Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Daisy - nie reaguj prosze cie. Ignoruj Eveline - to masz szczescie. Mi moj nigdy nie zrobil sniadania do lozka. Jedynie co to zabiera mnie na sniadanie do restauracji gdzie robia najlepsze uitmastery na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak ci nasi faceci nie są tacy źli... ;) Dziewczyny, ja spadam, bo mąż wraca z pracy. Odezwę się jutro. Miłego wieczoru! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" A suty cię nie rwą na ciążę" - jesteście ohydne. Obrzydliwe. Zero magii, zero delikatności, ohyda. Suty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałam malej antybiotyk..o fu jakie obrzydlistwo..oblizałam łyżeczkę i nie mogę zapić, cały czas mam smak tego w ustach :/ Mam nadzieję jednak, że coś pomoże. U mnie towarzystwo (czyt. Babcia) już się rozeszło do wnusi :) To mamy dla siebie wieczorny odpoczynek. Chociaż późno już trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam, że macie dla siebie "wieczny odpoczynek" ha ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy co macie za antybiotyk? Ja po jednym jak posmakowałam to o mało co nie zwymiotowałam. Tak samo jak młodej mleko ;/A ona je wprost uwielbia- ja nigdy nie smakuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po pracy....uffff Ale sie dzisiaj rozpisalyscie dziewczyny. Nie nadazam z czytaniem :-) Betka moze faktycznie jednak @ sie nie rozkreci. Daj znac jutro koniecznie. Neska to swietne wiesci. Dobrze ze pekaja, bo ja tego nie wiem. Gosciowa a moze to watroba Cie boli? A jezeli chodzi o ruchy to mozliwe w drugiej ciazy. Ja z nadia czulam pierwsze takie bulbotanie w 16tc Ktoras z Was pisala ze szybko wyszla za maz. No ja troszke szybciej bo mialam 20 lat;-) A co do romantyzmu meza to moj nie ma go w sobie za grosz. Nie jest romantyczny wcale. Takze Bullitka bardzo zazdroszcze. Gdzies nam uciekla joanne. Oby nie zniknela tak jak agnes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - Joanne albo ogląda kolejne fury, albo zajada te kopytka, którymi się wczoraj chwaliła i się nie podzieliła :p * Gościówa - antybiotyk to Zinnat :) * Mnie dalej dusi grrr. Będę się powoli żegnać, oglądamy tvn, ale zaraz pewnie na górę się przeniesiemy, a wtedy to przy tv mi się lepiej zasypia :) Dobrej nocki :* * Betka od razu rano dawaj znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie :D jak minęła nocka?? spokojnie?? ja wczoraj cały dzień walczyłam z telefonem, brak zasięgu i brak zasięgu, pojechałam do plusa, wymieniłam telefon na nowy i...znowu brak zasięgu, narobiłam afery, mają coś na sieci, bo na 2g wszystko ok, niestety 3g i wyżej już nie można nic zrobić :) oczywiście w między czasie dzwoniła babeczka i zaprosiła mnie na rozmowę w sprawie pracy, także idę dzisiaj na 12.00 :) ponadto, bolą mnie koszmarnie piersi, ale pewnie na @, za 3 dni zapewne przyjdzie, jak z zegarkiem w ręku :) witam nową koleżankę :) dziewczyny, nie uciekłam, tylko mniej spędzam czasu przed komputerem, cieszę się M :) Bullitka - trzymam kciuki za udaną punkcję i transfer :D, już doczekać się nie mogę, kiedy ogłosisz wspaniałą nowinę :) miłego dnia dziewczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Po zawodach u mnie-zonk.. Wymęczyłam się pół dnia, było lekkie plamienie brązowawe (dwie kapki) do samego wieczora aż w końcu pojawiła się prawdziwa @ :( Teraz dziewczyny wierzę w Was - no niech któraś rozpocznie szczęśliwie ten rok!! Jestem rozczarowana, bo trzymałam się jakoś do momentu kiedy zobaczyłam test, a później porażka.... Ciekawe czy długo tak jeszcze będzie...??! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betka- glowa do gory. bardzo dobrze cie rozumiem. ale takie zalamywanie sie tez nie jest dobre. moze odpusc w tym cyklu zajmij glowe czym innym nie uprawiaj sexu tylko w dni wyznaczone zacznijcie sie bawic sexem a nie mechanicznie z kalendarzem w reku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki gościu - bywało gorzej, dam radę :/ niepotrzebnie dałam się ponieść emocjom - nie polecam.. i kolejny raz sobie obiecuję, że więcej sobie na to nie pozwolę ;) Powodzonka!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neska 15
Dzień dobry dziewczynki:) Betka przykro mi:( Wszystkie wiemy jak to jest. To takie przykre:( Trzymaj się kochana:* Napisz później jak się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci Neska :* czuję się ok.. Fizycznie trochę cierpię, psychicznie jest w miarę ok na szczęście.. Nie dam się tak lekko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochana :(((( Przykro mi strasznie. Pamietaj ze rok sie jeszcze nie skonczyl :* W koncu sie uda. * Melduje sie na posterunku w moim 25dc :D Tez juz odliczam z kalendarzem. Wolalabym miec jakies normalne cykle. Mam nadzieje ze nie bedzie to 40dc w tym miesiacu :D * U nas noc w miare spokojna, mloda miala w nocy rozwolnienie o ktorym dowiedzialam sie rano od mamy - nie chciala nas budzic :/// U mnie -8 i pada snieg :) * Ktora teraz testuje? Ja 29go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitka powodzenia w staraniach oby ci sie udalo zajsc w ciaze te upragniona:)mam nadzieje ze wszystkie zajdziecie w ciaze w tym roku:)agness was opuscila?bullitka zagladasz na stary watek?u mnie dzidzia rosnie bedzie synek ale niestety mam ciagle problemy i modle sie aby dzidzius urodzil sie zdrowy i donosic ciaze.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy z całych sił 3mam za Ciebie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca - wszystkiego naj!! Wszystko będzie dobrze tylko uważaj na siebie i Synka ;) Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
betka nie mozna sie poddawac tez staralismy sie9miesiecy az w koncu wzielam duphaston i od razu zaszlam w ciaze a tak mialam miec sprawdzenie droznosci jajowodow ale udalo sie.psychika tez duzo robi.trzymam kciuki za was:)obyscie mogly cieszyc sie ciaza i dzidzia:)oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie załamię się-obiecuję ;) jedynie chciałabym wykonać niedługo jakieś badania, ale lekarze twierdzą, że jest za wcześnie jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
betka a badanie nasienia robiliscie?my robilismy po pol roku.moze masz problemy z hormonami tarczyca warto to sprawdzic.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnych badań właśnie nie robiliśmy i mnie to trochę martwi.. Robiłam sobie tarczycę z 1,5 roku temu tak na własną rękę to było ok, ale teraz myślę, że warto by było takie badania porobić.. Chyba pojadę sobie po okresie do lekarza na nfz i poproszę o skierowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Betka :-(:-(:-( Daisy Joanne to jeszcze troche i test??? Ja mam dzis 31dc. Ale tempka wczoraj spadla wiec pewnie jutro albo jeszcze dzis @ przyjdzie. Zamierzam isc zrobic sobie reszte badan hormonalnych. Pojde sobie prywatnie. Chce zrobic Fsh i Lh. Miedzy 2-5dc ale to chyba w kolejnym bo teraz jestem po lekach. I 7 dni po owu progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sobie zrobie badania jak w tym cyklu sie nie da. Napiszcie mi co warto zrobic :) No i powtorze toxo moze juz mam te przeciwciala..byloby to dla mnie zbawienne :/ Ale ladna pogoda za oknem, a my nosy w domu :/ * Oczekujaca - moje gratulacje :) Ktory tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca - gratulacje !! ;-) Daisy właśnie zinnat - Antoninka miała po nim uczulenie ;/ Biegunki i wysypkę . Kurcze a ja do lekarza śmigam ;-/ Nie wiem dlaczego ale się stresuję. Cała prawa strona mnie boli jajnik chyba prawy strasznie mnie rwie ;/ Betka -przykro mi kochana :* Małanadzieja , więc jest nas 3 bez romantycznych mężów ;-D Odezwę się później ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa koniecznie daj pozniej znac. Mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku! * Czytalam wczoraj, ze z ta temp to roznie bywa. Wiele dziewczyn pisze, ze im tez spadala temp jak na @ a potem sie okazywalo ze sa w ciazy. Takze MalaNadzieja nie trac nadziei..ja dzis 37.0 rano zapisalam, wiec wzrost od wczoraj o 0.2st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy proponuje Prolaktyna, tarczyca, progesteron ale to 7 dni po owu, FSH i LH od 3-5dc, mozesz tez zrobic testosteron ale nie wiem kiedy i T3 T4 Wkurza mnie to wszystko juz. Brakuje mi sil... Gosciowa to lec do lekarza i szybciutko daj znac co tam. A mojej Nadii bardzo pomoga Zinnat. Podobno dosc silny antybiotyk. Duomox i augumentin jej nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za wsparcie.. Właśnie taka prośba do Was: jakie badania trzeba wykonać? Tak w pigułce bym poprosiła, bo jeśli mi lekarz nie da skierowania to sobie prywatnie pojadę zrobić.. Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×