Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Bullitka - no nam leca teraz ferie. U mnie sie wykuruje do niedzieli, a juz zdrowa pojedzie na tydzien do ojca :/ i pewnie jak zazwyczaj wróc***odziębiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,bo sobie tak myślę, że Hel to mega zad***e ;-) Nie wiem czy to to ale chyba poczułam pierwsze ruchy?;-D Sama nie wiem, bo jakoś c*****o się czuję cała prawa strona mnie boli teraz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa - myslisz ze tak wczesnie????? Chociaz kto wie :D. A u mnie dupa blada, już mnie nic nie boli, nic nie śmi i nic nie ciśnie. Buuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - to jak teraz ma ferie to kiedy do zakopanego jedziecie?? Po feriach? Gosciowa - pewnie pilkarz ci rosnie w brzuszku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie przesadzjamy , żadnych kopniakówi nie czuję ;-) Ale coś tam mi się dzieje w brzuchu- tylko nie wiem co ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - tak, jedziemy po feriach :D Chyba Warszawa będzie miała w tym czasie wolne :p Jaka radość będzie, na powrocie nie będzie korków do Trójmiasta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy jeszcze możesz sobie na to pozwolić, bo mała nie chodzi do normalnej szkoły tylko przedszkola?? ;-) Kurde coś pysznego chodzi za mną do jedzenia ! tylko co?? ;-) Chyba jakiś fast food ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, młoda ma zerówkę w przedszkolu. Tam to wiesz..co to kogo obchodzi, jest zapłacone to najważniejsze. Oczywiście powiem im, że nie udało nam się wziąć wolnego w czasie ferii i jedziemy teraz i tyle. Wezme tez dla malej ksiazki z przedszkola do nauki, więc zaległosci na pewno mieć nie będzie. :) I cale szczescie, ze nie pojechalismy w koncu teraz, bo nie wyobrazam sobie antybiotyku i siedzenia w chacie przez caly tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - no co ty , przeciez to zabojstwo, zadnych ksiazek na feriach, zadnej nauki. Prosze cie nie rob jej tego ;) Gosciowa - a wlasnie, masz zachcianki?? Tzn jak mowia ze ogorki albo cos takiego?? Ja wlasnie znalazlam w lodowce karteczke od meza z napisem kocham cie i 3 serduszka narysowane :D. W tym tygodniu sie mijamy bo ja mam nocki a on na popoludnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh Bullitka zazdroszczę ci romantycznego męża- mój niestety do takowych nie należy ;/ Zawsze miałam przed @ zachcianki :) i teraz też się zdarzają :) Najbardziej na musztardę ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, przypomniało mi się, jak przedwczoraj luby przyjechal z zakupami do domu i mowi do mnie 'Kochanie, a kochasz mnie?'. Mówię do niego: 'O boże znowu mi kwiaty przyniosles??' A ten mi radio kupil w prezencie na 'nowa' kuchnie :D. Szczyt romantyzmu :p Czasem mi się już niedobrze robi heh od tego jego mizgolenia, bo ja nie należę do zbyt romantycznych osób, jeśli cokolwiek robię to z myślą o Lubym, a nie o tym, że och i ach :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - czasem mu sie zdarza choc naprawde zadko . Daisy - czasem jednak fajnie tak. Super pomysl z tym radiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M to niestety zero romantyzmu. ;-/ Wiem , że kocha bardzo ale no nie potrafi tego okazać. Wstydzi się nawet powiedzieć "kochanie" przy kimś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy-bo ty go nie kochasz dlatego cie wkurza jego okazywanie milosci. jestes dla kasy z nim materialistko. zlotowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle mi wyszło tego żurku, że bym Was wszystkie ugościła! :D Dziewczyny zazdroszczę romantycznych mężów! ;) gościówa 22 nie przejmuj się... Mój też do najromantyczniejszych nie należy... Chociaż jak mu od czasu do czasu zrobię awanturę (najczęściej jak mam pms) to nawet się wysili i mi czekoladę kupi lub powie miłe słowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveline - haha dobre. Ja tez czasem tak mam ze krzycze a potem zaluje Gosciowa - kazdy jest inny. Najwazniejsze ze kocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu debilko niby gdzie napisalam ze mnie to wkurza? Widze myslenie Cie mocno boli :D bo kazda z nas musi wzdychac i srac za kwiatami i serduszkami. Proponuje zasiegnac porady jakiegos specjalisty badz poszukac grupy wsparcia, ktora pomoze ci sie uporac z twoim nedznym zyciem. Moze przestaniesz swoje frustracje wylewac na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spoko, spoko :) My po obiadku, pozegnalismy choinke :D Godzina sprzatania prawie po tych iglach bo sie nie chciala zmiescic w drzwiach balkonowych :p Jakie plany na wieczor? My zalegniemy przed kompem pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy - a suty cie nie rwa na ciaze bo juz zaczelas sobie wkrecac zmiane barwy. a to przeciez w pozniejszych miesiacach dopiero sie zmieniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co dziewczyny? Ja to chyba jednak nie mam co narzekać na tego mojego chłopa... On mi robi codziennie (pod warunkiem, że nie wyjechał do pracy) śniadanie i kawę do łóżka a ja jeszcze dosypiam. Mogę to chyba nazwać przejawem romantyzmu, co nie? ;) A plany na wieczór? Lenię się! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... Chociaż ja to chyba jednak nie mam co narzekać na tego mojego chłopa. On mi codziennie (pod warunkiem, że nie wyjeżdża do pracy) robi śniadanie i kawę do łóżka podczas gdy ja jeszcze dosypiam. Chyba mogę to nazwać przejawem romantyzmu, co nie? ;) A jakie plany na wieczór? Lenię się! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu robię codziennie śniadanka do pracy :) Albo mu nawet dowoże, jeśli wychodzi wcześniej :) A wieczorami robię mu herbatę z cytryną - ponoć robię po mistrzowsku :D On za to robi świetną kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×