Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Jak dla mnie pisanie ze cos się komuś gdzieś rozlało bez podania placówki i lekarza gdzie wykonywało się zabieg to tylko preparowany komentarz.. Zamiast zgłosić się do lekarza który zabieg wykonywał to ktoś pomocy szuka na kafeterii. Hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się zgłosiła, a lekarz jak to często jest opisywane całkowicie umywa ręce od spapranej roboty jakimś innowacyjnym płynem. Za chwilę jakiś niby producent puści do obrotu następny płyn i znowu będzie łapanka na nieświadome kobiety. Biznes musi się kręcić. Szkoda tylko, że w tym biznesie biorą udział ludzie, którym należałoby bezgranicznie ufać, a te opisywane sytuacje zmuszają do ufania samemu sobie. Nasze ciało i " siódmy zmysł" zawsze nam podpowiada, co dla nas jest dobre, ale czasem nie chcemy go słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Certyfikat CE też uzyska. Wydawcy certyfikatów myślicie, że mają jakieś laboratoria, albo ludzi do sprawdzania ile czegoś w czymś się znajduje? A nawet jeśli tak jest, to co z tego? Jak się zachowa taka innowacja w tkankach, tego nie wie nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Certyfikaty CE uzyskuje się poprzez spełnienie założonych wymagań, których nikt nie kontroluje pod względem jakościowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu a co tu tyle hejtu. Kazdy ma swoja glowe. Po co sie wypowiadaja ci co nie robili. Proszs napisam robilam tam a tam jestem na tak lub nie i dlaczego. Ja nie robilam wielu rzeczy i na tych forach sie nie udziekam.bo to glupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to głupie to po co sie udzielasz i jeszcze nadaremno wzywasz Imienia Jezus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna ktora zasmieca forum i wylewa zale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktos usuwal w tym gold clinic bo z tego co sie dowiadywalam to oni wyciskaja preparat i na jednym zabiegu sie nie konczy a mam dosc rozlegle przemieszczenia sie preparatu . .. moze ma ktos namiary na jakiegos chirurga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie wylewam zali ...moze sa zadowolone z zabiegu, mi i wiem ze wielu dziewczyna rozlal sie preparat niestety mial byc latwy w usunieciu wszedzie pisze ze przeplukuje sie sola fiziologiczna glowno prawda! Lekarz ktory wykonywal zabieg rozklada rece to sa lekarze medycyny estetycznej nie chirurdzy wiec pomocy nie uzyskalam. Nazwiska pisac nie bede i kogos oczerniac bo wiem ze wiele dziewczyn bylo zadowolonych niestety zdarzaja sie przypadki ze kobieta dostala sie infekcja badz preparat sie rozlal po tkankach skorynych tak jak w moim przypadku . Ktos chce wykonac zabieg prosze bardzo ja pisze bo potrzebuje namiarow na kogos kto to usuwa bo w necie nie ma nic a gold clinik wyciska to i na jednym zabiegu sie nie konczy poszukuje chirurga ktory te glowno usunie ze mnie . Wiec jezeli ktos cos wie prosilabym o pomoc napewno sa tu dziewczyny ktore mialy problem ten co ja i prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u jakiego chirurga bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym gold clinic najpierw szkolili lekarzy na aquafilling, a teraz sie reklamują, że usuwają. Ile lat minęło od pierwszych szkoleń? pięć? Minęło 5lat, a już tyle osób szuka chirurgów. To jakiś koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stronę wcześniej poczytaj chirurg z Łodzi usuwa. Wiem ,że już kilka miał przypadków z przemieszczeniem preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bylam u chirurga . W klinice medycyny estetycznej w poznaniu. Szukam chirurga ktory usunie. Tak wiem gild clinic wprowadzilo to na rynek jako dystrybutor w polsce niestety oni nie potrafia pomoc poniewaz ten wedrujacy preparat chcą wycisnac . Tak pisane bylo ze sie wyplukuje sola ze taki latwy w usunieciu te swinstwilo zalewa tkanki i jest problem z usunięciem wedruje wszedzie. Wiem ze jest duzo dziewczyn poszkodowanych dajcie namiary nie mozna tego tak zostawic cos jest z tym preparatem nie tak . Nie dosc ze wydalo sie tyle pieniedzy na to , to najgorsze ile trzeba bylo przejsc cierpienia oraz czasu a historia soe nie konczy nie da sie pozbyc glowna . Gdzie usuwalyscie tylko blagam nie gold clinic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie ci z gold clinik? oni powinni wiedzieć najlepiej jak to usunąć. Przecież mają najlepszy kontakt z producentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, tez tak uważam. Nie rozumiem czemu nie usunąć tego w gold Clinic? Te komentarze jak dla mnie w większości są preparowane. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, proszę napiszcie, czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie w gold clinic? Bo chca preparat wyciskac (mam twarde rozlegle guzy pod piersiami preparat oblepil tkanki )i na jednym zabiegu by sie nie skonczylo a koszt jednego zabiegu to 6 tysiecy takze jezeli powiedzieli ze kilka takich zabiegow czyli rozumiem ze koszt powyzej 18 tys .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 tys wydalam na zabieg plus koszta leczenia mialam ropien jednej piersi ... rezonans okolo 1000 plus leki . . Teraz preparat z drugiej piersi przemieszcza sie rozlegle po tkankach rozlewa sie po brzuchu.. 6 tys jeden zabieg a na jednym by sie nie skonczylo .. powiedzieli ze kilka ... niestety nie stac mnie i nie wiem jaki to byl by koszt a co jesli te kikla oznacza 4-5 czyli 24-30tys ? Wiem ze musze to usunac , chcialabym namiary na jakiegos chirurga ktory np po uspieniu moglby odrazu wszystko ze mnie usunac no i wiadomo wszystko w granicach rozsadku nie oczekuje ze ktos usunie to za 2 tys .. ale nie przesadzajmy zeby wynioslo mnie to powyzej 20 tysiecy .. to jest jakis koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi , wiem co czujesz. Nawet nie wiem co napisac, ale wiem jedno, że ci wszyscy ludzie, którzy bez skrupułów niszczcza życie innym, doskonale wiedząc, że powikłania są nieuniknione a mimo to dalej to robią. Wstrzykują sól fizjologiczną z jakimś domieszkami, bez cetyfikatów FDA,ale mają wytłumaczenie, że to g...o ma certyfikat CE (nawet zwykła wata to ma) i co chwila nowa firma wchodzi się na polski rynek, ponieważ pazerni przedstawiciele, czy dystrybutorzy jak ktoś wyżej ich nazwał są wciąż otwarci i pewnie nawet duma ich rozpiera, że maja udział w zyskach, bez szczególnego wysiłku i zupełnie świadomie niszczą innym życie. Bardzo ci wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny powiekszalam rok temu kriocentrum w jozefowie. Bylam zadowolona ale wyczuwalam twarde guzki ktore lekarz kazal rozmasowywac niestety usg pokazalo ze preparat przemieszcza sie poza tkanki piersiowe . Widze ze jest duzo wpisow o podobnym problemie powiedzcie czy ktoras usuwala preparat ? Nie ma z tym problemow? Jakie sa koszta takiego zabiegu i gdzie mozna go wykonac? Nie chce aby szlo mi to dapej mam twarde zgrubienia pomiedzy piersiami sa wyczuwalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
długo mnie nie było. jesienią będzie 5 lat od zabiegu u mnie. nadal bez żadnych problemów i bez zmiany wielkości biustu :) niezmiennie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cie sklonilo, ze akurat teraz po pieciu latach od intesywnego zachwalania znowu tu wrocilas i siejesz zamet i tak nikt w to nie uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
a co miało mnie skłonić? przypomniałam sobie, że w 4-tą rocznicę zabiegu zapomniałam się wpisać, a robiłam to przez 3 poprzednie lata. akurat ja nie sieję zamętu, bo jestem autentyczną posiadaczką piersi z tym preparatem a nie jakimś anonimowym oszołomem. jestem jedną z pierwszych osób w Polsce, która w ogóle miała ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uderzono w stoł no i "szczypce się " odezwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aqua aqua to ty jesteś tym internetowym oszołomem? Na samym początku to bylo ich sporo, ale teraz sporadycznie widać tych zachwyconych, więcej poszkodowanych i wystraszonych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem zadowilona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny robiłam rok temu lydki. Nadal wygladaja ladnie. Blizny coraz bledsze. Jesli cos bedzie nie tak na pewno napisze;) poki co jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli za 5 lat bedziesz chciała poprawkę w co watpie i znowu za piec lat bedziesz chcialamiec piekne Lydki to narobia ci tyle dziur w nogach ze bedziesz musiala chodzic w ponczochach na zylaki ale lydki bedzie miala ladne ciekawe czy rowne . W razie infekcji zawsze można uciac ale kolano zostanie ( to nie ma takiej tragedii). W Indiach robia dobre protezy. ogladalam taki film w ktorym pokazywano jak sklejaja kilka warstw cienkiego drewna i to pracuje normalnie tylko trzeba sie nauczyc chodzic, ale sa tez takie ktore dzialaja na sygnal mozgu, te sa chyba lepsze. W przypadku posladow to raczej protez nie ma. Jedna kobieta nie tak dawno zmarla po takim ostrzyknieciu posladkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat bylo to zrobione z powodu duzej dysproporcji lydek po wypadku. Zanik miesnia w 1. Więc moze zanim zaczniesz pisac glupoty pomysl. Wole miec kilka zagojonych blizn i chodzic w rajstopach niz cale zycie w dlugiej spodnicy i spodniach dzwonach. Po wymianie implantu tez naciba sie w tym samym miejscu. Nie wiesz o czym piszesz. Bez komentarza. I zachęcam do obejrzenia trochę ambitniejszego repertuaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego masz chodzić w spodniach dzwonach? łydka to takie nic można chodzić w normalnych, modnych spodniach. Po co zaraz dzwony, przecież dzwony były modne dawno temu. Też mi coś, zniekształcone łydki po wypadku. Pomyśl o tych, którzy po wypadku jeżdża na wózkach, lub chodza przy pomocy chodzików i nie wyjeżdżaj tu z jakimiś łydkami, bo to wstyd i brak pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×