Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Agnes a myslisz ze ewentualny negatywny test bardziej Cie zawiedzie niz @? Ewentualnie bedziesz sie szybciej cieszyc :-)a betka zapomnialam Ci napisac ze ja mam dzis 15dc wiec jestesmy blisko ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- wlasnie nawet testu nie mam. poczekam jeszcze moze do 19-tej i pojde kupic jakby co. apteke mam pod nosem do 20-tej czynna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty tu nie wymyślaj lepiej :-) Wolisz być w stresie? Pamiętaj ,że stres nie jest wskazany w ewentualnej ciąży ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
No właśnie od razu nie wyszedł tylko po kilku minutach. Więc boję się cieszyć. Agnes też latam jak nienormalna do łazienki. Dziewczyny to normalne że boli tak jak na okres mimo ciąży? Przepraszam za wyrażenie ale takie ciągnięcie w pochwie. Zrobię Wam zdjęcie ale nie wiem czy wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje Neska moja druga kreska też była cieniem cienia a teraz jestem na spacerku z córeczka. Gratulacje :) teraz czekać tylko na dobre wieści od agnes i dalej będą też już same dobre wiiadomości :) wiesz gosciowa jeśli obecnie jestes na przełomie 12/13tygodnia a masz usg na 11.02. To będziesz w 17/18tygodniu. Ciąża możebyć młodsza maksymalnie o dwa tygodnie a więc możesz być w 15tygodniu 11.02. Myślę że to za późno na pierwsze usg z oceną NT. NIE chce się madrzyc pisze to z czystej sympatii. Mam nadzieję że nic nie przekrecilam Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też wyszło kilka min po ... Neska ja jeszcze mam czasami takie odczucie. Ale na początku strasznie się tym stresowałam. Zobaczyłam te 2 kreseczki ale ból jak na @ . to normalne jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciowa na zaparcia lactulose mozesz albo czopki glicerynowe jeśli inne środki zawodza. I dużo pij wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz zaufanie to już się nie mądrze. Nt to przeziernistosc karkowa do oceny miedzy 11-14 tygodniem pozwala ocenić cży dziecka dobrze się rozwija, za dduże nt może być podejrzeniem o zespół downa. Podejrzewam że zmierzyl maluszkowi i nawet nie wiesz kiedy taki spryciarz :) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - no weź idz do tej apteki! :D Ja mam na zapas testów heh :p Kupilam kilka bobo testow i leza w razie co. * Neska - kurcze, ale by było fajnie. Pokaz foto. Ale co tam, chyba też mogę Ci już złożyć moje serdecznie gratulacje :))) Jesteście z Gościówą chlubą naszego forum, udało Wam się zajść jeszcze w tym roku :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes poszlas po ten test??? Neska kilka minut po tzn ze po czasie ktory jest napisane w ulotce? Gosciowa ja C**proponuje jesc sliwki suszone i jablka. Najgorzej jak wyjdzie Ci niskie zelazo i jeszcze bedziesz musiala lykac w tabletkach. To wtedy wogole masakra z wyproznianiem. Ja niestety tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak dalej dobrze pójdzie z tymi II kreskami to niedługo zmienicię forum na: urodze do października :) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Dziewczynki dziękuję Wam jesteście kochane ale ja czekam do jutra na potwierdzenie:) Daisy okres spóźnia się od środy bo pytałaś:) Agnes też czekam na dobre wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ,że wyraźna ! GRATULACJĘ ! ;) Żebyś ty moją widziała:) Jutro idź na betę w takim razie dla pewności . Mówiłam kochane,że dzisiaj jest nasz szczęsliwy dzień !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Szczerze to myślałam że taka kreska to się od razu pojawia jak testowa ale tak patrzałam i nic dopiero po 10 minutach była. Choć na ulotce pisze że do pół godziny się czeka. Poprzedni test maltretowałam cały dzień i nic nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to 10mim to calkiem dobry czas ;-);-) Tylko ze chba musial Ci sie troche cykl przestawic i owulacja pewnie byla pozniej troszke bo po tyg spoznienia to juz chyba bylaby mega wyrazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh kochane ja też Wam gratuluję, aż się wzruszylam :) Neska życzę Ci by beta rozwiala Twoje wątpliwosc***ozytywnie :)))) No i powtórz wyniki po 2 dniach :) Super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja u mnie też wychodziła blada chyba jeszcze po 4 dnia po spodziewanym @ ? Jakoś tak.Nie wiem od czego to zależy. Może też dlatego,że moje testy były robione po południu i wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska mam nadzieję, że śladem Gościówy, nie opuścisz nas. :)) A ja bym chciała rodzić w pazdzierniku, skoro w lipcu się nie udało. Nie wiem dlaczego, ale strasznie nie chciałabym rodzić w sierpniu. Chyba powinnam się w głowę popukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chciala bardziej wiosna latem. Nie chcialabym jesienia ale narazie wiekszego wyboru nie ma ;-);-);-) Gosciowa ale czy termin z OM zgadza Ci sie idealnie z USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×