Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Daisy - zrob. A moze akurat Agnes - a ty kiedy powinnas dostac?? Eveline - daj nam znac co i jak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz spojrzalam w kalendazyk w pon bedzie u mnie 26dc. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnam dostac @ we wtorek jesli planowo a jesli nie planowo to w piatek. Daisy - zrob zrob zrob test:-):-):-) agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ty to jesteś taką naszą " pocieszycielką" :-D Zawsze na miekko wszystko bierzesz.A i łatwo cię nagadać na wykonanie testu :-D ha ha smutno by było bez ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nie będę nic robić. Ale spoko, żeby zaspokoić Wasze pragnienia, zrobię test jutro rano :D A co tam, niech Wam będzie :D * Gościówa - smaruj cycki koniecznie, bo teraz Ci rosną, dostaniesz nawał w 3 dobie i będziesz miała pozamiatane cycki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nie moge doczekac sie wyniku twojego:-). agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Tosią nie było tak źle powiem szczerze. Znaczy nie wiem czy mi pękają ale swędzą po bokach ;/ Buuuu nie cierpię tego uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak Cię swędzą to jak najwięcej nawilżaj!! Choćby oliwką dla dzieci, a w sumie najlepiej! :) * Agnes - haha :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - ja zjadlam kebaba az mi sie uszy trzesly ;) Daisy - wiec jutro znowu bedziemy swietowac :D Agnes - z toba tez bedziemy swietowac. Ja to czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co Daisy. jesli sie okaze ze i tobie sie udalo to sie zastrzele z wrazenia:-) agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mi tam, tyle moczu ostatnio oddaję, że mogę i Wam nim trochę ew. radości sprawić. Nic, tylko skakać ze szczęścia :D * O ja to nie znoszę kebabów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy - to moze zrob zaraz co prosze. tak specjalnie dla mnie:-):-):-) agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię pizzę i czisy. Ale do mc nie chadzam ani do kfc. I w sumie takie specyfiki to jadam bardzo rzadko. Może raz na pół roku. Po prostu mi takie jedzenie nie smakuje i też mi nie służy, bo często nie zdązymy dojechać do domu a ja muszę biec do wc. Mam francuskie podniebienie :D Ale powiem Wam, że czasem do mnie znajomi dzwonią i pytają czy można zjeść tu i tu, bo mój żołądek od razu stary olej zwraca górą lub dołem, stare sosy, mieso itp. Tak mało oszczędnie ze mną wychodzić, nie opłaca się :D * Dziś nic nie robię. Nie będę się aż tak nakręcać. Zresztą zaraz luby będzie to popukałby się w głowę. Do tego z 15 czy 16go moczu nic by raczej nie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes tak w sumie to ty pierwsza do testowania? Tylko ty jesteś " nieugięta" jeśli chodzi o zrobienie testu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie trochę spacer przesunął. Jeżdżę właśnie miedży domkami jednorodzinnymi i przypomnialo mi sie, jak tam Daisy sprzedaż domu? Twój pies też tak szczeka ma wszystko co się rusza? Jednak rosolu dziś nie będzie przespalam z Karolcia porę robienia obiadu także albo coś zamowimy a kebab brzmi tak smacznie albo zrobie ryż zapiekany z jablkiem i cynamonem. Niestety często jadamy obiado-kolacje. Trzymam kciuki za jutrzejszy test. A może i ja się od Was zarazilam? Hihi żartuje :p a co do watrobki to Bullitka ma rację se względu ma wita która nie jest wskazana w ciazy z watrobka trzeba ostroznie. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojj ja testu nie zrobie szybko nie ma mowy. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chipsów to jakoś teraz zbytnio nie jadam. Najwyżej podjadam od M. Ale pizza to coś cudownego dla mnie :-D Kfc jak Tosia była w brzuchu to jak wróciliśmy i ja i M tak bardzo chorowaliśmy, że od tego czasu szerokim łukiem omijamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez czytalam kiedys ze czerwone mieso w ciazy niedozwolone jest. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*ze względu na wit. A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa - no był człowiek w sobotę i się okazało, że najpierw on musi sprzedać swój i wtedy kupi nasz..chciał zebysmy podpisali papiery stosowne na transakcję wiązaną, ale się nie zgodziliśmy. On ma stary dom z piecami i chce 550 tysiecy, za dom z betonu, meeega stary gdzies na polu. Powiedział, ze może spuścić 50 tys pod warunkiem, ze my spuscimy mu 50 tys zeby mu się wyrównało. Jak mu podliczylam ile wyszla nas kuchnia i nawiezienie ziemi na działkę to już przestał się targować i się pozegnaliśmy :D No nic, czekamy dalej. Kiedyś w końcu się sprzeda. Podnieśliśmy cenę trochę - sezon się zbliża, niech chociaż pół kuchni się zwróci. :) Rozmawialiśmy też z lubym nt wyboru szkoły dla młodej ( zaraz ruszają zapisy) i będziemy ją zapisywać do miejscowości, w której docelowo będziemy się budować. Teraz będziemy ją dowozić, a potem będzie bliziutko. :) Obyśmy tylko znaleźli odpowiednią dla nasz działkę :))) A my ruszamy po weekendzie z podnoszeniem działki. Mam nadzieję, że niebawem stanie ogrodzenie :) Oby pogoda dopisała, bo na mokre koparka mi nie wjedzie. :/ Kochane ja uciekam póki co bo moja miłość jedzie już do domku. Zajrzę wieczorkiem. Pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Joanne teraz chce sprzedać do a nie Daisy :-) Kurcze nakręcacie mnie na to jedzenie :-D Czekam na M .Mówi , że jak się wyrobi to pojedziemy . Oczywiście powiedziałam mu, że po spodnie dla niego :-D A tak przy okazji to na jedzonko ha ha ... Agnes widzisz.... Ty nakręcasz ale sama zrobić nie chcesz.Oj nie ładnie :-) Ja tam zawsze kilka dni przed @ robiłam test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy a gdzie Wy się podziejecie jak dom sprzedacie a nowy dopiero w budowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholipcia coś przeoczyłam. A jak do sprzedacie to gdzie mieszkać będziecie? Bo prezcież takod razu się nie wybudujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to Cię Daisy podziwiam. Ja już jeden dom z m budowałam i mam nadzieję że więcej nie będę. To nie dla mnie. Teraz będę patrzeć przez okno jak inni będą się budować na działkach obok i będę patrzeć z ulgą że mnie to nie dotyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska ja też bym nie miała do tego cierpliwości :-/ Przeraża mnie mały remont a co dopiero od podstaw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×