Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Własny biznes plusy i minusy

Polecane posty

Gość gość
gdzie autorka? tak się mądrowała i co? nie ma już nic do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może splajtowała i nie chce się przyznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zazwyczaj kończą przemądrzałe, szczekające na rozsądnych ludzi suki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już bardziej żałośnie nie można się gościu zareklamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź mnie nie rozśmieszaj z tą żałosną reklamą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko odezwij sie jak Ci idzie. nie przejmuj sie tymi komentarzami . ignoruj je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego każesz jej ignorować prawdę? dotarło wreszcie do niej jakie bzdury wypisuje, więc podwinęła ogon z topiku i liczy straty, które uważała za zyski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na shoow up.tv niektore zarabiaja po kilka tyś. dziennie ,za pokazywanie ciipy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy autorka myślała o franczyznie? Mój maz od dwóch lat prowadzi myjnię parowa na takim układzie. Ma sprzet optimy, trochę zainwestował w reklamęi biznes się kreci. Jest lepiej niż na etacie za 1600 na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna reklama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko kiedys nie wiem czy pamietasz, obiecalas ze bedziesz pisac nawet jak Ci nie wyjdzie, niezaleznie od wszystkiego. Są osoby które wzieły z Ciebie przykład , postanowily zalozyc swoj mały interes. Pisz co u Ciebie słychać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, jak bierzecie przykład z tej kłamczuchy to gratuluję biznesu - popłyniecie tak jak ona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
Są osoby które wzieły z Ciebie przykład , postanowily zalozyc swoj mały interes. >>>>jak bierzesz przykład z ludzi którzy piszą na tym forum to gratuluje rozumu. nie wchodz przypadkiem na erotyczny bo w najlepszym razie zostaniesz kochanka ksiedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plus to na pewno satysfakcja ,ze jestes na swoim i ze robisz to co kochasz. U mnie poczatki były trudne, pamiętaj ze dobra reklama to polowa sukcesu! Teraz jest mnóstwo możlwosci reklamowania własnej firmy …my np. reklamowaliśmy przez ramki do tablic rejestracyjnych dzięki http://www.ramki3d.pl/ trzeba ciagle być na bieżąco w każdych nowościach. Zycze powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spieprzaj z tą durną reklamą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładanie firmy to nie takei hop-siup. Ale warto. Po przebrnieciu przez biurokracje ,załatwieniu sobie franczyzny na sprzet i chemię Premo rozkręciłęm włąsna myjnię parowa. I interes działą, przynosi zysk. I inaczej pracuje się na swój rachunek a inaczej dla kogoś :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz ma wlasny biznes. Wynajal firme http://www.pracepodwodnegdansk.pl/ do wybudowania stawow, potem odpowiednio sie nimi zajal, wpuscil ryby i teraz ludzie moga przyjezdzac i wedkowac. Na Boze Narodzenie rowniez jest spory ruch bo mamy karpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaurycyW
Zależy jak ten biznes poprowadzisz. Ja czytałem ze ważne jest pozycjonowanie.A Ditum.org skutecznie sie tym zajmuje. Widziałem na ich stronie tutaj http://www-pozycjonowanie.eu/pozycjonowanie.html , ze mają ciekawą ofertę. Jak chcesz mieć własny biznes musisz pomyśleć o pozycjonowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bar. i wielki problem jakis czas temu sie pojawił. karaluchy. Musailem szybko i skutecznie sie ich pozbyc, bo by mi klienci uciekli. Dlatego bez zastanowienia zadzwonilem po firmę http://www.ekodeded.pl/oferta.html i na nastepny dzien bylo juz po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z kolei swoją firemkę, która zajmuje się szyciem na zamówienie, no w sumie wszystkiego…szyję i ubrania i pościel i co tam kto chce. Takim pomysłem na siebie jeszcze mam to, że wysyłam klientom te wszystkie rzeczy w opakowaniach z moim logo. Fajnie to wygląda i jakoś tak inni mogą się opatrzeć na nie. Zamawiałam je tu: http://dcspzoo.pl/ i sobie chwalę. Ogólnie chwalę sobie prowadzenie swojej działalności. Wolę być na swoim i być panią swojego portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Własny biznes
Zajrzałam tu na chwilkę żeby zobaczyć co się tu dzieje i czy coś się dzieje? Jest nieźle... Maj był najgorszym miesiącem ale już jest lepiej. Nie mam milionów ale jest dobrze. Zapytałam księgowego o kilka spraw i wszystko jest w porządku jeśli chodzi o vat i inne rzeczy. Okazuje się też ,że poprawnie naliczam marże na produkty i wszystko jest OK. Utargi utrzymują się na poziomie 400zł . Raz jest lepiej a raz gorzej. Jednak klienci przekonali się bardzo do mydeł glicerynowych i w końcu zainwestowałam w nie sama i stoisko z mydłami należy do mnie :) Mam z niego dobry zysk dlatego opłacało mi się wykupić towar od kuzynki. Najprawdziwsze dane będą pod koniec roku. Dziękuje tym co mi dobrze życzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zysk na poziomie 400 zł padłam :D I za to placisz czynsz, zus, vat , podatek i utrzymujesz się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zakup towaru i cała reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy czytacie
Od poczatku co autorka pisze? za czynsz placi ledwie 600 zl , podatkow nie placi bo nie wykazuje wysokiego dochodu, W atkim lokalu jak ma to pewnie nawet pradu wiele nie zuzywa wiec koszt niewielki. A nawet odliczajac Vat jakas tam marze jaka zarabia to napewno ma najnizsza krajowa i nie uzera sie z szefem pracujac na zmiany do 21 a ma dziecko i jest samotna matka. Czy wy myslicie ze te wszystkie firmy wychodza z zyskami po kilku miesiacach dzialania? Nie... a widac ze dziewczyna raczej ma entuzjastyczne podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to sie mowi - kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ;) tylko rozkrecajac firme pamietaj o tym, ze solidnie prowadzic ksiegowosc, podatki itd. bo na tym mozna sie wylozyc. moge ci polecic dobre biuro podatkowe - m&m magdalena olszanska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko - "własny biznes" brawo za odwagę i optymizm, super sobie radzisz i dobrze, że nie wciąga cię ta nagonka aby zarabiać nie wiem ile....w biznesie to właśnie zachłanność często gubi ludzi, bo bez opamiętania tną koszty i oferują coraz gorsze produkty...a jeśli chodzi o drogerie to trzeba pamiętać o tym, że wiele osób woli zapłacić więcej ale być miło obsłużonym a nie tak bezosobowo jak w markecie, gdzie nie ma nikogo, kogo można by się poradzić....www.finansedomowe.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma własny pomysł na biznes, tańsze produkty też są potrzebne na rynku, bo na nie stać większość Polaków, ja założyłam swój biznes i nie żałuję, fajnie na sprzedaż wpłynął spot reklamowy, który zrobiłam w http://www.imperiafilm.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko - "własny biznes" brawo za odwagę i optymizm, super sobie radzisz i dobrze, że nie wciąga cię ta nagonka aby zarabiać nie wiem ile.... xxx ha ha ha ha ha co ty pieprzysz! autorka już dawno splajtowała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do "własny biznes" nie ściemniaj kretynko - bo już nam wcześniej napisałaś jak obliczasz VAT i tylko się ośmieszyłaś - a jeśli twój księgowy jeśli ci przytakuje to znaczy, że z niego taki księgowy jak z ciebie baletnica "kilka osób przekonało się do mydełek glicerynowych" - ha ha ha ha ha - idź już i przestan się ośmieszać żałosna kłamczucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
Jak to czytam,to nie mogę uwierzyć jak bardzo ociekacie jadem, jesteście obrzydliwi żeby nie powiedzieć gorzej. Zazdrość wylewa się wam uszami,nie dopuszczacie do siebie myśli,że komuś się powiodło i ma lepiej od was,bo założe się że większość z was pracuje za najniższą krajową,lub niewiele ponad, a nad głową ciągle wisi mu zrzędliwy szef. Ja też w połowie września otwieram działalność, sklep odzieżowy, wszystko praktycznie mam już gotowe,zwożę teraz towar partiami, bo niestety nie mam tak dużego auta,bym mogła na raz kupić całe zatowarowanie, piękny lokal 31mkw w domu handlowym w centrum miasteczka za 730 zł miesięcznie, zimą więcej bo dochodzi CO. Też byli tacy co mi odradzali,ale ja się nie boję ryzyka, miałam oszczędności za które teraz kupuje towar, na wyposażenie lokalu i niezbędny sprzęt dostałam 19 tyś dofinansowania z UP. Jestem zadowolona że miałam odwagę podjąć tą decyzję i mam w d***e to co mówią inni, na szczęście mam wokół siebie też życzliwe osoby które mnie wspierają. Pozdrawiam autorko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×