Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

I to wypowiedz eksperta z argumentami?? Sa zdrowe Bo sa zdrowe, osmiesZasz sie laska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie napisałam gościu, że to Ty jesteś złośliwa, ale inni goście, którzy wyrażają się w bardziej chamski sposób, dlatego zaproponowałam zmianę "gościa" na nick. Tyle jeśli chodzi w tym temacie. I tak jak Joanne napisała, to ona w razie czego będzie ponosiła konsekwencje, nie żadna z nas. Wiedziała, co robi i taka była jej decyzja. Było, minęło. Czasu się nie cofnie, decyzja została podjęta i wykonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak piszesz, to jest forum I piszemy o wszystkim, czyli I pytamy, nie Rozumiesz, Bo jestes tu z doskoku bez Akceptacji, jakze mi przykro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mala mi - oczywiście, że decyzja została podjęta i hm, "wykonana". Głupia decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nikt mnie nie rozumie nawet moje pies mnie olewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja pisałam pracę doktorska z rtg zatok w ciąży i jestem taka madra.i przez to nie mam koleżanek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mój już ostatni wpis na dzis. Wiem, ze już pisałam, ze nie będę pisac ale to jest silniejsze odemnie. Nie obrazajcie się jestem madralinska taka już jestem. Może wy mi coś doradzicie - mam duży cellulit na tylku może znacie jakiś dobry krem? I ciągle mam tluste włosy polecicie dobry szampon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta :) jak minela nocka? gościówa - jak córcia?? Jedna i druga oczywiscie :d, ja dzisiaj znowu spac nie moglam, stresuje sie jutrzejsza beta, a dzis idę do laryngologa sprawdzić co mi na tym wzbudzającym pelnych emocji rtg wyszlo :) Agnes - jak Twoje samopoczucie? Dalej Cię mdli? widzę ze każdej odechciewa sie powoli wchodzic tutaj, a bylo tak milo :) mozemy pomyslec o przeniesieniu sie na forum, w którym trzeba sie logować, babyboom, czy cos podobnego :) milego dnia Wam kochane zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Kochane umówmy się się nie będziemy odp na " gości" Zaśmiecają wątek swoimi mądrościami.... ... Eveline kochanie ja nie miała robione tych badań ani teraz ani z Tosią. Toxo też przechodziłam i być może akurat jak byłam z Tosią w ciąży , bo lekarz mówił, że dawno. Bez paniki.Bierz ten antybiotyk. Jeśli mówili ci , że bezpieczny to jest bezpieczny ! Nie czytaj w necie tak jak ja głupia ,bo idzie zwariować :-/ ... Joanne, Neska, Bullitka bierzecie jakieś witaminki ? Daisy, a jak z twoim kwasem foliowy? Bo ja szczerze mówiąc zapominam o nim ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa ja biore na razie kwas foliowy, ale lykam go juz chyba z 10 miesięcy, cos jeszcze polecasz, choć mysle ze na razie wystarczy dopoki nie spotkam sie z doktorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granatek
Hej dziewczynki:). Widzę, że Wasz temat ciągle podkakuje na pierwszej stronie :). Może mnie przyjmniecie? Mam 24 lata i i to mój siódmy cykl starań (kiedy to zleciało??!!) Powoli zaczynam się martwić, ale lekarz uspokaja. Może z tym topikim będzie łatwiej :D Mogę się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Gosciowa ma racje . Nie reagujmy na gosci to moze dadza se spokoj. Joanne - jak ty sie czujesz? Powiedzieliscie juz komus? My dalej z mezem nie mozemy uwierzyc. Sciagnij sobie kalendarz ciazy. Tam jest opisany kazdy kolejny tydzien ciazy. Pisze co mozesz jesc a czego lepiej unikac. Gosciowa - ja biore narazie kwas foliowy . Z witaminami poczekam do konsultacji z lekarzem. Ty juz masz polowe za soba :) Mala mi - bardzo sie ciesze ze do nas dolaczylas. Eveline - lekarz wie co robi. Wez ten antybiotyk bo jesli jestes w ciazy to i tak bedziesz musiala sie pozbyc wirusa. Ja nawet nie wiem czy mialam robione badania na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne moje obie dziewczynki super :-) He he tak się nastawiłam już na tę dziewczynkę, że cały czas mówię do M, 'zobacz jak mała kopie' itd ;-D Jeszcze troszkęto ją nazwiemy i będziemy po imieniu mówili :). A codo witamin to tak jak polecałam wcześniej vita miner . Na miesiąc jedno opakowanie starcza i kosztuje niecałe 20 pln :) Wcześniej - znaczy z Antoniknką brałam falvit mama ale jakoś zbytnio rezultatów nie widziałam ... A co do tego forum to ja jestem za , żeby przejść . A reszta jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granatek - witaj. Oczywiście, że możesz ale najlepiej będzie jak zrobisz się niebieska o ile chcesz zostać z nami na dłużej . :-) Powiedz coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka , jeszcze nie połowę :-) 19 tc wczoraj zaczęłam :) Rany a jak się patrzy teraz to tyle znajomych w ciąży ,a ile już urodziło ho ho :-) Nie mogę się już doczekać. Nawet tego bólu jakim jest poród ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granatek
Na niebiesko? Wytłumaczycie mi później, jak to sie robi? Bo teraz jestem w pracy i za chwilę niestety będę musiała wyjść do klientów. Ale wieczorem wteedy zrobię się na niebiesko i opowiem coś więcej o sobie :):). A o co chodi z tym przeniesiem? Idziecie gdzieś:(? Chyba mam wielkiego pecha :( Póki co uciekam, będę wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu poszukaj Seboradin szampon i odzywke na tluste wlosy. Ja stosowalam na wypadanie wlosow po ciazy i mi pomogl, oni maja szeroki asortyment, moze znajdziesz cos dla siebie. Co do celulitu to Ci niestety nie pomoge. Na pewno jest wiele specyfikow na takie 'uroki', wraz z odpowiednia dieta i ruchem na pewno sie uda cos z tym zrobic. * Granatek - witaj :) Milo, ze do nas dolaczysz :) Sa tu wsrod nas juz i zaciazone kobitki, jak i staraczki, im wiecej nas, tym przyjemniej. :) * Ja dzis zanotowalam 36.5 o 6.30 i wszystko diabli wzielo, zalamka :/ Jedyna szansa jest zagniezdzenie i spadek, ale jakos slabo to widze, choc niby 5dpo. Eh! Kluje mnie ten lewy jajnik non stop. A wczoraj wieczorem nagle dostalam jakichs olam na calej powierzchni dloni, do nadgarstkow. Wielkie czerwone piekace plamy i do tego sliska skora mi sie zrobila. Przestraszylam sie, zazylam 2x wapno i zaczelo znikac, ale kapiel w cieplej wodzie byla nieprzyjemna :/ Nie wiem skad to. Dzis pozostaly mi tylko delikatnie bladoczerwone dlonie i strasznie sucha skora rak. Nie kremuje nawet zeby nic sie nie stalo. Yh. * Ja dzis przyjechalam z psiakiem do mamy i zaraz jade do babci z pamiatka z Zakopanego :) Spieramy sie o imie w domu. Mloda chce Maczo, Luby chce Demol. Milego dnia! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granatek - witaj u nas :) Daisy - a ty jak wolisz? Oba imiona super :)). My tez chcielismy nazwac Maczo ale pitbul od meza z domu tak wlasnie sie nazywa. Najlepiej jak przechodzisz obok jakiegos faceta i wolasz Maczo Maczo :D Gosciowa - 19 tydzien. A mala bardzo kopie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Wczoraj nie pisałam bo mnie wczoraj cały dzień w domku nie było i dzisiaj też upichce krokieciki i wybywam:) Daisy przepiękny piesek:) Ja się waham między owczarkiem a labradorkiem ale najpierw musimy ogrodzenie zrobić na podwórku bo teraz to wolna amerykanka:) Gościówa ja biorę folik i lekarz jeszcze kazał brać femibion. Witaj Granatek:) A przeczytałam wszystko ale mam mało czasu i nie rozpisuję się dzisiaj więc wybaczcie mi kobitki że nie odpisuję na wasze posty. Jutro już będę miała więcej czasu:) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Granatek - temat innego forum padł tylko dlatego, że dokuczają nam tutaj ciągle :) Bullitka - czuję się dobrze, ale wyszłam spod prysznica i się przeraziłam, mam wysypke na ramionach, dzisiaj piłam wodę z cytryną z zaleceń gościówy - mam nadzieję, że nie dopadło mnie uczulenie na cytrusy, ech, a Ty Kochana jak się czujesz?? jakieś dolegliwości są?? lecę się szykować bo zaraz z domu wychodzimy trzymajcie się i do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Myślę, że najpierw spróbujmy ignorować pomarańczki, co czasami nam łatwo nie przychodzi :P A w ostateczności, tak jak zaproponowała Joanne przenieść się na jakieś forum z logowaniem. Joanne - daj znać co z tym rtg. Granatek - witaj :) dziewczynom chodzi ze zmianą forum o to, że stale ktoś tu zagląda, jako gość i wtrąca się z nieprzyjemnymi komentarzami pod naszym adresem. Gościówa - a macie jakieś typy imion dla córeczki? Daisy - a nie masz może uczulenia na coś, ze tak na dłoniach ci wyskoczyło? Ja mam np. uczulenie na pewien składnik leków i jak wezmę, to dostaję wysypki na dłoniach lub stopach albo w jakiś sposób podrażniłaś dłonie. Dobrze, że jest to zbawienne wapno, które ratuje sytuację :) Neska - uwielbiam krokiety :) mogę się wprosić chociaż na jednego? :D a jak się czujesz? Lecę szykować się do pracy, miłego dzionka wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - ja tez uwielbiam krokiety. Z czym robisz?? Joanne - daj znac potem co z tym rtg Mala mi - a ty robisz na zmiany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. witam nowe. ja znowu pol nocy nie spalam dokuczal mi.bol prawego jajnika i plecow. dzisiaj to samo. echh czekam teraz na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka, tak pracuję na zmiany, ale w systemie 2 tygodniowym. Początek miesiąca mam na 6:15 lub 6:30, co zaczynam już po weekendzie :/ a kolejne dwa tygodnie na 11:15 lub 11:30. Tą piętnastominutową różnicę mam ze względu na zmiany z nauczycielkami z innej grupy, które mamy co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- jeszcze kopaniem tego nie można nazwać ;-) Teraz już coraz częściej czuję jak buszuje sobie :-) Jak piszę z wami to też i daje znaki o sobie he he ... Tosia też mi dała nieźle popalić w brzuchu.... ... Neska ja też się wproszę na krokiety - uwielbia. Ale bardzo rzadko robię , bo M nie przepada ;/ ... Joanne-możliwe ,że mogły cię uczulić cytrusy. Podobno bardzo często się zdarza, że w czasie ciąży nie możesz takich rzeczy,które przed ciążą normalnie jadłaś/ stosowałaś. ... Mała mi - tak wstępnie to mamy ;-) Ale jakoś bardziej nakręcaliśmy się na synka, który prawdopodobnie miał by na imię Kostek lub Tymek po burzliwych dyskusjach ;-D Córka to Gabi, Marysia ale możliwe , że i jeszcze ze 100 imion nam przejdzie przez myśl :-) ... My to szykujemy się na spacerek, a potem z lekka sprzątanko . Jutro pewnie cały dzień w terenie, bo do lekarza i ubezpieczenie zapłacić i do mamuśki na kawę :-) Ja mam na obiad gulasz , który musiałam wczoraj już pod wieczór zrobić przez to , że mięcho w zamrażalce się rozmroziło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agnes, a może poproś męża żeby przed snem trochę rozmasował to miejsce delikatnie z jakimś olejkiem czy balsamem. Może rozgrzanie i rozluźnienie tego miejsca trochę i ulży i nie będzie, tak bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes dokładnie jak mówi Mała mi- ja zawsze smarowałam sobie 'końską maścią' i było dużo, dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- lekarza mam we wtorek. juz doczekac sie nie moge. a masciami sie smaruje na zmiane z olejkiem. niestety pomaga tylko na chwilke. kiedys mialam operacje na kregosłup(guza nowotworowego -lagodny na szczescie). byc moze po tylu latach zrosty sie zrobily i boli teraz. umowiłam sie do neurologa zeby dał mi skierowanie na rezonans i wtedy bede wszystko wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×