Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maryna24

Opinie pracy w klubie COCOMO w OLSZTYNIE firma event

Polecane posty

Gość crisol
Dziewczyny jeśli któraś boi się pójść na rozmowę to nie ma się czego obawiać!!!! Bierzcie tyłki i zgłaszajcie się do biura i nie będziecie żałować... Praca jest naprawdę fajna, kasa super do zarobienia, grafik ustalacie indywidualnie i każde stanowisko jest do polecenia... Nawet ciężko mi opisać jak ja się dygałam jak mnie zaprosili, chyba 100 razy zmieniałam decyzję, ale wreszcie poszłam i wszystkie moje wątpliwości minęły w sekundę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Ja na rozmowę nie bałam się pójśc, bo oczywiście nie sprawdziłam jaka to firma - moje lenistwo haha. Więc byłam w lekkim szoku jak usłyszłam jaki to klub. Miałam mieszane odczucia szczerze mówiąc, ale przekonał mnie mój facet - i wiecie co? Nie żałuję. Teraz mam pracę, fajne zarobki i przynajmniej nie musze się martwić czy mi starczy na rachunki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sopot pozwie właściciela nocnych klubów go-go Cocomo o naruszenie dóbr osobistych miasta - ustaliła "Wyborcza". To pierwszy taki przypadek w kraju. - Klub Cocomo narusza dobre imię miasta - uważa prezydent Sopotu Jacek Karnowski. - Opinia powstaje jednoznaczna: to miasto, w którym potencjalnie oszukuje się ludzi. I to na olbrzymie kwoty. Mieszkańcy oraz turyści niemal codziennie czytają o Cocomo także w kontekście Sopotu, i to nie tylko w polskiej prasie, ale zapewne też zagranicznej, którą pod tym kątem zaczynamy monitorować. Jako prezydent nie mogę pozwolić, by gmina była kojarzona z tego typu działalnością. Do tego dochodzi natarczywość promotorek klubu, które są nachalne wobec spacerujących Monciakiem, co wielu mieszkańcom oraz turystom zwyczajnie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Ludziom to zawsze będzie coś przeszkadzało. Lokal jak każdy inny, działa zgodnie z prawem i ma prawo fukcjonować na rynku polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Grodzkie
Ja się starałam , ale mie nie przyjeli , ze niby wyglądam jak chłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz pecha.Bo ja wyglądam jak chłop i mnie przyjęli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Może na ochrone się postaraj - tam trzeba wyglądać jak chłop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laticia
Pracuje w Cocomo jako tancerka ale na początku byłam kelnerką. Polecam, praca super, miła atmosfera w zespole jak i klienci w porządku, w końcu godziwe pieniądze. Jeszcze raz polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratajka
Ja również zachęcam do podjęcia pracy. Bardzo się bałam na początku, że znajomi ze studiów mnie zobaczą czy ktokolwiek inny kto mnie zna, ale ta praca jest jak każda inna i nie ma się czego wstydzić... Do klubu przychodzą poważni goście, jest ochrona i selekcja także nie ma się czego obawiać. Jestem chyba najlepiej zarabiającą studentką w Olsztynie i wcale się tego nie wstydzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraaaaaa
Pracuje i w zyciu pracy nie zmienie. dziewczyny nie bojcie sie, praca jak kazda inna a kasa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tylko ciekawi skąd jest tyle zażaleń na ten klub tzn ludzie budzą się następnego dnia mając kilka nawet kilkanaście tysięcy mniej na koncie bo nie chcę wierzyć w to że klienci są tak pijani że tyle gotówki im idzie a później tego nie pamiętają i takie sprawy trafiają do prokuratury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka111
A stąd, że klienci myślą, że jak pójdą się dobrze zabawić to będą mogli odzyskać wydane pieniądze i zabawa będzie za darmo. Przyjemne z pożytecznym... Ale jak się okazało jedyne co zyskali to wstyd, bo teraz wszyscy się z nich śmieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Ludzie zawsze szukają sposobu żeby zaoszczędzić. Nie tym razem. Firma działa legalnie i o żadnym oszustwie nie było tu mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMKAa
dziewczyny dostałam propozycję pracy jako managerka tylko trzeba wyjechać na szkolenie i nie wiem co zrobić!!!!! któraś miała w tej kwestii doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati9000
Własnie jestem na szkoleniu na managera. Jestem mega zadowolona ale musze przyznać, że szkolenie jest wyamagajace, jestem sprawdzana w każdej sytuacji, czy sobie dam rade, pomimo, ze nie mam doswiadczenia radze sobie dzieki wspanialym szkoleniowcom, ktorzy6 sa bardzo bardzo wymagajacy. No ale co sie dziwić, w koncu stanowisko jest bardzo odpowiedzialne a pieniadze jakie zarabia manager wieczorny wymagaja profesjonalizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super robota , pracuje w lublinie i biore 50zł od zrobionego loda , po prostu raj na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja za 75zł dałam się pchnąć w d***la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od pupala biore 80zł , podnieś stawke koleżanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he he to przy trasie jak stoją to biorą większe stawki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile bierzecie za szczanie na cycki? bo ja 45zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale za szczanie do buzi to biore 60zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało ja w Łodzi za szczanie do buzi biore 80zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica25
Te komentarze są poniżej jakiegokolwiek poziomu.... szkoda tego komentować. Poza tym nie widzę związku z tematem, więc może przenieś się na jakąś stronę dla prostytutek a nie tutaj. Żal mi ciebie! ŻEGNAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Mam do Was pytanie. Czy któraś z Was pracowała jako promotorka? Ja byłam wczoraj na rozmowie i zostałam zaproszona na kurs. Nawet jeśli dostanę tę pracę to podjąć się? Niby się nie boję ale różne są opinie w internecie. Jeżeli któraś z Was mogłaby mi pomóc to byłabym wdzięczna. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze ktoś( mam wrazenie, ze ta sama osoba, bo powtarza jak mantre te same zdania), ze praca, atmosfera, towarzystwo super - a nie trzeba nawet isc do takiego klubu, zeby widziec na ulicy , jak nachalnie te dziewczyny z parasolkami naganiaja facetów. Szkolenia:):) - wielkie słowa -uczą jak naciagnąc, nagonić, nie dac sie spławić choc sie od ciebie odpedzają, jak najgorszego natreta. Jakie towarzystwo? macajacy , pijacy faceci? Atmosfera - chyba kac moralny, ze sie robi cos tak beznadziejnego i upokarzajacego. Rozumiem, ze sa desperatki, które w ten sposób chca zarobic - ale nie wciskajcie kitu o atmosferze i towarzystwie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialam kiedys na ulicy , jak dziewczyna z parasolka namawiala jakieois faceta- on sie opedzał, ale ona sie uparla,nie dawała mu spokoju. Facet byl najpierw grzeczny, odmawiał, w koncu sie wkurzyl i krzyknął na całą ulicę : "odczep sie d****** bo zawołam policję". Taa, praca w miłej atmosferze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_0289
Moja koleżanka pracuje tam jako promotorka i sobie chwali. Mówi że jest spoko i całkiem dobrze zarabia. Namawiała też mnie na pracę, ale mam stałą i czasochłonna więc póki co nie miałabym czasu na dodatkową, ale w wakacje pewnie pójdę tam sobie dorobić popołudniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAxima90
Ja też pracuje jako promotorka. Studiuje zaocznie a pracuje pozostałe 5 dni w tygodniu. Zaledwie po 5 godzin więc jest to niewielka ilość... A jeśli chodzi o kase to nie mogę narzekać... Bo ponad 800zł tygodniowo to cieżko zarobić gdziekolwiek indziej. Dziewczyny nie słuchajcie tych głupot co wypisują ludzie. Trzeba się samemu przekonać jak to wygląda w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina_Trójmiastio
Ja też polecam:)). Byłam promotorką w Ol, ale musialam przeprowadzić się do Trójmiasta i teraz tam pracuję na tym samym stanowisku. Zarobki na serio spoko. Fajne jest też to, że mogę pracować w innym mieście, że praca jest taka mobilna w razie potrzeby (mi to bardzo odpowiada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promotorka_Ada
Ja też pracuję jako promotorka i nie narzekam. Denerwują mnie tylko te komentarze ludzi na forach. Ja przynajmniej mam pracę i mam za co żyć. Praca jak praca - na szczęscie są też normalni ludzie, z którymi można miło porozmawiać i przychodzą do cocomo :) Także ja ze swojej strony polecam pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×