Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aravella

Czekamy na oświadczyny

Polecane posty

Gość Lady gosc
Wiesz co ja nie muszę sie chełpic**Phone , gdybym już miał sie chełpic to :D 1. Dobrym mężem , który mnie kocha 2. Synkiem 3. Życiem bez finansowych stresów 4. Pięknym domem 5 bedrooms 5. Mercedes C250 Coupe 6. Garderoba na każda okazje , same fajne modne ciuchy 7. Służąca z Filipin i Niania 8. Driver Nie wspominam o gadżetach bo sa mało ważne JAAAASNEEEEE ,:p Kryska naprawde jestem szczesliwa , ze nie mieszkam w Polsce , 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzysz jak pokluczona. ' żeby zrobić mi przyjemnosc' - sama sobie odpowiedziała czemu się oswiadczyl. I nie stało to nawet koło jego chęci. Odwracasz teraz kota ogonem. Wciskaj te kity lady, zresztą ona i tak łyka jak pelikan :-D oby twoja bajka trwała długo, ale wątpię :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdanie które zaczęłas od "wiesz.." świadczy o tym jak gardzisz ludźmi którzy mają mniej choć ty samą nie jesteś warta złamanego grosza. Wolę mieć mniej i ogarniac życie z facetem który oswiadczyl mi się bez idiotycznych podchodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady gosc
Krysko , zycze Ci wszystkiego najlepszego niestety w związku z tym ze nie pojawiają sie już fajne dziewczyny a Ty byłaś jedna z niewielu których przyszłość mnie zainteresowała i doczekałam z Tobą Happy Endu , postanowiłam nie pisać wiecej. Nie mam ochoty czytać jakichś bzdur i odpowiadać na nie :p Zycze wszystkiego dobrego i wiem ze będziesz szczęśliwa ,a do Polski nie wybieram sie w najbliższym czasie :p 😍 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne jesteście, obie. Do potęgi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady gosc
Zapomniałam o Mercedesie E500 :D którym Driver Hindus wozi meza do firmy Dziekuje , Thank You , Merci ! Shukran , Danke, Grazie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zsazsa
Spasibo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KryskaNaMatyska2013
Lady Gosc, Powodzenia Kochana! . Ja tez sie juz nie bede odzywac bo to tutaj nie ma sensu. Moze kiedys gdy dorobimy sie dzidziusia :) W kazdym razie dziekuje za wsparcie i zyczenia! Trzymaj sie! Moze kiedy sie spotkamy przyadkiem w Dubaju bo narzeczony robi tez tam interesy :-D a nie mialabym nic przeciwko nianii z Filipin ;) . Reszcie zycze dobrego apetytu do tych kwasnych winogron :P :-D Wiecej sie tu juz nie pojawie wic piszcie sobie co chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daremne. I amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trabancik
Wiele z was tego momentu nie doczeka. Takie życie. Do zobaczenia w dziale "dlaczego mnie zostawił".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mogę napisać czego ja to nie mam heheheh bo to tylko forum kobietki hehehe powtarzam raz jeszcze jak byś to miała nie chwaliła byś się tym !! jak ja!! mam to na co dzień nie zaliczam tego do rzeczy niebywałych!!! sprawa druga że nie czyni człowieka to co ma a tym kim jest!!! Kryska przeczytaj swoje posty tyle razy pisałaś że dawałaś mu do zrozumienia, nawet jak wspomniał o ślubie to najpierw powiedziałaś że z nim nie pojedziesz bo nie jesteś jego żoną dopiero powiedział że koniec z tym .. fakt z***biście romantyczne jak cholerka hehehehe dziewczyno zaprzeczasz sama sobie, zdecydowanie..... pisałaś sama że teraz nawet zaręczyny by cię tak nie cieszyły bo wiedziała byś że są nie od serca i za długo czekałaś. a teraz niby taka zadowolona jesteś wstyd mi za Ciebie:) raz piszesz tak innym razem inaczej ahhhh te kobiety. a jego gadka ze chciał zarobić na Twój pierścionek jest bajką kochana... chciał by tego naprawdę od razu kupił by Ci taki jak teraz i nie miało by to znaczenia. A jeśli tak wierzysz że chciał uzbierać na pierścionek to czemu nagle kupił Ci gorszy? bo już miał dość, i wymusiłaś to na nim więc kupił taki na jakiego było go stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście masz sie czym chwalić. Dom 5 sypialni i jeden samochod? NIE ZARTUJ, BO PADNE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam: - narzeczonego - finanse które pozwolą mi do końca mych dni żyć tak że Tobie trudno sobie to wyobrazić :) - auto- Aston Martin One-77 - wille typu Villa La Palladiana - służącą , kierowcę , kucharkę. - garderoba wypełniona Giorgio Armani, Coco Chanel, Dolce & Gabbana,Jeanne Lanvin,Gucci,Kris Van Assche,Versace - iiiiii??? co łyso Ci heheheh biedotą jesteś w porównaniu do mnie, Ty i Kryśka desperatka która faceta zmusiła, oj biedny facet ojjjj biedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już pomijając fakt że 5 sypialni hehehe w domu jest to normalną rzeczą:) przynajmniej 2 auta, tak wygląda życie średniej klasy polaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu :) Zegnajcie Kryska i Lady 🖐️ I szczęśliwego życia ze swoimi starymi zgredami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zsazsa
Jednak jesteście wredne hehehehe wszystkie głupie c**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekstrawagancja
Krysucho kochana!!!!! Wszystkiego najlepszego!!! Ogromnie się cieszę, że sprawy przybrały taki obrót i to w takim ekspresowym tempie :). Proszę, wyprowadzka podziałała niczym zimny prysznic :). Brawo! Takie historie z happy endem przywracają wiarę w los :). Ściskam Cię zatem mocno i przytulam jeszcze mocniej! Nie zwracaj uwagi na panie zjedzone zawiścią i dawaj znać co i jak... Chociaż od czasu do czasu. Mnie dawno tu nie było bo narzuciłam sobie takie tempo życia, że zaczyna mi doby brakować ale dzisiaj wolna, leniwa chwilka pozwoliła mi na wejście tu i.... Ogromna, radosna niespodzianka :). Jeszcze raz gratulacje i oby szczęście zawsze Ci sprzyjało. A ja już absolutnie nie czekam. Wręcz przeciwnie - carpe diem :) Lady gość, również Cię serdecznie pozdrawiam i podziwiam za wytrwałość w walkach z wiatrakami (czyt: zawiść, zazdrość i zielony kolor ;) ) na tym forum. Ja wymiękłam ;) Nie daję rady w takich klimatach :). Dziewczyny! Szczęśliwego Nowego Roku! Najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co, nie porażacie inteligencją.... (te wszystkie kryski, lady i podobne), ani klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwalenie się, czego to się nie posiada oraz stanem konta swojego faceta - żałosne. naprawdę. przemyślcie to sobie dziewczyny. kasa kasą, ale jest jeszcze coś takiego jak - KLASA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, jesteście chore, widzicie tylko zazdrość, zawiść.. Puknijcie się w głowę puste dzidy. Większość kobiet wyobraża sobie życie trochę inaczej niż wy. Oczywiście ze marzeniem każdej z nas są zaręczyny dla świętego spokoju, spowodowane 'zimnym prysznicem' po wyprowadzce w złości a pózniej wielki come back, facet nagle kochany a wcześniej beeee. Jesteście daremne i widzicie co chcecie widzieć no dalej wasza wyobraźnia nie sięga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryska, napisalas "Mam kochanego czlowieka u boku, wszystko miedzy nami wyjasnione, wychodze wkrotce za maz i zamowilam juz sukieke slubna z La Sposa di Gio " jeśli już, to LE SposE Di Gio :D, jak już kłamieszk, to staraj się dokładnie przepisać nazwę z google ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zsazsa
Dajcie sobie jakieś miana bo qrwa czytaś was nie można , sami " goście " 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zsazsa
Trabancik , tez tak uważam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytaj, nara :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja ta od Aston Martin One-77 ja przynajmniej goolowalam bez blednie heheheheh a wy ahhhhhh takie błędy heheheh tak gratulują sobie bo to trzy babki głaszczące się po główkach. ważne jest to że ma pierścionek na placu nie ważne że wymuszony :) widzą co chcą widzieć :) ale tak gratuluje Kryśka wymuszonego i pierścionka :) mnie by nie uszczęśliwił ale jeśli Ciebie uszczęśliwiają przymuszone zaręczyny to ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej zalosne sa ci wszyscy "goscie" ktorzy sie malo nie udlawia bo komus w zyciu wychodzi. Taka prawda. Ale u nas to normalka, nic dziwnego. Tylko zebyscie sie nie udlawili wlasnym jadem bo czego innego tu nie widze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zobaczyly niebieskie pudełko to je szlag trafił buhahahahahaha 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich niebieskich pudelek to ja mam kilka i sie tym nie musze chwalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×