Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
To co wklejacie te zdjęcia nieudsnych zabiegów czy dalej lanie wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puknij sie w ten pusty leb glupkowaty gosciu. Nie dośc, że ktoś cierpi i panicznie sie boi to jeszcze ma ci zdjecia wysylać, bo ty tak sobie zyczysz. Malo ci tu opisów tragedii kobiet, to jeszcze chcesz foto? Puknij sie jeszcze raz w ten pusty mózg . Zdjęcia mu wyślij- dobre sobie. Wejdz glębiej w google to znajdziesz niejedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na forum nie da sie zamiescic zdjęc. podaj e-maila. Wysle ci moje zdjęcia, może inne pokrzywdzone dziewczyny też sie skuszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosis
Dziewczyny w necie wcale nie ma zdjęć powikłań po tym zabiegu. Są tylko udane. Mam ochotę sobie zrobić ale faktycznie te niezadowolone dużo krzyczą a nie przytaczają konkretów ani linków. Link ze zdjęciem można wkleić. Dużo jest nieuczciwej konkurencji oraz osób które sie wypowiadają a w ogole nic nie robily. Byłam na kilku forach ale tylko tutaj taki hejt i chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 86 stronie tego forum są zdjęcia, Sherlocku, szukacie tak, żeby nie znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic tam nie ma. Tylko wypowiedź jakiegoś kolesia w filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firefo_x
Jestem prawie 4 lata po zabiegu Aquafillingu. Dotychczas nic się nie działo pomimo iż preparat w lewej piersi został fatalnie wstrzyknięty, co było widać gołym okiem przez te 4 lata. Właśnie zaczyna się moja męka, bo preparat się przemieścił, spowodował stan zapalny lewej części klatki piersiowej aż po pachę oraz zaczął wypływać spod piersi w miejscu gdzie była robiona iniekcja. Zabieg robiony był w MedEstetica w Katowicach, zgłosiłam im w trybie pilnym powikłania - czekam na konsultację wraz ze zrobionym dokłandym USG. Spodziewam się, że reakcja będzie żadna, ale daję szansę bo rozumiem, że jak ktoś proponuje klientom taki preparat to powinien sobie również poradzić z powikłaniami. Jeśli okaże się, że umywają od tego ręce będę zmuszona do wstąpienia na drogę sądową. Prosze jeśli macie jakieś doświadczenia z MedEstetica w tym temacie dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linki, są linki do zdjeć, szukaj a znajdziesz, nie wierzę po prostu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci lekarze co to tym handlują , szkolą innych i zarabiaja na krzywdzie innych, a także ci " wyszkoleni" niech wezmą sie za uczciwa prace, przynajmiej taką, która nie będzie czynic krzywdy tylu osobom, bo potem kulą ogon pod siebie i wysylają do chirurga. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdajustyna
Z checia podziele sie moja historia i zdjecia rowniez wysle aby ostrzec kazda dziewczyne ja 2 lata temu nie mialam tej świadomości mnie nikt nie ostrzegl bylam zapewniana ze preparat jest bezpieczny zabieg bezinwazyjny i ze nie odnotowano przypadkow z komplikacjami. Borykam sie od dlugiego czasu z komplikacjami . Mam kontakt z dziewczynami ktore rowniez jak ja maja ten sam problem jak nie ropnie to przemieszczanie sie preparatu. Jeseli jest nas wiecej piszcie na email wymienimy sie doswiadczeniami napiszemy pozew zbiorowy . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdajustyna
Podaje moj email justynamagdalena2@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie z zaburzeniami narcystycznymi nie kochają ludzi , ponieważ nie lubią sami siebie i jeśli trafisz do takiej kliniki to taki czlowiek bez najmniejszych skrupułów wstrzyknie to co przyniesie mu najwiekszy dochod i nie bedzie sie zastawial czy to przyniesie skutki uboczne, czy nie, czy to cos ma certyfikat fda ktory jest uznawany na calym swiecie, czy tylko marny certyfikat ce, ktory malo znaczy w kwestii bezpieczenstwa. Gdyby ci ludzie kochali innych, mieli choc troche empatii, to nie kwestia pieniędzy byłaby najwżniejsza, ale chęc pomocy innemu czlowiekowi, czy to w kwestii jakiejkolwiek choroby, czy urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łapanka na nieświadomość? Ale perfidia śmierdzi na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czyli mamy duzo za i przeciw. Sa zadowolone i z powoklaniami. Kazdy ma swoje racje i priorytety. Moze niech tak zostanie i kazdy robi co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlen29
O tych certyfikatach to tez gdzies cztalam. certyfikat fda+CE to tak, ale sam tylko CE to juz trzeba sie bac, bo to nie ma badan kliicznych. powazna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firefo_x
Przeczytajcie sobie jakie, i jak poważne komplikacje są po aquafillingu: - twardnienie piersi i deformacja 74%, migracja żelu aż w 37%, - średni czas pojawienia się komplikacji od czasu wstrzyknięcia to 51 mcy. To są medycznie udokumentowane komplikacje. Ja zaczynam swoją drogę z komplikacjami, jest naprawdę źle i najgorsze, że pojawiły się one znienacka! Mam dren w klatce piersiowej i co 2 dni płukanie piersi na żywca. Nie mam pojęcia na tą chwilę jakie są straty - czy będzie martwica, czy będa zrosty, etc. Ale nie zamierzam tego tak zostawić, bo lekarze którym się powinno ufać, NIE INFORMUJĄ o tych poważnych powikłaniach. Publicznie uprawiany jest marketing, o tym że preparat jest bezpieczny, łatwousuwalny i nie powoduję większych komplikacji jak również. A to jest jedno wielkie kłamsto i każdy lekarz, który tak kłamie powinien ponieść za to odpowiedzialność. Nie znajdziecie na żadnej polskiej stronie kliniki estetycznej informacji co może się wydarzyć i jakie to jest g****o. Certyfikat CE, którym szczyci się preparat to nawet patyczki do uszu mają, ale o tym lekarz też nie powie. W ciągu kilku tylko dni przeglądania for okazało się, że te powikłania to nie są odosobnione przypadki tylko cała masa dziewczyn, dlatego założyłam konto: aquafilling.stop@o2.pl. Zbieram materiał, nie wiem jakie mam szanse prawne, ale na pewno tak nie zostawię bo cała masa dziewczyn oglądająca ten czysty "marketing" może zaszkodzić swojemu zdrowiu i życiu. Jeśli chcecie się podzielić proszę piszcie. Uwaga! dziewczyny, które robiły Aquafilling rok temu, 2 lata, 3 lata - to że nie macie powikłań nie znaczy, że nie będziecie ich mieć. Jeśli możecie i jesteście zdrowe to jak najszybciej zacznijcie poszukiwać lekarza, który Wam to usunie zanim doświadczycie komplikacji. Ten preparat naprawdę nie jest bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firefo_x
Sprawdźcie te artykuły: http://iranjradiol.com/en/articles/63468.html https://www.springermedizin.de/complication-of-aquafilling-gel-injection-for-breast-augmentatio/15494336 To są badania przypadków powikłań, gdzie we wnioskach końcowych wyraźnie jest zaznaczone, że użycie preparatu powinno być ograniczone (restricted). Preparat w wielu krajach nie został dopuszczony w ogóle do użycia. Ale znowu - tych informacji lekarz na tym zarabiający Wam nie poda. Jeszcze wczoraj oglądałam materiał w DD TVN z 2018 o zaletach Aquafillingu, szkopuł w tym, że jako ekspert wystąpił lekarz z Gold Clinic, a Gold Clinic to dystrybutor preparatu ! Każdy lekarz, który tak na wizji kłamie i niefrasobliwie zapewnia o cudowności preparatu powinien za to odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zastanawia jedno , jeśli wejdziemy na konta profilowe klinik ,które wykonują ten zabieg .. np GoldClinik (który reklamuje na swoim profilu ten zabieg) żadna z Pań nie umieściła żadnego negatywnego komentarza czy tez negatywnej opini . Jeśli mnie by spotkało coś takiego , pierwsze co to bym napisała o tym na forum danej kliniki aby ostrzec inne osoby... to dość dziwne. Dziwne jest tez to ,ze producent aquafilling zmienił nazwę na inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaxxxxx
Ma ktos informacje dlaczego zmieniono nazwe z Aquafilling na Los Deline?? Ja mialam zabieg poltora roku temu. Zamierzam sie przebadac dokladnie czyli rezonans i skonsultowac z lekarzem i wtedy podejme decyzje o usunieciu. Dziewczyny ze ślaska mozecie polecic lekarza który mnie skonsultuje i zna sie na rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc wczoraj g. 18.20 Sam fakt, że to wykonują i opisują to różne osoby, to już jest negatywna opinia, bo nie swiadczy to dobrze o lekarzach ktorzy wstrzykuja niewiadomej jakosci prparaty i wprowadzaja w bląd informujac o cudownych efektach. Najlepiej, zeby kobiety mialu po 2 pary piersi. A tak na marginesie, jaka nazwe mial aquafilling przed wprowadzeniem go na polski rynek, czy może był już w Europie, a powrocil tylko do niektorych krajow. Z tego co slucham i czytam to bardzo czesto firmy zmieniaja nazwy, sczegolnie jak zaczynaja sie mnozyc skutki uboczne i zaczyna byc o tym glosno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniono nazwę , bo wcześniejsza nazwa była kojarzona z innymi specyfikami ,po których są komplikacje . Taka inf uzyskałam. Powrócili również do szkoleń lekarzy co jakiś czas temu było zawieszone . Skład /właściwości są takie same ale kto tam wie czy to prawda.... a co do wcześniejszej mojej wypowiedzi , to chodzi mi o to ,ze tutaj każdy może wszystko napisać ,pościągać zdjęcia z internetu (tego jest pełno w necie ) i poinformować ,ze to jest po Aqua , natomiast jak wejdziemy na fb czy na instagrama na dr Rogala i jego klinikę to nie ma żadnego negatywnego komentarza . Nikt go z błotem nie zrównał . Wybaczcie ale gdybym została bez piersi ( praktycznie) przez dana klinikę to bym obsmarowala ja wszędzie ... na portalu Znany lekarz , żadnych złych opini o tym zabiegu , jest o botoksie , o kwasie o arogancji Pana Rogali itp. Na yt kilka filmików o Aqua tez zero złych informacj . Dlatego trochę mnie dziwi ,ze tylko na kafeterii takie inf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając pana Rogalę, arogancki lub nie, to nie ma znaczenia. aquafilling complications- tak łatwo można poczytać opinie z innych części świata. Tam nie ma przekłamań. Na naszych tourmedicach itp.- same superlatywy. Lekarze posługują sie piśminnictwem, tak jakby brakowalo im wlasnego rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ktoś ma fiola na punkcie swoich piersi i chce cos poprawic to najpierw szuka ogolnych informacji i na ogol sa one w samych superlatywach. Po fakcie, jezeli zaczynaja sie problemy przekopuje wszystko co sie da i tak trafia na kafeterie ale jest juz troche za pozno. Rok 2013 mało znany preparat, po 5 latach już jest rozpznawalny po skutkach ubocznych, wiec zmieniają nazwę i szatę graficzną opakowania i tak dalej. Za pięć lat będzie powtórka tych samych schematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wlasnie na tym forum poniewaz jak zaczely sie u mnie komplikcje probowalam znalesc cos w internecie faktycznie zbyt duzo informacji nie znalazlam .. po wpisaniu komplikacje aquafiling badz poszkodowane aquafiling natrafilam wlasnie na te forum jest bardzo duzo wpisow takze po slowie kluczowym jaki byn nie wpisala wyswietla mi sie ten temat w dyskusji to tu znalazlam pare dziewczyn ktore maja przypadek jak moj , wiem ze jest nas duzo ..pisalam bo szukalam pomocy nie wiedzialam gdzie sie udac i co z tym zrobic niestety nie kazdy lekarz chce sie podjac babrania w tym swinstwie.. codziennie sprawdzam forum patrze na wpisy.. to tu ze starych wpisow znalazlam doktora ktory podejmie sie usuniecia preparatu ze mnie NIESTETY TYLKO 2 LEKARZY CHIRURGOW zechcialo by mi pomoc .. napisalam na znany lekarz do wszystkich chirorgow plastykow opisalam swoj problem z preparatem i odezwal sie do mnie lekarz wlasnie z tego forum ktory mial doczynienia z 9 przypadkami jak moj... o czyms to swoadczy , ze z preparatem jest cis nie tak ze nie tylko ja mialam ropnia ze nie tylko mi preparat sie przemieszcza .. po co to pisze ? Po co sie udzielam bo ja nie natrafilam na te forum te 2 lata temu i nie mialam swiadomosci komplikacji najorsze jest to ze BYLAM ZAPEWNIANA O BEZPIECZNYM ZABIEGU NIE INWAZYJNYM I ZE JEST BRAK ODNOTOWANYCH KOMPLIKACJI ORAZ W KAZDEJ CHWILI MOZNA GO USUNAC. Otoz niestety nie .. ciezko sie go pozbyc komplikacje ma mnostwo dziewczyn preparat sie przemieszcza robi stany zapalne a zle podany tak zwanie na oslep uszkadza kanaliki mlekowe ! Chce ostrzec dziewczyny ktore rozmyslalaja zastanawiaja sie .. ja bardzo zaluje mam duze problemy przeszlam juz wiele .. po ropniu piersi ktory mialam 2 tyg po zabiegu wyladowalam w szpitalu piers pekla mi samoistnie mialam 40 stopni gorączki bylam w ciezkim stanie .. po usunieciu chodzilam przez 2tyg z workiem podlaczonym do piersi lasza.. zywcem mialam zmieniane lasze z miekich na twarde zywcem bylo grzebane w ranie od pachy pod gruczolem na poprzek konca piersi zeby oczyscic wszystko bol niesamowity nie do opisania nie moglam miec znieczulen jak szlam na zmiany opatrunku trzeslam sie ze lzami w oczach wiedzialam jaki bol mnie czeka.. blizne mam wielka sa zgrubienia.. musialam chodzic z asymetria poniewaz ropien byl w jednej piersi w szpitalu mogli usunac mi prawa piers w lewej dalej byl preparat.. upokarzajace byl fakt jak musialam wkladkami wypychac jedna piers poniewaz asymetria byla ogromna ! Buustonosza nie mozna bylo dobrac bo jak byl mniejszy to nie miescila sie kedna piers jak wiekszy to w drugiej luz...i odstajacy stanik ! Tragedia .. niewspominajac ze po usunieciu ropnia ta piers byla jeszze mniejsza niz przed zabiegiem tak jakby usuneli mi z tkanka tluszczowa.. oczywiscie jestem 2 lata po wszystkich asymetria sie w miare wyrownala blizny zagoily.. piers nabrala tkanki tluszczowej to teraz splywa mi preparat chodze z guzami pod jedna piersia az po sam pepek . Zbity preparat zbil sie w guzy ktore bardzo bola.. pisalam nawet o pomoc do szczyta nikt nie odp odpowiedzialo mi tylko 2 lekarzy ktorzy podjeli by sie usuniecia tego ze mnie.. historia nie ma konca ten preparat to tragedia .. malo tego ciezko to usunac poniewaz z prawej piersi w ktorej juz mialam usuwany preparat bo byl ropien jakies pozostalosci musialy zostac oblepic mi tkanki poniewaz pod ta prawa piersia tez sa guzy zbitego preparatu tez wedruja ... teraz bede musiala miec ciety brzuch ciete piersi aby oczyscic mnie ..i lekarz pow ze nie wie czy wszystko sie usunie bo wzera sie w tkanki i ciezko go rozpoznac od tkanki tluszczu .. oczywiscie ze postara sie jak najwiecej ale nie gwarantuje mi tego ! Koszta tez nie sa male .. zaluje bo gdyby to byl implat wyjeli by mi go i koniec historii a tak to bujam sie z tym 2 lata i malo kto potrafi pomoc i nie wiaodomo jak to sie wszystko zakonczy ! Dlatego miejcie swiadomosc zastanowcie sie 2 razy bo ja jej niestety nie mialam mnie mikt niestety nie ostrzegl wybralam ta metode nie inna poniewaz bylam przekonywana o jej bezpiecznosci i przede wszystkim ze nedzie nie trawy a niestety utrzymuje sie wrzerajac sie w tkanki i wedruje po moim organizmie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wpisaniu w google aquafilling komplikacje jest str na znanylekarz.pl z zapytaniem o aquafiling poczytajcie co pisza lekarze CHIRURDZY na ten tenat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspólczuję Ci, Wiesz? takich osób wciąż szukających pomocy bez skutku jest setki i nie dotyczy to tylko piersi, bo także twarzy. Wciaż promowane są głównie przez lekarzy kwasy hialuronowe bez badań klinicznych, które posiadają tylko certyfikat CE. Tylko taki odczyt na kongresach - o cudownych właściwościach : milionach spręzynek , molekule młodości i wielu innych kłamstw sporo kosztuje producentow różnych innowacyjnych produktów. Ktoś za te promocję musi otrzymywać wynagrodzenie i to niemałe , a całe stado chciwców w to wierzy, bo nie posiada własnego rozumu. To wszystko woła o pomstę do nieba. Aquafilling zmienił nazwe, nie sądzę, że następni przeszkoleni o tym nie wiedzą. Powodzenia w walce o odzyskanie zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firefo_x
Bardzo dobry pomysł! w ogóle o tym nie pomyślałam żeby napisać na FB GoldClinic ! Dokładnie tak zrobię - będę multiplikować swoją historię i każdą, którą otrzymam od Was, aż sieć zapełni się tymi historiami. Dodatkowo zamierzam na własny koszt rozkręcić stronę AQUAFILLING.STOP Już teraz proszę piszcie na: aquafilling.stop@o2.pl Nie odpuszczę, choćbym miała pokazywać swoje piersi w każdej TV :) Jeśli którakolwiek dziewczyna dzięki temu pomyśli dwa razy to już będzie sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktos nie bylby zadowolony z Aqua w tym salonie to pewnie by to opisal na fb. Narazie nie widze tam takich opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aquafiling i jego nastepca nie mają certyfikatu fda, ponieważ nie sa zbadane. uważajcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×