Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Czesc Dziewczyny :) Budzik nastawiony na 7:00 obudzil nas po 10:00, tak wiec mloda ma dzis jeszcze wolne :p * Bullitka - no to we 3 w tym miesiacu idziemy rowniutko :) * Agnes - no oby to nie @ :/ * Gosciowa - daj koniecznie znac jak poszlo u lekarza :) * MalaNadzieja - eh ale widoki. Moj tata kiedys mial wypadek czolowy z tirem. Jechal do domu na 'Sledzika', dzwonil z pracy ze juz jedzie no i nie dojechal. Prawie rok w szpitalu, kolejne 1.5 roku rehabilitacja. Wyprzedzal busa i z przodu orzed busem jechal samochod i taty nie wpuscil by zjechal. Tata cudem przezyl, do tego jechal z kolega i wzial na siebie uderzenie, kolega wyszedl bez szwanku, o dziwo bo z samochodu zostal praktycznie sam bagaznik. Teraz tata pomyka normalnie, tylko kolana jednego nie zgina do konca. Pracuje, ma sie dobrze. Mial szyta twarz, sruby w kolanach na wylot, polamane co sie da, kolano mial na udzie, udo na brzuchu itp. Nic nie widac. A ja pamietam jakby to bylo wczoraj choc bulam wtedy w szkole podstawowej. Eh tak mnie wzielo na wspominki, wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja jeszcze raz przepraszam jeśli cię uraziłam, naprawdę nie miałam niczego złego na myśli, choć uważam , że w tej całej pyskówce nie tylko ja zawiniłam. Agnes pytałaś jak u lekarza, więc odpowiem. Miałam być przed 9 a do lekarza weszłam ok 9:40. Pobrali krew na badania,zrobili USG . Widziałam jak moje małe serduszko pięknie biło . Niestety ale nie pomierzył dzidzi , bo jeszcze jest zbyt mała :-( kolejna wizyta na 11.02 . A co do tego różowego śluzu to mam przez kilka dni się oszczędzać,a jakbym plamiła to biegiem do szpitala. Tak swoją drogą to ktoś musi mnie bardzo nienawidzić skoro twierdzi , że ciążę wymyśliłam i do tego komuś się chwaliłam,że Was okłamałam. Gościu pokaż ten mój niby post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy współczuję :( A ja sama? Nikt nie jest ze mną w tym cyklu? :) tzn równo ze mną :) 14dc mam :) może jednak się ktoś do mnie przyłączy? ;) nie jestem tak bardzo na bieżąco przez te ostatnie dni wolne od pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa wszystko będzie dobrze i olej tego gościa nie odpisuj nic bo to nie ma sensu :) kochana skup się teraz na swoim malutkim serduszku :) my nie reagujemy na te wpisy o rzekomym kłamstwie, bo każda z nas wie, że jest to nieprawda także na spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - wspolczuje widoku :(. Daisy - no rowniutko w 3 idziemy i wszystkie 3 w 8 dniu plamienia. Czy to nie dziwne?? Wiesz to co piszesz to tak jakbym widziala znowu wypadek mojego szwagra, meza mojej siostry. Jego autobus walnol na orzejsciu dla pieszych. Przednia szybe autobusu rozwalil w drobny mak. Cala twarz mial polamana, kolano zmiazdzone. A bylo to 2 tygodnie po smierci mojego taty. Echh . Przytalam cie mocno :( Gosciowa - nie reaguj na zaczepki gosci. Mysl o sobiei dzidzi. Dobrze ze wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - to super, ze wszystko ok. Kurcze az taka mala dzidzia ze nie mogl nic zmierzyc? Szkoda, na pewno milo by bylo sobie miarka wyobrazic Twoje Dzieciatko :) * Ja dopiero siadlam do sniadania. Tesciowa dzwonila, martwila sie czemu od Sylwestra milczymy :D :D Najlepiej bym dzwonila codziennie :p * Okazalo sie, ze zlew, choc granitowy, nie jest nakrapiany! A bateria owszem..eh dobrze ze cos mnie tknelo, zeby zadzwonic jeszcze przed wysylka. W koncu odmowilam te baterie, widzialam w OBI fajna czarna to kupimy. Dzis maja dostawe zlewu, to jutro wysla ;). Co lepsze, mowie Panu, ze na zdjeciach widac ewidentnie, ze zlew jest nakrapiany. 'Zdjecia sa nieaktualne, kiedys byly'. Eh!!! Moze to i nawet lepiej. * Ja juz oficjalnie zaczelam staranka. Wczoraj luby sie smial ze mam dac spokoj z tym zaznaczaniem wszystkiego :D A ja wole teraz niz kochac sie jak popadnie, a potem lekarz powie mi za pol roku, ze trzeba bylo notatki robic itp. * MalaNadzieja - jak oko? Czytalam wczoraj, co pisal Gosc odnosnie tych rzes i faktycznie ich odrost jest od czegos tam uzalezniony. Dobrze, ze to dolne rzesy, machnies sobie czarna kreske czy jakas i nawet nie zwroci sie uwagi. Oczywiscie zycze Ci, zeby wszystko odroslo na swoje miejsce. Jak Corcia dzis rano ze wstawaniem? * Gosciowa, to mialas dzis wczesnie pobudke, ja dopiero na 2gi bok sie przewracalam. :D Boze a jutro na 8 do przedszkola.. Najbardziej sie ciesze, ze juto i pojutrze Luby nie idzie do pracy. Pomimo tego, ze bedzie skakal wkolo tych monterow, to lepsze to niz pozny powrot po 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościówa a który to już tydzień? czy 11.02 to nie będzie za późno na USG? między 11 a 13 najpóźniej do 14 tygodnia trzeba zrobić pierwsze USG oceniające płód w tym przezierność karkową. Czasem trzeba "pilnować" lekarzy. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie ja mam ostatnio jakieś dziwne myśli.... Pragnę tego dziecka, ale nie jestem do końca pewna czy chcę już w tą ciążę zajść... Przerażają mnie warunki w jakich mieszkamy-będziemy mieć bardzo ciężko w tym jednym pokoju :( w tym roku na pewno nie wprowadzimy się do nowego domu - ciężko jest.. Myśleliśmy o kredycie, ale pakować się teraz na wiele lat w takie koszty to nie wiem czy jest sens... a latka lecą, za chwilę skończę 29.... Nawet kuchni nie mam pod ręką tylko na dole u teściów... niby podjęliśmy decyzję, ale skoro się nie udaje to może warto się jeszcze zastanowić... :( przykro mi to pisać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeaaaaoooo
hm sory ale jestem w 23 tygodniu ciązy i usg mam robione od 6 tygodnia ciąży i tylko wtedy było widać serduszko, a później w 10tc i w 13tc miałam usg i normalnie wszystkie pomiary zrobił więc niewiem dlaczeg nie mógł zrobić Tobie pomiaru???? przecież dzieciątko już pięknie cale widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu gosciowa. Usg lekarz robi za każdym razem. z om to początek 12 tyg. Ale widac ze ciaza jest młodsza. Z tosia też tak. Mialam. A pozniej rosła i rosla ;-) główka się dopiero formuje ale rączki i nóżki widać jak ladnie fajdaly ;-) a widok bijacego serduszk! Bezcenny. Chciałabym żeby każda z was juz w niedlugim czasie tego doświadczyła. Wybaczcie za błędy pisze z tel. Malanadzieja ile kosztowało cię usg 3d i kiedy się ono robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa to dobrze ze z dzieciatkiem wzzystko dobrze. Najwazniejsze ze serduszko bije. Szkoda tylko ze lekarz nie zmierzyl. Ja myslalam ze przy kazdym usg robi pomiar. Daisy dzis odpasl mi strupek tam gdzie rzesy byly i widac tam jakies maciupkie rzesy wiec poczekamy zobaczymy. A co do naszego wstawania to kiepsko. Wylaczylam budzik i chcialam dalej spac ale jakos sumienie mi nie pozwolilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betka tak sobie myślę ze jak teraz odpuścisz to potem będzie trudniej ponieważ zawsze sie coś znajdzie . moja koleżanka tez odkładała decyzje a to praca, zarobki, mieszkanie itp a zaszła w upragniona ciążę i co? wszystko się małymi kroczkami ułożyło. Oczywiście ta decyzja jest Wasza i dobre rady nie mają nic do tego. Może troszkę dystansu by nawet pomogło szczęściu. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam taki dlugi list i mi sie zmazalo. Ehhh Gosciowa ja placilam 200zl z nagraniem na plycie ale to bylo prawie 6 lat temu i wtedy to nie bylo tak rozpowszechnione. Specjalnie do gdanska jechalismy. Teraz pewnie jest taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja.nadal bez okresu :-). czekam na meza za godz bedzie w domku. gosciowa- dobrze ze wsxystko oki. a wlasnie cos wiecej stwiwrdzil po usg kiedy termin ktory to tydzien. czy tyg sama sobie wyliczasz wg swoich domnieman? bylam w firmie pytac o wymiane okien. chcemy w dwoch pokojach wymienic jedne standardowe a w drugim pokoju okno jedno wieksze drugie normalnej wielkosci z zaluzjami z demontazem i montazem facet wyliczyl okolo 2tys masakra. cena z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdura, mnie lekarz nawet pomiary robił, jak był sam pęcherzyk (mierzył go). Chcesz mi powiedzieć, że crl nie zmierzył, jak są już rączki i nóżki? Oj, gościówa, gościówa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka..kochana nie przejmuj sie tak. Jezeli Ci to pomoze to ja z mloda i bylym bylismy przez pierwsze pol roku rowniez u tesciow, na jednym pokoju w dwu-pokojowym mieszkaniu 48m2. Dalismy rade choc u nas czesto dochodzilo do spiec z mama bylego, ktora myslala, ze to ona jest matka mojej corki :D. Jezeli tylko stac Was na utrzymanie siebie i dzieciatka, kochacie sie i dziecko ma byc owocem Waszej milosci, to osobiscie bede Cie namawiac na ciaze. Choc jak pisze Zyczliwa, z naszej strony to tylko rozmowa. Poza tym miej na uwadze, ze nie kazdy ma dom czy salony i rowniez decyduja sie na dziecko jedno badz wiecej. Ja jak zaszlam w ciaze to z rodzicami mieszkalam, to dopiero bylo. Az do dnia porodu mieszkalam u rodzicow, zaluje ze wogole dalam sie namowic wtedy na wyprowadzke po porodzie. * Ja rowniez robilam usg3d w Gdansku, 7 lat temu. Placilam 160 zl bez zapisu. Teraz to juz sa 4d ponoc..czlowiek sie starzeje, niebawem bedziemy my dzieciate musialy nadrabiac spore zaleglosc**przy kolejnych malenstwach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terminu też mi niestety jeszcze nie podał. Mówił , że następnym razem wszystko będzie ładnie widać i może już nawet płeć jak maleństwo się dobrze ułoży . A z OM położna wyznaczyła termin na 22 lipiec :) Małanadzieja myślisz ,że jeszcze mniej niż 200 ? To pewnie też się wybiorę:) Tylko kiedy? Ok 20 tygodnia czy dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka ja też uważam ,że całkowicie nie ma co odpuszczać... Może trochę odpuście ale nie do końca. Może wtedy łatwiej będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa może masz rację.. Ja generalnie nie jestem z tych co odpuszczają, ale powiem szczerze, że już różne myśli mi po głowie chodzą serio.. Z drugiej strony na głowę nam nie leci no... boję się tylko, że to "przejściowe mieszkanie u teściów" potrwa dużo dłużej niż zakładaliśmy... Mieszkamy aktualnie we trzy rodziny w jednym domu (jedna na dole i dwie na górze z czego jest już jedno dziecko-prawie roczek ma).. Mieszkamy tak od października 2012-przejściowo hehe to słowo mnie dobija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes jutro z rana test ?? :-) Testuj już teraz ;D Chcę się cieszyć razem z tobą, może ten zły nastrój mi minie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) niby decyzję podjęliśmy, ale czasami zwyczajnie brakuje sił, ale będzie dobrze.. może jakiegoś powera dostaniemy-zobaczymy co przyniesie ten rok.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka a jesli ta przejsciowa sytuacja bedzie trwala 5, 10 lat bo nie daj boze tfu tfu tak wyjdzie..to nie zdecydowalabys sie na dziecko przez tyle lat? Hm? Glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka myśmy też mieli iść na swoje w zeszłym roku. I co?? Nici z tego ;( Kasy brak na jakikolwiek większy remont . Pociesza mnie tylko to , że mam dwie raty do spłacenia i spokój. Wtedy zaczniemy remontować swoje dwa pokoje i będzie musiało nam to starczyć. Jakbym miała się tak zastanawiać i odwlekać z ciążą czekając na ten "lepszy" czas to nie wiem czy byśmy w ogóle mieli dzieci;-/ Takie życie kochana.Nic tylko podnieść głowę i myśleć pozytywnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi ze nigdy nie ma tej idealnie odpowiedniej chwili na dziecko. Zawsze cos. My tez z lubym mielismy inne plany. Najpierw chcielismy postawic dom, potem wziac slub, potem dziecko. Zeby wszystko mialo rece i nogi. Duuzo o tym rozmawialismy. Nagle pewnego dnia postanowilismy skonczyc tabletki i juz. Reszta to jak wyjdzie dom, slub, slub, dom w sumie to juz bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy wy to tak właściwie macie dom, swój własny, więc też trochę inna sytuacja. Pewnie nie jedna ci zazdrości tego - tak nawet ja :-) Jest takie powiedzenie " Wolność Tomku w swoim domku" I to jest trafne jak nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeaaaaoooo
co za bzdury na zdjęciach z usg pisze który to tydzień i na kiedy termin porodu.Gościówa tak ściemniasz że masakra. Dziewczyny nie wierzcie jej to co ona pisze to jakies bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, dokładnie macie rację.. Ja też tak zawsze wszystkim tłumaczyłam, a teraz sama mam jakieś dziwne wątpliwości.. No dobra to biorę się w garść, bo nie ma się co rozsypywać.. A tak apropo to zauważyłam, że zawsze w okresie owulacji mam jakieś dziwne jazdy hehe ale Dziękuję Wam, że mną troszkę "wstrząsnęłyście", bo już sama zaczęłam się chyba gubić :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciowa Ja miałam termin na 23 lipca2013:) hihi ale miałam wywolywany poród że względu na cukrzycę ciążowa i urodziłam 19lipca zdrową córeczkę. Agnes ale mi się ddobrze udziela Twoj brak okresu :) cieszę się razem z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×