Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

czesc dziewczyny Joanna- przykro mi straszna tragedia.:-( ja dzis okres dostalam juz zaczelam lekko plamic. maz wczoraj pisal ze zostac musi dluzej niewie ile. majster nic nie mowil. echh mam nadzieje ze tylko pare dni dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi - kochana super mieszkanko! wyglada na baaardzo przytulne :) Ja lubie takie klimaty 'normalne'. Kiedys wynajmowalam mieszkanko w Nju Port hehe, bylo wiesz, takie se, bez zlotych klamek, z meblami po babci, klapa do kibelka plastikowa itp. Powiem Ci, ze mam do tego mieszkania ogromny sentyment i chwilami zaluje ze mieszkalam tam tylko pol roku. * Betka - dzieki Kochana. Ale tabelka, wychodzi na to ze mozna sie cmoknac bo jednego preparatu nie kupisz bo i tak beda braki w jakichs tam skladnikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes :( U mnie też raczej nic nowego się nie wydarzy bo obydwoje chorzy jesteśmy i nawet staranek już nie ma :( 3maj się Kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kurde czy Wam sie moje foty wyswietlaja bokiem? Ja juz nie wiem co z tym eh. Nawet jak przewrocilam u siebie na kompie i wtedy wyslalam to tez wyszlo bokiem :/ Jejku no. Szlag mnie trafia :/ * Agnes, Betka - ja tez na nic nie licze, znajac mnie to bede miala owu 10.04 dzien po zabiegu i bedzie lipa. * Agnes kurcze przykro mi. Oby Twój Mąż szybciutko wrócił..pewnie cięzko Wam z tą rozłąką, ale na pewno dobrze Wam zrobi taka króciutka przerwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Daisy właśnie tego jest dużo strasznie.. Skąd mamy wiedzieć co wybrać...? Czy nas ktoś nie naciąga, bo niestety to norma w dzisiejszych czasach :/ Nie chodzi nawet o kasę tylko o sam fakt, żeby wziąć tylko to co jest potrzebne i odpowiednich dawkach.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy jak to bedzie. wymyslilam prezent dla M ale pewnie z 500zl kosztuja i to uzywane rower :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes myslisz ze uzywany rower to dobry pomysl? Zeby tylko nie mial zuzytych kol itp bo to duzo kosztowac bedzie. My mamy rower w sumie do oddania po lubym, wisi w garazu juz nieuzywany, ale trzeba cos przy nim porobic. Jak uzywany za 500 zł to musialbyc drogi chyba? Po ile chodza nowki? Bo za 500 zł to mozna wcale nie taki bylejaki rower kupic w sklepie nojke gdzies tam w auchan itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - niewiem kochana. tak napisalam. ja sie nawet nie znam. a jaki Twoj luby ma rower rozmiar ramy czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :) może biznes zrobicie ;) mi też się rower marzy, ale to dopiero jak pójdę na wioskę mieszkać bo tutaj to nawet nie mam gdzie pojeździć ;) mieszkam przy samej trasie buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy- dzieki za fotke ( wyszla normalnie nie trzeba przekrecac laptopa). ale maly niestety. za maly dla mojego M. taki sam sprzedalismy za 350zl w tamtym roku. moj M jest wysoki 185cm i musi miec rozmiar 28 agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes moj ma 182cm wzrostu i taki jest mu ok :p No spoko, my go pewnie wystawimy teraz w kwietniu na smieci jak beda zabierac duze gabaryty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co ty Daisy na smieci. przestan. lepiej go sprzedajcie. szkoda go na smieci. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes moj luby mowi, ze kolo jest 26 cali. Cytuje: "koła są 26, 29 cali, te 29 cali to mega w h*j duze i nie nadaja sie do jezdzenia w terenie." :D Mowi, ze duze kolo ma wiekszy promien skretu i jest mniej sterowny rower. Jak Twój mąż ma 184 cm to pownien miec rame 20, maks 21 cali. Na mojego 21 cali rama jest za duza. I nie patrzy sie na kolo tylko na ramę. Jesli jezdzicie duzo po asfalcie, szosowo, to duze kolo bedzie ok. Jazda terenowa kola max 26 cali. Rowery do jazdy asfaltowej >26 cali - 27,5 nowosci i 29 cali. Sterownosc takim rowerem jest do d**y dlatego zazwyczaj sie bietrze 26cali bo jest uniwersalny - i na wiekszej ramie. Rame sie dobiera tak ze stoi sie normalnie na nogach, odleglosc miedzy ramą a jajkami musi byc taka zeby reke dalo sie wsunac. Z obliczen lubego Twoj maz powinien miec rame 20 cali i wtedy kolo 26 cali. Do zrobienia w tym naszym hamulce, przerzutki, lancuch, troche lata przednie kolo. :D Ale naprawa wyjdzie taniej niz kupno nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. joanne bardzo bardzo mi przykro. naprawde. Agnes a to juz jest pora na twoj @? Mala mi sliczne mieszkanko. Bardzo mi sie podoba. Daisy moze jak nie chcesz dawac lubemu wit c to chociaz niech pije duzo soku pomaranczowego podobno tez pomaga. Ja m dawalam. Mowilas ze mieszkalas w nowym porcie? moja siostra tam mieszka w falowcu. oj kiedys bardzo czesto tam bywalam. a Wercia sliczna no to ma probe generalna do zdjecia :) a u nas noc przebiegla w kaszlu kaszlu i jeszcze raz kaszlu. jak nie poprawi sie do jutra to do lekarza moja mama sie z nia wybierze bo ja musze jechac do gina. Ale widze juz dzis poprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałąNadziejo zdróweczka dla Nadusi!! a u Ciebie ok? Na którą jutro lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - ale ja nie napisalam ze nie chce mu dawac witaminy C :p Moze cos przeinaczylam. Zamowilam te Fertility Support for men i dla siebie For Women też. Soków pijemy duużo, pomaranczowe, truskawki, multiwitamine. Też mieszkalam w falowcu :) Jest tam jeden jedyny :) Ale na pewno sie nie znamy bo mieszkalam tam krociutko i do tego falowiec jest ogromny :) No to duzo zrowka dla Nadii, kurcze szkoda bidula sie tak meczy :( Ja pamietam jak moja byla wiecznie chora :( Pamietaj zeby wieczorem tak 3 h przed spaniem nie dawaj Jej lekow wykrztusnych. Ale to pewnie wiesz. :) Ja też mam jutro gina :) Przybijmy se 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc kochaniutkie pisze do Was w wolnej chwili :* * Joanne bardzo mi przykro z powodu straty Basi. trudno mi cokolwiek napisać wiem jak bardzo byłaś zżyta z Basieńką i wiem, że na pewno bardzo to przeżywasz dlatego tym bardziej jest mi przykro. Asiu spróbuj mimo wszystko skupić się teraz na dziecku, myśl o Niem, o tym szczęściu które nosisz w brzuszku. myślę, że na zranione serce to najlepsze lekarstwo. * Bullitko bardzo się ciesze, ze dobrze zniosłaś lot. Daj koniecznie znać jak pierwsze wrażenia. przede wszystkim czekamy na informacje dotyczące Ciebie i Maleństw? jak wizyta? co z plamieniami? * EH Daisy sama nie wiem co już myśleć. Sądzę, ze tylko konsultacja z innym lekarzem z nienaganna opinią pomoże Wam rozwiać wątpliwości. Córeczka wyszła ślicznie zresztą jak zawsze. bardzo ładnie wygląda, świetny sweterek i ten biały kołnierzyk OJ wyrosła Ci Córeczka za chwile będziesz "prześwietlać" Jej chłopaków i dopytywać o której wróci i czemu tak późno :p Widze, że Luby jest bardo zaangażowany i widać, że bardzo mu zależy i mysle, ze Twoje wsparcie, zdecydowanie w działaniu bardo mu pomagają. * Aagnes bardzo mi przykro, że cykl był nie udany. tym bardziej się ciesze,ze w tym miesiącu idziecie do lekarza. mysle, że nie ma już na co czekać. oczywiście życzę Ci jak najlepiej. niestety czasem bez pomocy lekarza jest bardzo trudno spełnić swoje marzenie o Dziecku. Badź dobrej myśli i nie odkładaj wizyty. 3 lata to stanowczo za długo... a z wiekiem niestety będzie coraz trudniej. chociaż życie nie raz potrafi zaskoczyć w "tych sprawach" :) * Mala mi bardzo ladne, przytulne mieszkanko, gratuluję ! :) * Betko dużo zdrówka Ci życzę :* Może te ostatnie stresy związane z badaniami Maleństwa i stres związany ze staraniami troszkę się na Was odbija i łatwiej "łapią" Was choróbska. Betko cieszę sie razem z Toba z dobrych wyników u Maleństwa i, że możecie w końcu odetchnąć tak bardzo się ciesze ! :) sres związany z badaniami na pewno sie odbił na Wan także najważniejsze,ze macie to już za sobą :* * Mała nadziejo kiedy masz konsultacje z lekarzem w sprawie zgrubienia które wyczułaś na piersi? jak Mala Nadia się czuje? juz lepiej? * Neska a Ty jak się czujesz? kiedy masz teraz wizytę? * Aniu a Ty? halo! co do Twoich kg to natrafiłam przypadkiem na artykuł i jest książkowo u Ciebie :) a jak z ciśnieniem? w tych tygodniach powinnaś częściej je kontrolować. * Ja dziś miałam zacząć kurs prawa jazdy i co? i to, że Malutka nie chce zostać sam na sam nawet z Tata :( także pewnie będę je robic jak Malutka oswoi się ze żłobkiem. zaczynam myslec o Świetach i chyba zorganizujemy u Nas niedzielny obiadek. wyszperałam kilka smacznych przepisów i myślę,ze sobie poradzimy planuję kilka zmian w mieszkanu. przede wszystkim chce wiecej kwiatów czy macie w domu kwiaty cytrusowe? hmm co o nich myślicie? pozdrawiam, życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazało się, że siostrze podali błędne informacje i wcale tych wyników nie ma.. Za to skonsultowali estradiol z lekarzem i powiedział, że jest ok.. Wyniki z amniopunkcji mooooooże będą za tydzień o rety ileż to można czekać :/ no i wszyscy się ucieszyli że jest ok a tu ZONK :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazało się, że siostrze podali błędne informacje i wcale tych wyników nie ma.. Za to skonsultowali estradiol z lekarzem i powiedział, że jest ok.. Wyniki z amniopunkcji mooooooże będą za tydzień o rety ileż to można czekać :/ no i wszyscy się ucieszyli że jest ok a tu ZONK :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazało się, że siostrze podali błędne informacje i wcale tych wyników nie ma.. Za to skonsultowali estradiol z lekarzem i powiedział, że jest ok.. Wyniki z amniopunkcji mooooooże będą za tydzień o rety ileż to można czekać :/ no i wszyscy się ucieszyli że jest ok a tu ZONK :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazało się, że siostrze podali błędne informacje i wcale tych wyników nie ma.. Za to skonsultowali estradiol z lekarzem i powiedział, że jest ok.. Wyniki z amniopunkcji mooooooże będą za tydzień o rety ileż to można czekać :/ no i wszyscy się ucieszyli że jest ok a tu ZONK :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa - ja nie mam kwiatow cytusowych zadnych w domu. Chcesz sama sadzic ziarenka czy jak to widzisz? Oj biedna Karolcia bez mamusi nie chce nawet chwile posiedzieć. No teraz to najgorszy okres przed Tobą tak do 3 roku życia. :D Pomyslec, ze ja poszlam do pracy jak córka nie miala roku jeszcze eh! Dasz radę, dzielna bądz. A nie mozecie razem jechac na ten kurs i bys poszla na zajecia a maz z mala na spacerek czy cos? No przeciez nie mozesz pozwolic dziecku tak Tobą manipulowac od malego, ze nawet na godzine nie mozsz jej zostawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×