Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Witam. Jeśli chcesz dorobić do budżetu domowego nie wychodząc z domu, mam dla Ciebie ofertę. Praca w wolnych chwilach, polegałaby na wypełnianiu ankiet. Bez zobowiązań, bez wkładu własnego. Dla osób, które mają stały dostęp do internetu. Zarobki początkowo w granicach 50-200zł/msc Zarejestruj się: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76527875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum nikt z tej oferty nie skorzysta, więc prosze nie smiecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszkodowana2 Aquafilling STOP
Witajcie dziewczyny, również jestem ofiara Aquafillingu... zrobiłam sobie ten nieszczęsny zabieg trzy lata temu, już udzielałam się na tym forum jakieś dwa lata temu jak dobrze pamietam pod nickiem POWIKŁANIA AQUAFILLING KRAKÓW. U mnie również doszli do migracji preparatu do dołu pachowego. Nie mam sił walczyć i przekonywać ze ten produkt to świństwo bo to forum śledzą również lekarze i zaraz pod moim komentarzem znajdzie się kilka zachwalających i nabijajacych im kase komentarzy. Również jestem za tym ze trzeba zrobić zbiorowy pozew, wiec przyłączam się do akcji. AQUAFILLING STOP i pisze prywatna wiadomość do organizatorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszkodowana 2 aquafilling stop prosze odezwij sie do mnie na maila onapisze1@wp.pl mam podobny problem z przemieszczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...więcej i więcej kobiet ma powikłania po Aqua :( Ja już od kilku tygodni zastanawiam się na zabiegiem , vo jakiś czas wchodzę tutaj w przekonaniu ,ze jakaś inf skusi mnie do podjęcia decyzji a tutaj odwrotnie . Przybywa niezadowolonych kobiet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za chwilę powstanie nowy wątek na kafe... Los deline- czy któras stosowała te metode powiekszania pośladków lub piersi? ......aquafilling zmienił nazwe na los deline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, najlepiej hurtem jak do szczepionek i najlepiej przez NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam zabieg aquafilling ponad 2 lata temu i widzę, że nie wsyzyskie miały tyle szczęścia co ja. U mnie wsyzysko ok, żadnych powikłań jednak efekt mizerny. Jedynie przez pół roku efekt był widoczny. Moim zdaniem strata czasu i pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszcze, ciesz sie ze efekt mizerny niz tak jak wiele z nas nie moze sie tego pozbyc jak nie guzy to stany zapalne badz prEmieszczanie sie preparatu . A robilas usg ? Dziewczyny czy ktorejs udalo sie usunac caly preparat i jak tak to gdzie? Nie moge znalesc lekarza krory potrafilby mi pomoc . Z fory dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś u tego co ci to zaplikował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipiec 2018. Przed ciaza biust AA. Potem 3 ciaze, 3xkarmienie ponad rok. Zero biustu. ZERO! Skusilam sie. Zaluje. Dodalam po 100ml na pierś. Niby są. Dwa rozne kształty, jeden jak placek, miekki, calkiem fajny, nic nie czuc. Drugi twardy, sztuczny, okragly jak pilka golfowa. Tylko w dobrym staniku wyglądają podobnie i są w miarę ok. Drugi raz bym nie zrobila :( nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U tego co mi wstrzyknal? Rece rozklada kieruje do gold clinik gdzie kasuja dwa razy tyle co zaplacilam za zabieg ! Oszuści i naciagacze ! Druga rzecz mial byc w ten sam sposob oczyszczany co zaaplilowany w gold clinik proponuja wyciskanie tego rozlozonego na kilka wizyt bo na raz sie nie usunie a za kazda wizytę kasuja pare tysiecy ! Oszusci i naciagacze strzeżcie sie przed lekarzami medycy estetycznej wciskaja a później rece umywaja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co się czyta, to każdy podstępny sługus farmacji tak robi jak wstrzyknie coś co ma tylko certyfikat CE . Zaślepieni dużym zyskiem. Najważniejszy moment to jak najwięcej zainkasować a po fakcie to " róbta co chceta". Cena usunięcia zaporowa,dlatego żeby cię spławić, bo to nie jest takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , faktycznie jak miał ktoś racje że aquafilling zmienił nazwę na los deline . Jest to ten sam preparat tylko zmienił nazwe . Wchodząc na strine aquafilling przekierowywuje mnie ma los deline. Oczywiście jest opis że zmienił nazwe itp itd . Przedstawicielem firmy która wprowadza to na rynek jest Łukasz Mędrek jest podany nr tel. Firma nazywa się Concept Med Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie której prezesen jest zgadnijcie kto? Nikt inny jak Dr Rogala . :) ten do którego wszyscy lekarze medycyny estetycznej nas wysyłają w celu usunięcia preparatu w Gold Clinik :) który kasuje za usunięcie jak za zboże. Mając kontakt z paroma dziewczynami z forum które były i ktorych doktor usuwał preparat oczywiscie z nikogo jeszcze nie udało mu się tzw " wycisnąć " tego g****a do końca ;) także podsumowując więcej kobitki zaplacicie za usunięcie niż wstrzykniecie druga rzecz powodzenia w szukaniu lekarza ktoremu uda sie to z was usunac bo niestety jeszcze nie znalazl sie lekar ktoremu by sie to udalo. Paru probowalo podkreślam CHIRURDZY nie lekarze med estetycznej i niestety preparat sie wrzera w tkanki i nie da sie tego usunac . Zastanowcie sie Kobiety te ktore szukaja informacji na temat preparatu aquafiling badz Los deline aby strzec sie z dala od tego sa powazne komplikacje jest problem ktory jak nie w najblizszym czasie po zabiegu to po latacj wychodzi ! Preparat przemieszcza sie po tkankach tworzac trzecia piers badz zlepiajac sie w guzy , robia sie ropnie stany zapalne oraz przede wszystkim NIE DA SIE GO USUNAC A NIESTETY ALE PO 5 LATACH DALEJ TO GOWNO JEST W NAS . pytanie czy kiedys to faktycznie zaniknie jak zapewniają lekarze jest to produkt w miare nowy na rynku i nie wiemy co bedzie z naszymi tkankami za pare lat . ..jakie podniesiemy konsekwencje tego. Powinni to wycofac a nie zmieniac nazwe doskonale wiedza jaki problem mamy po zabiegu aquafilling ( los deline ) z piersiami z ciałem i czy kiedys wrocimy do pelnego zdrowia czego wam życzę i sobie. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez poszperałam , wiele klinik jak np ta u której robiła Aqua Aqua już tego nie ma w ofercie , w Katowicach Pani Iza , która tak zachwalała ten produkt na portalu znany lekarz tez już tego nie ma. Wychodzi na to , ze nie jest to taki super produkt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu na fb ani googlach gold clinic nie ma oficjalnych niezadowolonych opinii? Tyle pokrzywdzonych i nikt się nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co zadawać sobie tyle trudu? Tyle i tu na kafe.. to i tak bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gościa powyżej ... A temu ,ze taka wypowiedz jest wiarygodna a tutaj nikt nie wie kto kim jest. Co ludziom po takich komentarzach. Ludzie jeśli nie są zadowoleni z zabiegi botoksu, mezo, kwasu ,powiększania ust opisują to na fb ale już kobiety ,które robiły aquafilling - to co wstydzą się ? Szkoda zachodu , to po co w ogóle pisać ? Maja czas na kafeterii posiedzieć a na fb nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz sobie wstrzyknąć i opinie są ci mało wiarygodne? Jeżeli c hcesz , to to po co ci opinie na fb, wstrzyknij sobie teraz ten w nowej szacie graficznej, może będzie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak idziesz do zwykłego lekarza to tez bierzesz byle kogo , wszystko robimy z „polecenia” sprawdzamy opinie , nikt nie idzie do kliniki w bramie ... co ma moja chęć do tej rozmowy, poruszyłam kwestie tego ,ze opinie nam pomagają podjąć decyzje . Jeśli wchodzisz na stronę kliniki i widzisz, ze są 1 za zły botoks itp a wyżej dziewczyny deklarowały ,ze opiszą na stronie GoldClinik co ich u nich spotkało i takich komentarzy nie ma to twierdze ,ze połowa tutaj narzekającą na ten zabieg nawet sobie go nie zrobiła.... tworzą maile , wchodzą tutaj ale opisać na fb już nie ...fb stworzył taka opcje ,żeby wiedzieć kto i co jest „dobre” Wiec jeśli dobro innych osób które jest tutaj tak poruszane nadal jest dla Was ważne może warto napisać co Was spotkało na stronach danych klinik ! Tym sposobem pomożecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możemy pomóc informując o koszmarnych skutkach ubocznych. Żadna firma produkcyjna, nazywająca się farmaceutyczną nie posiadająca certyfikatów bezpieczeństwa w postaci certyfikatu FDA na konkretny produkt, nie miałaby racji bytu, gdyby nie było chętnych do dystrybucji w/wproduktów, chetnych do szkoleń i wciskania kitu innym. To jest oszustwo i okaleczanie kobiet. Tu nie chodzi o nazwę kliniki, tylko o konkretne osoby, które biorą udział w tej oszukańczej procedurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy macie z tym fb ! Ja np fb nie posiadam ! Kolejna rzecz wiadomo ze z fb komentarze moga byc usuwane a tu nie ! Druga rzecz nie kazdy chce aby jego znajomi wiedzieli co danek osobie sie stalo i przez co przeszła ! Ogarnijcie sie jak chcecie to robcie powodzenienia ! Pozniej opiscie na fb niech kazdy ze znajomych zobaczy jak wam sie robi 3 piers w gratisie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama81
Co parę miesięcy staram się tu zaglądać. U mnie jest ponad 2 lata od zabiegu. Przerażona jestem powiklaniami o których piszecie. U mnie jedynym powiklaniem jest to że przy rowku piersiowym preparat uformowal się w grudki. Nie jest to widoczne gołym okiem, ale można wyczuć. Takie powikłania mogę zaakceptować. Mam nadzieję że nic poważnego z tego się nie zrobi. Jak robiłam usg piersi rok temu, lekarz powiedział że rak wygląda tak samo, obraz jest zamazany. Zaznaczyl iż domyśla się że to preparat, ale gdyby pojawił się złośliwy guzek, to ciężko byłoby to odróżnić. Efekt jest nadal Ok, ale to chyba nie warte strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie chodzi o fb ale tez opinie Google itd. Tam nic nie ma . Tutaj burza. Dziwne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Google - aquafilling znany lekarz - opinie chirurgów. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaxxx
kama 81 ja mam to samo zabieg robiłam poltora roku temu. i tez w rowku miedzy piersiami mam takie dziwne kuleczki tylko, że ja je juz zauważyłam jakiś czas temu i wydaje mi sie ze sie powiekszają. Też masz takie odczucie ? Jeszcze wykształciły mi sie takie gule pod persiami są miekkie, nie widać ich jedynie jak podniosę rękę do góry to widać. Boje się że to jest ta migracja tego płynu. I tak zgadzam sie ten zabieg nie jest warty tego strachu. Gdybym wczeniej miała taką wiedze na ten temat nie zrobiłabym tego. I tak oczywiście że nie opisze tego na zadnej stronie na fb dlatego jak napisała to kolezanka ze nie zamierzam chwalic sie głupotą przy znajomych. NIkt odemnie nie wie o tym ze tak powiększyłam piersi, wiec nie ogłosze tego całemu fb a w lewe konta nie chce mi sie bawić. Jeśli chcecie robcie i przechodcie przez to co ja wieczny stres o zdrowie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie wiekszosc chciala naturalnego efektu jak znanzaczane bylo bynajmiej moja lekarz "niewyczuwalny , brak blizn pooperacyjnych" większość z nas robila dyskretnie nie krzyczala calemu swiatu "zrobilam sobisle cycki" tym bardziej nie bede krzyczec na fb MAM KOMPLIKACJE MAM TRZECIA PIERS PREPARAT MI SIE PRzemieszcza zalosne nie kazdy prowadzi pamietnik na fb chociaz niektorzy lubia ale to raczej chwala sie czyms gdzie byli co jedli co robili a to temat wstydliwy dla wiekszosci z nas. Dla mnie porazka ze dalam sie ostrzyknac tym g*wnem a teraz sie mecze bo zaden chirurg nie chce sie babrac albo nie potrafi tego usunac raz a porzadnie. Najwyrazniej nie da sie tego usunac , bylam zapewniana ze w każdym momencie mozna efekt cofnac . Gdzie z tym isc co robic dalej ? Nie wiem ...temat nadaje sie do tv tam moze mordy otworza tym co te świństwo aplikuja w kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×