Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość gość_S
to musisz teraz uważać na siebie... ja też czasem czkam, ale to tak 3-4 razy w tygodniu :) czyli masz zwolnienie czy pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoWa2
siedze w domu. moj pracodawca malo nie eksplodowal jak sie dowiedzial ze znowu jestem w ciazy. W ogole slomplikowana sprawa z moim l4 bede musial zlozyc wniosek o swiadczenie reh. bo braknie mi miesiac. No ale narazie o tym nie mysle, zyje jutrzejsza wizyta. boje sie jak diabli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
będzie dobrze :) daj znać jak po wizycie... ja mam kolejną 28.01 także dużo więcej czekania - możesz się tym pocieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoWa2
hehe no do 28. duzo czasu. jutro przeziernosc kosc nosowa itp. ale nie tego sie boje. Boje sie kolejnej powtorki. tak pomyslamam o twojej karkowce dzisiejszej i wiesz to moze jest sposob na mieso bo miod to ja ciazowo uwielbiam. Codziennie rano musi byc kanapka z miodkiem:) i swiat staje sie piekniejszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
dostałam książkę kucharską pod choinkę i tam wynalazłam - u mnie domownikom naprawdę bardzo smakowała. bardzo dobra - polecam, tylko nie wiem co ugotować na jutro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoWa2
jesli chodzi o jedzenie to strasznie mi sie zmienia ale jak sobie mysle co bym zjadla jutro to krokiety widze albo nalesniki z serem albo ryz z warzywami.... ryba rybke tez teraz bardzo polubilam. Masz juz dzieciaczka w domu czy to pierwsza Twoja ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, kilka dni mnie nie bylo ale nadrobilam lekture:-) co do dziwnych objawow - potwierdzam kichanie:-) i straszne wzdecia i wiatry:-) co do badan prenatalnych - faktycznie dyskusja troche bez sensu bo i tak kazda zrobi jak uwaza, wedlug wlasnego uznania i portfela. ja osobiscie uwazam, ze warto troche wydac kasy, ogolnie nie jestem zbyt majetna ale poniewaz jestem kobieta po przejsciach (dwa poronienia), to teraz te ciaze prowadzi mi super lekarz w drogiej klinice i wydaje 150zł za wizyte oraz 120 za usg (osobno u innego doktora). cholernie duzo kasy, jest to dla mnie duza suma ale ufam temu lekarzowi i bede do niego chodzila mimo ze z konta ubywa...:-) A tak na marginesie na tej liscie lekarzy jest moj lekarz od usg - dr Kazorzewski z Łodzi - polecam:-) Sandra1412, witaj:-) leż leż ile tylko się da. Ja leże od samego początku, nie mam krwiaka nic się nie odkleja, ale plamię cały czas (z małymi przerwami). Więc leżę i czekam teraz do 21 stycznia. U mnie z tym nie ma problemu bo nie mam dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa Mamusie :) Ja tez mam obrzydzenie do miesa i wedlin, nie moge na nie patrzec. Codziennie jem pierogi albo zupy :) U mnie wizyta w czwartek zobaczymy co tam u maluszka sie nowego dzieje :) Ja mam termin na 14 lipca, ale tez bede miala cesarke i mam pytanko moze, ktoras sie orientuje czy cesarke wykonuje sie wczesniej niz w 40 tygodniu ciazy czy dokladnie w terminie porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina 24, z tego co się orientuję, to cesarkę wykonuje się trochę wcześniej - kilka dni wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedz :) Musze dopytac lekarza jeszcze o milion spraw, a na wizycie polowe zapominam zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak juz wiem to od pierwszej wizyty u lekarza, ze bede miala cesarskie ciecie. Mam torbiel na mozgu i on jest przeciwskazaniem do naturalnego porodu. Moj lekarz powiedzial, ze nie moze narazac mnie na pekniecie torbieli zwlaszcza, ze nie jest to torbiel jak woreczek wypelniony woda tylko taka rozlana jak by splot naczynek. Mam ja pomiedzy polkulami mozgu na placie czolowym. W karte ciazy mam nawet to wpisane wilkimi literami i jeszcze wykrzyknik postawiony. Wolalam urodzic naturalnie, ale nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina 24, no to jak najbardziej masz wskazania do cc i nawet nie mysl o porodzie sn nastaw sie na cc i juz tez bym chciala juz wiedziec jak to u mnie bedzie. w sumie nie wiem co bym wolala, jak nie bedzie przeciwskazan to pewnie najlepszy bylby porod sn. Sama nie wiem. W sumie obojetne mi to byle dziecko zdrowe bylo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina24 z tego co pamietam dziewczyny cc mialy robione okolo tyg. albo 2 przed terminem od 38tyg w zaleznosci od wyniku usg) zadko czkaja do ostatniej chwili jezeli sa wskazania do cc zaby dzidzia nie weszła zbyt daleko w kanał rodny bo nie wiele juz moga wtedy zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia19862
Hej dziewczyny! Jak mogę to się dołączam- mam termin na 4 lipca w czwartek Usg;) Dziewczyny znacie już któraś płeć dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoWa2
Karolina yermin cesarki ustali ci lekarz tak zeby bylo oki. Raczej nie czekaja do ostatniej chwili i wyciagaja dzidziusie wczesniej. Pierwsze dziecko rodzilam sn Bylo masakrycznie 12 godzin ale o tym szybko sie zapomnina i teraz jak Bozia da to tez sprobuje sn. Jeszcze nie znam plci dziecka, moze jutro sie dowiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia19862
W czwartek będę miała 15 tydzień- to za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia19862
Czytałam na "lipcowe mamy" że dziewczyny już w 12 tygodniu wiedzą- szczególnie chłopiec to na 60% pewne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
SoWa2 - to moja pierwsza ciąża :) Witam nową mamusie, ja nie znam jeszcze płci bo jak Eniek wspomniała to za wcześnie :) niewiem dokładnie ale wydaje mi się że gdzieś za miesiąc może już poznamy, wszystko potem zależy od dzieciątka czy chce ujawnić czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
moja kuzynka ostatnio mi mówiła, że mają takiego lekarza co już w wczesnej ciąży określa płeć, jej określił w 11tyg3dniu i się sprawdziło, podobno ani razu się nie pomylił, ale czy w to wierzyć?? niewiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy jak maluch sie ułoży a najpewniejsze jest od połowy 4 miesiąca bo teraz ci do czwartego tydzien brakuje prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry lek określi plec miedzy 11 a 12tc a im dalszy tc to latwiej to sprawdzić. W 1 ciąży wiedzialam w 13tyg i sie sprawdzilo a w drugiej juz pod koniec 11 i tez sie zgodzili z tym co powiedział lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
u nas ostatnio na USG nie było możliwości nawet spróbowania rozpoznania co się tam dzieje bo dzieciątko było tak ułożone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia19862
ja już mam 9 letnią córeczkę i właśnie zastanawiam się czy jest jakaś malutka szansa żeby coś podejrzeć;) Usg w szpitalu a nie wiecie jaki w szpitalach mają sprzęt?? Prywatnie pewnie lepszy co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szpitale maja najzwyklejsze usg, im jest ono potrzebne do sprawdzenia innych rzeczy niż Plec, tylko prywatni lek maja wypasiony sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, cesarkę robią najczęściej koło 7-10 dni przed terminem. Ja miałam 11 dni przed bo mam bardzo krótkie cykle, siostra miała 7 dni przed. Idę na usg w sobotę rano i już nie mogę się doczekać :). Ten sam lekarz określił płeć mojego synka w 11 tygodniu i jestem ciekawa czy i ten maluch się ładnie ułoży do usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pewien problem, byłam u lekarza 27 grudnia i powiedział mi ze to 9 tyg, ale gdy patrzę na ten kalkulator ciąży to wynika ze jest 11 tyg i 4 dni wiec nie wiem jak jest czy jak mi lekarz powiedział ze 9 to był początek tego tygodnia czy jak? Bo w czwartek lub piątek powinnam mieć 11 tydzień dopiero a nie 12.. Wiec jak jest jestem w 10 i 4 dni czy 11 i 4dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×