Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

No jak faktycznie Daisy wyczaiła , że na USG jest objętość główki i sprawdziłam w necie to odpowiada to 12 tc :) A właściwie to dzisiaj zaczęłam 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Buziaczki dziewczynki Wam ślę:* Aż mi się makaron rozgotował bo zapomniałam o nim:) MałaNadzieja słyszałam że czasami testy wychodzą dopiero po tygodniu albo i dwóch po braku @. Możliwe że owulacja się przesunęła ale nigdy nie miałam 30 paru dniowych cykli to byłby pierwszy odkąd dostałam w życiu @. A może test jednak się pomylił bo tak też może być. Dobrze jutro potwierdzenie będzie na 100 % i nie nakręcam się już:) I nie opuszczę Was obiecuję:) Przynajmniej jak jutro wyjdą nici to będziecie mnie pocieszać:) Agnes to kup i tak ten test dzisiaj a jutro rano już będzie gotowy czekał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Dziękuję dziewczynki jesteście kochane. Ślę Wam wszystkim buziaki:* Nie opuszczę Was tym bardziej że jeśli jutro okaże się że nici z mojej ciąży to będziecie mnie pocieszać:) Tak się z Wami zagadałam że mi się makaron rozgotował i musiałam wstawić drugi:) Agnes kup test i tak dzisiaj a jutro rano będzie gotowy na Ciebie czekał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Sorki za powtórkę ale myślałam że coś mi zjadło mój tekst i napisałam drugi:) Ale widzę że dotarły dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przy nadii test wyszedl tez dopiero po tygodniu ale ja zawsze mialam nieregularne cykle wiec wiedzialam ze owu mogla byc pozniej. Wedlug usg tez tak wyszlo. Ciaza byla mlodsza o 2 tyg niz wskazywala by na to ostatnia miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Gościówa śliczne to Twoje usg. Napatrzeć się nie mogę:) Naprawdę. Jestem tak nakręcona macierzyństwem że takie rzeczy strasznie mnie wzruszają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć gin Gościówie nie wyznaczył. Zastanawia mnie tylko to, że przecież czasem już na pierwszym usg w 7tc coś tam można wyznaczyć. Ja miałam dość szybko wyznaczony termin z usg. Nie chcę tu podwazać kompetencji Twojego lekarza, Gościówa, ale tak mysle ze za miesiac ponad to usg to faktycznie za pozno. A jak myslicie, czy zbyt czeste usg jest faktycznie tak niewskazane w ciazy? Bo czasem dziewczyny chadzają kilka dobrych razy w ciazy bo maja taki kaprys i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Małaadzieja to też masz takie utrudnione zadanie co do staranek. Musisz męża męczyć cały cykl ale w końcu te staranka są najfajniejszą sprawą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa - nie wiem. Moja starsza siostra jest z sierpnia i chyba dlatego. Chyba jej wzorem, nie chciałabym by moje dziecko bylo tak aspoleczne. Nie ublizajac 'sierpniakom'. Z tego miesiaca znam tylko moja siostre i stad te uprzedzenia. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy no to niezle masz podejscie. Neska biore clo i luteine wiec cykle mam teraz w miare regularne. Przy luteinie ciezko miec nieregularne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej dziewczęta, ale super wiadomosci agnes - tym bardziej zrób ten teścik, choć ja pewnie też bym czekała do porannego moczu :) Neska - gratuluję, na pewno to ciąża, jak wyszła druga kreska na teście :D ale się Kochane rozpisałyście :D * mój M ma już potwierdzone, będzie w czwartek nad ranem :D czyli cykl nie stracony. Czego to ja się dzisiaj dowiedziałam od lekarza, spytałam się, dlaczego mam bóle po seksie, a jak M nie ma to wszystko w porządku, tym bardziej, że mam dziwną wydzielinę koloru zółtego, zrobił ph - idealne...no to zaczęliśmy rozmawiać na temat orgazmu podczas itd...pomijam, ze ostatnio psychicznie jakoś mi nie idzie...no i dowiedziałam się, że jeśli nie dojdzie do orgazmu to macica jest mocno ukrwiona i ta krew nie odpływa tak jak mężczyznom...dlatego boli, takie porady seksuologiczne haha, powiedział, że orgazm dobrze wpływa na zajście w ciążę, polecił mi psychologa u nich w klinice...chyba pomyślę nad tym :) * jej ale bym się cieszyła dziewczyny gdyby każda po kolei zachodziła, ja do końca pobytu mam się starać z M, a potem znowu inseminacja, mówi, ze do 5x...czyli mamy sobie dać ok. roku, potem będziemy myśleć nad innymi metodami :) ale super :D jakaś nadzieja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna no widzisz... Nie potrzebnie sie martwilas. No o tym zajsciu przy orgazmie to czytalam kiedys. Wtedy macica i szyjka macicy mocno pulsuje i pomaga to w przedostaniu sie plemnikow. Nie wiem moze to glupoty ale tak czytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ale za późno na co? Być może zmierzył wszystko co chciał, a nie powiedział. A ja zwyczajnie byłam w szoku jak pokazał mi bijące serduszko, i nie zapytałam go. Joanne jeszcze troszkę i za Ciebie będIemy trzymały kciuki ;-) Jak wszystko jest ok to nic tylko się cieszyć, że M będzie akurat na dni płodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa czytalam wspis gościa, chyba życzliwej, odnośnie terminu kolejnego usg, a oznaczaniem jakichś ew. chorób, czego oczywiście żadna z nas Ci nie zyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję w przekonaniu, że mój gin wie co robi :-) Mierzył coś , bo widziałam, że tam knypsa ;-) Poleciła mi go koleżanka , też prowadził jej ciążę, no i dzisiaj w przychodni też go babki wychwalały podsłyszałam hi hi. Ciekawe jak tam agnes. Myślicie, że poszła po ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak nba dobrą sprawę ugotowałam gar fasolki po bretońsku ;-D Może to coś mi ruszy hehe. Dzisiaj obudziłam się z mega chęcią na fasolkę i nie wytrzymałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - co do pracy jelit, polecam siemię lniane, nie zaszkodzi Ci w ciąży, a jest rewelacyjne na jelita :), i herbatka z kopru włoskiego :) polecam, ostatnio po szpitalu tym się "leczyłam" i jak ręką odjął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- ja tez mam ochote na fasolke jutro bede gotowala :-). test zrobilam piekna gruba kreska niestety jedna. okresu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - możesz zjeść z jogurtem, to smaku nie ma :)ja osobiście zalewam gorącą wodą, przekonałam się, ze względu na cierpienie :) agnes - może za wcześnie...może lepiej z porannego moczu jednak...trzymam kciukasy i nie puszczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Agnes kupiłaś mam nadzieje kilka testów? Rano powtórz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że może jeszcze być za szybko :-) Joanne a ja właśnie myślałam,że TRZEBA zalać gorącą wodą. Więc jak dodam to sobie do posiłku to też będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×