Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
wlasnie mezowi powiedzialam ze kolejna z was w ciazy i plakac mi sie chce ze ja jeszcze nie. naprawde trace nadzieje. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - bedzieszi ty!! Popatrz na to tak ze my leczymy sie juz latami a ty dopiero 3 miesiac. Moze i tez ten miesiac jest dla ciebie szczesliwy. Ja wiem jak sie czujesz. Tez to przechodzilam 2 lata . Na ciebie tez przyjdzie pora. I twoj maz tez powinien sie przebadac kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja moje najszczersze gratulacje:) Ale radość:) Chyba wszystkie wymodliłyśmy tą wspaniała wiadomość:) A taką miałam nadzieję że po prostu ciąża za wczesna i nic nie widać było jeszcze:) To teraz możesz już świętować:) I jak tylko możesz to idź na zwolnienie i dbaj o siebie kochana:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam tu tylko parę tygodni i zaszłam więc Wy też mi przyniosłyście szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Neska czy ty tez ciagle sie denerwujesz czy wszystko pojdzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Bullitka. Poprzednio bałam się czy w ogóle jest pęcherzyk i czy nie jest to ciąża pozamaciczna, a dzisiaj boję się że nie zobaczę zarodka i serduszka. Jak na złość do 19 muszę czekać:( Pytałam się siostry czy tak miała ale powiedziała że nie. Ale ja tak nie potrafię. Chyba za dużo czytamy w necie i się nakręcamy. Bullitka musi być dobrze:* Już tyle przeszłaś że nie może być innej opcji:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - ja tez tak mam caly czas. I martwie sie tym bo nie potrafie cieszyc sie ciaza. Chyba tak bedzie do 3 miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówiłam Nesce, że to dzięki temu, że dołączyła do naszego forum :D * Agnes - Ty dopiero 3 miesiąc?? Myślałam, że dłużej? Bullitka może pomyliłaś Agnes ze mną bo ja 4 cykl lecę, ale to już 5 miesięcy! Przez te cykle to się cmoknąć mogę.. * MałaMi - ja zjadłam 1 pączka ostatecznie :D A Ty ile się starasz? Wybacz dołączyłaś chyba jakoś na moim wyjeździe albo zaraz po powrocie i musiałam przeoczyć. Kiedy staranka? * Pomyślcie, że ja dopiero @ będę miała niby mieć 10 marca, a to już tydzień po owu jestem. Mam nadzieję, że jakoś źle to jest wyliczone, bo taka długa fl też dobrze nie wróży. Chociaż ostatnią niby fl miałam 19dni :/// * No ale wracając do tematu..MalaNadziejo naprawdę nie wiesz, jak bardzo się cieszę! Pisałam Ci, nie trać nadziei! Widzisz, widzisz!!! A NIE MÓWIŁAM?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka zobaczysz jak czas szybko zleci:) Już niedługo zobaczysz swoje maleństwo i trzymam kciuki żeby był zdrowe:* Musimy chyba teraz brać przykład z Małej Nadziei która okazała się bardzo dzielną kobitką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy no to trzymamy kciuki:) Agnes też:* Mam nadzieję że teraz wasza kolej a potem po kolei będziemy trafiać na porodówkę:) Ja idę się ogarniać pomału:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie chciałam robić zamętu, ale demratolog kazał zrobić krew - byc może to cukrzyca. :/ :/ :/ :/ :/ :/ :/ Z tym tez powiązał moje wieczne zapalenie gardła, którego zaden laryngolog nie raczył ogarnąć. Moje dłonie jak w zegarku - godzina 18:00, trzeci dzień z rzędu. Czerwone, równo odcięte od nadgarstków, ale nie pieką. Smarowałam się alantanem. Czekam na rozwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja niestety nie mogę się na razie starać... :( Pod koniec roku ginekolog wykryła u mnie polip macicy i ze względu, ze jeszcze nie rodziłam prbowala to przez trzy cykle wypędzić hormonami, niestety się nie udało i dostałam skierowanie na zabieg histeroskopii, żeby go usunąć. Termin do szpitala mam dopiero na 16 czerwca, potem muszę odczekać aż wszystko się wygoi i będę mogła zacząć staranka. A miało być tak pięknie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu podczytywałam wasz topik i w końcu postanowiłam dołączyć, bo jest tu naprawdę sympatycznie i mam nadzieję, że jeszcze w tym roku mi się uda :) łapię pozytywna energię na przyszłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chcialam Wam bardzo podziekowac za cale wsparcie. Pomimo ze marudzilam pewnie do przesady. I faktycznie nadzieje trzeba miec zawsze. Agnes pamietaj o tym kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi - a to o zabiegu już czytałam. Strasznie mi przykro. Wierze, ze wszystko się dobrze ulozy i tez bedziesz w ciazy! :) Ale dajmy na to, że najpierw ja i Agnes, skoro Ty musisz poczekać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - agnes stara sie juz 3 lata ale leczy dopiero 3 miesiac. O to mi chodzilo Malanadzieja - jak maz zareagowal?? Malami - a ile kosztuje prywatnie taki zabieg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja, a widzisz?! Wszystkie w ciebie wierzyłyśmy tylko nie ty sama ! Jakbym cię teraz wyściskała i wycałowała ! :* ... Daisy teraz szybko badania, bo z cukrzycą nie ma żartów. Chyba nie przeszkadzało by to w ewentualnej ciąży? Czy raczej trzeba najpierw podleczyć cukrzycę ? ... Ja dzisiaj zjadłam 1 pączka, M chyba z 5 lub 6. Niestety pączków od mamusi nie udało się już kupić :-( ... Neska zaraziłaś mnie i robię jutro krokieciki ;-D Mmmm aż ślinka cieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy oczywiście razem z Agnes macie pierwszeństwo, ale mam nadzieję, że mnie tu samej nie zostawicie, jak już wszystkie będziecie szczęśliwymi mamuśkami :) Bullitko ten zabieg prywatnie kosztuje trochę ponad 3 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest dla nich pilny przypadek zagrażający życiu, więc według nich spokojnie mogę czekać. Mam tylko nadzieję, że ten polip nie urośnie, bo w trakcie brania hormonów urósł o 7 mm i teraz nie wiem, czy to przez hormony, czy to paskudztwo tak zawsze się rozwija. Mam iść na kolejne usg na przełomie maja/czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ale o co ci chodzi? O farsz? Bo naleśniki tak jak normalnie :-) A farsz to gotuję osobno pieczarki i kapustę kiszoną. Czekam aż wystygnie i mielę wszystko razem- dodaję sól i pieprz do smaku. Smażę naleśniki , zawijam z farszem i pote jajko i bułka tarta i smażę. Pyyychota :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościowa to super:) Mnie mama zrobiła smaka:) Ja już po wizycie ale wydruku jeszcze nie dostałam. A ty Gościówa kiedy miałaś pierwszy wydruk? W którym tygodniu? Jest wszystko dobrze:) Jest już mały płodzik i tętno też bije:) Jeszcze nie widać oczywiście główki i tułowia ale według rozmiaru rozwija się prawidłowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wolę do krokietów czy pierogów grzyby suszone niż pieczarki więc co roku chodzę na grzyby żeby zrobić zapasy na cały rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - no to przerabane . Gosciowa - no bo niektorzy robia tak ze lacza nalesniki i potem je kroja. I potem jeszcze raz w ciescie mocza zeby sie skleily i wtedy np z 3 nalesnikow wychodzi 8 krokietow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska- ja od razu na pierwszej wizycie dostałam. Mogłaś poproscić . Jak z Tosią chodziłam to też nie zawsze dostawałam , a czasami to usiałam się upominać to wtedy dał bez problemu. Kiedy kolejna wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska to fantastycznie, że słyszałaś bicie serduszka :) To musi być cudowne uczucie. A lekarz nie powiedział, kiedy dostanie pierwszy wydruk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×