Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

MalaNadzieja - spałaś powiadasz :D :D :D Oj tam zaraz gorąco..to była tylko wymiana poglądów co do zasad panujących na forum :) * Gościówa - to ja nie wiem. Wydaje mi się, ze to od pracy Mu tak się dzieje. Mojemu tacie również tak się zdarza gdy popracuje trochę fizycznie, ale sudocrem mu pomaga, z tego co widziałam to też sobie zaczął kupować neutrogene. A myslalas o okladach z parafiny? Ja się nie znam, musialabyś doczytac czy cos. Ostatecznie wujek dobra rada Ci pozostaje, w necie zawsze się znajdzie jakiś złoty sposób na różne dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Bullitka kwitnie nam u lekarza, mam nadziję, że z Tobą wszystko ok kochana, daj od razu znać jak tylko będziesz mogła! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miał różne maści i nic mu nie pomagało. Neutrogene też używał. Ehhh biedak się męczy, a ja nie mogę mu pomóc. Moczył w szarym mydle i też nic .... .... A tak w ogóle to coś wam powiem. M rano przychodzi po pracy , ładnie się wykąpał, czysto ubrał , zasiada do śniadania .... za chwilę się porywa i mnie zaczyna namiętnie całować :-D Ja w szoku o co chodzi, a ona na to " dzisiaj w radiu słyszałem,że ranne pocałunki przedłużają życie o 6 lat" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe dobre :-):-) A ja teraz wlasnie z mezem nie widuje rano. No Daisy spalam... I jeszcze bym pospala. Nie mialam tak z Nadia w ciazy. A powiedz Ty chcesz czekac do kiedy? Z Bullitka i malenstwem napewno wszystko dobrze bedzie. Nie moze byc inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Gościówa no pojechał Twój Mąż po bandzie! :p Fajnie :) Ja ostatnio jestem mniej całuśna ze względu na te migdałki. Naczytałam sie jednak ostatnio, że te pvt kliniki to takie jednego dnia i robią zabieg i do domu, a ponoć 5ta doba po zabiegu u dorosłych jest kluczowa jesli chodzi o krwotoki itp i co wtedy :/ niby do normalnego szpitala wtedy sie gna. A jak idziesz na nfz to i tydzien potrafia cie trzymac jak nie wiedza czy wszystko ok. Teraz jestem w kropce. Nie wiem co zrobić. Myslalam czy zapisac sie na ten listopad moze na skierowanie i poczekac jak sie sytuacja rozwinie i najwyzej zrobic to pvt, ale teraz nie wiem bo wtedy ani ciazy ani nic? No bo jak zajde a potem cos z tymi migdalkami bedzie nie tak to lipa i jeszcze bede musiala termin zwolnic. Nie wiem troche co robić. Tzn poszlabym najchetniej na ten zabieg od razu, ale sie boje strasznie, niepotrzebnie tyle czytalam. Ludzie ponoć 'zdychaja' z bolu, krwotoki im sie robią, te strupy odpadaja, jesc nie moga, jedna pani pisala ze schudla 5kg (to akurat plus), ze mowic nie moga przez 2 tygodnie i ze boli ich jezyk bo na zabiegu trzymaja go jakims widelcem. Yh. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja ja mysle ze poczekam do wtorku i wtedy pojade na usg. To bylby przypuszczalny niby 15dpo. Albo 25...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy za dużo czytasz tych strasznych opowieści w necie :P Potem się tylko niepotrzebnie nakręcasz i stresujesz. Będzie wszystko okej, po co się martwić na zapas :) Gościówa to Ci mężulek zrobił niespodziankę :) Romantiko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten chłopczyk co wam wczoraj link wysłałam wiecie ile zebrał od wczoraj ?? 11 tysięcy :-D Jednak fb też potrafi dużo dobrego zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja u dzieci to jest tak ze ciach. A u dorosłego to wyłuskują jakoś?. Nie znam się, czytałam coś w ten deseń..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie, dzieciom to rach ciach, a dorosłym to wycinaja az takie tam dziury sie ma potem po tych migdalkach i potem sie to goi bleeeeeee :p Dramat. W srode sie umowilam w Wejherowie w szpitalu zobaczyc co i jak bo babeczka bardzo mila powiedziala ze robia na nfz, ale mozna sobie dogodny termin wybrac, czyli pewnie koperta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też przeraża, no ale co mam zrobić. Ponoć boli tak, że niektórym ketonal dożylnie nie pomaga. Plus, że tam robią w znieczuleniu ogólnym. Jedna laska pisała, że robiła w Gdyni pvt gdzieś i dzieki bogu miala ogolne bo z 30 min sie zrobilo 1.5 h bo jej tetnice przebili. No masakra pisala ze wolala sie o tym dowiedziec po przebudzeniu niz w trakcie na miejscowym. Jedna pisala ze jej warge rozciela jakas praktykantka pielegniarka :D no dramat a Wy sie dziwicie ze ja panikuje ze sie nie obudze czy cos :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie wlozylam ciasto do piekarnika. naszlo mnie babke pieke. Bullitka- czekamy na dobre wiesci tylko dobre. ej dziewczyny a gdzie Liwia sie podziała hihih:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawijam po małą. Luby dzwonił, że jakiś wypadek był na trasie do Kościerzyny i aż w Żukowie drogi są zamknięte. To ja nie wiem którędy pojadę w ogóle i pewnie będę wracać 2h. * Kurde, nie możecie mi wywróżyć ciąży czy coś? :p Do potem! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja jutro bede robic z Nadia muffinki. Obiecalam jej. Ale ona chce bez niczego. Takie czyste biale. Ewentualnie moze byc jakis krem na gorze ale to tez bialy albo rozowy ;-) znacie jakies dobre przepisy na muffinki puszyste? A zapomnialam Wam mowic ze w zeszlym roku jak mialam robione TSH to wynik byl 2.5 a teraz mam 1,4 ciekawe czy spadlo jeszcze przed zajsciem. Moze to faktycznie byl jakis problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja ja sie na muffinkach nie znam nigdy nie robilam, ale mam foremki :D Ja zeby nalesniki byly puszyte to dodaje wody gazowanej. Moze do muffinkow tez sie przyda? Albo ubite bialka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja do nalesnikow tez daje wode gazowana. Muffinki robilam tylko raz w sumie chyba i wyszly srednie. Takie zbite... Ale Nadia sie uparla i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj muffinki to ja kupuje takie ze dodaje sie tylko jajka i mleko i juz:). a do nalesnikow tez czasami dodaje gazowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilismy od lekarza. I co sie okazalo? Serduszko pieknie bije!! Nawet 2 serduszka !!! Dziewczyny beda blizniaki!!! Co do plamien lekarz powiedzial ze bardzo czesto sie to zdarza w tym okresie i jak jest rozowe i tylko troche to nie ma sie czym przejmowac. W polsce lekarz by odrazu cos przepisal a tu nie :(. Troche sie tym zmartwilam. Jak zobaczylam bijace serduszko to sie poplakalam a zaraz za nim jak uslyszalam ze jest drugie to juz zupelnie!! Mialam tylko jeden zarodek podany! Mam 2 szczescia pod serduszkiem :). Tak sie ciesze. Mam nadzieje ze wszystko dobrze pojdzie. Zdjecia wysylam na nasz email :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to podwojne gratulacje Bullitka, strasznie zazdroszcze, ale tak pozytywnie oczywiscie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja p*************** Bullitka leze i placze z Twego szczescia! !! Gratulacje!!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitko caly czas myslami bylam z toba wchodze na forum i co? bliżniaki! serduszka bija! jest dobrze! udało sie !! gratuluje ci kochana z calego serca dbaj o siebie i przede wszystkim zacznij myslec pozytywnie. zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja p*****le upssss sory za wyrażenie Bullirka garulacje kochana !:-D Jezu wiedziałam, że któraś te bliźniaki urodzi ! :-D Ale pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×