Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aravella

Czekamy na oświadczyny

Polecane posty

Gość Lady gość
Kryska" nie dziel włosa na czworo " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady gość
Trochę szkoda tej Argentyny i tego tanga z przystojnym gauczo :(, bo napewno zmienisz kierunek z południa na północ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czego gratulujesz? tego ze gość czuje się przyparty do muru i ma dość zrzędzenia jej? tego że ciągle mu docina? bo tak to wygląda.. weźmy ślub bo już mam dość takich wymówek i chcę święty spokój . tak to wygląda,. fakt jest czego gratulować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam , oj tam musisz tak zazdrościć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KryskaNaMatyska2013
Lady Gosc, widze, ze Ty jedyna mnie rozumiesz. . Masz racje, nie ma co dzielic wlosa na czworo! Jest nam ze soba bardzo dobrze, ja juz duzo o dzieciach mysle a nie wyobrazam sobie ich miec z kims kto rodzinie nie umie nic zapewnic. No bez sensu! Choc zarabiam bardzo dobrze to jednak z dziecmi chcialabym chociaz rok albo dwa w domu zostac. I co wtedy? meczenie sie na jdnej pensji, ktora tylko na rachunki starcza to nie dla mnie. Rozmawialam dzisiaj z rodzicami ale oni nie chca sie wtracac. Powiedzieli, ze co zadecyduje to dobrze i ze zawsze u nich bede miec przystan. Nie pamietam zeby u nas w domu kiedykolwiek byl jakis krzyk czy zeby tato do mamy sie nie milo odezwal. W codziennymch stosunkach zawsze bylo prosze i dziekuje. Moze dlatego mam tez pewne wymagania w stosunku do mojej polowki :) No naprawde, oni juz tyle lat po slubie a cwierkaja jak skowronki :-D I mi sie taki sam dom marzy: oparty na milosci, zyczliwosci i szacunku. Oraz dobrym seksie bo tez to lubie :P Hehehe :P Chce dac z siebie wszystko ale wymagam tez wszystkiego w zamian ;) Suma sumarum, powiedzialam yes! :-D Mamy isc wybrac jakis "promice ring" a ten wlasciwy ;) to dopiero przed koscielnym jak on sie troche podniesie z tych swoich inwestycji. Jestesmy wiec zareczeni :-D :-D :-D . . Gosciu, wiesz, tez sie zastanawiam nad tym wszytkim. Mam wybor, ze moge sobie isc i ukladac zycie sama (bo nie jestem od niego w ogole zalezna) albo mu zaufac… Powiem Ci tak, ze wiem, ze moglabym spotkac kogos, kogo sobie wokol palca owine. Wiesz, ja stapam solidnie po ziemi i nie kokietuje nikogo jak niedojrzala pensjonarka. Dlatego mowie jak jest - wiem, ze dalabym sobie rade. Tyle ze, po prostu kocham tego barana :P :-D Wyszlo jak wyszlo. Wolalabym zeby bylo to bardziej romantycznie, zeby sie bardziej postaral ale czy zamierzam przez to wyrzucic wszystko za okno? Absolutnie nie! To jest facet, na ktorego moge liczyc w kazdej sytuacji. Po tych "nieszczesnych" oswiadczynach z samego rana, on sam sprawdzil wszystkie wymagania w lokalnym urzedzie stanu cywilnego a takze w usa. I dzis wieczorem nawet proponowal zebysmy wynajeli taka jedna ekskluzywna restauracje (czynna tylko od poniedzialu do piatku) w sobote i sie pobrali przed sylwestrem w scislym gronie rodziyn i znajomych! Kurcze ja tu bylam caly czas taka "zacukana" na temat oswiadczyn i zareczyn a ten sie zenic chce od razu z pominieciem zareczyn :-D i przeskoczeniem wszystkich innych progow :-D . . W ogole on gra na pianinie i teraz brzdaka i spiewa " all I want for christmas is you" ;) :) Jak tu oprzec sir takiemu? :P Ja nie umie ;) Wychodze za maz za miesiac! :-D :-D :-D A jezeli wszystko dobrze pojdzie za rok bede juz mama :-D Nie moge sie doczekac!!!! O tym tez juz porozmawialismy i nie widzimy powodow zeby czekac. No, choc ja do slubu tak czy siak poczekam z odstawieniem tabsow :P :-D Wesele bedzie latem! :-D . . Moze to nie byly idealne oswiadczyny ale jak dla poki co jednak dzialaja... Tak mowiac szczerze to jestesmy teraz bardzo szczesliwi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzdeka o 23.30 hehehe. Oj Krycha wyobraźnia Cię ponosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady gość
Cieszę sie razem z Tobą Krysko , jaki wspaniały prezent na Christmas dostałaś po prostu bajka. Zycze Ci zeby wszystkie Twoje marzenia sie spełniły , i pozostałym czekającymi dziewczynom także :) Zazdrosnicy i " party crushers " dalej jazda nie zapeszać nie zazdrościć wysyłać dobre fluidy to i do Was szczęście sie uśmiechnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady gość
Moj tez brzdąka na pianinie " last Christmas " ale po drinku i tez śpiewamy razem . Ja niestety nie umiem , a ze nie mamy sąsiadów to nikomu to nie przeszkadza :p A fe zazdrosnice , a fe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslony gosc
hej dziewczyny jestem w tej samej sytuacji co wy, ja 22 on 26 lat razem jesteśmy od ponad 2 lat razem i do tej pory nic nie wspominał na ten temat chociaż ja bardzo chciałam żeby mi się oświadczył już szczerze mówiąc traciłam wiarę, ze to się stanie, a tu wczoraj wieczorem pyta mi się czy się pobierzemy (bez pierścionka) i jak ja to widzę bo nie wie czy ma już jak to on wspomniał "podbijać" a jak ja stwierdziłam, ze tak bardzo bym chciała to pytał jeszcze czy się nie rozmyśle i na tym się ta rozmowa skończyła co wy na ten temat myślicie ?? trochę to wszystko dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oświadczyny to to nie były, ale może badał grunt? Wiesz, 2 lata to z jednej strony dużo czasu razem, z drugiej mało. Może chciał wybadać czy i Ty uważasz, że to już odpowiedni czas? A skoro powiedziałaś, że byś chciała, to pewnie niedługo się doczekasz, tym bardziej jak dopytywał czy się nie rozmyślisz ;) facet też człowiek i boi się odrzucenia, a co dopiero tak poważnego, jak gdyby wyskoczył z pierścionkiem, a Ty byś go odprawiła z kwitkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ora Anderson
Ja jestem jedną z tych dziewczyn, która oczekuje oświadczyn w najbliższym czasie ;) przeżyliśmy z chłopakiem przez 4 lata bardzo wiele rzeczy- tych dobrych i złych, przeszliśmy wiele prób, w tym moją ciężką chorobę, która sprowadziła na nas wiele kłopotów. W tym czasie nie dało się myśleć o przyszłości, ale w ciągu ostatnich tygodni, gdy wszystko wróciło do normy coraz częściej on zaczął wspominać o zaręczynach- tu o dzikich pomysłach na oświadczyny, tam o wspólnej przyszłości, jak wspólny zakup mieszkania i otworzenie firmy. Widzę zresztą po nim, że jest gotowy, że poznaliśmy się już dość dobrze, że stworzyliśmy więź opartą nie tylko na miłości i namiętności, ale przyjaźni, zaufaniu i szacunku. Czy któraś z Was też spodziewa się tego w najbliższym czasie? Może uda się reaktywować temat i razem czekać na ten radosny dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca mirabelka
Dziewczyny, zycze Wam, by Wasi Panowie oswiadczyli sie Wam w te Swieta. Niech dzieki temu pieknemu gestowi Wasze Swieta beda piekne, wyjatkowe i niezapomniane:-) Ja tez czekam, ale wiem, ze sie nie doczekam, choc razem jestesmy 20 miesiecy... Przykre... Wesolych Swiat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KryskaNaMatyska2013
Czesc Kochane! Ja tylko krotko :-D Moj facet jednak troche zaszalal mimo biznesowych trudnosci i dostalam pierscionek!!! :-D (oprocz paru innych fajnych prezentow) Co prawda diament raczej skromny, znaczenie mniejszy niz sie spodziewalam ale doceniam gest bo wiem, ze ma finansowe trudnosci! Postaral sie zeby pierscionek byl z Tiffany's, tradycjonalny design taki jak lubie najbardziej. Powiedzial mi tez ze gdy mnie spotkal wiedzaial juz po miesiacu ze chce sie ze mna ozenic :-D Wiec u nas Happy End! ;) Oplacalo sie wyprowadzic :) Ale na 5 rocznice chce wiekszy diament :P :-D Jak chcecie zrobie zdjecie pierscionka na tle topiku jak obiecywalam. Ale tylko jezeli bylybyscie ciekawe jak wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty jestes pusta.... masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z postem wyzej. i szczerze watpie ze to prawda, widac ze sciemniasz jak mozesz:) przeciez nie mozliwe zeb tak glupie osoby sie rodzily heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oświadczył jej się a ona na kafe siada hahahaha jasneeeeeeee. przykre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca mirabelka
Kryska, gratuluje i tak szczerze zazdroszcze. Jesli mozesz to pochwal sie tym cudem. Bede sie cieszyc razem z Toba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady gosc
Krysko jeszcze raz gratuluj***ardzo chciałabym zobaczyć Twój pierscionek jeżeli mozesz to wstaw go gdzieś i podaj link tylko napewno uznają to za spam . Widzisz już sie odezwały dobre , nienawistne ... NO przecież prosiłam wysylajcie dobre fluidy i miejcie przyjazna aurę to i do was szczęście sie uśmiechnie . My wigilie spędziliśmy w domciu troszkę pospiewalismy i był śledzik i kilka innych potraw a dzisiaj byliśmy w fajnym hotelu na szampan brunch a potem kino " Home front " to nie wiem jak to będzie po polsku . Synuś oglądał " frozen " z niania Prezenty były otwierane dzisiaj raniutko dla mnie krem L'ocitane , szlafrok, synuś zabawka ,książeczki , niania kurteczka i kasa Maz Joop i trochę bielizny Wszyscy zadowoleni , ja już drugie święta spędzam na brunch w hotelach , przedtem zawsze gotowaliśmy i mieliśmy gości trochę z tąd oraz moja przyjaciółkę Rosjankę z mężem . Pozdrawiam i wszystkim dziewczynom zycze spełnienia marzeń i pięknych pierscionkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady baryło
Stad. Pisze się 'stad'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady gosc
Gdybys od 10 lat nie pisała po polsku tylko po angielsku to nie sadze żebyś lepiej pisała zawistnico :D:D:D Żal mi ciebie malostkowa , niekulturana paniusiu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady gosc
Mam gdzieś twoje komentarze ani mnie grzeją ani ziebia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryska juz nic nie napisze bo wszytsko istnieje wylacznie w jej chorej wyobrazni. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie czepiasz czlowieku? Laska ma fantazje :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zsazsa
Znowu jakis bezrobotny polonista czepia sie ortografii " piszta jak chceta ludziska " :p :p :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KryskaNaMatyska2013
Kochane, za mna sa wspaniale swieta (choc religijna nie jestem wle wiadomo, tradycja) i zmiescilam sie w moim czasowym ultimatum dla siebie samej. Zrobilam zdjecia. Mam nadzieje ze wejda. Uznaje mi tresc za spam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KryskaNaMatyska2013
Zdjecie nr. 3 Nie umiem na aparacie tak zrobic zeby wszytko wybo wyrazne :( Wychodzi tylko piescionek wyrazny albo tlo :( Ale chyba widac Lady Gosc :-D (fajny niick!) w tle. http://i40.tinypic.com/2jb4mqh.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady gosc
Widzicie wszystkie niedowiarki !!!! Napatrzcie sie tylko nie zauroczcie ! Krysko jeszcze raz zycze Ci wszystkiego najlepszego , pierscionek jest piękny i ty tez jesteś piękną osobą 🌻 Zycze C***owodzenia i innym dziewczynom z tego topiku tez 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady gosc
Boszee ten automatyczny filtering jest do kitu Miało byc " życzę Ci / powodzenia "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×