Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Bez komentarza. Serio jakies smarkule sie tu wypowiadaja ktore nie maja pojecia o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają, mają.... wystarczy poczytać ile kobiet zmarło po wypełnianiu miedzy innymi pośladków. O łydkach jeszcze nie slyszalam, ciekawe kto wymyślił taka glupote, chyba ty sama osobiscie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprosze korekty. Wiele kobiet to wiele kobiet tamto. Moze jakis link?:) masa osób sie tu wypowiada a polowa to mowi o rzeczach ktore nigdy sobie nie zrobia bo np ich po prostu noe stac. Znam mnostwo osob ktore robily te i inne zabiegi. Jedni robia inni widac wola byc naturalnie piekni. Jal bozia dala. Takie czasy. O co w ogole tem dym. Kto chce to robi kto nie - nie robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od tych nieszczesnych lydek jak cie na to stac to se rob te lydki i w dodatku jak znasz tyle osob ktore robily rozne zabiegi to powinnas wiedziec ktore preparaty sa bezpieczne i nie agitowac na jakis plyn zmieszany z tworzywem sztucznym. Zapewne masz w tym jakis interes. Ja swoje pieniądze wole zainwestowac w podroze, a dgybym miala wstrzyknac jakikolwiek kwas hialuronowy to tylko i wylacznie Juvederm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle nad powiekszeniem ... boję sie implantow gdyz one tez maja skutki uboczne np doczytalam sie ze silikon moze przedostac sie do organizmu lub fakt wymiany co 10 lat mnie naprawde zniechęca . Aquafilling wydaje mi sie mniej inwazyjny ale naczytalam sie o tych skutkach ubocznych i zastanawiam sie czy to fakty czy po prostu propaganda chirurgow ktorzy zarabialiby mniej robiac mniej implanow . Skoro aqua jest taki niebezpieczny i tyle z Was ma skutki uboczne czy mozecie poprzec to zdjeciami pokazac ze te skutki faktycznie sa i pokazac zdjecia jak to wyglada ? Bo ciezko uwierzyc w cos czego nie widzimy - ja tu nikogo nie chce negowac ani urazic po prostu jesli zobacze ze faktycznie to zle wyglada to zrezygnuje z tej metody ale taka juz jestem puki czegos mie zobacze na oczy to mie uwierze ... bardzo bym chciala byscie sie podzielily anonimowo ze to faktycznie takie zle . Bo slowem mozna mowic naprawde wiele dobre - zle itp ale faktow naocznych nic nie zmieni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwarika92
Nie wierze w skutecznosc i trwalosc takiej metody. No i bezpieczenstwo tez jest dyskusyjne. Takie nowoczesne sposoby nie sa moim zdaniem odpowiednio przebadane.. Najlepszą opcja są implanty silikonowe. Wbrew pozorom są one w stanie zapewnic naturalny efekt, np. anatomiczne mentory wygladaja bardzo subtelnie i estetyczznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry pomysl moze te przestraszone marudery dadza zdjęcia lub link do prawdziwej osoby z powiklaniami. Bo narazie do domysly i rozmowa o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podróżuję z nowymi lydkami!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaxxx
Zobacz sobie zdjecia użytkownik "druga pierś" ale chyba musisz przekopać się około 20 stron do tyłu. Jak przekopiesz więcej zobaczysz więcej linków z powikłaniami. Ja osobiście mogę ci wysłać zdjęcia jak wylało mi się troche preparatu pod piersią i widać, że piersi pod spodem mają nietypowe gule, które widać jak mam ręce w gorze. Podaj e-mail bardzo chętnie się podziele. Aha zabieg robiłam w Katowicach w lutym 2017.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa wczoraj 16.28 Zajmij sie lepiej czyms bardziej pozytecznym, niż reklama . Jezelipomylily ci zawody to agencje reklamowe potrzebuja pracownikow. Tam przynajmiej dostaniesz pensję za to co robisz. Tu twoja reklama jest zbyteczna, bo kazdy ma swoj rozum zlosliwa bestio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogłaszam ze aquafilling uzyskal certyfikacje FDA. Taka informacje dostałam z kliniki Lipoline w Katowicach. Jutro będę potwierdzać u źródła. Jeżeli to prawda to zamknie to usta niedowiarkom. AQUAFILLING daje powikłania TAK SAMO jak implanty. Statystki moim zdaniem i tak przemawiają za AQUAFILLINGIEM. Jeżeli aquafilling uzyskał FDA w grudniu robię zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy to kogoś interesuje co bedziesz robić za rok,dwa lub piec. Mozesz wpisac w google; aquafilling fda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na przesłanie certyfikatu z kliniki która mnie poinformowała ze go dostał. Aquafilling wrócił na rynek w ciągu ostatnich dni wiec w internecie jeszcze może niewiele informacji być na ten temat jakoby aquafilling dostała FDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się doczekasz tego certyfikadu FDA, to proszę poinformuj nas, bo póki co to boję się zaryzykować. Do chwili obecnej FDA nie wydało ani jednego certyfikatu na płyny (żele) do wstrzykiwania w pośladki, piersi i np. mięśnie nóg. Ani jednego certyfikatu. Może się coś zmieniło w ostatnich dniach w co szczerze wątpię. Jak nie zobaczę na własne oczy tego certyfikatu, to nie uwierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie ze implanty sa trwale , wcale tak nie jest gdyz lekarz poinformowal mnie ze trzeba je wymieniac co 10 lat gdyz jest wtedy juz bardzo duze ryzyko pekniecia implantu . Tak wiec to nie jest raz na cale zycie bo co kilkanascie lat trzeba sie ciac to w ciagu calego zycia pomyslcie ile bedzie blizn ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jare52
Jedna, w tym samym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquafillingbodyline
Jak wstawic na forum zdjecia? Odwaze sie i pokaze co stalo sie z moimi piersiami . Mam zdjecia z przed zabiegu po .. po ropniu piersi i teraz po przedostawaniu sie preparatu poza tkanki.. guzy pod piersiami wedrujacy preparat aquafilling. To ostrzezenie dla tych ktorzy tak jak ja chcieliby zdecydowac sie na zabieg w moim przypadku bylo to ze zapewniano mnie iz preparat jest NIEUNWAZYJNY BEZPIECZNY I LATWY W USUNIECUU. Komplikacke wystapily a jesli chodzi o usuniecie preparatu nie jest to latwa sprawa gdyz oblepia tkanki i przemieszcza sie . Zastanowcie sie dziewczyny oczywiscie po implantach tez moga wystapic komplikacje ale ja nie bylam uprzedzana nikt mi tego nie powiedzial ze sa takie i takie przypadki nikt nie poinformowal mnie ze tak ciezko sie tego pozbyc i ze moze zdarzyc sie taka i tala sytuacja. .. mam kontakt z 3 dziewczynami ktore mialy identyczne przejscia. Kropka w kropke najpierw ropien gronkowiec a z piersu w ktorej preparat zostal rozlanie sie go pod piersiami. Miejcie tego swiadomosc bo ja niestety nie mialam kazdy zapewnial ze jest nie trwaly ze mozna w kazdym momencie usunac i przede wszystkim ze nie odnotowano lprzypadkow komplikacji ( zabieg wykonywalam 2 lata temu ) pozdrawiam wyslijcie email wysle zdjecia ewentualnie jak napiszecie jak wstawic na forum zdjecie, wysle bo gdybym ja miala tego taka swiadomosc nie zdecydowalabym sie nigdy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy lekarz, który ci to zaaplikowal pomógl ci , Lub chociaż zwrocił pieniądze? Może chociaż starał się pomóc, w co wątpię. A może wysłał cię do "innej placówki medycznej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam jedna gule pod piersia... zostawic czy szukac pomocy? widoczna jest tylko jak podniose rece do gory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykonywalam zabieg w kriocentrum w jozefowie 4 lata temu i bylam zadowolona. Niestety w ostatnich tygodniach przechodze koszmar poniewaz w jednej piersi preparat sie przemiescil i jest wielkie zgrubienie.Jestem.po rezonansie i za 2 tyg.jade do lekarza,ktory mi przeprowadzal zabieg.Zobaczymy co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to zgrubienie mozna rozmasowac.Sama mialam gulke pod piersia i poszlam do lekarza ktory wykonywal zabieg i mi to rozmasowal i wszystko jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze zle sie wyrazilam,to moje zgrubienie jest w gornej czesc piersi i jest ogromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kontaktowalas sie z osoba ktora wykonywala zabieg? mysle ze powinna pomoc.nie chce tu podawac nazwisk zadnych ale moj lekarz mi to rozmasowal na jednej wizycie, za free w ramach konsultqcji po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy chyba od kliniki i lekarza,jakos nie chce mi się wierzyc ze idziecie do osoby która wykonywala zabieg a ta odsyla do innego lekarza.Tez miałam powikłania,zglosilam się do osoby która wykonywala zabieg,nie tylko zostałam uspokojona co jeszcze udzielono mi fachowej pomocy i problem zniknal. Nikt nie umywal rąk jak to wiele razy się tu lekarzom zarzuca. Nie atakujcie każdego kto pisze dobre slowo na zabieg czy lekarza,jesli nic się nie dzieje lub tak jak w moim wypadku została mi udzielona fachowa pomoc i jest wszystko ok to dlaczego mam się tym z Wami nie podzielić? przecież tez czytam takie fora tez bylam obsrana ze mi utna piers ,zreszta nadal trochę jestem bo niewiadomo co będzie za kilkanaście lat,ale chce się podzielić z Wami ze w dobrej klinice Wam pomoga, tak jak mi. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedlugo mam wizyte,licze na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoze ci czesto inny lekarz, ale ten, który zastosował trefny bez certyfikatu fda preparat, nigdy ci nie pomoże. Pod koniec sierpnia zmarła młoda kobieta Angielka - w Turcji. Chciała mieć ładne pośladki i coś jej tam wstrzykneli. Osierociła troje dzieci. Nie miała nawet 30-tki. Nawet nie zdażyła, żeby szukać pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina0443
Lekarzom sie nie zarzuca, niektórzy tak własnie robią. Odsyłaja do innych. Mam napisac nazwiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie tylko konkrety zeby nie było niedomowień. Kobieta ktora zmarła w Turcji miała zabieg liftingu pośladkow. Przeszczep tkanki tłuszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszczep tkanki tłuszczowej to wg opini lekarzy najbardziej bezpieczny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmar
pieniadze sa bogiem a klamstwo nalogiem. ludzie łzą na żywca jak najęci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×