Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twarogowa

jak brzydka dziewczyna ma znalezc milosc

Polecane posty

Gość twarogowa
No pewnie nie, milosc miedzy dwojgiem ludzi moze powstac w inny sposob, tylko ze moja geba nie zniecheca tylko przy pierwszym spojrzeniu, a przy kazdym. Po prostu wiem ze na nikogo nie mam szans i juz prawie sie z tym pogodzilam, tutaj tylko sie zale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarogowa
Bardzo madrze, tylko nie wszystko mozna zoperowac. Nie pojde do kliniki i nie powiem "macie mi zrobic ladna twarz z tego badziewia" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że masz nowy temat tylko że pod innym nickiem. Wiedz że każdy ma prawo do miłości łącznie z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ładna ma znaleźć miłość? moim zdaniem prędzej ta nieatrakcyjna pozna kogoś faktycznie zainteresowanego, NIĄ, a nie jej d**ą. także skończ już biadolić, pomyśl trochę, co można zrobić w warunkach domowych z tego, co dostałaś od natury i zacznij się uśmiechać do facetów na ulicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohboo
Przeczytałem cały topik i myślę, że Tobie po prostu dobrze z tym całym biadoleniem nad własnym losem. Przecież faceta, który mało, że zaproponował spotkanie, to jeszcze nie chciał odpuścić - spławiłaś natychmiast. Mądrze tu kilka osób napisało, że na Twoją aparycję wpływa nastawienie, a to ono właśnie jest u Ciebie cechą nieładną. Proponuję więc, żebyś się dobrze zastanowiła, czego chcesz od życia: związku z facetem, który Cię będzie szanował, czy żeby ludzie na forum płakali nad Twym losem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarogowa
jarek6776, jesli chodzi ci o watek ktory zostal usuniety to nie byl moj, tylko sie w nim wypowiadalam jedyne co dostalam od natury to brzydote, a jak bym sie usmiechnela do faceta na ulicy to chyba by mnie obrzygal. :o nie raz juz uslyszalam zebym wracala do lodowki... I co z tego, ze chcialabym zwiazku z fajnym facetem jak nigdy tego nie dostane? Moje biadolenie nic nie zmieni. Aha, i nie jestem na tyle zdesperowana zeby brac przypadkowa osobe z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za durna baba. robi temat uzalajac sie nad soba a jak juz ktos chce sie z nia apotkac to mowi ze nie bo cos tam cos tam. zdecyduj sie o co ci w ogole chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarogowa
To chyba ty jestes durny badz durna, czy ja gdziekolwiek napisalam ze szukam faceta na kafeterii? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro na ulicy nikogo nie znajdziesz to dlaczego męską częścią kafeterii gardzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
ja cię rozumiem twarogowa też jestem brzydka i nikt mnie nie chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
twarogowa ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarogowa
Juz pisalam, 20 ;) Ty jestes ode mnie troche starsza nie? Pamietam ze niedawno zalozylas podobny watek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
tak ale ciągle mnie kasują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarogowa
Chyba maja dosc naszych narzekan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma dziewczyn ktorymi nikt sie nie interesuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
mną się nikt nie zainteresował i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarogowa
Mna tez, czy to znaczy ze tak naprawde mnie nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz pasztetów
ja byłem zainteresowany to mnie olałas tylko dlatego, że jestem facetem z kafeterii. Więc nie gadaj, że nikt bo to by znaczyło, że ja tak naprawdę nie istnieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz pasztetów
Biedne dziewczynki, nikt się nimi nie interesuje. A jak się ktoś zainteresuje to znajdują wymówki: za daleko, nie jestem desperatką by brać pierwszego lepszego z kafeterii. I znów zaczynają śpiewkę: Nikt nigdy się mna nie interesował, o ja biedna nieszczęśliwa. Prawda jest taka, że lubicie się użalać nad sobą i cierpiałybyście będąc możliwości użalania się nad sobą pozbawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
no tak najlepiej brać pierwszego lepszego smakosza pasztetów który leci na wszystko co się rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz pasztetów
nie musisz brać, ale nie chrzań że nikt cie nie chce i nigdy nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
bo w realu nikt mnie nie chce! nie licze internetowego desperata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz pasztetów
faceta z reala tez nazwałabys desperatem gdyby się toba zainteresował. Albo ruuchaczem, który nie przepuści niczemu co się rusza. Kobiety nie lubią prawdy. Gdy wyjasniam szczerze moje prawdziwe motywacje - jestem odrzucany i nazywany desperatem, którym de facto jestem. Gdybym próbował ci wmówic, że jestes piękna, uznałabys mnie za kłamcę. Co jest lepsze? Umówic się z desperatem czy kłamcą? Najlepiej umówić się z tym, który poleci na twoje "wnętrze". Jest tylko jedno małe ale. On tez jest kłamcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka_anka
hehe chciałabym się komuś spodobać ale wiem że z moim wyglądem to niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakosz pasztetów
masz zatem dwa wyjścia: 1.spiknąć się z desperatem, ruuchaczem, kłamcą 2.zdechnąć w samotności którą bramkę wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarogowa
Smakosz, widze ze sie nie poddajesz, ale sam pomysl co by to o nas znaczylo jakbysmy na to poszly. Wbrew pozorom mam troche godnosci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarogowa
Kurcze bazienka, ty myslisz ze ja chodze zapuszczona i dziwie sie ze nikt mnie nie chce? Dbam o siebie nawet bardziej niz rozrywane przez facetow dziewczyny. A w figurze nie mam co podkreslac bo wszystko mam beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×