Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aravella

Czekamy na oświadczyny

Polecane posty

Gość Lady gosc
Faktycznie wydrukowalas nasze pogaduchy :D , dopiero teraz zauważyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady gosc
Dopiero teraz będzie sie dzialooooooo, i te które nazywały Ciebie projektem a mnie Twoim ALTER ego napewno uciekną i poplaczą sie z zazdrości :) Piękny pierscionek i gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KryskaNaMatyska2013
Wczoraj bylismy w gosciach, narzeczonego (jak to brzmi! ;)) kolezanka z pracy pozwolila sobie na glupi kometarz na temat pierscionka, ze to przeciez na pewno nie jego 3-miesieczne zarobki :O :( Na to on odpowiedzial wszem i wobec przy calej grupie ludzi, ze on juz nie od 3 miesiecy tylko od 30 miesiecy byl pewien, ze chce zebym byla jego zona :-D a pierscionek to tylko symbol tej decyzji :-D Tamtej spadla szczena a mi zrobilo sie bardzo milo, nie ukrywam :) Potem ktos go pytal to kiedy jest slub i czy w 2014 on na to, ze jak najszybciej :-D Najlepiej jeszcze w styczniu :-D Moi rodzice wniebowzieci :-D Mama twierdzi, ze "zawsze wiedziala" ze sie to tak skonczy - a dwa tygodnie temu mowila, ze on mnie nic nie warty i ze z tej maki chleba nie bedzie :-D ;) Dziadek uwaza, ze moglabym na kogoe lepszego trafic :P :-D ;) i ze jeszcze za mloda jestem na takie decyzje ;) Kochany jest! :-D Moja rodzinka jest super i wiem, ze moge na nich w kazdej sytuacji liczyc. . . To co narzeczony mowi teraz publicznie wszem i wobec glosi to jest jak balsam na moja dusze bo juz naprawde mialam watpliwosci czy on w ogole ma wobec mnie jakiekolwiek serio plany :) Choc nie bede ukrywac, ze licze na jakis piersionkowy "upgrade" na ktoras rocznice :) Moze jak sie nam jakis berbec urodzi :) . . Zreszta powiem Wam, ze on moze mowic co chce ale wiem, ze jednak to, ze sie wyprowadzilam wplynelo na jego decyzje. Dziewczny, nie czekajcie. 3 lata naprawde wystarcza kazdemu zeby wiedziec dokad sie zmierza. Woz albo przewoz. Nie to nie - ale przeciez mozemy wymagac zeby byli wobec nas szczerzy, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KryskaNaMatyska2013
Lady Gosc, Ty bardzo kochana jestes! Dziekuje Ci bardzo za wsparcie! Wszystkiego najlepszego z okazji swiat dla Ciebie, meza i synka! Wiesz, nie wiem dlaczego ale u nas w kraju to juz tak jest, ze czyjesc szczesie bardzo ludzi denerwuje :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady gosc
Krysko , jak madrze napisałaś ze trzy lata w zupełności wystarczy zeby sie określić i znać swoje plany i marzenia na przyszłość . Ja tez uważam ,ze twoja wyprowadzka wpłynęła na to ze Pan sie obudził , bo przecież on uważał ze wszystko jest ok . Tacy sa mężczyźni i tego nie zmienisz z reguły sa wygodni i nie lubią zmian bo po co ? Krysko dostaniesz jeszcze wiele pięknej biżuterii ( czego Ci zycze ) i nie potrzebujesz any upgrade bo twój zaręczynowy pierscionek jest super :) Cieszę sie z Tobą i Twoja Rodzina i zycze powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna miec tak pusto pod kopula? Facet oswiadczyl sie przyparty do muru a ta sie cieszy :( Wolalabym malutki skromy pierscionek ze szczerego serca za 100zl niz taki wymuszony za nie wiadomo ile.Nie wiem komu ty chcesz zaimponowac ale zalosna jest ta twoja historia. Jestem z chlopakiem juz 5 lat i wiem, ze zawsze bedziemy razem. Zadnych pierscionkow do tego nie potrzebujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryska, albo masz cyrkonie, albo brudny obiektyw, bo ten diament cos nie lsni blaskiem ;) ale gratulacje, co by nie bylo, zareczona jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zsazsa
Gościu z16:36 , ani za 10 pln nie dostaniesz po 5 latach poszuka sobie swieżynki hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady gosc
Faktycznie Krysko nie wiem dlaczego ale niektórzy nie cieszą sie z czyjegoś szczęścia wręcz chcieliby tego kogoś zdołować , jakieś durne teksty o przymusie , zirkoniach , błędach ortograficznych smutne to jest :) Ludzie do was tez los sie uśmiechnie :) Pisze z iPhone i jak narobilam byków to sorry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KryskaNaMatyska2013
26.12.13 gość Kryska, albo masz cyrkonie, albo brudny obiektyw ************************************* Taka "zirkonie" to bys chciala miec :-D Takie pierscionki posiadaja certyfikat autentycznosci z diagramem diamentu, wyszczegolnieniem jego cech oraz z numerem do indyfikacji kamenia jak rowniez pierscionka. . Zastanawiam sie teraz nad obraczkami :-D . . Ciekawe czy Ekstrawagancja jeszcze czyta temat. Moze i u niej cos zablyslo na palcu w swieta? :) . . Zycze wszystkim czekajacym dziewczynom szczescia i spelnienia marzen! Ale nie czekajcie za dlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja, od tej CYRKONII (u nas w Polsce tak się mówi :) ) i nie martw się o mnie, ja już jestem po slubie, a mój mąż podarował mi przepiękny pierścionek (i nie tylko). Tylko że ja nie musiałam się ani wyprowadzać, ani czegokolwiek wymuszać jakimiś aluzjami :). I nie muszę się chwalić ile co kosztowało i z jakiej firmy jest... bo byś spadła wtedy z krzesła :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od cyrkonii, Nie musisz nic pokazywac bo widac jaka jestes szczeliwa :-D. Taak... Az ziejesz z zawisci. Szczesliwi ludzie tak sie nie zachowuja. Jezeli sami sa zadowoleni z tego co maja to nie usiluja pomniejszac zadowolenia innych. Ty nic nie pokazesz bo nie masz nic do pokazania! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlosliwosc to nasza narodowa cecha. Nie na darmo pisze laska o cyrkonii. pewnie tylko takie pierscionki widziala hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego tu ci zazdrościć Kryska? Przyparlas faceta, naciskalas ciagle to dla świętego spokoju się oświadczył, zeby dalej wieść sobie wygodne życie, taka prawda. Skoro był taki pewien ze zostaniesz jego żona to każdy inteligentny człowiek zrozumiał by twoje aluzje i żale o braku zaręczyn duuuzo wcześniej. A tak, radość już nie ta sama bo jak jesteś kumata to wiesz, ze ta decyzja była bardziej wymuszona niż prosto z serca. Satysfakcjonuje cię to? Pewnie zaraz pojedziesz po mnie ze zawistna, zazdrosna itp nic z tych rzeczy. Jak to się mówi ... A glupiemu radość. Mnie się pierścionek nie podoba, rzecz gustu, ale co racja co racja, ani mnie ani mojego faceta na taki pewnie nie stać. Wiec tym polechtaj swoje dumne ego. I pozwalam ci być w tym temacie złośliwa :-D całej reszty naprawdę, nie ma co zazdrościć. Szczęśliwego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wyżej masz 100% racji. najzabawniejsze jest to że one twierdzą że to zazdrość. otóż kobietki to nie jest zazdrość :) a pierścionek też mi się nie podoba, strasznie hmmm brzydki ale i tu masz rację gość rzecz gustu, widać cena nie jest ważna bo i drogi może być paskudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady gosc
Nie komentuje nic nie wnoszących postów , tematem tego topiku jest " czekamy na oswiadczyny " , kto nie czeka moze założyć sobie inny topik Tak , jesteście zazdrosne :D cieżko to ukryć :D posty aż spływają trucizna :D Kryska pierscionek jest piękny , timeless , Tiffany Classic setting with 6 claws , I love diamonds Pozdrawiam And NO COMMENT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lady, a ty do ciężkiej cholery czekasz czy nie czekasz? Bo coś mi się kojarzy ze nie wiec może sama stad spadaj? Jeżeli nie przyjmujesz innej opinii niż ochy i achy i mylisz z zazdrością to szczerze mi cię żal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lady jesteś bardzo ograniczona, można mieć inne zdanie niż ty czy ktokolwiek. O pierścionku napisałam ze to rzecz gustu, a ty od razu od zazdrosnych itp To jest forum a nie kącik wzajemnej adoracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiiii
To że pierścionek nie wszystkim się podoba nie świadczy o zawiści :-D To że coś jest drogie nie oznacza, że od razu musi być piękne. Ale oczywiście to rzecz gustu. A i też nie cieszyłabym się z tak wymuszonych oświadczyn. Twój facet powinien już dawno domyślić się p co Ci chodzi bez takich drastycznych kroków. Pewnie myślał że C**przejdzie ale jak już przyparłaś go do muru to ustąpił dla świętego spokoju. Widocznie nie zależało mu tak samo jak Tobie na legalizacji Waszego związku. I jeszcze rada dla wszystkich dziewczyn, które wiedzą, że będą chciały oświadczyn i ślubu: nie gódźcie się na mieszkanie z facetem bez ślubu. Mężczyźni są leniwi, jeśli dostaną to co chcieli to nie będą zawracali sobie głowy ślubami, bo dla większości to tylko papierek, nie podchodzą do tego w tak romantyczny sposób jak my kobiety. Dlatego trzeba na początku mówić o swoich poglądach :-) mieszkanie razem przed ślubem dopiero wtedy, gdy już są plany ślubne ale konkretne :-) Wtedy unikniecie takich problemów ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie, wcale nie sa zazdrosne :P Ale w ogole nie, wcale a wcale :P Smieszne sa takie komentarze. Pierscionek jest piekny! Bardzo elegancki i prosty, bez nadmiaru, dokladnie taki jakie lubie tylko brak mi tych marnych 80 tys. zl :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze ty lubisz to oznacza ze musza wszyscy? Ja p********* wejdzie sobie do tylkow jak tak sobie słodzić Lubicie. Jak już napisałam, nie zazdroszczę bo nie ma czego. Oświadczyny w stylu 'a niech ma i skończy mnie dręczyć' mnie by nie cieszyły. A wy głupie tylko zazdrość i zazdrość. Jakieś inne słowo znajdźcie bo robicie się nudne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytłumacz czego tu zazdrościć. Oświec mnie bo nie ogarniam. Pierścionka? Jednym się podoba a jednym nie. Mnie wybitne 'nie'. Tych zaręczyn na sile? To już wogole nie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie się podoba mi nie no i w czym widzisz problem? dla mnie jest obleśny. a zaręczyny miałam romantyczne i nie zmuszałam faceta do tego, baaaa nawet nie robiłam aluzji, i to się liczy, owszem rozmawialiśmy o przyszłości o swoich oczekiwaniach ale jakoś po pierwszym roku bycia razem. trzymaj się leady tego ze zazdrościmy mi to lotto. czego mam zazdrościć kobiecie której nie znam?i wręcz współczuję że wyżebrała szybki ślub który ewidętnie on chce na odczep się, ok kochanie ale bierzmy go szybko i miejmy to za sobą. nie ma czego:) ja wolę swojego faceta który zarabia 6 tys a jest najcudowniejszym facetem pod słońcem, zaręczyny mega romantyczne i z zaskoczenia. nie mam czego zazdrościć bo sama mam to o czym marzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wyżej dokładnie tak najlepiej jak by każdy tutaj lizał ja po tyłku i mówił jak to wspaniale zmusiła faceta do zaręczyn więc gratulujemy. tutaj jest tak że ciągle głaszczą się po główkach jak ktoś ma inne zdanie to albo jest głupi albo zazdrosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady gosc
Hahahaha :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KryskaNaMatyska2013
Lady Gosc, Czy to Ci nie uswiadamia jak cudownie jest, ze w naszym kraju nie mieszkasz? :-D Tu by Cie w lyzce zupy utopili. Tylko dlatego, ze jestes szczesliwa i ze nie musisz na zakupy w Biedronce sciubic. Tu nikt nie potrafi powiedziec: "Gratulacje! Ciesze sie, ze spelnily sie Twoje marzenia. Mam nadzieje, ze napisze to samo o moim chlopaku za pare miesiecy" Byle komus dowalic w niewybredny sposob. Ot cala Polska w skrocie :O . . Moniii i inni goscie, O pierscionku nie bede duzo mowic bo to kwestia gustu. Najwazniejsze, ze mi sie podoba. I to bardzo :) Tutaj komus moze sie nie podobac, jest mi to obojetne ale czy sie to komus podoba czy nie to faktem jest, ze zareczynowe pierscionki z Tiffany to klasyka podziwiana na calym swiecie. Zawsze taki chcialam dostac! Przyjemnie mi, ze moj narzeczony postaral sie w swoim zakresie spelnic moje marzenie :-D Za kazdym razem jak spojrze to mam banana :-D I tylko to sie liczy! Jezeli o mnie chodzi to Ty mozesz na palcu nosic chocby pierscionek z aparatu z guma do zucia jezeli Cie to uszczesliwia :) . . Nie wiem skad Wy bierzecie, ze to byly wymuszane oswiadczyny bo nic takiego nie mialo miejsca. O oswiadczynach nie musialam z nim rozmawiac bo to on sam podejmowal ten temat wiele razy. Zreszta mowi teraz wszem i wobec, ze wiedzial juz od dawna ze chce sie mi oswiadczyc. I widac, ze mowi szczerze. Wiem obecnie, ze mial pewne problemy inwestycyjne (znam szczegoly ale nie bede tu opisywac) i to go hamowalo bo chcial na pierscionek przeznaczyc o wiele wieksza sume :P :-D Jest wyjatkowym czlowiekiem, ktory o mnie dba i powaznie traktuje kazde moje zyczenie. Nie moglam lepiej trafic :) . . Za kilka tygodni bedziemy juz malzenstwem, latem wesele a potem bedziemy sobie zyli dlugo i szczesliwie :-D Pocieszajcie sie dalej, ze byscie "nie chcialy" tego czy tamtego :-D Tak jakbyscie mialy jakis wybor. Kwasne winogrona, drogie kolezanki :D Po prostu kwasne winogrona :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KryskaNaMatyska2013
Gosciu, ja wolę swojego faceta który zarabia 6 tys a jest najcudowniejszym facetem pod słońcem, zaręczyny mega romantyczne i z zaskoczenia. ***************************************** :-D:-D:-D Hahahaha. Ja natomiast wole swojego, ktory zarabia wielokrotnosc tej sumy a jest a jest najcudowniejszym facetem pod słońcem, zaręczyny mega romantyczne, pierscionek piekny i zamiast 5-letnich zareczyn chce sie zenic wkrotce :-D . Nie wiem czemu Wy macie takie uprzedzenia do ludzi, ktorzy duzo zarabiaja :O Jak juz wiecej zarabia to nie moze byc cudowny i romantyczny? Trzeba biede klepac i zyc na 40 metrach zeby byc porzadnym, wartosciowym czlowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KryskaNaMatyska2013
Dla mnie romantyczne sa oswiadczyny jak Lady Gosc opisala - w windzie, spontan BO LUDZIE SIE KOCHAJA i WIEDZA, ZE NALEZA DO SIEBIE. To jest dla mnie romantyzm! A nie jakies cyrki i wielkie produkcje teatralne jak kiczowate malowidlo ze wschodem slonca i sarna w tle! :O . Pierscionek dostalam w bardzo romantycznych okolicznosciach. Romantycznych - wedlug mojej definicji a nie jakiegos banalnego fimu z Hollywood klasy C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryska, jesteś tak pusta ze głowa boli. Ty i niejaka Lady, obie siebie warte, jedna parcie na diamonds a druga chelpi się iPhone. Do zgrzygania. To wy zaczelyscie mierzyć ludzi, co maja a co nie, a co wy macie. I jak ktoś nie ma to gorszy, jak się komuś nie podoba to zazdrosny, zawistny.. Wymusilas te oswiadczyny, opisywalas tu co się działo w twoim związku wiec wybacz ze nie mamy innego zdania. Teraz nagle twój facet jest taki kochany bo dostałaś pierścionek, a wcześniej był taki zły i niedobry :-D naprawdę współczuje ci ze cieszysz się ze osiągnęłas swój cel. Wystarczy wiedzieć jak cię udobr***** (a najlepiej swiecidelkiem) i już jest cacy. Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KryskaNaMatyska2013
Zal to chyba Tobie, bo widac! Przeczytaj bajke o kwasnych winogronach :-D . . Czlowieku, kto sie chelpi i-phonem?! Skad Ty jestes ze wogole moglabys tak pomyslec? Chyba padne ze smiechu :-D :-D :-D Czy Ty nie rozumiesz, ze to jest nic wielkiego? To tak jakbys mi powiedziala, ze chepie sie moim guzikiem od marynarki :-D :-D :-D Sama mam iphone, ipad i nawet najnowszy kindle do czytania ksiazek ale sa to rzeczy codziennego uzytku i podejrzewam, ze dla Lady Gosc rowniez :-D Rozumiesz? To dla nas jak garnek do gotowania spagetti :) Chelpic sie tym? :-D :-D :-D :-D :-D hahahahhaha. . . Twoje komentarze nie maja pokrycia w rzeczywistosci. Moj narzeczony jest czlowiekiem na ktorego moge ZAWSZE liczyc, ktory bierze pod uwage moje marzenia i zyczenia i stara sie je wedlug mozliwosci spelnic. Jest kochany do tego stopnia, ze wyskoczyl z pierscionkiem tylko dlatego zeby mi zrobic przyjemnosc, mimo, ze finansowo mialoby to dla niego sens dopiero za jakies 6 miesiecy. Jezeli naprawde przeczytalas watek to wiesz, ze w moim zwiazku bylo zawsze bardzo dobrze, a nawet bardzo dobrze i ze wlasnie dlatego bylam zdziwiona czemu po 3 latach nie ma jeszcze oswiadczyn. W miedzyczasie wiem, ze zaparkowal sposo kasy w swojej inwestycji i to bylo przyczyna tego czekania. On byl zdania, ze tylko jakies 3karaty beda mi sie podobaly :-D a zwyczajnie nie mial teraz na to kasy. Wiesz, nie oczekuje ze mnie zrozumiesz bo jak ktos ma dyspozycji pare zlotych na miesiac to nie rozumie, ze na przyklad ktos zainwestowal 4 miliony zl i jest tymczasowo troche krotko z gotowka :) . . Ja jestem szczesliwa. Mam kochanego czlowieka u boku, wszystko miedzy nami wyjasnione, wychodze wkrotce za maz i zamowilam juz sukieke slubna z La Sposa di Gio :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×