Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlenka2206

Zdrowa dieta

Polecane posty

Hej po weekendzie :) Chloeee gratulejszyn :D:D:D:D:D Madzia, w nawyk Ci wejdzie, jak będziesz ćwiczyć co dwa dni lub codziennie, mi po miesiącu było już okey. Ale po świętach zaczynałam od początku niestety ... Bo była przerwa. Właśnie 5 dzień nie ma mnie na siłowni, w czw i pt uczyłam się cały dzień weekend zawsze wolny dziś dostałam @ i w nocy miałam coś dziwnego... Wstałam, byłam cała zimna, trzęsłam się, ale byłam mokra, na buzi, całe włosy, jakbym wyszła z wanny !! Bolał mnie brzuch i głowa ... Teraz jestem niewyspana a musiałam jechać na uczelnie na zaliczenie, na moje szczęście odwołali przenosząc na piątek, uff ... Miałam ginekologa na wtorek, ale muszę poczekać teraz na koniec @ ... Wczoraj zjadłam kostkę czekolady i trochę chipsów, jak zwykle przed @ mam mega głoda i smaki nie z tej ziemi... No nic uciekam wpadnę wieczorkiem jak dam radę, paa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wybaczcie ,że dopiero teraz piszę. Rano pisałam wiadomość na telefonie i pech trafił ,że bateria padła i się wyłączył. Wczoraj upiekłam swój chlebek. Wyszedł przepyszny. Teraz będę piekła sama. W ten sposób będę miała pewność ,że jest zdrowy. W piątek chodziłam za chlebem dla siebie i tylko się denerwowałam bo nigdzie nie było ciemnego pieczywa a jeśli już był to taki z domieszką czyli w 50% żytni. Zdenerwowałam się i upiekłam sobie sama chlebek. Troszkę czasu trzeba spędzić przy tym ale warto. Wczoraj musiałam się powstrzymywać aby nie zjeść więcej niż 2 kromeczki. Rodzyn niestety ja też uległam i jednak poszła czekolada w ruch. Trochę się boję bo @ powinnam dostać już dwa dni temu a tu nadal nic. Brałam tabletki na wywołanie@. Strasznie się boję. Mam nadzieje,że się pojawi. Madzia ,Aneta ,chloe co tam u was??? Kropka jak się czujesz?? Przeszły Ci te zawroty głowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej widzę ,że nadal muszę pisać sama do siebie:( Wczoraj pisałam jeszcze wiadomość ale tak się zakręciłam ,że zamiast ją wysłać usunęłam i już nie pisałam nowej. Co tam u Was słychać ??? Wszystkie takie zapracowane. Ja za chwilkę muszę wybrać się do sklepu po leki dla S. Niestety zaraziłam go. Moje dzisiejsze menu to parówki cielęco drobiowe. Wynalazłam fajne zdrowe parówki mają 86% mięsa. Normalne parówki mają tylko mięso oddzielone mechanicznie czyli skóry i reszta pozostałości z kurczaka. Te są naprawdę świetne i zdrowe. Polecam tym co lubią parówki i chcą jeść zdrowo. Gdy by któraś była zainteresowana podam nazwę. Są dostępne w Polsce i w UK:) Pogoda dziś taka sobie. Ja będę miała chyba dwa dni wolnego. Więc czekają mnie małe porządki w domu. ok to by było na tyle może któraś się odezwie później Życzę miłego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ! Ja dziś:1sn- tost ser szynka,2sn- bułka z szynką, ob- pulki z kurczaka w warzywach duszone z ryżem i marchewka, kol- bułka z szynka rukolą i ogórkiem świeżym / 4 posiłki. 2 litry wody + szklanka pokrzywy + szklanka czarnej herbaty z cukrem + 2 kawy z mlekiem 2% i po łyżce cukru -> to dziś nazywam swoim grzechem. / siłowni 10 min orbitrek + 10 min rozgrzewka, ćw obwodowe, 30 min marszobiegu. Dziewczyny, ile dni po @ waga wraca do normy, czy to jest w dniu zakończenia, czy może kilka dni później ? Chciałabym się zważyć, tylko nie wiem kiedy jest oki a nie chcę się rozczarować, że coś poszło w górę ... Będę od jutra wpadać wieczorem po całym dniu, na spokojnie :) ostatnio dużo na głowie ... za 6 dni idę na ważenie do dietetyczki, boję się, że waga od ostatniej wizyty nie ulegnie zmianie albo pójdzie w górę. Marlenka podaj nazwę, dawniej od czasu do czasu z M jedliśmy parówki, potem zrezygnowałam ze względu na skład. Co słychać dziewczyny ? Heloł cichoszaaa tu jakaś :( Dobrej nocki i do jutra !:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te parówki to sokoliki. Bardzo puszne. Są to parówki przeznaczpne dla dzieci o obniżonej zawartości tłuszczu więc zdrowe. Ja też mam coraz mniej czasu na to aby wpadać tutaj więcwybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ojoj jak pusto ! 1śn-> jajecznica, 2 jaja z szynką drobiową i kawałkami papryki, 2śn- bułka z serem i szybką, ob- spaghetti, podw-> jabłko, kol-> bułka z szynką drobiową ogórkiem świeżym i papryką. płyny: 2litry wody, jedna herbata czarna z cukrem, jedna kawa z cukrem i mlekiem 2%, pokrzywa. ćwiczenia-> 10 min orbitrek, rozgrzewka 5 min, ćwiczeni obwodowe, 15 min orbitrek i 15 min marszobieg na bieżni. No to lecę się uczyć dalej, miłego wieczorku odzywajcie się !:) Do juterka ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja po siłowni mam apetyt jak smok:P ale walcze z tym;) dzisiaj na cały dzien zaplanowałam: 2 bylki pełnoziarniste z warzywami i plastrem wedliny/ łososiem/ miesem- takie mega;) a la chamburgery0 tylko zdrowe i domowe. I naprawde spore. tj. na sniadanie- i obiad:P do tego na przekaske jeden kawałek chleba z sałata i serem białym. To tyle. Widac , co lubie-pieczywo:/ jedyne usprawiedliwienie to to,że jestem caly dzien dziś poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) 1sn- płatki kukurydziane z mlekiem 2sn- bułka z szynka drobiowa :b Ob- klopsy z kurczaka z ziemniakami i surowka Kol- bułka z serem i szynka drobiowa. Siłownia- rozgrzewka, 10 min orbitrek, cw obwodowe, 30 min szybki marsz bieznia. Płyny- 1litr wody, 2 kawy, herbata czarna. Mam całą noc nauki więc kawa jeszcze jedna pojdzie na bank. Jutro po egz wpadne na dłużej. Buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, właśnie wróciłam z uczelni i ide spac. Teraz moje regularne posiłki chyba nie będą możliwe. No nic, miesiąc minie i wszystko mam nadzieję wróci do normy. Szkoda, ze pisze teraz sama do siebie, mam nadzieję, ze wrocicie tu niebawem. Wpadne wieczorkiem napisać, co jadlam. Pozdrawiam !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jakie pustki,ale ja juz sie poprawiam i bede pisala.no wiec mojawaga z niezrozumialych dla mnie przyczyn stoi w miejscu.dlatego bede jadla 100 kcal dziennie wiecej.moze organizm sie buntuje,bo za malo kcal.oby waga nie poszla w gore.czekalam na przyjazd rodziny,ktorej nie widzialam pol roku.kuzynka stwierdzila,,slyszalam,ze schudlas 12 kg,ale jakos tego nie widac" tak mi sie zrobilo przykro.nie wiem czy jest sens odchudzania sie i idmawiania wszystkiego skoro nikt nie widzi roznicy:-( Laski co u Was? Rodzyn podziwiam Cie za chec do cwiczen:-) ja na sniadanie 2 kromki chleba ciemnego z kurczakiem gotowanym i hebata bez cukru.milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Widzę ,że nadal kiepsko. Mi też nie chcę się pisać samej do siebie więc nic nie piszę. Teraz właśnie wróciłam z pracy i zajadam się ananasem z cynamonem. później muszę się zabrać za pieczenie chlebka. miną tydzień czasu a ja zjadam swój chlebek. Nie był zbyt wielki ale jest przepyszny i długo leży. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak wcześniej pisałam zaglądam:) U mnie z dietą kiepsko ostatnio więc nie mam co pisać:( Nie miałam czasu jeść regularnie ani na zdrowe zakupy, jadłam to co było w lodówce. Lodówka prawie pusta więc trzeba iść na zakupy. Znowu kupie dla siebie produkty. Nie wiem czy to sens u mnie co chwile być i nie być na diecie.. Wkurzam się sama na siebie. Jak to zmienić? NIEWIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja juz od 8 dni ćwiczę codziennie rano po 30 minut :) i dietka nadal jest a dzis wchodzę na wagę i masakraa półtora kilo więcej :(:(:( niby tego po mnie nie widać.... ale nie ćwiczyłam chudłam, ćwiczę tyje :(( i z tego wszystkiego poszłam do sklepu kopiłam pierniki ciastka i cukierki i trochę tego trochę tego .... zjadłam :( w sumie ogólnie to dużo dzis nie zjadlam rano owsianka pozniej pol kaszy z torebki z sosem z kurczaka i jedna kanapka i te nieszczęsne słodycze :(( ... i jak tu się odchudząc jak nie widać efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia gdy ćwiczymy bidujemy tkankę mięśniowom. Ona jest cięższa niż tłuszcz. Jeśli śię ćwiczy powinnosię mierzyć a nie warzyć. W rezultacie tego wszystkiego chudniemy co widać po ciuchach a waga leci w górę bo jest coraz więcej mięśni. Ja też mam spororuchu. Waga stoi mi w miejscu a pp ciuchach widzę ,że jest ok. Dlatego ja się nie waże bo tonie ma sensu. Ostatnio znajoma pytała misię czyjadłam coś na święta bo wróciłam szczuplutka. Jak widać nie waga najważniejsza tylko to jak się wygląda i czuje. Ja czuję się świetnie więc jest ok. Onakropka wiem, że noe jest łatwo zacząć. Jeśli nie jesteś w stanie jeść 5 posiłków jedz3 większe. Ważne aby były otej samej porze. Przed posiłkiem wypij dwie szklanki wody ciepłej odczekaj pół gpdz i zjedz śniadanie. Niech to będzie jajecznica z warzywami i do tego 2kromki albo jedna chlebka żytniego(można posmarować masełkiem. Ja masło dodaje do jajecznicy więc chlebek opiekam w tostownicy i jem sam) niech tego będzie tyle abyś się najadła ale nie przejadła. Jeśli czujesz , że masz dość odejdź od stołu. Po pół godz po znów pij wodę ale ciepłà. Możesz dodać dp niej cytrynę. Na obiad zròb sobie zupe albo kasze z mięsem z kurczaka a najlepiej indyka i sałatke. Też zjedz tyle ile dasz rade. Jeśli chodziokolacje to może to być np warzywa na patelni i ryba duszona. Warzne jest aby pić ciepłą wodę która napełnia żołądek i sprawia,że robi się nam ciepło.wodę trzeba pić pół godz przed posiłkiem albo pół godz po. Miin 1,5l wody. Noe mieszaj dwóch tych samych białek. Czyli jeśli jajecznica to z warzywami albo fasolą ale nie z szynką. To chyba tyle takich najważniejszych rad od mpjej dietetyk. A i posiłki muszą być o tej samej porze. Ja jem śniadanie 8.00 obiad14.00 kolacja przeważnie17.30-18.00 między posiłkami może być pół godz obsuwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owoce można jeść 2razy w tygodniu. Jeśli czujesz straszny głód pomiedzy posiłkami zjedz garść migdałów. To pomoże. Ja jedząc5 posiłków dziennie źle się czułam. Ciągle było mi zimno. Byłam głodna co godzinę i słaba. Jeśli chodzi o 3poisłki to w moim wypadku szczał w 10 dobeze się czuję. Ona kropka jeśli to ci nie pomoże nie kombinuj sama i idź do dietetyka. On ustali ci diete odpowiednią dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zmykam bo mam tyle pracy z tymi urodzinami .Muszę się wyrobić. Pierw zakupy bo jeszcze jakieś czekoladki muszę kupić a później porządek w mieszkaniu zrobić i przygotować jedzonko jutro do pracy idę więc noego będę miała za wiele czasu. Pozdrawiam i życzę wam miłego weekendu .odezwę się chyba w poniedziałek dopiero pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbelek25
Hej dziewczyny..postanowilam napisac bo tez chce zrzucic pare kilo a wiadomo w grupie lepiej.. od 2 stycznia zaczelam diete dukana i tak do 20 stycznia schudlam z 79kg do 73kg. Ale niestety musialam ja przerwac poniewaz wystapilo uczulenie na bialko krowie. Za duzo jogurtow naturalnych i twarozku. Teraz zamierzam jesc normalnie ale zdrowo. Waga wymarzona to 65kg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenka wlanie tez o tym czytalam mam nadzieje ze tak bedzie :) i sie nie poddalam z rana znowu na orbiterku 30 minutek zasuwalam myslicie ze to nie za malo moze powinnam wiecej cwiczyc ?? HEJ BOMBELEK WITAJ WŚRÓD NAS my tutaj nie stosujemy żadnych diet dukana .. itp tylko zdrowo sie odżywiamy i to naprawdę działa :)) i nie chodzimy głodne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbelek25
Zaczynam zdrowo sie odzywiac i chcialabym tez zaczac cwiczyc. Ale jakos brak mi motywacji do cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąbelek witaj. Dieta dukat to nie jest najlepszą dieta już to wiele razy mówiłam. Jak mija Wam sobota?? Ją już połowę rzeczy mam za sobą teraz chwilą dla siebie. Miałam jeszcze do znajomej iść ale pogoda.się popsuł. Zaczął padać deszcz. Rodzynki ,aneta,madzia chloe co tam u Was słychać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie odżywiać zdrowo ale niestety dziś byl mały grzeszek. Kawałek szarlotki przyszłej teściowej. A tak po za tym samo zdrowie. Na śniadanie dwie kanapki z chleba o obniżonej zawartości węglowodanów z salata szynka i papryka..potem gruszka a na obiad pulpety z piersi kurczaka z natka pietruszki i koperkiem z kasza gryczana. I bylabym zadowolona gdyby nie to że prztszła teściowa piecze przepyszne ciastka ciasteczka i inne słodkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Ja dzis poszalalam i zjadlam salatke z majonezem,ale zmiescilam sie w moim limicie kalorycznym.waga powolutku ruszyla,wiec chyba bedzie dobrze.dzis planuje wieczor z mezem.narzeczony kuzynki powiedzial,ze fajnie wygladam i widac,ze schudlam.to mnie podnioslo na duchu:-) z tymi cwiczeniami to prawda.wtedy nie patrzy sie na wage.sprobuj tak jak Marlenka radzi.po cieplym jedzeniu jestes dluzej syta.wiem po sobie.witam nowa kolezanke.lepiej jesc zdrowo niz probowac wynalazkow.uciekam przygotowac wszystko.milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o owoce to polecam pomelo. Jest przepyszne i ma dużo wartości zdrowotnych i niski indeks glikemiczny. Obniża poziom glukozy we krwi i działa przeciwnowotworowo. Coś dla tych ktorym znudziło sie jabłko:) ja ogólnie mam silna wole. U mnie zawsze są dwa obiady. Ja gotuje dla siebie a moj facet dla siebie i mojego 6 letniego syna. Obydwoje sa miesożercami a ja z kolei uwielbiam ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rokitnik terz jest zrowy zawiera około 160 zwiazków organicznych i minerały i wiitaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Znalazłam czas aby tu wejść. Za chwilę znika di pracy. Dziś S wraca i będę miała imprezę. Moje śniadanie to jajecznica z.warzywami i półtorej kroki chleba razowego że słonecznika stosowanego. Na obiady będę robiła czaszki z mięsa drobiowego z kasza. Wiecię co wczoraj wyciągnęła spodenki z lata. Warzywami wtedy 57kg i wiecie co weszła w nie jest bez problemu. Dziwne to bo moja waga pokazuje dużo więcej niż 57 kg. Bo wróciła do punktu wyjścia. A wchodzę w stare ciuchy. Dziwne to ale mnie cieszy. Ok zamykam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś upiekłam ciasteczka z otrebów z suszona zurawina pestkami dyni i slonecznika. Pyszne i o wiele zdrowsze niz ze sklepu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×