Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gosciowa - nie jestem zapisana. Ale moja mama pracuje w szpitalu i juz rozmawiala z ginekologami ze szpitala i oni powiedzieli ze jak bede w pl to mama ma mnie przyprowadzic sie im pokazac. A oni tak w ciemno nie chca niczego dawac. Ja mam nadzieje ze mi dadza jednak luteine na wszelki wypadek. Ty do kiedy bralas? Tzn ktorego tygodnia?? Daisy - dobrze ze ten zabieg jest tak szybko bo jakbys kilka miesiecy musiala czekac to by bylo dopiero przesrane. A teraz tez bedziesz pod opieka gina wiec wszystko dobrze sie uklada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - jestes kochana :). Ale zanim by doszly to ja i tak juz bym byla w polsce. Albo by byly w dniu wyjazdu . Wiec sie juz nie oplaca. Teraz tylko musze sie modlic abym juz wiecej nie plamila :(. Jak pech to pech :( Daisy - co znaczy lipa??? Badaliscie dzis tylko nasienie czy cos jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki po 1h plemniki żywe 61% plemniki martwe 39% (powinno byc zero) plemniki o szybkim ruchu postepowym 24% (powinno byc zero) plemniki o wolnym ruchu postępowym 4% (powinno byc zero) suma plemnikow o ruchu postepowym 28 (powinno byc powyzej 32) plemniki o ruchu niepostepowym 15% (powinno byc zero) plemniki nieruchome 57% (powinno byc zero) hos 58% powinno byc powyzej 58% Nic tylko sie z******** Przeciez k***a po 4 h nie ozyją nagle k***a jego mac :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plemniki o szybkim ruchu postepowym 24% (powinno byc zero) plemniki o wolnym ruchu postępowym 4% (powinno byc zero) sorki tu nie ma podanej wartosci referencyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko ja nie brałam luteiny. Znaczy z Tosią tak chyba do 3 iesiąca bo miałam krwiaka ale ile tego to nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkaa87
hej dziewczyny :) jakiś czas temu podczytywałam Wasz wątek, ale nie zaglądałam tutaj gdzieś od stycznia. Chętnie bym do Was dołączyła. Którym z Was udało się już zajść w ciążę? :) Pamiętam, że gościówie się udało, ale co z pozostałymi? :) A w ogóle mogę do Was dołączyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to że mój luby ma 60 % plemnikow zywych i z tych 60% az 60% jest nieruchoma..ja p*****le no nic czekam do 16 na kolejne wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - a ile jest totalna suma? Masz podane ile milionow? Srednia jest 15 milionow. Moj maz mial od 1 do 1.5 miliona. Najwazniejsze ze wiecie co jest i teraz oboje bedziecie sie leczyc. Daisy , wiem co czujesz :(. Jak m zareagowal?? Dlatego tak wazne jest aby faceci tez sie badali bo az 40 % nieplodnosci lezy po stronie meskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - koniecznie musicie isc z wynikami do lekarza. Poczekaj jeszcze na te winiki o 4 . Moze sa bardziej szczegolowe. Jesli traficie do dobrego lekarza to napewno bedzie ok. Zobacz na tego kolege od malejnadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże sorki nie chcialam tak na niego napisac, poniosło mnie masakrycznie :( On sie glupi cieszy ze ooo 680 mln. Ja mu policzylam proporcja ile ma zywych plemnikow po 1 h i to w ogole ruchomych (!) to sie zgarbil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy kurcze ciężka sprawa :/ koniecznie musicie jak najszybciej jechać do specjalisty. Nie ma jeszcze tragedii bo jednak trochę tych plemników jest. A to zawsze coś. Na pewno znajdą rozwiązanie odpowiednie dla Was :) Nie załamuj się, tylko działaj! Gościówa to ja mam to samo z jedzeniem, od niedzieli mnie tak wzięło i non stop jestem głodna, tylko bym jadła :/ zapycham się owocami i warzywami ale dużo mi to nie daje :/ na czekoladę patrzeć nie mogę więc chociaż tyle, że słodyczami się nie obżeram :P Neska a jutro na którą masz lekarza? Mam nadzieję, że zdjęcie na maila nam wyślesz ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy jakie wyniki będą po 4 h bo chyba one beda bardziej odzwierciedlaly sytuacje. W koncu droga do jajowodow dluga i meczaca..eh! Czesc monika sorki widzisz akcje sperma mamy :) Jak idą staranka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - te 680 ml to jest inna proporcja. Norma jest ok 15 mil a nawet 20. Ponizej 15 to juz parametry sa obnizone. Te 680 to jest cos innego. Pamietaj ze obnizone parametry nie przekreslaja szansy na dziecko. Popatrz na mnie. Tylko ze tu facetow nie lecza a w polsce tak. Wiec zrobcie wszystko aby znalesc sie u najlepszego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy kochana masz prawo się złościć. Nie masz za co przepraszać. Jeśli chodzi o ilość plemników to widzę że jest ich sporo więc może to jest najważniejsze. I ilość plemników żywych też jest ponad normę. Chyba że ja to źle odczytuję bo się nie znam. Skonsultujecie to z lekarzem to wtedy wszystko Wam wytłumaczy. Aaaga jutro mam na 17,20 i jutro to się upomnę o zdjęcie. Nie wyjdę z gabinetu póki nie dostanę mojego maluszka na zdjęciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - plemniki sa zywe ale sie nie ruszaja. Albo wolno sie ruszaja a to nie wystarcza . Mezczyzne uznaje sie za pelnoplodnego gdy ilosc plemnikow ruchomych jest powyzej 15 milionow. Moj maz mial 15 % ruchomych, tzw ktore byly pelnowartodciowe. A to jak widac nie wystarczylo nawet do iui. A ty nie masz jeszcze ani jednego zdjecia?? Joanne - ty tez mialas dzis wizyte prawda?? Czekamy na zdjecia. Daisy - czekamy na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko no tam jest liczba 170 mln myślałam że to jest ok. Ale ja patrzę tylko na te normy co tam są podane bo tak naprawdę kompletnie się na tym nie znam. No właśnie nie mam żadnego zdjęcia. Pierwszy raz był tylko pęcherzyk a drugim razem zarodek ale nawet nie można było odróżnić główki czy rączek i nóżek bo było za wcześnie Ale tętno już było. Teraz już sama się upomnę o zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - no ja tez sie za bardzo nie znam bo my nawet nie dostalismy z mezem wynikow do reki tylko bylo u lekarza w komputerze . Mam nadzieje ze wyniki nie sa tak zle jak nam sie wydaja i specjalista rozwieje nasze watpliwosci. No to jutro bedziemy ogladac twoje malenstwo :). Juz sie nie moge doczekac. U ciebie bedzie juz duzo bardziej widoczna dzidzia :). Dzis mam nadzieje ze zobaczymy jeszcze od joanne dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Bullitka:) Miejmy nadzieje że wyniki będą w normie. Czego Ci Daisy życzymy:* Takie zdjęcia są przecudne:) Jak oglądałam Wasze to aż nie mogłam się napatrzeć. Joanne w takim razie dołoży zdjęcie do naszej kolekcji:) MałaNadziejo jak tam urodzinki? Dostałaś już jakiś fajny prezent?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka witaj. Jasne ze mozesz dolaczyc. Napisz cos o sobie. Daisy kurcze.... Nie znam sie na tym wogole. U mnie urodzinki na spokojnie. Byla tesciowa i mama i siostra m. A z prezentow to sqme drobinki... Ja nie wyprawialam w sumie nawet zadnych urodzin. Jakas kawa, bombonierka i od meza stowka... Bo on nigdy nie kupuje mi. Niestety. Nie wysila sie. Ja jeszcze za pol h ide na zebranie do przedszkola znowu.... Strasznie mi sie niechce ale obeznosc "obowiazkowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam wam wyniki na @. Ogolnie rzecz ujmując moj luby ma tylko 10 % żołnierzyków zdolnych do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ale przeciez moze to byc tylko jakis stan zapalny albo zylak albo jeszcze cos innego. Widzisz ten m mojej przyjaciolki mial tylko 4 szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ch*j k***a lekarze mówią, żeby rok sie wstrzymywać od badań itp. Dobrze, że ja tak nie zrobilam, choć minęło 7. Nie wiem co teraz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Daisy ehh przykro mi :( ale są sposoby, żeby poprawić te wyniki a w razie czego inne metody żeby zajść w ciążę-wiem, że ciężko teraz Was pocieszyć ale ja mocno wierzę, że Wam się uda :* MałaNadziejo wszystkiego co najlepsze, zdrówka i spełnienia wszystkich marzeń :* U mnie bez większych zmian, książkę sobie czytałam pół dnia i tak czas mi mija.. M do wieczora w pracy.. aha no i@ mi się zatrzymała ale może wróci bo trochę za krótko trwała.. wszystko przez tego wirusa pewnie.. w przyszłym tygodniu spróbuję dostać się do gina i walczymy dalej... Witam też nową koleżankę :) Naszym kochanym przyszłym mamusiom życzę zdrówka i wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja no wiem, wiem, ale wiesz jak jest pierwsza reakcja zawsze jest taka, że coś jest nie tak, a nie, że 'o na pewno to nic takiego'.. :/ Już posłałam wyniki @ do mojej gin, mam też już namiary na jeszcze jakiegoś specjalistę od niepłodności, zobaczymy, co dalej. No nie ukrywam, że łzy miałam w oczach przez dłuższą chwilę. Chyba nie ma szału, mogę spokojnie iść pod narkozę i dupa. Dupa dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×