Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ashtaroth

Depresja po operacji nosa Prosze o pomoc

Polecane posty

Gość gość
Popisz jeszcze z rana mnie rozbawiasz :-D. Gdybys wiedziała z kim piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybys wiedziała z kim piszesz. No z kim? pewnie jesteś szychą na swoim oddziale w psychiatryku. Ja z tobą nie rozmawiam, śmieję się z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pochwal się gruba rybo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co zaśmiecajcie wątek?!!!!! Dziecinada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mi wielki problem., Moj chirurg plastyczny,ktory operuje w innych krajach,i w Polsce rowniez jakie robi bledy. Jemu tez bedziesz wytykala bledy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co Ci chodzi kobieto? To chyba nie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę tu siedzą ludzie dziwnego pokroju, i to chyba jedna i ta sama osoba:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Niesia zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połowa to ludzie po nieudanych operacjach, którzy mają zjeb psyche. Siedzą tu wyzywają, i ubliżają. Maja pretensje za oszpecenie do wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdziwilabys sie ile osob jest po nieudanej operacji nosa. .. tylko nie wiem po co jedna w ogole odpowiada drugiej na zaczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zdarzają się niestety niefajne przypadki, że się operacja nie uda. ale jak masz depresję, może dobrym rozwiązaniem byłoby pójście do psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj O co Ci chodzi kobieto? To chyba nie do mnie. > Do osoby wczoraj więc chyba nie do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czyli do mnie. Nie wiem o co Ci chodzi w ogóle. To był pierwszy post, który napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat. Ale już nie wnikam w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten charakterystyczny przecinek przed "i" i to niby jest twój pierwszy post? dobra, niech będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpytanko
Dziewczyny jakie jest Wasze zdanie .. jeśli czytalyscie temat nieudane operacje nosa// -jak chirurg popelnil typowy błąd lekarski tzn zamiast pomóc zaszkodził, to walczyłybyście czy odpuściłybyście? jak pewnie wiecie w Polsce takie sprawy ciągną się a klinika i partacz kłamią ile wlezie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że musisz to samo pytanie zadać prawnikowi. Zależy co chcesz uzyskać, poprawkę czy odszkodowanie, to pierwsze prawdopodobnie wchodzi w grę, o to drugie spytaj prawnika... na pewno nie jest łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mój rozum błąd musi być ewidentny, żeby cokolwiek wskórać. Jeżeli są to powikłania po zabiegu to sprawa może wyglądać gorzej, na pewno się zapoznałaś z możliwymi powikłaniami wynikającymi z tego typu operacji i pewnie coś podpisywałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmasakrowany
w tym kraju po zniszczonym nosie przez dydymskiego jak szybko nie dostaniesz się na NFZ to umierasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn ktoś umarł? bo nie wiem jak to rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chociaż szukałaś pomocy,już zakładając temat, potem piszesz że jednak chodziłaś do terapeuty, leki. Gorzej jak ktoś się zamyka w sobie i nie robi nic...od razu było wiadomo że wyjdziesz z tego, już czytając pierwsze wpisy tak było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościgość 2014.08.26 Jestem po niudanej operacji, która miałam 3 lata temu. Z braku rozeznania, i pośpiechu dalam sie nabrać na konowała, ktory nagminnie był na tym forum reklamowany. Jestem po przebytej dużej depresji z myślami samobójczyni, i tak naprawdę zabrakło mi tylo odwagi zeby to zrobić. Nic nie jadłam, żucilam prace, całymi dniami leżałam w łóżku i płakałam okna zasłonięte a do łazienki wchodzilam bez zapalonego światła zeby na siebie nie patrzeć. Moje małżeństwo wisiało na włosku. Dziś nie moge powiedzieć ze depresja mi przeszła raczej chyba nauczyłam sie z tym żyć, ale nadal siedzi to we mnie. Dodam jeszcze ze jestem po 2 poprawkach, i efekty nadal sa bardzo zle. Takich mamy specjalistów chirurgi plastycznej, ze szkoda nawet słów! Partaczy co niemiara tylko pózniej nie ma po nich komu poprawiac! Dodam jeszcze ze poprawki były u jednych z lepszych plastyków o ile nie najlepszych! '' U najlepszych czyli u kogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może u sankowskiego był uważany za dobrego a przecież partaczy tragicznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy naganiacze, którzy pisali na tym forum jako pacjenci, powinni przejść na swoich fałszywych mordach takie operacje a wykonane przez partaczy których tu reklamowali !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zostałam oszpecona przez p. dr Żukowską i mam depresie od 10mcy. Moje zycie stało sie nie do wytrzmania. Ta pani źle mi ułozyła chrzastke w nosie, przez co mam taki garbek na jednej połowie nosa, jest to brzydkie i strasznie swedzi. Jak człowiek napisze o tym co czuje to troche lepiej sie poczuje przynajmniej. Niestety depresja nie minie dopóki ktos mi tego nie poprawi, a w tym kraju ciężko znaleźć dobrego specjaliste, jak juz jest to trzeba czekać po kilka lat na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko co u Ciebie słychać, jak sobie dalej radzisz? Zaglądasz tu jeszcze czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tematu jak u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, Ashtaroth. Ja mam bardzo zbliżony problem do Ciebie. Też cierpię po operacji z nfz... mialam dobrze oddychać, a w lustrze widzę nową osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Odstąpię" termin wizyty na LUTY do dr SZCZYTA :) więcej info na katarzyna.ismeniuk@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ashtaroth i jak sobie radzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×