Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niagara 2000

Uwikłana

Polecane posty

Gość gość
powiedzcie mi jak to mniej wiecej funkcjonuje tzn taki uklad... proszę was bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotkaaaaaaaaaaaa
i co z tego, ze to on dzwoni i pisze? to chyba logiczne skoro chce sie z toba przespac :) to nie swiadczy o zadnym powaznym uczuciu, zejdz na ziemie robisz z siebie bezwolna, glupiutka istote, ktora byc moze przespi sie z zonatym, no bo on tak dzwoni i pisze :D to przestan odbierac i odpisywac, w koncu jak twierdzisz nie jestes zaangazowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i to podrywanie, jak sie wtedy zachwuje taki delkwent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, ze to o niczym nie swiadczy, tylko napisalam jak to na razie wyglada. Stoje na ziemii i naczej to juz dawno bysmy wyladowali w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] gość powiedzcie mi jak to mniej wiecej funkcjonuje tzn taki uklad... proszę was bardzo. A jakie to ma znaczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stoisz na ziemi, poczytaj głupoty, które tu wypisujesz :D Jak podrywa taki żonaty, jak się zachowuje, jak układ wygląda, czy Ty jesteś nastolatką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 20 lat, on 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotkaaaaaaaaaaaa
gdybys stala na ziemi juz dawno bys go pogonila wiec nie opowiadaj bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znów zaczyna swój koncert ten babsztyl co jakis żonaty do niej dzwoni, semuje, pisze i tak strasznie nalega a ona go odpycha. zaraz zacznie pisać o kawie.ona wyje w każdym wątku o romansie z żonatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotkaaaaaaaaaaaa
o nie :) ale to chyba nie ta sama, ktora zalozyla watek czy pojscie na kawe to zdrada i zadawala mase durnych pytan jednoczesnie twierdzac, ze jej na nim nie zalezy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie to ta sama. :D zaraz zacznie mi wmawiać, że mój mąz każdego dnia siedzi u niej po pracy i wypija jej kawę. :D A uważaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotkaaaaaaaaaaaa
takie ma to znaczenie, ze teraz wiadomo, ze nie ma sensu ci nic tlumaczyc bo z rozumem u ciebie nie halo :) no to oddaj jej gościu kase za te kawe, ktora twoj maz u niej wypja :D dziewczyna sie wykosztowuje i nic z tego nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba żarujesz. Przynajmniej zaoszczędzę trochę kasy na tej kawie i rozpieprze sobie na byle co, jak przystało na żonę, a ona - głupia kochanka niech funduje tą kawę mojemu staremu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żadnej kawy nie piłam, spotykamy się i spacrujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jezu, tez pamiętam ten temat o kawie, laska była wyjatkowo durna a to ze do teraz łazi po watkach i wypytuje świadczy dobitnie o jej głupocie :D wtedy twierdziła, że ma go gdzieś i zakończy te znajomośc, nie dośc ze durna to jeszcze oszustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie, jakie tacy żonaci mają sztuczki żeby osiagnąć cel?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamariamagdalenaa
Zapytaj kogoś kto jeszcze nie wie jak głupia jesteś :) Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zastanawiam co siedzi w głowie takiego faceta,który zdradza. Jak na przykład funkcjonuje.Bo idzie do kochanki spędza z nią miłe chwile,a potem jak nigdy nic wraca do domu i powiedzmy tymi samymi rękami dotyka żony,dzieci.Ustami całuję i kochankę i żonę.Co oni w tych łbach mają.Czy nie zżera ich słumienie,nie myślą o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna kochankaaaa
Chce wierzyć, że jest im to niewygodne. Ale z drugiej strony, jak patrzę z jaką łatwością on kłamie zonę, to myślę, ze ja nie chciałabym się znaleźć na jej miejscu...Zaczynam czuć niesmak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni nie mysla glową;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież mają sumienie ,które ich męczy czy oni czegoś takiego nie posiadają.Jak mogą zasypiać spokojnie w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka malowana lala
Osobiscie szkoda mi tych kochanek. Za cieple slowo i kilka sms sa gotowe na status kochanki. Jestem sama chwilowo,ale wole tak niz romansowac z zonatym. Zonaty majacy kochanke to dla mnie dno moralne.:O Taki Facet nie bylby dla mnie atrakcyjny ani pociagajacy, Znam zycie i wiem,ze posuwa zonke i nigdy bym nie weszla w takie bagno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta zamężna
Nie każdy, my z mężem nie współżyjemy. Wiem, że kogoś ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak możecie całowac kochanka wiedzac,ze w nocy lizał tymi ustami C-i-p-e Zonki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spałam z moim mimo, że wiedziałam o kochance...... Oni sa teraz niby razem,a eks- maż wpada do mnie o dzieciach pogadac i mi dogadza. Korzystam,bo to nie grzech (slub Koscielny) a potrzeby swoje mam. Jego to kreci to ukrywanie.Nawet ostanio perfumy mi przyniosł. Nasz seks jest teraz pełen emocji i niespodzianek i duzo lepszy niz w malżenstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga jaka dyskusja
Facet Wam powie :....My faceci lubimy puste panienki, ale tylko dlatego, żeby je przelecieć, ale za nic w świecie nie zwiążemy się z taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boicie sie hiv-a,chorób wenerycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie boicie się hiv-a,chorób wenerycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz się żyje:)na coś trzeba umrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×