Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Daisy no to faktycznie za szybko. Napewno. Ja mialam rano temp 36,9 ale w pochwie. Pod jezykiem 36,6 wiec to niczego nie przekresla. No chyba ze spadla. Tylko ze temp spada przed samym @ raczej. A to plamienie to faktycznie moglo by implanatacyjne. Poczekaj jeszcze 4 dni i wtedy zrob test. Mysle ze szybciej niema sensu. No chyba ze beta. A ja czuje sie ok. Nic mi wlasciwie nie dolega, oprocz sennosci.... Nawet piersi nie bola jakos nadzwyczaj. Troszke mnie dzis zemdlilo od zapac****ajecznicy ale na szczescie na tym sie skonczylo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy, przyczyna brzydkiego zapachu z ust mogą być chore migdałki. Miałam to samo dopóki nie usunęłam ich. No i ciągle bolało mnie gardło. Jestem Waszą wierną fanką :) Podczytuję Was codziennie i życzę Wam wszystkim jak najlepiej. Myślę, że za kilka miesięcy do Was dołączę :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu - wiem ze chore migdalki moga byc tez tego przyczyna. Od jakiegos czasu doskwieraja mi kamienie migdalkowe, od 3 tyg zanikly calkowicie. Ale to nie ten zapach raczej co wtedy. Licze, ze byc moze to jest ten pseudo metaliczny posmak lub jakikolwiek inny. * Nawet nie zjadlam sniadania. Jakos mi tak nie w smak. Kurde no oby to to. Co do tego jasnoczerwonego sluzu to tez mam taka cicha nadzieje, ze jest to zapowiedz czegos dobrego. Z drugiej str moja temperatura jakas taka niezbyt rokujaca. * My sie juz zbieramy do rodzicow, wiec milej niedzieli Wam zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy może rzeczywiście za szybko ten teścik i jeszcze wzystko się pomyślnie rozwinie :) Miłej niedzieli Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) jak mija niedziela?? wszystko dobrze?? Bullitka?? jak brzuszek?? żadnych dolegliwosci? MałaNadzieja - jak się czujesz?? plamienia ustały?? ja byłam dzisiaj w szpitalu, miałam delikatne brunatne plamienia, dostałam luteinę, widziałam dzidziucha na usg :), jest na miejscu :) ale stresu się najedliśmy, na razie nic nie widać na wkładce, ale na aplikatorze było ociupeńkę w innym kolorze troszku pozostałości. Muszę wypocząć bo nerwy mnie prawie zjadły :( miłego wieczorku życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Padam na twarz..widze, ze Wy tez 'weekendowo' :). U mnie obie imprezki mozna rzec udane. Poza tym, ze przez to odczucie w buzi, prawie nic nie jadlam. A dzis to juz calkiem, tylko obiad i tylko 3 ziemniaki i kawaleczek miesa zagryzione chyba pol kg kapusty kiszonej. Nie wiem skad rodzice biora taka pyszna, ale zawsze mega mi smakuje :). Ide juz do lozka bo jestem jeden wielki ziew. Znowu wstalam o 7 rano dzis, nawet nie wiem czemu i po co. Nie moglam spac a potem o 11 juz znowu bym legla. Zla jestem bo nie zdazylismy jechac na zakupy i nie kupilam mojej kawy. Luby przyznal dzis ze wyjatkowo niedobra kazda kawa oprocz naszej :D. Boli mega mnie brzuch. Patrze co chwile czy przyszla @ :/. Milego wieczorku i buziaczki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostałam, babeczka powiedziała, że musi wpiąć do karty, a mi wystarczy wypis, ech...czyli za tydzień dopiero będzie we wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Joanne - a co lekarz mowi? Skad ten brazawy sluz? Mam nadzieje ze juz jest lepiej. Ktory tydzien ciazy?? Widzialas serduszko czy tylko pecherzyk? Ja dzis sie w miare dobrze czuje. Troche boli brzuch. Martwie sie. Daisy - kiedy musisz zrobic te badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - a konsultowałaś ten ból z lekarzem, jak dłuzej się utrzymuje, to lepiej się skontaktować, lekarz nie widział nic ani na wzierniku, ani na sondzie, także powiedział, jak będę w dalszym ciagu się utrzymywać, to mam się zgłosić. powiedział, ze jest jajo płodowe, ale za małe (ma 1cm) aby usłyszeć tętno, no i napisał na wypisie, ze 4 tydzień :), a ja liczyłam od dnia ostatniej miesiączki, czyli kończyłby się 5 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne ja mialam tylko jednorazowe plamienia po stosunku. Od kiedy biore luteine to jest ok. Ile masz jej brac? Dopochwowo czy pod jezyk? A pewnie widzialas pecherzyk ciazowy jeszcze bez serduszka co? Bo to chyba jeszcze niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam u gory to ja. MalaNadzieja. Joanne ale jak ty to liczysz? Kiedy mialas ostatnia @? Ja mam dzis 5 tydz i 3 dzien ciazy czyli jestem w 6 tyg. Oni tak to licza jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja - dostałam dopochwowo, 2x dziennie, tak, jajo płodowe widziałąm, ale jest już moim dzidziusiem przecież :) tętno za wcześnie, nie wiem jak on to policzył, może po wielkości, nie mam pojęcia, od ostatniej @, jutro zaczynam 6 tydzień, a napisał na karcie że to 4 tydz. i bądź tu mądry człowieku a Ty jak bierzesz lutkę, po jakim czasie Ci przeszły te plamienia?? jaki kolor ich miałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - mowia ze to normalne z hiperstymulacja i dopoki nie krwawie to jest ok. Jakbym zaczela krwawic to mam sie zglosic a tak to nic mi nie poradza bo jajniki sa jeszcze powiekszone i nie ma na to lekarstwa. Mam odpoczywac o tyle. A teraz juz jest ok mam nadzieje? Malanadzieja - a tak to sie dobrze czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne ja mialam tylko jednorazowe plamienie. Po stosunku. Wiwcej nie plamilam. A biore podjezykowo. Troche wiecej. Czyli jutto masz 5 tydzien i 1 dzien tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne chyba jednak 6 tydzień bo masz duży pęcherzyk:) No chyba że to jednak bliźniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka tak. Dobrze sie czuje. Spac mi sie tylko ciagle chce. Nic wiecej. A w pracy trzeba byc :-( Joanne ja mialam plamienie bardziej rozowe niz brazowe. I tylko po stosunku razem ze sperma (przepraszam) ze mnie wylecialo i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, no ja zobaczę jak jutro sytuacja będzie wyglądać, uspokoił mnie trochu ale czuję jak mnie to kłuje, to ciągnie, to coś tam...widać, że maleństwo "szaleje" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - dokładnie napisał 0.83 mm na na karcie info. ale powiedział 1 cm, pewnie około, nie wiem już nic, za tydzień dowiem się wszystkiego, bo lecę na skrzydłach do mojego doktorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka a nie masz nospy? MalaNadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - ja mam tak samo. Wiec to chyba normalne. Malanadzieja - kiedy masz serduszkowe usg? To wtedy jak pojdziesz na L4 to odpoczniesz mam nadzieje Neska - a ty jak sie cxujesz? Bo ty u nas najdalej w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, własnie liczę i jakos to co napisał ma się nijak do tego co powiedział :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka ja wybieram sie chyba 24 marca. Mam urodziny 25 wiec moze juz bede na wolnym ;-) Joanne ale dlaczego Ci sie nie zgadza? Zalozmy ze owu mialas 2 tyg po @ wiec 3tyg i kilka dni (ktore wyliczyl lekarz) daje od ostatniej miesiaczki 5 dni i kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialo byc 5 tyg i kilka dni. Wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teraz już rozumiem, klasę sie spac, milej nocki dziewczęta :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sie klade spac juz. Tak mnie mega boli lewy jajcor, ze mysle juz ze to moze niepekniety pecherzyk mnie cisnie. Nie idzie wytrzymac :( miesza sie z bolem na @. Krew na cukier robie we wtorek. Dobranoc Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy kochana noze udaj sie do lekarza. Bullitka teraz mam popoludniowki. Do piatku. Potem tydzien wolnego. Potem 9 dni pracy i ide do lekarza. A potem zobaczymy... Dobranoc dziewczyny. Ja dzisiaj jeszcze lece do mamy na noc po pracy bo jade do tczewa jutro z nia wybierac kafelki. A ze jest tam moja Nadulinka to mi na reke.tylko ze troszke do przejscia wiecej niz do domu. Maz jechal do pracy na noc wiec przynajmniej sama nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×