Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Ale słodziak :))) * Bullitka - jak tam? Emocje opadły? :p Pewnie nie, hehe. Oj kochana nawet nie wiesz jak się cieszę! * Agnes jak tam głowa? Mi chyba przeszło, póki co wilczy humor czy jak to się tam określa jeszcze mnie nie napadł i nie płaczę że w ciąży nie jestem :D. Faktycznie można się załamać :D :D :D Na szczęście tu same radosne wieści :) I dobrze, że Ty też do nas 'wróciłaś' na stałe i słoneczko świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja mnie się bardziej tamten króliczek podobał :-) Taka słodzinka mała hehe. ... Daisy i dobrze, że zły humor przeszedł? Kiedy masz tą "wizytację" :-D teściów? ... Kurcze ja to się wkurzyłam. M mi oznajmił , że od niedzieli zaczynają grać :-( I to o 14 się zaczyna. Kurcze wkurzam się , bo tylko te niedziele spędzamy razem , a tu teraz ani gdzieś dalej wyjechać ani nic bo o 13 musi być ! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa - Teściowie jutro przyjezdzaja ale nie wiem o ktorej jeszcze. Wieczorem kaze lubemu zadzwonic, bo wstepnie sie zawsze na 15 umawiamy, ale oni co s mowili ze ma do nich koles od remontu przyjechac bo oni tez tam u siebie chca cos przerabiac pol domu a nawet caly i zaczac maja niebawem. Musieli miec zgode konserwatora zabytkow itp bo dom jest w okolicy starej Oliwy blablabla no i ciezko bylo im znalezc kogos kto sie podejmie. To stary poniemiecki budynek, lukowate ceglane piwnice itp. A oni chca tam zrobic jakies cuda niewidy i jeszcze ogród srodziemnomorski..bez komentarza :D * Taa, humor w miare ok :) * No z tymi niedzielami to lipa. Powiedz mu ze w powiecie kartuskim są mecze we wtorki i czwartki haha o 19. U nas widać z okien boisko tu niedaleko to wiem kiedy grają chłopaki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy- a mnie chandra dopadła ze nie jestem jeszcze w ciazy:(. Ciesze sie bardzo ze Bullitka bedzie miala bliznaki po tym co przeszla to super sprawa. Wszystko zaczelo mnie wkurzac w piecu znowu nie moglam rozpalic echh:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia99
II kreski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa ten poprzedni byl dwa razy wiekszy niz ten teraz. No i tamten to zwykla miniaturka a ten baranek. Tamten byla taki zdziczaly troche. Ciezko bylo go lubic jakos tak... Daisy no to bedziesz miala gosci :-) Agnes zobaczysz ze i na Ciebie przyjdzie pora. A moj maz teraz jak robi ranki to w niedziele juz o 6 musi jechac do pracy i tak co tydzien. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie dziwne podejście teściów . Taki gruntowny remont starego budynku wyniesie pewnie prawie tyle co pół domu nowego :-D ha ha No niestety ale M nie ma co do gadania . To jest ustalone "z góry" Teraz tak mało będziemy się widywać a tu jeszcze te mecze. Dzisiaj też pewnie wróci późno, bo sieją groch . buuuu tylko się wkurzać ! ... Bullitka , a właściwie to dlaczego z Polski masz witaminki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz bym chciala aby byl kwiecien. poznam wyniki meza i rozpoczniemy plan dzialania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Liwia, czuję, że to moja zasługa, haha! :) Wielkie gratulacje kochana, pochwal się zdjęciem koniecznie! :) Który tc Ci wychodzi? Dawaj fotkę! Co wy tak zachodzicie w te ciążę walentynkowe??? * Agnes ja też mam dołki, wczoraj tak mi było smutno że widzisz aż poszłam spać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''...mydło wszystko umyje nawet uszy i szyję, mydlo mydlo pachnące, jak kwiatki na łące..." * "...szczotka, pasta, kubek, ciepła woda, tak się zaczyna wielka przygoda.." * "..wszyscy gotowi? można zaczynać? zatem otwieram nasz program i już, tik-tak, tik-tak ja jestem Pan tik-tak a to moj mały śiwat" * hehe szukałam piosenek dla Karolki do tańców Naszych w języku polskim hihi i znalazłam :) przypomiało mi się jak to fajnie bylo być przedszkolakiem hihi Pamiętacie te piosenki? hihi * Liwia gratulacje :* * Agnes zostaniesz mamą tylko musicie się zebrać w sobie i wkoncu pojechać do kliniki i się przebadać a potem tylko czekać na dwie kreseczki :) * Ja mam jedna teściowa i jest kochana, zlota kobietka, zawsze pomocna także ja nie narzekam :) tylko zawsze ma zdanie,że : znów za lekko ubralam Karolcie. na pewno bedzie jej zimno i nic z tego że świeci słonce, jest 16 stopni. najlepiej jakby ją ubrac "na eskimosa" i tak do lata :P hihi * Daisy nie smutaj ale powiem Ci, ze Cie rozumiem sama o swoją Karolcie walczylam cały rok i wiem co przechodzisz a mimo wszystko zarażasz wsystkich optymizmem i za to buziaki :) * Aa kiedy jest odpowiedni wiek na pieska dla maluszka i jakie rasy polecacie? Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa - poszukaj Karolc***iosenki Babe Lily 'Ty jesteś moim skarbem wiesz' taki you tube z misiem na rysunku pierwszy z góry na google. Na pewno się Jej spodoba, naucz się tekstu i Jej śpiewaj :p My z Werką to uwielbiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Daisy sobą nie będziesz jak nie zatestujesz ! Wtedy pomyślę, że oje zdjęcie cię odstraszyło, bo zawsze ulegałaś :-D ... Życzliwa ja mam ten sam problem z teściową . Ona wiecznie chodzi w 2 swetrach , podkoszulce, rajstopach i wełnianych skarpetach mimo, że ma ledwo po 40stce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa - jak to masz jedną teściową? A nie dwie?? :D No upadłam, wybacz :p * MalaNadzieja - zamierzam :( * Agnes - ja też mam taki plan :D Masz z kim? Mój luby to tak nie lubi pić jakoś bez większej okazji więc będę pić do tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och ja bym se zajarała ale luby by mnie zabił tak jak stoję. Nie palę przez niego już hm niby od listopada 2012r ale miałam jakieś tam epizody w między czasie. Nie piszę nic więcej bo nie wiem czy może nie sprawdzał mi kiedyś co klikam w laptopie haha a mam Was na zakladce, to zeby nie wyczytał by nie bylo afery Kochanie kocham Cię :* :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja spokojnie - ostatnio wypilam cale pol piwa :D Dzis se machne martini male z sokiem z czarnej porzeczki :) Jeden maly nic mi nie zrobi, tym bardziej ze szanse na ciaze sa naprawde nikłe. Bardzo. :( Eh jak żyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy chodziło mi o to, że nie mam TEŚCIÓW tylko jedną teściową ponieważ teść zmarł na nowotwór kilka lat temu. życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyczliwa- polecam labradora:) mamy swojego od malenkosci. jak swego czasu pilnowalam siostreznca(mial 2 latka) to tak super bawil sie z kojotemsmiac mi sie nieraz chcialo jak na nich patrzalam. za ogon go ciagnal uszy a pies nic spokoj wielki. kiedys posadzialam siostrzenca na dywanie dalalm samochodziki i sie bawil pies polozyl sie kolo niego a siostrzeniec do kojota mowi: patrz ten tak jezdzi a ten tak:):) nasmialam sie troche:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja to niby palę okazyjnie - znaczy jak drinkujemy w większym gronie. Ale czasami zdarza się tak jak u ciebie :-D M też nienawidzi jak palę. Ale ja to lubię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×