Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marti_

Stanania o dziecko Październik 2013

Polecane posty

Witam wszystkie "staraczki" stare i te nowe :D Nie odzywałam się wwcale bo miałam istne urwanie głowy, ale regularnie czytam co się dzieje. Jelonku wielkie gratulacje!!!!!! Super. Pysiu idź do lekarza,niech sprawdzi co sie dzieje. Ja w tym miesiącu miałam monitoring i próbowiliśmy dzień przed owulacja i w dniu owulacji. Pęcherzyk ładnie pękł, teraz czekam, a w zasadzie nie czekam na okres :) Co dziwne,płodny śluz pojawił sie u mnie dopiero dzień po owulacji, miałyście taż może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka_91
Hej! dołączam się do Was również staramy się o dzidziusia, teraz czekam czy nadejdzie @. To jest nasz 1 cykl starań, więc dopiero początki. Powodzenia kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski. u mnie powoli przechodzi jakiś dól masakryczny. W czwartek opuszczę was nas kilka dni bo wyjeżdżam na weekend w góry :) ale oczywiście przeczytam wszystko dokładnie po powrocie. A tak apropo z jakich miejscowości pochodzicie? Tarnów pozdrawia wszystkie forumowe staraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny , dolacza sie :) 1 dzien spoznia mi sie okres.mam nadzieje ze to jest 'to' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tarnow...o jak blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
Cześć kobitki. Jutro minie już 2 tyg od terminu miesiączki. A może mi sie owu. przesuneła? Jest to możliwe żeby tydzień się owu. przesuneła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia99
To znaczy się 4 miesiace temu brałam tab. anty (przez 3 miesiące) ale odstawiłam. Pierwszy @ spóżnił się tydzień a drugi przyszedł 2 dni przed terminem @ i teraz czekam na trzeci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_123
Mała MIA ja też Olsztyn:) Jaki ten świat mały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
Cześć kobietki! Czarnulka witaj :) Pysiu już sama nie wiem co myśleć o tym Twoim przypadku... Jedyne rozwiązanie to naprawde beta i ginekolog. Mała MIA to którego wielkie testowanie??? Mi mój śluz ostatnio szalał bo płodny pojawił się tydzień po okresie, a gdy czułam owulację to prawie go nie było :/ Karola dołkom mówimy STANOWCZE NIE :-) my kobiety musimy być twarde kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
hej dziewczyny, ja z nadzieją piję ziółka i zobaczymy co się wydarzy :) ja mieszkam nie daleko Konina tak w 30kilometrowym przybliżeniu :) miłego wieczorku kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dołączam się do Was bo temat też mnie dotyczy. Staramy się z mężem o dzidziusia od ponad roku. Jestem teraz drugi cykl na clostilbegyt, wreszcie miałam owulacje i teraz czekam na efekt :) Mam nadzieję że się udało bo już mam dość tego czekania i brania hormonów bo czuję się po nich kiepsko ;/ Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Raspberry_ :) Lady testowanie to dopiero 26-27 chyba :) bo owulacja była 13-go. Już nie mogę się doczekać. Ale muszę pochwalić (bo to na NFZ) ;) mój gin jest super, nie dość, że w tym cyklu byłam pięć razy pod rząd na usg, to w razie miesiączki mam się pokazać znowu po i będziemy dalej polować na owulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny. trafilam do was zupelnie przypadkowo przez odnosnik z innego tematuusmiech.gif zaczelam czytac wasz temat i stwierdzilam ze muszę się odezwać... Strasznie jestem pelna podziwu dla wszystkich dziewczyn, ktore mimo tylu lat staran nie poddawaly się i wygraly walkę o swoje marzenie usmiech.gif Ja mam 27 lat, tak naprawdę staramy się o dziecko dopiero jeden cykl ale obawiam się bardzo mocno że nie będzie tak łatwo. Od urodzenia borykam się z niedoczynnością tarczycy a w zasadzie to jej brakiem wykryto jakies niewielkie płaty na języku ale do konca nikt nie byl w stanie okreslic czy to to, do 18 roku zycia bylam pod opieką endokrynologa w Instytucie Matki i dziecka w Warszawie a od momentu kiedy skonczylam 18 lat to tak na prawde nie znalazlam lekarza ktory bylby godny mojego zaufania. 27 lat biorę euthyrox a moje wyniki bywaly różne...tsh w pewnym momencie skakalo od 7 az do nawet 0,01 :/ co prawda nigdy nie mialam problemu z cyklami, wszystko regularnie cykl 29-30 dniowy ... ale wiecie jak to jest ze jak przychodzi co do czego to wszystko sie komplikuje... no i przyszedl czas, kiedy stwierdzilismy ze czas na dziecko. Ale boje sie ze przez moja przewlekłą chorobę będą ogromne trudności.W nastepnym tygodniu planuję isć do jakiegoś gina endo ktorego znalazlam w internecie...mam nadzieje ze powie mi cos dobrego. Jak narazie jestesmy po pierwszych staraniach i chyba nici...Wiem ze to wczesnie mowie ze wy latami staralyscie sie i sie udalo... Dlatego postanowilam sie tu odezwać, moze z Waszą pomocą i wsparciem nam wszystkim się uda usmiech.gif Gorąco pozdrawiam usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie to przykre że są tu wątki o tych co się starają po kilka lat jak i tych co chcą usunąć. Dlaczego jest tak, że te co chcą nie mogą, a z drugimi odwrotnie ;( jedne by oddały wszystko by być na miejscu drugich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki cos sie dzieje ze mna...w sumie to objawy od kilku dni ale dopiero dzis zwrocilam na nie uwagę....myslalam ze to na @ale dopiero uswiadomilam sobie ze troszke za wcześnie @ planowo dopiero 30go.nie chce sie niepotrzebnie nakręcać ale ... Znacznie powiększyly mi sie piersi no i bola,brzuch jak na @ boli a w zasadzie to jak w pierwszy dzień tak mocno,zaczelam byc senna i strasznie wrażliwą na zapachy...nie mam mdlosci wiec pewnie ciaza to nie jest ale juz jakas iskierka nadziei sie pojawila!nie nakręcam sie bo to dopiero pierwszy cykl starań byl wiec bylby to cud!ehhh pięknie jest pomarzyć ;-)buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja nie mam jeszcze bo takto by mnie skusił :) kupie dopiero jak nie nadejdzie @, żeby się nie nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy moja owu sie tak nie objawiala...karola a jakas przyczyna tak zlego samopoczucia moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka0341
hej kochane:):* czy to dzisiaj jest "nasz" temat w Rozmowach w toku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka też oglądałam :) Moniaszka może Karola ma rację, że to owu. Ja w tym miesiącu miałam tak bolesną, że myslałam, że to wyrostek, a nigdy wcześniej tak nie miałam. Karola mi test został z poprzedniego miesiąca, bo @ dostałam w 22 dniu cyklu i nie zdążyłam go zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
hej :) nie było mnie kilka dni bo ostatnio co chwilę mam kłopot z netem. U mnie wkrótce termin @ i już czuję że nadejdzie :( trudno... Zacznę 3ci cykl z ziółkami... Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podczytyje was dziewczyny.my z mezem staralismy sie 10miesiecy i wreszcie sie udalo,tez mialam monitoring badania i maz i wszystko okk ale niewychodzilo ,zawsze chcialam aby dzidzius byl ze stycznnia a bedzie z maja bylo duzo stresu blokada psychiczna i w dniu terminu miesiaczki bolal brzuch i piersi byly oinne i wyszeddl test a teraz juz jestem( 3miesiacu ciazy:) takze dziewczyny glowa do gory i nie zalamyac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_di
No i @ nadeszła. Rozpoczynam trzeci cykl z ziółkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńkaKruszyneczka
Hej Dziewczyny ten temat jest idealnie dla mnie i Męża. 15 cykl starań, po 4 cyklach z CLO. Odstawiłam wszystko i idziemy na żywioł. Przed wczoraj na 90 % owulacja. A teraz jak co miesiąc czas przestał szybko płynąć... czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×