Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Mala Mi - moj to nawet jak na boku(obojetnie ktorym) spi to chrapie ale mnie najgorzej jak na wznak. Kiedys nie chrapał wydaje mi sie ze zaczał jak troche przytył. no i chrapie jak zmeczony mocno jest bo jak pijany to nie spi jak niemowle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi powiem po raz kolejny - ja się nie martwię, że czasami nie woła tylko irytuje mnie, że jest leniwcem ( pewnie po mamie) :-D Woli oglądać niż powiedzieć siusiu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy już po pracy na szczęście i mam weekend! :D A od poniedziałku zaczynam 2 tygodnie na 11;15, więc się wyśpię :D Aj na podwórku z nimi nie byłam, bo miałam zajęcia zwykłe, a potem była religia i zeszło, jak wychodziłam, to moja zmienniczka z nimi się szykowała do wyjścia. My na spacery do tej pory nie chudziłyśmy, zamierzamy zacząć na wiosnę, bo ja mam grupę mieszaną 3-4 latki i wszystkie są po raz pierwszy w przedszkolu, więc maluchy np szły w parze i się wyprzedzały czy coś :/ A strach żeby na ulicę nie wyszły, ale teraz już są trochę ogarnięte i więcej słuchają itp., więc zaczniemy wychodzić z nimi w okolicę przedszkola, niestety u nas to same ulice w koło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M tez chrapie :) szczególnie jak jest zmęczony albo po alko to wtedy mam nockę z głowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi - jak moja byla mniejsza to dzieci chodziły ze sznureczkiem na zmiane lewa prawa strona i miedzy kazdym byl supel zrobiony, a na poczatku pani i na koncu też :p Nigdy nikt nie odpadł bo pilnował swojego supełka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - trzymam kciuki za rozmowę :) * Gościówa - ja tez jestem leniwcem i to jakim :D Do Mojego często mówię "obudził się we mnie zwierz... leniwiec" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tez mam coś z leniwca :) kiedyś z bratankami się bawiłam w zwierzątka to oni biegali jak szaleni a ja zawsze leżałam bo byłam leniwcem :) później po kilku takich zabawach zaczęli się buntować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy węża w najmłodszej grupie i obowiązkowo, jak gdzieś wychodzimy to kamizelki odblaskowe dla dzieci :) Wiadomo, które nasze :) Ale pomysł ze sznurkiem z supełkami jest super :) Myślę, ze bardziej podobałby się tym moim starszym, których jest przewaga niż wąż "dla maluchów" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka ale wymyśliłaś zabawe z ty leniwcem :-D ... Daisy to przedszkolanki miały super pomysł :-) ... No a ja mam małego ryczka dzisiaj w domu. Od kiedy się rano wywróciła ryczy jak najęta, bo ma malutkie dwie ryski :-/. Oczywiście jak zapomni to biega jak szalona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha dokładnie Daisy magiczny plaserek z Kubusiem puchatkiem od rana widnieje na kolanie :-D Ale to nic nie pomaga. Teraz jest spoko ale jak ją sadzam siku i widzi ten plaster to znowu lament :-/ . Ona ogóle wrażliwa jest na "ała" . M często ręce ma pokaleczone to młoda mało co nie ryczy i ciągle mu dmucha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie Tosiulka bardzo wrażliwa i jakie serduszko ma dobre, że tatusiowi dmucha w te wszystkie "rany" żeby ukoić ból ;) Kochany Skarbek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz pytanie z innej beczki - bylyście w Szymbaku w tym domku do góry nogami? Zastanawiam się nad małą wycieczką, w którąś niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa u nas jest podobnie, tyle, że ja młodej psikam magicznym płynem wróżkowym - wodą utlenioną :D Kiedyś był plasterek magiczny, teraz czasem też kupuję ten we wróżki :D A u nas też jak tylko w coś rypnę ja to młoda zaraz leci mamusia mam Cię pomasować? :p Za każdym jednym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkim otóż mam pytanie kochałam się z mężem 2,4 i 6 marca były to dni płodne owulacja była najprawdopodobniej 4 marca czy jeżeli jutro bym zrobiła test może on wyjść już prawidłowo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam - to całkiem niedaleko ode mnie :) Jest super, ale wybierz się gdy będzie średnia pogoda, tzn bez deszczu, ale bez upału. Tam jest meega dużo ludzi. Ale oprócz domku masz tam najdłuższą dechę na świecie czy coś takiego, możesz sama złowić sobie rybkę do zjedzenia, jest plac zabaw, ogólnie fajne atrakcje. No i Wieżyca od razu do zaliczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy to tez cudownie :) Fajnie się czyta o Waszych pocieszkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu - po czym wnosisz, że owulacja nastąpiła? Test należy wykonać w dniu spodziewanej miesiączki, tak jak piszą producenci na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M ma ogólnie problem z dłońmi . Nagle mu pękają i robi się rana jak cięta :-/ Biedak się męczy, bo strasznie go boli, a jakoś na dobrego dermatologa nie możemy trafić. Najgorzej we wszystkich zgięciach.Może słyszałyście coś o tym? Kiedy mnie dotyka dłońmi mam wrażenie jakby papierem ściernym po mnie jechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa - mój tata tak ma podobnie, palce mu pękają. Poleciłam mu Sudocrem i dasz wiarę, że mu przeszło dość szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też się zastanawiam nad czymś na weekend, żeby może znajomych wyciągnąć na małą wycieczkę. Oby tylko pogoda była w niedzielę, bo ma się popsuć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby tak ale już nie mogę się doczekać do 18 marca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa moja teściowa ma kłopot ze skórą dłoni - pęka jej i robią się rany, które swędzą i bolą.. To jest alergia bardzo silna i trudna do opanowania.. Teściowa jest księgową i ma prawdopodobnie uczulenie na papier.... bo to tez nie jest jednoznacznie stwierdzone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu spokojnie, ja dziś mam 41dc więc co ja mam powiedzieć. Mierzysz temperaturę, że wiesz, że była owu? Może monitoring? Jaką długą masz fl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Daisy za info. Właśnie planuję jechać jak będzie pogoda średnia . Klima jeszcze do naprawienia w aucie :-D Dzieci ogólnie to są strasznie wrażliwe. Betka ciebie niedługo też to czeka :-D ... Gość - ja bym jeszcze poczekała z testem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli mowa o leniwcach.... Gdzie byla MalaNadzieja....hmmm Oczywiscie spala. Masakra. Nie mam obiadu i niechce mi sie ani robic ani jesc... Widze ze tu chwilami goraco bylo. Gosciu mysle ze moze byc za szybko. Odczekaj przynajmniej 3-4 dni. Najlepiej do dnia spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój m ma to podejrzewam, że od pracy chociaż wszystko robi w rękawicach . Najbardziej w lato. Jego kolega też pracuje na gospodarstwie i za cholerę nie może się tego pozbyć a ma jeszcze mocniej niż m. Daisy ja podejrzewam , że sudocrem nie podziała na to. Ma strasznie suche dłonie ... Mała mi na ten weekend ma padać niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu ja tez proponuję zaczekać - sama teraz czekam :) widzę, że równo jedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja gorąco? :-) Chyba nieeee. Ja moją małą też usypiam i biegiem idę auto sprzątać, bo niedługo robale się zalęgną :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Gościu i w miarę możliwości wyeliminuj ten nadmiar emocji bo one wcale ale to wcale nie pomagają ;) uwierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×