Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
smiej się i usmiechaj Daisy jak najweicej :) wiem na pewno, że dziala w Gdansku, Gdyni, Redzie i Kartuzy ale czy gdzies jeszcze to nie wiem na pewno jeszcze działa w szpitalu chyba na chirurgii okulistycznej. ja zmykam do swojego Skarbka :) jeszcze sie odezwe. sciskam, pozdrawiam :* zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Aaaga - GRATULACJE !!! Tak bardzo sie ciesze !!!! Super ze dolaczylas do nas!! A nie mowilam ze to forum jestmagiczne?? :D tak bardzo sie ciesze :). Wielkie ale to wielkie gratulacje :). Daisy - dobrze ze juz ta @ wkoncu przyszla. Teraz wyregulujesz sobie cykl i w przyszlym miesiacu dolaczysz do nas :) Ja bylam u lekarza i dostalam duphaston ale tylko 1 opakowanie. Z bolem ale dostalam. Powiedziala lekarka ze ona sama by tego nie brala bo po co walczyc z natura!! I co ja mam z tymi lekarzami zrobic?? Dziewczyny ktoras z was pisala ze ma duphaston na zbyciu. Moze jednak moglybyscie mi wyslac? Ja bym wam odeslala pieniadze listem. Mi starczy tych tabletek na tydzien a jednak wolalabym brac troche dluzej zeby te plamienia nie wrocily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - przewertowałam nasze pogaduchy o tym dresie i nie znalazlam tego :d Jak bedziesz miala chwilke to podrzuc tego linka raz jeszcze bo znalazlam taki chyba sam dres na allegro i slabo to wyglada hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitko ja mam 30 tabletek duphastonu po 10 mg do 2017roku napisz na emaila jak Ci przesłac i na jaki adres nie chce zadnych pieniedzy :* zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 tabletek :P przeliczylam jeszcze raz :) zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga powiedzialas juz mezowi? Czekasz na betę? Przyznaj się ile jeszcze testów zrobiłaś? * Kurde Bullitka chętnie bym Ci pomogła ale nie wiem jak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane. Ja juz jestem dzisiaj po wizycie u lekarza. Wczoraj wieczorem mialam na papierze natki zabrudzony lekko sluz na brazowo ( przynajmniej tak mi sie wydawalo) wszystko jest w porzadku. To juz sie nie powtorzylo. Jednak postanowilam ze pojade 28 do tego innego ginekologa bo ten moj murzyn mnie nie przekonuje. Nie ufam mu i on jakis taki opryskliwy. Takze pojede i zobacze. Przepraszam ze nie pisze do kazdej ale dopoero teraz zaczne czytac. No i zaraz wysle zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka dziwny lekarz :/ kurcze ja nie mam jak Ci pomóc, mam nadzieję, że dziewczynom się uda, bo ja nie mam skąd wziąć duphaston :/ Daisy ja zaraz rano jak Wam napisałam, o testach i wysłałam zdjęcie to pojechałam do M do pracy, pokazałam mu testy i powiedziałam, że cudem się udało :D zaskoczony mega, ale pewnie dopiero dotrze do Niego jutro po becie. Życzliwa ucałuj Karolinkę :) prawo jazdy dobra rzecz, przydaje się. Dobrze, że się zdecydowałaś i robisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec Aaaga wielkie gratulacje!!!!! Daisy kurcze szkoda.... Ale postanowienie na nowy cykl dobre :-) Bullitka dobrze ze masz chociaz jedno op. Ja dostalam recepte na luteine. Tez tylko jedno op

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo dobrze, że nic się nie stało :) Kruszynka śliczna :) Ale fajnie, ja może też niedługo będę miała taką :) Gina zmień, jak najbardziej. Też bym tak zrobiła na Twoim miejscu, zaufanie do gina do podstawa. W końcu łaski Ci nie robi, że prowadzi ciążę.. Nie ten to inny to zrobi. Trzymaj się Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo jutro jadę z rana, bo dzisiaj to i tak bym już nic nie załatwiła. Obdzwoniłam kilka przychodni i dupa. Jutro pojadę do mojej z rana i po 15-tej będą wyniki. A wizytę mam 28 marca, miałam mieć wtedy monitoring, a pojadę sprawdzić i potwierdzić ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agaa - ach Karolinka uwielbia buzi buzi takze wycalowana od cioci Agi :) tez sie ciesze, że sie wkońcu przelamala z prawkiem jazdy. Karolinka mnie zmotywowała bede na sygnale po Nią jeżdzić do żłobka :) tak się ciesz, że Ci się udalo te góry ioddech najwyraźniej dobre C izrobił :) u mnie serduszko tzn u Karolinki bylo widać w 6tygodniu i1 dniu :) * Mala nadziejo ja tez mialam w poradni patologii ciąży obcokrajowca- syryjczyka za ginekologa. gdyby nie ginekolog prywatnie to nic bym nie wiedziala. on nigdy nie widzila potrzeby wykonania żadnych badan, ani morfologii, ani ginekologicznego wystarczylo,że sobie ze mna porozmawial a czasem wrecz mu pacjentki przeszkadzaly i jak tylko się dowiedzial, ze jestem pielęgniarką to czesto dodawał: a to "załatwi" sobie Pani sama wkoncu służba zdrowia :/ eh także dobry ginekolog jest na wage złota. Gratuluje pieknej Kruszynki ciesze sie, ze wszystko tak dobrze się uklada i że jednak mimo plamień jest dobrze. uważaj na siebie ju nie moge sie doczekać kiedy poznasz płeć swojej Kruszki :) * Bullitko szczerze nie wysylalam nigdy przesylki za granice. mam pytanie czy wyslać Ci to za posrednictwem poczty Polskiej w szybkim trybie czy wolisz przesyłką kurierska? życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa - bede ci bardzo bardzo wdzieczna :). Wyslalam ci moj pelny adres na maila. Napisz jesli otrzymalas. Malanadzieja - dobrze zrobilas ze poszlas do gina. I idz takze do tego innego. Lepiej dmuchac na zimne. A co wogole lekarz powiedzial? Tez nie wie skad ten sluz? Aaaga - jeszcze bedziesz kilka dni nie dowierzala ze w ciazy jestes. Dopiero jak zobaczysz na ekranie swoje szczescie to do ciebie dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyczliwa dziekuje. on niby robi mi wszystkie potzrebne badania, ale mam wrazenie ze robi to wszystko za kare... niechce sie niepotrzebnie wkurzac jeszcze na lekarza bo to on powinien mi wszystko wyjasnic i odpowiadac bez łaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka u mnie to byl sluz jednorazowy, mogloby byc nawet tak ze akurat mam termin miesiaczki... wtedy niby moze sie tak dziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - o jejciu jejciu!! Widac nozki i raczki! :D ALe czad! :) :) :) :) :) Super, pamietasz ile sie najadlas strachu..ja tego nigdy nie zapomne, jak mocno wtedy trzymalam za Ciebie kciuki i w duszy normalnie az plakalam :( Na szczescie wszystko dobrze, super! * Postanowienie postanowieniem, mam nadzieje ze we wszystkim dotrwam :) Zamowilam juz zestaw testow owu na nowy miesiac haha :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam juz zapisany Twoj adres :) zyczliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyjatkowo wyraznie juz widac. w porownaniu do poprzedniego, duza roznica a przeciez to tylko kilka dni. ale moze to tez dlatego ze dzis robil mi usg dopochwowe. Wytrwasz kochana. i zobaczysz ze jak uregulujesz sobie cykl to bedzie duzo latwiej. tylko ze jezeli bedziesz brac luteine to mierzenie tempki niema juz wiekszego sensu bo ona podnosi temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa - wyslij zwykla poczta. To do 4-5 dni bede miala. Nie trzeba specjalnym kurierem tylko na poczcie powiedz ze do Holandi. Oh jak ja ci dziekuje :). Nawet jesli cos pojdzie nie tak z moja ciaza to bede wiedziala ze zrobilam wszystko co moglam. A nie jak lekarz mi powiedzial zeby nie przeszkadzac naturze :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, cenna uwaga. W sumie to dość logiczne a o tym nie pomyslalam..mierzyc i tak moge, no wez mnie nie doluj mam taki fajny termometr chce go w koncu zaczac uzywac. Do tego specjalnie kupilam podswietlany :D Jejciu tak ladnie mi się teraz zaczal cykl, że poród wypadalby miedzy 23 a 31 grudnia hehe :p Agnes pewnie jakoś pewnie pierwsza polowa grudnia bo juz zaczela staranka no i cykl krotszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ponownie wszystkie dziewczyny. Aaaaga- jeszcze raz gratki bez powiekszania widac dwie kreski. kurcze wichura taka ze czapki z glow zrywa. ciezko sie rowerem jechalo ale jestem przy kosci wiec sie utrzymalam:):) tata z zona chorzy leza. posiedzialam z nimi troche wypilam kawke i wrocilam do domu. Przygotowalam troche do babki ziemniaczanej pozniej dokoncze zeby na swiezo byla pieczona a do 19-tej jeszcze daleko. Mala nadzieja- fajne zdjecie kurcze jak ja juz bym chciala miec takie malenstwo w brzuszku. a wczoraj maz powiedzial ze szykuja liste na delegacje do Niemiec wyjazd na koniec marca:(. Powiedzialam mezowi ze ma w pracy powiedziec ze on nie moze jechac bo musi w kwietniu zone zaplodnic:):):) Daisy wysylam link do dresu. http://fasardi.com/product-pol-5246-Zestaw-z-dresowego-materialu.html ja to mysle ze dopiero w kwietniu bym kupila ale sie zastanowie jeszcze. to ja agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to same Mikołajki beda nam sie rodzic :) Daisy lutka zawsze podnosi temperature. wkoncu to progesteron hehe. wazne zebys nie brala jej za szybko bo mozesz sobie zablokowac owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka 0 ten lekarz to jakis debil no nie mam na to innych słów. W Polsce cos takiego nie mialoby miejsca. Tu jest przeciez tak prorodzinnie, ze byś pewnie lezala jeszcze w szpitalu az by minal tydzien braku plamien :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze to troche mylenie pojec wg mnie. bo mozna poronic ze wzgledu na to ze byla jakas wada genetyczna czy cos... a mozna poronic ze wzgledu na niski progesteron ktory jest potrzebny w utrzymaniu ciazy wiec to zadne "przeszkadzanie naturze". jezeli jest plod slaby to mimo brania progesteronu nie przetrwa ale jezeli jednynym powodem jest niski wlasnie prgesteron to mozna temu zapobiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - dopiero teraz zobaczylam zdjecie :). Cudo :). Jak duzy jest ?? :) Agnes - no to obyscie zdazyli z ta klinika. Jesli bedzie musial maz jechac to niech przed wyjazdem zalatwi sobie 1 dzien wolnego i moze wtedy pojedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×