Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Gość lady_di
Co tu taka cisza?! Dziewczyny meldować szybko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie melduje :) czekamy na wiesci od pysi dzis test miala rano robic ja postanowilam w pon dzwonie i umawiam sie do gina bo ten moj okres nie okres jest dziwny pod kazdym wzgledem - kolor zywej krwii prawie róż- nikt mio nie powie ze to jest ok lady co nowego u ciebie? aniulka jak te ziola? pijesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
marti u mnie @ ma być 22, także jeszcze trochę czasu... Piersi już zaczynają pobolewać :( Co do wypieków (bo doczytałam że zamierzasz piec) to ja akurat w tym jestem kompletna "noga"... Sałatki, mięsa różne jak najbardziej; ale ciasta jadamy tylko dzięki pobliskiej cukierni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
hej dziewczyny... W środę jak szłam na działkę dowiedziałam się że moja babcia zmarła. Stąd ta moja cisza. Mój okres się pojawił jak zawsze, zioła już mam w szafie. Dzisiaj dopiero zacznę pić bo wcześniej byłam na uspokajaczach więc nie chciałam tego mieszać... pysia co tam na teście widać II ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Aniulka wyrazy współczucia z powodu Babci... Co do @ to skoro masz ziółka to pij. Wydaje mi się że tabletki uspokajające tu nie będą zbyt przeszkadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek rogaty
dzis rano ujrzalam 2 kreski. jestem ( chyba) pierwsza oficjalna ciezarowka z tego tematu ;). Mam metlik w glowie i jestem w szoku totalnym, ale szczesliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelonek pierwsze ciezarowka !!!! gratulacje kochana :) bardzo sie ciesze, jak sie czujesz? mezowi juz powiedzialas? wspaniala pozytywna widomosc w koncu to tylko potwiersza jak rosnie stezenie hcg - jelonek robilas test 10.10 i test negatywny a dzis tj 13.10 juz pozytyw gratuluje jeszcze raz- jelonku masz chyba bardzo udana niedziele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek rogaty
tak ;) aczkolwiek jestem w szoku. pozytywnym , ale szoku. to wgl jeszcze do mnie nie dotarlo. ja nie mialam zadnego przeczucia, jak pisza kobiety, ze wiedzialy , ze sa w ciazy. ja czekalam na okres pokornie. ja test pierwszy zrobilam w dniu spodziewanej miesiaczki i to byl poniedzialek, 7 pazdziernika. i byl negatwyny. i sadzilam , ze sie nie udalo. trudno. ale okres nie przyszedl , wiec mysle ponowie probe. nie mialam zadnych objawow praktycznie! zadnego bolu piersi, zadnych mdlosci, bolal mnie brzuch czasami, ale bolal mnie caly. tak troche miesiaczkowo. i koniec. a tu prosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje jelonku :) bardzo sie ciesze ze ci sie udalo oby z dnia na dzien bylo nas wiecej. Jak maz zaragowal na te cudowna nowine ? :-D U mnie cos dziwnego nastalo. Okres mialam normalnie. Do owu jeszcze tydzien a jest mi niedobrze boli mnie brzuch piersi I jakas ciagnaca przezroczysta wydzielina. Mozliwe ze owu przyszla 7 dni po @ ? Nie podoba mi sie to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek rogaty
1986Karola- wszystko jest mozliwe :) jesli owulacja przyszla tak szybko to znaczy , ze bedziesz miala krotki cykl.Kup moze testy owulacyjne i to sprawdz? Dowiedzial sie juz moj luby . Przyszedl z pracy akurat jak ja siedzialam w lazience w ciezkim szoku. Zreszta dalej nie moge w to uwierzyc. niesamowite emocje powiem Wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek rogaty
jak zareagowal? byl w szoku. niespodziewalismy sie tego , bo przeciez test poprzedni, raptem kilka dni temu wyszedl negatywny. Ucieszyl sie, zaczal mnie przytulac. Ale tez to jeszcze nie dotarlo do niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ;-) jeszcze raz gratulacje ;-) to musi byc niezapomniane przezycie ;-) ale ci zazdroszcze ale tak pozytywnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_123
Jelonku najszczersze gratulacje:) Ktoś musiał przerwać tą złą passe;) lady_di ja też @ powinnam dostać 21-22 więc jesteśmy na tym samym etapie:) Chociaż powiem szczerze że u mnie to raczej nie ma co się nastawiać bo chyba za słabo się w tym cyklu postaraliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,czy moze mi ktoras powiedziec jak to jest ze sluzem w pierwszych tygodniach ciazy. Czy wystepuje on przez caly czas czy zmienia sie ,a pozniej zanika. u mnie ostatnio byl sluz,ale obecnie czuje wilgoc w pochwie lecz na zew.sucho czy to normalne w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek rogaty
Gościu- sluz jest chyba lekko inny. ma gesciejsza konsystencje ale tez charakterystyczny zapach, na ktory kilka dni temu zwrocil uwage moj maz ;) dzieki ;) wysyłam do Was pozytywne fluidy. mam Nadzieje, ze niedlugo wszytskie bedziecie w ciąży , bo Chciałabym wymieniać doświadczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
Lady dziękuję, niestety na każdego przyjdzie czas. Ja od wczoraj dopiero zaczęłam pić ziółka, w 3dc. Jelonek gratulacje:) wysylaj jak najwięcej nam tych pozytywnych fluidów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Jelonku serdecznie gratuluję !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
witajcie dziewczyny test negatywny .@ 12 dzień nie ma w środe kolejny test. Niewiem co juz o tym myśleć:/ czy możliwe żeby test kłamał? Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Pysiu czemu bety nie zrobisz? Wtedy będzie wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
juz straciłam nadzieje na ciąże zobacz ile już mineło a test negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysia a jakiej firmy test robilas? najlepszy i najbaredziej czuly jest pre-test odradzam testy z marketow ( ja w 1 ciazy kupilam taki w tesco paskowy) i nic nie wykazywal nawet dzien przed wizyta u ginekologa (ktory poinformowal o ciazy) aj jaj jaj jakjabym chciala juz przejsc na druga strone mocy do jelonka tego rogatego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
marti świetnie to zabrzmiało "druga strona mocy " :D Kiedy Ty masz dostać @ ? Pysiu zrób betę i tak czy siak idź do ginekologa bo jednak jeśli nie ciąża to pewnie będziesz musiała mieć wywoływany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadadad
Jelonku a jak pachnie ten śluz? Tzn bardziej ostry zapach ma czy jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz czekam na czas plodnosci.. moj maz mowi ze mi odbija, stwierdzil ze zalezy mi tylko na jego plemnikach i traktuje go jak reproduktora a to przeciez nie jest tak - bo lubie sie z nim kochac .. chyba naprawde zaczynam myslec tylko o dziecku, ciazy i testach juz mi sie nawet snia ciazowe brzuchy i wozki :/ chyba musze wrzucic na luz jak za pierwszym razem- wtedy stalo sie nie wiem kiedy (nawet terminu zbizenia i ostatniej miesiaczki nie pamietalam dokladnie... czyli zero sledzenia cyklu,sluzu itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek rogaty
tak, zapach jest bardziej specyficzny. taki ostry. podobnie jest z moczem. "DRUGA STRONA MOCY" - no szok. nie pozbieralam sie jeszcze ze smiechu. w nastepnym tygodniu dopiero ide do lekarza, juz usiedziec nie moge ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy ten zapach stał się zauważalny ? to zn. od dnia spodziewanego okresu czy wczesniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz przestalam sie nakrecac. Wogole chyba mam dzis gorszy dzien I czarne mysli . . . Czasami mnie tak nachodzi ze cos ze mnanie tak ze nie moge zajsc. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_29
witam karola ja tez mam ruzne mysli ale zrobilismy wszystkie badania i wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonek rogaty
kilka dni przed drugim testem, czyli po dacie spodziewanej miesiączki. Przynajmniej tak bylo u mnie. Karola- nie poddawaj sie. ja walczyłam 11 miesiąc, prawie rok. tez miałam myśli juz nastawione na to, ze to sie nie stanie nigdy. dlatego od 2 miesiecy juz nie patrzyłam na ten śluz, ani na nic. a jednak sie udalo. mimo tego ze według moich obliczeń przegapiliśmy owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×