfakcje :O ja tez potrzebuje seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×