Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Słuchajcie nikt z Was nie musi opisywać od A do Z całej Waszej historii , wystarczy napisać ogółem. Ciężko mi zrozumieć niektóre wypowiedzi , możecie komuś pomoc i automatycznie Pani Krysia po przeczytaniu tego komentarza tego zabiegu nie zrobi a Pan X nie zarobi. To Wy się martwicie ,ze znajomi to zobaczą. Ja funkcjonuje długo na fb a jakoś wszystkich postów znajomych nie widzę. O takich rzeczach powinno się mówić a nie chować bo co Wam i innym to da. Zobaczcie tutaj jest opis lekarza , do którego trafiła pacjentka po Aqua , jest tez film jak to wycieka po nacięciu piersi . Naprawdę warto zobaczyć. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2227021420877666&id=1594589384120876

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
link nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i na fb funkcjonujesz długo, ale tego forum na kafeterii nie śledzisz od dawna. Cofnij się kilkanaście stron i poczytaj jakie były reakcje ma negatywne posty o tym zabiegu umieszczane tutaj. Wiesz co się myśli jak opisuje się swoje powikłania, żeby przestrzec innych, a inni użytkownicy forum oblewają Cię wiadrem pomyj, podważają wiarygodność i wmawiają, że jesteś członkiem lobby chirurgicznego ? Myśli się - walcie się, nie będę tego czytać i się wściekać ani udawadniać, że nie jestem wielbłądem, bo niby w imię czego ? Poczytaj wpisy chirurga, który usuwał Aquafilling (w tym u mnie) i reakcje na nie. Teraz jeszcze za mało, bo nie ma tego na fb. Serio ?! I to ma być dowód na to, że nie przeszłam tego, co przeszłam? Czy ma to niby świadczyć o moim egoizmie i braku chęci ostrzeżenia innych ? Bo za cicho albo za krótko krzyczałam i to nie tam, gdzie sobie inni życzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... takie reakcje wynikają niestety ,ze jest się tutaj mało wiarygodnym . Każdy może napisać co chce i nie ma na co być „obrażonym” bo niestety tak to działa. Czytałam każda stronę,szukają inf ,bo sama chciałam poddać się zabiegowi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i nadal Ci mało tych historii, za mało przekonywujące ? Bo nie na fejsie ? I daruj sobie ten pouczający ton, nie czujesz się ostrzeżona - Twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa powyżej ... a jaki ty masz ton do mnie. Ja pisze ogółem ,ze jest to mało wiarygodne źródło a Ty masz do mnie pretensje . Oburzona Pani ,ze ja z błotem zmieszano tutaj ! Jak widać w moim przypadku sposób pisania idzie równomiernie z odbiorem . Pozdrawiam serdecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo wiarygodne to na co czekasz no dalej glupia dziewycho wpusc sobie w piersi w posladki usta tez robia ;) pozniej nie pros o pomoc gdzie usunac itd . Jak dla ciebie za malo informacji to powodzenia. W tych czasach jest internet i mnostwo opisanych przypadkow w polsce sie zaczyna poczytaj an zagranicznych str wstawialam linki jak 32 latce przemiescil sie do sromu ..aa Zdjecia szystko . Malo tego lekar zachar wstawil film ..na znany lekarz wypowiedzieli sie chirurdzy na ten temat ..o preparacie jest glosno i opowiklaniach nie wiem co masz z przegladarka albo z mozgiem E informacje do Ciebie nie docierają moze pomysl o powiekszeniu mozgu a nie piersi ? Pozdrawiam Magda ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i zaorane, najwyraźniej Twoje wypowiedzi zirytowały nie tylko mnie, więc wygląda na to, że rzeczywiście „sposób pisania idzie równomiernie z odbiorem”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asoa
Dziewczyny az sie wyatraszylam. Ja robilam zabieg rok temu i wyglada ok tak samo bez zmian. Chcialam nawet sobie trochę tym w przyszlym roku cos innego zrobic;) Wtedy aqua mial duzo lepsze opinie zreszta moj lekarz dalej go robi znam osoby ma które to nie dziala np po roku sie wchłonelo. Robilam komplet badan wszysyko ok. Czy jest ktos jeszcze zadowolony bo juz sama nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za parę lat się okaże czy poliamid się wchlonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Asoa jakie badania robilaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asoa
Ogolne krwi crp tez na stan zapalny rezonans nic nie ma. Zobaczymy ale i tak mi teraz szkod i zaluje ze sobie reszty od razu nie zrobilam:) pewnie bym o tym teraz znów nie myslala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce straszyc ciesze sie ze wszystko u Ciebie i oby wiecej kobiet nie mialo powikłań . Niestety u mnie preparat po 2 latach zaczol sie przemieszczac i czytajac w internecie srednio po 2 latach zaczynaja sie komplikacje oczywiscie mam nadzieje ze u Ciebie nie wystapia to ze wystapily u mnie i u reszty dziewczyn nie oznacza ze i ty bedziesz je miala nir mam pojecia co ma na to wplyw .. mam prosbe mozesz zapytac sie tego swojego lekarza co dalej ostrzykuje czy ten poliamid tez sie wchlabia i jakie ma skutki dla tkanek ? Jak to wyglada po latach ? Czytalam straszne ezeczy na zagranicznych stronach moim zdabiem powinni go wycofac za duzo przypadkow z powiklaniami o ktortch pseudo lekarze nie informuja i to jest w tym wszystkim najgorsze , powinnismy byc informowane o komplikacjach a niestety co moglysmy uslyszec to niewielki siniak i nic poza tym. Z poczatku myslalam ze jesten pierwszyn przypadkiem gdzie wystapily powiklania bylam przerazona ale na tym forum poznalam kilka dziewczyn ktore przechodzily przez to co ja ... nie jestem odrebnym przypadkiem , cos jest z preparaten i powinnysmy glosbo o tym mowic powinnismy przestrzegac innych skoro pseudo lekarze tego jir robia miejcie swiadomosc tego co moze sie stac i miejscie swiadomosc tego ze niestety nie jest latwo tego usunac tak jak zapewniaja nas "lekarze " ja borykam sie od dlugiego czasu z tym w sobie i nie wiem czy uda mi sie tego pozbyc nie wiem czy wszystko sie dobrze zakonczy , oczywiscie mam taka nadzieje i ze reszcie dziewczyn tez zakonczy sie ten koszmar jaki przeżylysmy dzieki ostrzygnieciu sie temu wspanialemu preparatowi ktory mial byc tak bezinwazyjny i bezpieczny jak bylysmy zapewniane. Pozdrawian serdecznie Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Magdy a jakie masz powikłanie ?? Usunęłaś to z piersi ?? Z tego co sie orientuje to można to usunąć tylko przez otwarcie piersi i wyczyszczenie jej. Czy są jakieś inne metody usunięcia? Ja robiłam niecałe 2 lata temu, oprócz tego że mnie pobolewają to nie odczuwam innych dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sam ból wskazuje na jakiś stan zapalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak? a ciebie nie bolą piersi przed miesiączką albo w trakcie ? Wcześniej mnie nie bolały bo były małe teraz podczas miesiączki są obrzmiałe i pobolewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc powyzej , (pisalam juz na forum ) ropien piersi prawej skora samoistnie pekla w 2 miejscach , zostal wykonany drenaz piersi poltorej miesiaca mialam plukane . To vylo 2 lata temu w tyn momencie z drugiej piersi preparat przemieszcza sie wzdluz kresy boalej po sam pepek . Tak mam to dalej odbijam s8e od lekarza do lekarza . Znalazlan chirurga ktory jest swietny i mam nadzieję ze bedzie potrafil mi pomoc oczyscic to ale niestety terminy sa straszne bo dopiero na marzec mam konsultacje. Znalazlam go tu na forum po tym jak ktos wstawil link z usuniecia preparatu ze on usuwal i jakie komplikacje wystepuja po tym... niestety nie wiem jak sie to u mbie skonczy narazie musze cierpliwie czekac . Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asoa
Ja dziewczyny oczywiście dam znac. Oby u mnie bylo ok. Poki co jestem zadowolona. A nie sądzicie ze to serio zalezy od lekarza i sposobu wykonania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojecia od czego to zalezy . Ja robilam w poznaniu u Agnieszki Majewskiej jest tez jeszcze jedna dziewczyna ktora ma komplikacje i ktora rowniez robila u niej. Wiem ze sporo dziewczyn ktore maja powiklania robily w katowicach u Dr Lenartowicz . Wydaje mi sie ze z preparatem jest cos nie tak .. a nie sposob podawania , czy ktoras z was dziewczyny byla informowana o mozliwych powiklaniach komplikacjach ? Pozdrawiam M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asoa
Ja bylam. Ale poki co nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam niecale 2 lata temu w lipoline w katowicach. Nie zostalam poinformowana o zadnych komplikacjach, tylko siniak w miejscu wklucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Mnie tez dr waclawczyk robil posladki. Wszysko analizowaliśmy razem. Wszystkie plusy i minusy. Trochę ekspresyjny ale jakos zaniegu ok. Moge klinike serio polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Biust powiększałam w krakowskiej klinice vesuna za pomocą preparatu los deline, który kiedyś nazywał się właśnie aquafilling bodyline. Lekarka, która przeprowadzała zabieg właśnie opowiadała mi, że producent zmienił nazwę bo na rynku funkcjonowały preparaty o podobnej nazwie. Teraz umieścili na opakowaniach specjalny kod gdzie razem z lekarką możemy sprawdzić autentyczność preparatu. Ja już jestem po zabiegu i póki co nie zauważam u siebie jakiś komplikacji, z zabiegu jak i miejsca i lekarki jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

To moze te pokrzywdzone maja podroby. Dziewczyny dostaliście certyfikaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiecie czasem dlaczego Medestetica wycofała z oferty aquafiling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×