Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

W zyciu bym sie nie spodziewala . Ja nadal placze. I ze szczescia i ze strachu . Zeby tylko wszystko dobrze poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to masz bliźniaki jednojajowe skoro byl podany jeden zarodek :) zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My oboje w szoku. Bardzo sie cieszymy . Maz nie moze uwierzyc. Tyle co przeszlismy , tyle lat staran i podwojne szczescie na nas spadlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitko zacznij sie cieszyć ciążą to już 8 tydzięn, bliźniaki super. musisz jak najwiecej się cieszyć ta ziążą a nie zamartwiać :) będa tej samej płci więc możesz mieć dwie córeczki albo dwoch synkow hihi to dlatego jak mi się sniła dziewczynka (w dzien w ktorym potwierdziłaś ciąże) ona byla taka cieżka a teraz juz wiadomo dlaczego bo bedą dwie córeczki :P życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 10 dni czyli 24 marca. Musze nadal duzo odpoczywac i duzo jesc zeby oboje byly dobrze najedzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko wielkie gratulacje!!! Ciesze sie bardzo razem z Toba. Teraz badz juz spokojna. Jeszcze raz wielkie gratki i powodzenia przyszlosciowo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz wartościowo przede wszystkim :) jakieś witaminki Ci zlecił? to szybko kolejna wizyta pewnie będą częściej przy bliźniaczej ciaży i raczej do pracy nie wrocisz na czas ciaży co? co lekarz powiedział? życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mojemu tesciowi sie snily blizniaki, 2 chlopcow. On wszystkim juz dawno powiedzial ze beda blizniaki. My nie chcielismy wierzyc bo byl tylko 1 zarodek podany a pozatym myslelismy ze to nasze jedno i od meza brata zona tez w ciazy w tym samym czasie. I myslelismy ze to wlasnie od nas 2 widzial ale on sie upieral ze nie, ze to oboje nasze. No i wykrakal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zdjecia przecudne :-) Dziewczyny przepraszam ze zmieniam temat ale zapomnialam wam mowic ze krolik mojej corki zdechl. No i dzis moj m przyjechal z takim stworzonkiem. Wysylam na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie z tego szoku zapomnialam sie spytac o witaminy i o prace. Ale mama mi z polski wyslala witaminy i wlasnie maz pojechal je odebrac. Ppzniej was napisze jak sie nazywaja. A do pracy dzwonilam i kazali mi w domu zostac jeszcze a w czwartek mam spotkanie z zakladowym lekarzem wiec zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka kiedys mi lekarz mowil i czytalam gdzies ze w pierwszym trymestrze tylko kwas foliowy. A moze Ty podwojna dawke ???? Nie wiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - tak , lekarz kazal mi brac podwojna dawke bo to dwoje i potrzebuja wszystkiego duzo wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kochana nic tylko dbac o siebie. Wiadomo ciaza blizniacza troszke inna niz. "pojedyncza" to i brzuszek szybciej wyjdzie pokazny ;-);-) Tymbardziej ze Ty taka chudzinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie. Ja nie wiem jak ja udzwigne tych dwoje. Nie szkodzi. Chocbym miala lezec caly czas to sobie poradze. Wszystko dla tych szkrabow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitko ciąża bliźniacza to wyjątkowa ciążą i myślę,że powinnaś szczegolnie na siebie uważać i odpuścić sobie prace i stresy na czas ciąży. nie wiem jakie w Holandii jest podejście zrobisz tak jak uwazazs ale musisz bardzo uważać na siebie. hihi to juz wiadomo czemu tak wczesnie zuważyłaś brzuszek a to dopiero poczatek :) zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super zdjęcia :) musza mieć swoje szczegole miejsce ja mam wszystkie zdjęcia z USG plus film z 23tygodnia jak Karolka bierze do buzi swoja stópke i jak sie nia bawi :p zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja - fajny zwierzaczek. Jak Tośka podrośnie to też jej chce kupić jakieś małe zwierzątko żeby uczyła się odpowiedzialności . ... Bullitka pracę chyba będziesz musiała sobie odpuścić kochana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w okolicach 13 tygodnia na zdjeciach z usg widać takiego malutkiego czlowieczka takze przy nastepnym usg mala nadziejo nie odpuszczaj ! :) zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*MalaNadzieja - śliczny królik :) Szkoda tamtego, masz też jakąs focię? Sluchaj mysmy jak sie tu wprowadzaly to mialsmy chomika (kupilysmy po smierci naszej myszki chinskiej ktora byla zarobaczona - taka ja juz kupilysmy malutka a sie okazalo ze byla chora juz 'ze stada', zmarla po 2 tygodniach) to padl 2 nocy na zawal jak go kot dosiadl i pies siedzieli kolo klatki i patrzyli na niego i biedny nie wytrzymal cisnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie patrze na Wasze nowe zwierzatko :) to samczyk czy samiczka? imie wybrala nadia? Nadia już widziąla niespodzianke? życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge co za z****** kafe Bullitka ta co lezy i placze ze szczescia to oczywiscie ja co sobie p********ilam troche :p Super, ale szczescie,normalnie hit roku. Jeszcze raz moje najszczersze ogromne gratulacje. A zdjęcie to bajka! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mala nadziejo fajny zwierzaczek troszkę chyba jeszcze 'speszony" :P to samczyk czy samiczka? Nadia juz widziala Króliczka? Sama wybierala imie? zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy samiec czy samiczka bo podobno za maly by sprawdzic. Ona ma jakies 15cm narazie. Poprzedni to byla miniaturka niby.bten to baranek. Jakos bardziej mi sie podoba. Nadia jeszcze nie widziala bo jest u babci. Jutro sie dowie. Podejrzewamy ze nazwie go Zuzia. Bo wszystko tak nazywa. Ma swojego ukochanego misia Zuzie i miala kiedys chomika Zuzie. A ten poprzedni krolik to byl Fifi. Zobaczymy co teraz wymysli. Daisy no to niezle. Na zawal zszedl? Tamten krolik to wlasciwie niewiadomo co mu bylo.... Szybko zdechl. Po roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×