Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maryna24

Opinie pracy w klubie COCOMO w OLSZTYNIE firma event

Polecane posty

Gość Angelika1122
Dziewczyny interesuje mnie taka praca na wakacje. Czy nie ma problemu żeby przyjść tylko na 2 miesiące? Można się dogadać z przełożonymi? Myślicie, że ile przez 2 miesiące zarobię, pracując na maxa co dziennie? Czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej obecnie pracuje jako Promotorka znanego klubu nocnego Cocomo w Szczecinie i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona juz od pierwszego dnia pracy mialam umowe a zarobki sa naprawde wysokie i teraz juz wychodze ze swoich problemow finansowych w ktore wplatalam sie przez ostatniego pracodawce ktory wykiwal mnie z kasa a bylam bez umowy na czarno i nic nie moglam z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaldf
Któraś z was pytała o mieszkania służbowe A więc tak:Mieszkanie służbowe jest do dyspozycji pracowników, daje to możliwość pracy tak naprawdę w każdym miejscu Polski, ponadto szkolenia które w pełni przygotują cię do pracy, świetne zarobki, super atmosfera, polecam nawiązanie współpracy z firmą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatkaa554
Angelika1122 Jasne, nie ma problemu. Ja się ugadałam na pracę tylko na 3 miesiące i nie było problemu :) nawet jakbyś chciała wrócić po jakimś czasie to też nie ma problemu :D Jeśli chodzi o kasę to zależy ile osób wprowadzisz ale na miesiąc spokojnie 2 tys wyciągniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowawpracy
Hej dziewczyny. Jestem drugi dzień na szkoleniu i powiem Wam, że póki co jest naprawdę spoko:). Miałam pewne obawy podpisując umowę. Przede wszystkim czy klienci nie będą przypadkiem wulgarni, nachalni, itp., bo czytałam różne rzeczy o tej firmie na forach. Póki co jest ok i nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promotorka_Ada
ja jeszcze jestem studentką, więc w czasie zajęć pracuję tylko weekendowo, a na wakacje idę na cały etat już żeby więcej zarobić, więc myślę, że z pracą przez 2 misiące wakacji nie będzie problemu - później zawsze możesz też pracować np. tylko w weekendy. A jeżeli chodzi o kasę to przez wakację na pewno zdąrzysz sporo zarobić :D Ja pracując w weekendy miałam fajną kasę a teraz będę miała jeszcze lepszą :D Takze polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta90
Podpisuje się pod słowami promotorki-Ady Też pracuje w tej firmie. Już od dłuższego czasu. Jestem w pracy jakieś 3 dni w tygodniu, ponieważ na tyle pozwala mi szkoła. Praca mi odpowiada. W prawdzie ludzie bywają okropni ale ja traktuje to wszystko z dystansem. Co tydzień dostaję przelew na ponad 600zł więc czego mogę chcieć więcej:) Pracując zaledwie 3 dni w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba musza obchodzić skoro siedzisz i poświecasz swoj czas na posanie opinii. Jak pracuje w klubie od roku, jestm zadowolona i jakos nieprzejmusie sie tymi opiniami. Pracuje tu legalnie i dostaje pieniadze za parce, to jest najważniejsze. polecam każdej osobie prace która ma wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauliśka123
Ja równiez jestem zadowolona z pracy w coco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, zapoznałam się z jedną z najpopularniejszych firm tych czasów;) kluby Cocomo, polecają pracę na stanowiskach kelnerka, barmanka, promotorka, hostessa, tancerka. Firma ostatnio otrzymała ogromny rozgłos w związku z wydanym milionem na jedną imprezkę, jeden wieczór w klubie Cocomo. Hmmm ... pomyślałam, niewiele jest takich miejsc w których jako pracownicy mielibyśmy zapewniony tak wysoki zarobek, czyli zarobek prowizyjny, poza podstawami, które firma oferuje. To coś dla mnie, pomyślałam i spróbowałam! Rozpoczęłam niedawno pracę i teraz już wiem, że jest to firma na poziomie, jako jedyna dająca możliwość rozwoju, przy świetnym zarobku i szacunku do pracy którą wykonuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenatkaZ
Rowniez polecam. Kasa spoko, dziewczyny bardzo fajne. Jeżeli ktoś szuka czegos dodatkowego, jak ja bo nie ma czasu na pracę na cały etat, to naprawdę fajna opcja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promotorka_Ada
No dokładnie akurat ta firma daje możliwość zarobienia fajnych pieniędzy w krótkim czasie i nie trzeba się specjalnie namęczyć :) Także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakos pracuje i zyje . nikt mnie nie sprzedal na organy , nie wywiózł za granice . wyplacają hajs , dbają o pracowników i nic sie zlego nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma jest w porządku, to ludzie co tu nawet jednej stopy nie postawili gadają banialuki na nasz temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariazOlsztyna
Ja pracuję i jest fajnie. Grupa jest naprawdę spoko:). Nie mam na co narzekać, zwłaszcza że teraz jest już ciepło i przyjemnie się pracuje. A kasa naprawdę fajna. Można nieźle zarobić specjalnie się nie wysilając;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka1990
Polecam prace. 100% zadowolenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet23
nagłościej krzyczą zawsze ci, którzy nie mają pojęcia o czym mówią. Mi ta praca odpowiada i ze swojej strony mogę zdecydowanie polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia1214
pracuje od miesiaca i jest ok, troche musialam sie postarac zeby z dziewczynami sie dogadac ale teraz jest luz. Nie ma az tak duzo pracy a zarobki sa fajne. Wczesniej zapierdzielalam w restauracji za grosze a tu chociaz mozna sie odbic finansowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilkaPromotorka
Hej dziewczyny. Ja pracuję już od pół roku i jest luz. Naprawdę nie warto słuchać tych wszystkich plotek tylko samemu się przekonać, że warto:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca rewelacjia, zarobki duże, wszedzie proponuja 1600 a tu 2500 jak nie wiecej wiec nie ma sie nad czym zastanawiac, polecam wam ja parcuje juz ok 1 rok i wiem co pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile z tego zabrali Tobie na głupie kary ? Trzeba wiedzieć ,że jak jest teraz trudniej ,, zarobić,, to tych kar jest więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroniczka21
Ja to czasami mam koło tysiaczka na tydzień na parasolce :D Zdarzają się takie tygodnie więc mi jak najbardziej ta praca odpowiada, a wiadomo, że nie męczę się zbytnio w czasie pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaOlsztyn
Ja tygodniowo zarabiam na promotorce ok 600 zł, czasem gdy pracuję trzy dni, to 300-400, ale i tak na 5h pracy, to sporo:). Kary?? Jak dotąd żadnej nie dostałam, bo niby za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Ty nie dostałaś kary to masz dużo szczęścia.Napisz nam za co można taką karę dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada7
jeśli macie jakiekolwiek pytania odnośnie pracy w Cocomo, śmiało je zadawajcie:) chętnie odpowiem!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietka88
kary?? raczej nie są stosowane, jeżeli pracuje się normalnie, to za co?:) kara pieniężna jest stosowana w sytuacjach ostatecznych, jeżeli rozmowa, prośba z daną osobą nie skutkuje (np. nie zjawia się w pracy nie informując o tym nikogo):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaZpracy
Dokładnie tak - tak jak w każdej innej pracy - jak nie przyjdziesz to też dostaniesz karę - obetną Ci wypłatę i jakoś temu się nikt nie dziwi. W moim klubie nie ma w zasadzie czegoś takiego jak kara - jesteśmy zgranym zespołem i zawsze idzie się doagdać i spokojnie wszystko wytłumaczyć - tylko trzeba chcieć!!! Podstawą zawsze była i będzie spokojna rozmowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nie przyjdziesz do pracy np. zaśpisz , to jak duża jest kara ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaOlsztyn
Dokładnie. Tu jest jak w kazdej innej pracy. Jeżeli kary, to już w ostateczności, jak wszędzie indziej. Nie ma co się dziwić. Pracuję "normalnie", tj. nie spóźniam się, jeżeli nie mogę przyjść do pracy z ważnego powodu, to informuję koordynatorkę, nie jestem wulgarna w stosunku do klientów więc za co miałabym dostać karę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaka jest duża kara jak nie przyjdę bo zaśpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×