Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

czesc dziewczyny troche sie nie odzywalam , ale w sobote urodziny syna byly mialo nie byc swietowania ale goscie sie zapowiedzieli wiec mialam full roboty w kuchni (czego nie cierpie no ale mus to mus) synowi tak sie spodobalo dmuchanie swieczek ze ... chyba ze 20 razy zapalalismy a on dmuchal ... bardziej sie cieszyl ze te swieczki zmucha niz z prezentow- ot dzieci- siesza sie z prostych rzeczy :D teraz o cyklu chcialam sie poradzic kogos madrego kto cos wie na temat testow owulacyjnych otoz w czwartek robilam test i wyszedl negatywny w sobote (11 dc) maz przyjechal i byly starania w niedziele tez dzialalismy (12dc) zrobilam test owu i byl pozytywny gruba bordowa krecha dzis tez zrobilam i tez pozytyw lecz kreska jasniejsza ale owulacja wedlug mnie byla wczoraj i jest dzis bo ja mam b. bolesne owulacje- tyle ze dzis nie mam meza w domu juz :/ wiec jak to jest z tym testem i owulacją no i czy jest szansa? ja juz zglupialam - naczytalam sie w necie sprzecznych info i doszlam do wniosku ze net to zloo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a mnie dzisiaj brzuch na okres boli i piersi ;/ to 21 dc, w zeszłym miesiącu tak dostałam. A i temp. mi wcale po owulce nie wzrosła, tylko o 0,2 i stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
dziewczyny mam dzisiaj wizytę u ginekologa, podpowiedzcie mi jak mam z nim rozmawiać, jakie badania ma mi wykonać lub na jakie skierować? Idę do innego gin nie do tego co zawsze chodziłam bo tamten mnie zawiódł... zbagatelizował mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek rogaty
anulka a ile cykli sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. ja właśnie wróciłam z weekendowego wypadu, że tak powiem chyba kiepsko się postarałam się w tym miesiącu i nawet nie spodziewam się pozytywnego wyniku także można powiedzieć, że jestem przed @. Mała Mia mój też 21 dc, tyle ,że mnie boli prawy jajnik tak jakby. Aniulka ja Ci nic nie doradzę, bo dopiero zaczynam swoją przygodę staraczki i jeszcze nie byłam u gina z tym problemem i też pewnie jeśli się wybiorę będę liczyć na wasze cenne rady. Pysia jesteś z nami ? co tam u Ciebie? Jelonek jak tam Twoja fasolka ? marti ja jeszcze nie korzystałam z testów owu wszystko przedemną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek rogaty
dobrze. jutro ide do lekarza na usg. to bedzie 7 tydzien juz ;). ja czuje sie srednio, bo jak wiadomo ciazowe dolegliwosci nie sa latwe. Ale najgorsze sa nastroje, ktore zaobserwowal moj maz, bo jak twierdzi "nie jest lekko ze mna wytrzymac" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
jelonek od kwietnia 2012... Karola no to będę musiała po prostu zdać sie na wiedzę gin :p a słyszałam ze on jest bardzo za tym aby kobiety zachodziły w ciążę więc miejmy nadzieję że w końcu coś sie ruszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Cześć dziewczyny.Chciałabym się do was dołączyć,tak jak wy staramy się o dziecko,to mój drugi cykl starań.W tej chwili staramy się o drugie dziecko i widzę że nie będzie tak łatwo jak za pierwszym razem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Milenka a czemu twierdzisz że łatwo nie będzie? To drugi cykl dopiero. Aniulka ja myślę że powinnaś od początku do końca opowiedzieć co i jak było, skoro to dobry lekarz to na pewno doradzi i właściwie Cię pokieruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
lady_di mam takie przeczucie że nie będzie łatwo,nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Cześć wam. Dawno nie pisałam bo dostałam @ i byłam załamana że kolejny cykl się nie udał:/ w listopadzie wybieram się do gin. martwie się że nie moge zajść w ciąże z powodu złego łyżeczkowania albo tych tab:/ jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziasiaj spadła mi temperatura i czuję zbliżąjącą się @ :(, znowu dużo za szybko, a to będzie znaczyło, że mam za krótką fazę lutealną. Beznadziejny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
hej:* gin zlecił badanie plemniczków jak narazie... I też w listopadzie idę na kolejne badania, w końcu coś sie ruszyło...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
anulka0341 to dobrze że zlecił Ci te badania,może coś one wyjaśnią.Będzie dobrze zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaa
Mała MIA będzie dobrze trochę cierpliwości musimy mieć i wiary że musi być dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ktore pija ziolka i jak? podobno po nich bardziej wychuwalna jest owulka bola specyficznie jajniki czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
Milenka dziękuję za słowa otuchy :* Marti ja piję i powiem ci że dzieje się coś "dziwnego" bo 2 dni po skończonym okresie zauważyłam dwie małe plamki krwi co nigdy się to u mnie nie zdarzyło i troszkę mnie to zastanowiło. Ogólnie odczuwam jakiś taki napięty ten brzuch i zastanawiam się nad dalszym piciem tych ziół... Czekam na inne wypowiedzi na temat tych ziółek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
moniaszka a może wybierz się do gin bo to troszkę dziwne aby ten ból tak długo się utrzymywał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
marti ja piję trzeci cykl. Owu jest faktycznie BARDZO wyczuwalna, no i jesli o mnie chodzi to @ jest teraz praktycznie bezbolesna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Patrzcie co wynalazłam na innym forum "a wiec tak ( uwaga sie nie smiac prosze ) tongue_out potrzebne sa dwie garscie suszonej lawendy i skarpetka taka rajstopowa. w ostatni dzien okresu przed spaniem wstawiamy wode do garnka i ja gotujemy. do skarpetki wsypujemy garsc lawendy i zawiazujemy na supelel. wrzucamy do gotujacej sie wody. po 5 minutach odcedzamy ale tak zeby zostalo jeszcze troszke wody w tej skarpetce. i teraz czekamy az ta skarpetka sie ostudzi troszke.. nie moze byc goraca bo... i teraz uwaga- wkladamy ja pomiedzy wargi sromowe big_grin tak aby byla u wejsciu pochwy. na to podkladamy recznik, zakladamy babcine majtochy. dwie pizamy i pod pierzynke. wazne jest aby tej nocy sie wypocic. cale cialo musi byc nagrzane. nastepnego ranka normalnie bierzemy prysznic i teraz uwaga. tego dnia najlepiej jest wlozyc spora podpaske gdyz moze z nas leciec woda, co jest oznaka udroznienia jajowodow.... nastepnej nocy powtarzamy to samo. podobno pomaga... zobaczymy tongue_out no i mi pomoglo w kombinacji z testami owulacyjnymi smile powodzenia "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ladi kojarzy mi się to z jakimiś czarami gargamela :P ciekawe co by powiedział mój mąż jakbym wskoczyła w takim ekwipunku do łóżka :D dziewczynki testuke któraś w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Mi się jutro @ kończy i nie wiem czy nie spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
wypróbuj i zdaj relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie po 4 dniach od owu, mianowicie w 16 dc miałam robione USG i endo miało 9 mm. Czy jest możliwe,że to oznaka ciąży? Dostałam skierowanie na tsh,ft3,ft4, PRL i test z MTC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam mieszankę ziół o. Sroki, ale nistety na mnie nic nie zadziałało i nie pomogło zajść w ciążę. to jest 17 miesiąc starań o dzieckiaczka :( ale jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Aniulka jutro będę próbować :) a co, zaszkodzić mi nie powinno a skoro może pomóc... ;) aczkolwiek też jak to przeczytałam to śmiać mi się chciało:D ale bardzo często te "babcine lekarstwa" są skuteczne :) Cytrynka witaj:) Ja jestem w trakcie ziółek o. Sroki. Teraz ostatni cykl i biorę się za te klimuszki na zrosty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×