Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

ojej, nie pomyślałam o tym, poczytam trochę, choć w normie w dalszym ciągu :) lekarz mówił, że ma być od 1100-tak 1400, a tu rzeczywiscie sporo, no nic, na pewno w granicy normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze moj lekarz uwielbia sie spozniac. Juz ma pol godziny spoznienia i niewiadomo kiedy bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w normie joanne ale teoretycznie powinna beta rosnac o 66% do 100%. No chyba ze blizniacza ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się okaże, że Joanne będzie miała dwójkę na raz, a co tam! Podwójne szczęście - tak to się nazywa! Gratulacje! :* * Eh MalaNadzieja - ja wiem, że Ty się denerwujesz tam, nie jestem w stanie sobie wyobrazić nawet, co musisz czuć :( * A u mnie nic, żadnych objawów :D Tylko ten lewy jajnik. Lecę po młodą do przedszkola, zjawię się potem. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne w necie za duzo nie czytaj bo zwariujesz i niendaj Boze jeszcze bedziesz sie niepotrzebnie zamartwiac. Ty robilas po 48h czy dluzej czekalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 48h, ale mnie nastraszyłyście, bo czytałam, ze jak beta za szybko przyrasta, to też cos się dzieje....nie wiem, zobaczymy co powie doktorek :) co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - a ja wierze ze zaraz otrzymasz dobre wiadomosci. Ciaza byla jeszcze wczesna dlatego nic nie mogli zobaczyc. Jestem razem z toba Joanne - super beta. Odpoczywaj. Ja narazie tak nie mam ze czuje sie spiaca . Pewnie dlatego ze caly czas odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne nlten przyrost nie jest az tak bardzo za wysoki. Powtorzysz jeszze bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, jest OK, nie będę się zamartwiać za wczasu bo to nie ma sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazne ze rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta jest OK, czytałam info na temat wzrostu bety inaczej dla różnych płci, czy to możliwe?? no i widziałam wyniki dziewcząt, też miały różne przyrosty, nie oznacza to, że ciąża mnoga ani, ze coś się dzieje, teraz tylko USG i wszystko będzie jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - 8.03 albo 11.03, skłaniam się bardziej na 11, bo wtedy będzie równy 7 tydz. ech, lepiej nie czytam nic na necie, bo człowiek może włosy rwać, o zaśniadzie czytałam, masakra jakaś, a Ty Bullitka, jak Twoja beta się prezentowała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - moja byla 630 . Tu sie robi tylko raz. Najlepiej nie czytac bo oszalec mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pecherzyk ciazowy w macicy :-):-):-):-) Plynu przy jajniku juz niema :-):-) Karta ciazowa zalozona. Teraz tylko czekac. Za tydz badania moczu i krwi a potem za miesiac kolejna wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele kochana!!!! Aaaaaaaaaaaaa! Kurde jakbym mogla to bym cie wycalowala i podrzucila do nieba!!!!!! Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - a nie moeilam!!!!!!!! Suupppeerr!!!! Powinnas zaskarzyc tych lekarzy ze tyle strachu ci napedzili!!! Tak bardzo sie ciesze :)). Ktory tydzien?? Tak bardzo bym chciala cie wysciskac!! Nawet nie wiesz jak bardzo sie ciesze!! Huurraa!! Wiec juz nas jest 4 w jednym miesiacu!! I gosciowa to 5 !! Jak ja die ciesze kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo, naprawde mozna sie zarazic :) Ta 13tka jednak dla wiekszosci byla pechowa :) Tak sie ciesze, kazda z Was po kolei zaciążyła w tym roku :) Ale MalaNadzieja chyba bedzie stazem gdzies po Gosciowie 2ga? * Zyczliwa cos zamilklas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malanadzieja- gratuluje. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym na miejscu MalejNadziei pojechala do tego szpitala co pielegniara Jej tam bzdur nagadala i zapytala sie jakie ona ma k***a kompetencje!? Teraz to tylko leżeć i pachnieć kochana. Załatwiaj L4!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro zaczynam 6tc. Nie dostalam zdjecia narazie. Ale widzialam pecherzyk. Lekarz sie tak ucieszyl ze prawie z krzesla spadl. Ja sie poplakalam z wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na L4 pojde za miesiac. Jak zobacze bijace serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - to jestem 2 dni przed toba a joanna tydzien za nami. Razem bedziely rodzily :D jesli wszystko pojdzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziecie razem ciągnąć jakieś inne forum :D Tylko nie zostawiajcie tego bo w końcu będę pisać sama do siebie. :D Wiem, wiem, lubię dużo 'skrobać', no ale samej do lustra nie wypada :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę tu, czytam, już chcę Małą Nadzieję pocieszać, a tu taka radość!! :) Gratuluję Kochana!! Fantastycznie, że wszystko się tak rozwiązało :) Teraz tylko odpoczywać i cieszyć się :) :) Ale Wam dziewczyny zazdroszczę, ale tak pozytywnie, troszkę mnie zakuło, że do moich staranek jeszcze tyyyle czasu, ale wiem, że ja też się w końcu doczekam. Tak zarażacie, że hoho... :) A ile macie pączków na liczniku? Ja dopiero 3, ale zaraz wcinam obiadek i zjem kolejnego na deser :) Najem się dziś za cały rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - no co ty. Juz niedlugo u nas dolaczysz. Moze juz za tydzien?? :) Mala mi - ja ani jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×