Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Wiecie co, irytuje mnie tu reklama "Teen Mom Poland" :/ Kto kręci takie programy??? Oglądał to ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
MelisQa ja byłam i (jestem) na @ bo starania były ale szczerze mówiąc w dni płodne chyba tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
MelisQa ja byłam i (jestem)nastawiona na @ bo starania były ale szczerze mówiąc w dni płodne chyba tylko raz. Tak miało być,słowo zjadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Karola to dobrze że masz ochotę :) Miejmy nadzieję że coś wyjdzie z tych przytulasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to takie programy propagują sex wśród dzieciaków. Drżę, że moja Córka kiedyś obejrzy, jak jakaś gówniara została superbohaterką, bo urodziła dziecko w wieku 14 lat i sobie poradziła, a dookoła oklaski i uzna, że to jest sposób na życie i powód do dumy. I okaże się, że poprzednie pokolenie rozmnażało się w wieku 18-20 lat, nasze pokolenie około 30, a pokolenie naszych dzieci zacznie, mając lat 14. Nie wiem, w jaki jest ten program, więc nie powinnam się wypowiadać, ale reklama mnie irytuje jak cholera, bo widzę dziewczynkę przebraną za superGIRL bo nie WOMAN , która ma sprawić, że zaczniemy jej współczuć tego, jakie trudne jest jej życie w polskiej rzeczywistości. To nic, że małolata zaciążyła, bo zdarza się, i w dobrych domach się zdarza, ale tutaj radzić sobie, to muszą jej rodzice a nie ona, bo ona nie ma nic, żeby dziecku zapewnić! Nie jestem pewna, czy samodzielnie może to dziecko zarejestrować chociażby, bo niby czym ona się legitymuje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taki off topic, bo poirytowała mnie ta reklama.. Karola, w jaki sposób obliczasz dni płodne? Właściwie wszystkie jak to robicie? Monitoring? Obliczenia? Kalkulator dni płodnych w internecie? Obserwacje? Ja nie mam żadnych objawów owulacji, więc musiałabym mierzyć temp. i badać śluz, a nie mam w tym doświadczenia, więc opieram się na kalkulatorach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki kalendarzyk na tel/ kom i on mi wylicza dni płodne a pozatym to ja czuje kiedy mniej więcej jest owu bo mnie napierdzielają jajniki i krzyże. I na dodatek mam straszne ochoty na słodkie rzeczy. Po śluzie mi ciężko bo jakoś tak jest kiedy chce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_84_
http://t-time.pl/dni-plodne?fertilex=true a korzystała któraś z was z takiego kalendarzyka? Ja w sumie teraz już na poważnie zaczynam się starać o dziecko i martwię się, bo do tej pory się nie udało a nie zabezpieczam się już od jakiś 3lat. Tylko, że u mnie wygląda to tak, że w 2 połowie cyklu nie dam się dotknąć, takie mam dziwne dolegliwości, tj. boli mnie brzuch przez 3-4 dni, potem cisza ze 2-4dni i jest okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_84_
I w sumie z tego wlaśnie kalendarza wynika, że przy cyklach 30dniowych owulacja wypada od 16-19 dnia cyklu a ja wtedy już czuję psm. Lekarka mówi mi, że wszystko ok i nie ma,podstaw do jakichkolwiek badań skoro nie widzi u mnie żadnych zaburzeń. Ręce opadają :( tak więc jeśli mnie przyjmiecie, to chcialabym dołączyć do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dołączaj, Wera :) Pochwal się, od jak dawna się starasz (czyli ze świadomością celowania w dni płodne), ile masz lat i kiedy spodziewasz się najbliższej @ :) Może jak się uda zrobić tabelkę, to Cię do niej wpiszemy :) Ja korzystałam z tego kalkulatora, mam cykle 30-31 dniowe. Wylicza mi owulację na 16 dzień. Wydaje mi się, że to późno, bo lekarz mi powiedział, że przy 30dniowych cyklach owulacja jest w dniach 13-16. Przy dłuższych cyklach, bo 33dniowych, zaszłam w ciążę w 16 dniu, więc logiczne mi się wydaje, że przy krótszych o ten dzień - dwa powinna ona być prędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_84_
Jak już wyżej pisałam nie zabezpieczam się od jakiś 3lat ale zaczelam się starać dopiero teraz więc to mój pierwszy cykl i celowałam tak na oko, jak się nie udało to od następnego cyklu będę próbowała właśnie z tym kalendarzem. W sierpniu stuknie mi 30-stka, jestem prawie 8lat po ślubie więc już najwyższy czas. Bardzo bym chciała i jestem gotowa ale jak widzę to nie jest takie proste :( a w śród znajomych same ciąże. Ja okres mam mieć 26-27styczeń. Trochę się podpalam, że może mi sie udało wiec czekam niecierpliwie. Moje znajome, które mają już dzieci twierdzą, że zaszły w ciąże 10dni przed okresem i to przy cyklach 28-30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. MelisQa pogodzilam sie z mezem. Ale w tym miesiacu i tak sie nie udalo. Ale mam nadzieje ze juz w nastepnym sie uda :) Milenka zycze c***owodzenia:) mam jakas taka mysl ze i sie udalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obserwuje śluz, korzystałam z testow owulacyjnych ale one mnie jeszcze bardziej denerwowaly wiec przestalam. Ale w tym cyklu wiedzialam kiedy mam dni plodne, po prostu czułam. Caly dzien bolały mnie jajniki, tzn. to bylo takie klucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_84_
Milenkaaaaaa podziwiam Cię ja max bym wytrzymała 2dni i po test bym poleciała jak na szklanych skrzydłach. Trzymam kciuki, żeby Ci się udało. W ogóle czytałam całe Wasze forum i od października czyli przez 4m-ce dwie osoby zaciążyły? A może trzy? Więc dobrze jest,a będzie jeszcze lepiej ;) Pozdrawiam Wszystkie starające się kobietki i z,niecierpliwością czekam na dalszy rozwój zdarzeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
u mnie sie owulacja przesunela o 1 dzień, bo dzisiaj dopiero ją czuje. Pobolewa mnie podbrzusze i jajnik. A wczoraj nic nie czułam, No ale znowu jestem na antybiotyku od dzisiaj. Niestety. Ale lekarka powiedziała że to bezpieczny lek i mogę go stosować przy staraniach. Więc jej zaufałam. W poniedziałek znowu do ginekologa i sie wszystkiego dowiem co z moim pęcherzykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka, to Ty smigaj do Meza, jak masz owulacje :-) Ja sie wlasnie szykuje do swojego ;-) Dobrze, ze starania polegaja na tym, na czym polegaja :-P Wera, chyba wszystkie znamy ten zapal pierwszego cyklu :-P Ja w pierwszym od 27 dnia codziennie robilam test ;-) chociaz lekarz mnie uprzedzil, ze najprawdopodobniej to cykl bezowulacyjny. W drugim nie moglam namsie starac, a dzis zaczynam dni plodne trzeciego cyklu i mam plan, aby nie wariowac :-P Ale nie recze za siebie po owulacji :-P Druga polowa cyklu jest najgorsza.. jak to powiedziala moja kuzynka, 26 dni przeleci, a ostatnie 4 trwaja 3 miesiace :-P Brzuzka, a czemu uwazasz, ze sie nie udalo? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Cześć dziewczyny.Co tam u was?Jak staranka?U mnie bez zmian nadal czekam na @ dzisiaj już 40 dzień cyklu,zero nowych dolegliwośc***ozostaję tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_84_
Milenkaaaaaa leć do apteki po test, bo na 100% Ci się udało! I daj zaraz znać co i jak!!! Nie trzymaj się i mas tutaj w takiej niepewności! To już najwyższy czas na test! Baaardzo chcę usłyszeć tą wspaniałą wiadomość. U mnie 26dc więc jeszcze do @ jakieś 4dni.na razie ból brzucha minął, piersi trochę bolą ale ogólnie szału nie ma. Czuję się jak blon wiec to chyba oznaki zbilżającej się @ :( moja nadzieja umarła :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_84_
*jak balon - miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
wera_84_ już nie raz byłam pewna że się udało a jak zrobiłam test to była jedna kreska i wielkie rozczarowanie :( i tym razem boję się że będzie tak samo.Najwcześniej mogłabym zrobić test w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci Milenka zazdroszczę (pozytywnie), że nadal u Ciebie @ :D oby przyczyna była jedna, ta o której wszystkie marzymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_84_
Milenkaaaaa do soboty jeszcze 2dni! Hmmm no cóż ale rozumiem. I tak wiem, że Ci się udało ;) byłaś w sumie nastepna w kolejce zdaje się...?! No to czekamy i kciuki trzymamy, a to czekanie najgorsze jest... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera_84_
1986Karola, a co u Ciebie? W którym dniu cyklu jesteś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Dziś do samego wieczora pracuję jutro tak samo więc może w sobotę zrobię test ale nie obiecuję.Po prostu się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka nie namawiamy :) zrobisz jak uważasz. Ja od wtorku zaczęłam dni płodne. Ale nie napalam się ze musze i już. Po prostu wrzuciłam na luz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×