Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

czesc dziewczyny duuuuuzoooo milosci w dzisiejszym dniu :-):-):-) mnie dol brzucha boli od wczoraj nocy. a do lekarza niestety nie da rady szybciej niz 04marca. od dzis staranka zaczynamy. juz nie moge sie doczekac jak maz wroci do domku dzisiaj:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Aaaga, tak progesteron ok 7-8dni po owu. Daisy ale masz super. Ojej jak ja Ci zazdroszcze widokow. I bardzo sie ciesze ze masz wkoncu koknretnego lekarza. To najwazniejsze. Moj m tez chyba pojedzie na badanie nasienia do invicty. No chyba ze jednak bladzioch zamieni sie w cos ciemniejszego. Joanne a jak Ci poszla rozmowa? Napewno oddzwonia ;-) tez kiedys bylam na rozmowie w rossmanie. Ale mi warunki nie odpowiadaly akurat tam. Oczekujaca no to juz dobra polowa za Toba. Ani sie zorientujesz a juz bedziesz zmiala malenstwo przy sobie. :-) My z nadia obie przeziebienie. Meza tez bierze. Kupilam sobie tabletki ziolowe na gardlo i spijam mleko z czosnkiem. Moze pomoze. Zaraz zrobie syrop z cebuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a moze masz juz owu dlatego ten bol brzucha taki. Ja jak sobie obliczylam to musialam miec owu najdalej w 10dc i chyba tak wlasnie bylo. akurat w ten dzien byly przytulanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypije kawe i zrobie sobie test owu bo jeszcze mam. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - czyli masz 2 testy z bladziochem tak?? Agnes - teraz jeszcze za szybko na owu. Zacznij robic od 10 dnia. Teraz. Za szybko jeszcze, szkoda testow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka- dzisiaj mam 9dc to chyba juz co? agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak 2 bladziochy. A ja juz bym tez robila testy owu. Bo jezeli dzis wyszedlby pozytywny to przeciez owu bylaby dopiero za 2-3 dni. Ja mam cyle dlugie a jezeli udalo mi sie to tez dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja jeśli dwa testy są pozytywne (nawet bladziochy) to ciąża jest. Umów się kochana na wizytę już :) Daisy- bawcie się dobrze. Ja tam za śniegiem nic a nic nie tęsknię ! Wręcz przeciwnie, chcę już piękną wiosnę i lato :-) Joanne nie kochana 17 tc mi leci :) Jak pójdę do gin (tj 4.03) to będzie równiuteńka połowa za nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam chyba z 10tych testow. teraz wyszedl negatywny. tak dzisiaj ostatnia dawke clo wzielam. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa tylko ja nie chce wpatrywac sie w test zeby cos zobaczyc. Chcialabym poprostu zobaczyc wyrazne 2 krechy. Wtedy dopoero bede pewna i uwierze. Agnes no to teraz rob codziennie. 10 powinno starczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - wlasnie, 2 testy nie klamia :). Jestes w ciazy :) Agnes - to ok. 10 powinno wystarczyc. Rob co dzien to bedziesz miala wiarygodny wynik :)). Gosciowa - a ty jak sie czujesz?? Lepiej ci dzis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - dzis dokladnie jest tydzien czasu od transferu. Strasznie sie denerwuje bo ja nic nie czuje zeby sie cos dzialo a jak by sie z powodzeniem zagniezdzilo to cos ale to cos bym czula. A ja nic. Raz zakuje na jakis czas i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - haha no wlasnie nie wiem !! Nie wiem czy powinnam cos czuc czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka wydaje mi sie ze nie ma reguly. Jedna kobieta czuje klucia inna nie. Nie jest tez powiedziane ze te uczucia klucia czy czegokolwiek sa objawami ciazy. Ja w ciazy z nadia wogole nie czulam absolutnie nic. Przez cala cieze. Gdyby. Ie brzuch i ruchy to bym nie wiedziala ze w ciazy jestem. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - wiem wiem, nie ma reguly Ja wlasnie dzwonilam do lekarza i od pon moge isc do pracy na pol dnia i jak bedzie ok od srody caly dzien a jak nie to znowu musze zadzwonic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja chciałabym iść ale chyba szkoda nam kasy. Prawdopodobnie od przyszłego tygodnia zaczynamy remont . A to jeszcze trzeba na wózek zbierać i meble dla Tośki także chyba zrezygnuję z tego :( Niestety ale nie ożna mieć wszystkiego . Bullitka ja się czuję w miarę ok. Humor znacznie lepszy niż wczoraj na szczęście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokoj wystroilam. :-) jakos okolo 16- tej biore sie za gotowanie. dol brzucha boli wezme chyba tabletke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes jeszcze trochę a uzależnisz się od tych tabletek przeciwbólowych ... Chyba nie warto brać tabsów za każdym razem jak coś pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciowa- ja nie biore za kazdym razem tabletek. az tak zle ze mna nie jest. ale dzisiaj tak mnie boli ze az promieniuje do dupki. dziwne to ale tak czuje dziwnie. musze wytrzymac do wizyty lekarskiej. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj aż w ciążę zajdziesz :) Cały czas będzie coś bolało, rwało a bez tabletek będziesz musiała się obejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojj wtedy to inaczej bedzie. bo bede wiedziala ze jest bejbi. a teraz kurcze niewiem co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewzyny. Pomimo ze mam juz wolne to moje dziecko obudzilo mnie o 7:-( NIE WIEM DLACZEGO... Pochwalcie aie jak tam u Was po walentynkach. Ja z mezem widzialam sie tylko 15min. Ja przyszlam po 22 z pracy to zobaczylam na stole sliczny bukiet tulipanow. (moje ulubione) . Nadia tez dostala rozyczke od tatusia. Milego weekendu zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Malanadzieja - to tak samo ja z mezem bo on skonczyl tez o 22 to kak wrocil to dostalam od niego zestaw plynu do wanny z hydromasazem i to rozne zapachy. Ja uwielbiam w wannie siedziec i sie masowac z dobra ksiazka i winkiem . I do tego jeszcze perfum z balsamem z Guees :) pachnie cudownie :)). Zjedlismy kolacje i obejzelismy pretty woman bo akurat byla w tv i potem do lozeczka :)) . A jak wy spedzilyscie walentynki?? Acha wczoraj zaczol mnie brzuch bolec i krzyz, tak jak na okres. Juz myslalam ze bedzie okres ale po 20 minutach przeszlo. Piersi tez juz nie bola prawie wcale ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×