Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Miraga 1987

in vitro co mnie czeka

Polecane posty

Annas tak po za tym dlaczego tak szybko wypisali do domu? Mnie po usunięciu zrostka ciążowego trzymali w szpitalu jeszcze jakieś 3 dni na obserwacji , sprawdzali czy nie krwawię czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annas to straszne co Cię spotkało a na dodatek ten jajowód, tak mi przykro :( Uważam, że to bardzo dobry pomysł z tą całą procedurą!! Przede wszystkim pozbieraj się po tej stracie i porozmawiaj na spokojnie z emkiem... Trzymam mocno za was kciuki!! Larbrise bardzo dobrze, że powtarzasz betę i idziesz na usg. Zaufanie lekarzom zaufaniem, ale swoją kontrolę też trzeba sprawować i wątpliwości rozwiewać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas111
LaBrise piekny przyrost Tutaj po laparoskopi wypuszczaja w ten sam lub na drugi dzien, rok temu tez tak wyszlam. Za 5 dni mam badanie kontrolne i tak dalej... Dojde do zdrowia i z czasem zobaczymy co los przyniesie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola8712
LaBrise bardzo ładna beta :). Gratuluję Annas no faktycznie szybko CIe wypuscili, po takim poważnym zabiegu. Dziwna ta opieka w UK. Duzo odpoczywaj w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Gdzieś ok kilka miesięcy temu odnalazłam to forum ale ono było prawie martwe. Ale od jakiegoś czasu Was podczytuję i postanowiłam w końcu też napisać. Otóż tak w październiku podchodzimy do trzeciej proby IVF w GMW w Opolu. Mamy za sobą dwie nieudane procedury. Mam mega stresa ale wierzę i ufam,że się uda. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć,że robimy wszystko aby tak było. Łykamy witaminki, ja w końcu wyrównalam swoją tarczycę (mam niedoczynność) oraz najważniejsze z moich ostatnich postanowień to do października schudnąć maxymalnie ile się da. I tak też w 11 tygodni już sobie zjechałam 13 kg:). Dziś byłam na wizycie u dr N, dostaliśmy skierowanie na powtórzenie niektorych badań. Jeszcze we wrześniu czeka mnie scratching no i od nowego cyklu zaczynam się kłuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość witaj miło że napisałaś :) trzymam mocno kciuki i życz ę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomczeka85
Tolu mailowałam z dr Tomalą i z tego co mi pisał potrzebujemy 2 lat udokumentowanego starania...czego oczywiście nie mamy. Staramy się o dziecko dokładnie rok. Tylko ze jak po 3 miesiacach sie nie udawalo to poszlismu na badania i tak wyszlo ze jednak jest jakis problem. Zdecydowaliscie nie komercyjne inv, nie chcemy tracic czasu. Annas bardzo mi przykro. Nie martw się. Zona mojego kuzyna miala dwie ciaze pozamaciczne, usuneli jej jajowod, szanse bylo 50/50. Dzis maja sliczna coreczkę. Wierze ze Was się te uda :). W Poznaniu ok 9 tys kosztuje inv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annas11 bardzo mi przykro :( Masz jednak dobry plan, trzymaj się go a na pewno się uda. Trzymam kciuki. LaBrise Twoja historia dodaje otuchy ;) Takie dobre informacje dają nam również nadzieję, że może i my niedługo dołączymy do grona takich szczęściar ;) gość, będziemy próbowali w tym samym miesiącu ;) Czekam bardzo na ten październik. Slomeczka85 a wy kiedy chcecie podchodzić do inv ? We Wro kazali się przygotować na ok11 tyś. A czy brałyście inofolik? O wiele droższy niż zwykły folik ale ponoć super działa. Mi lekarz kazał brać dwa dziennie choć w instrukcji dawka jest max 1 dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoKa ja też podczas stymulacji brałam 2 tabletki kwasu foliowego, teraz mam i w witaminkach i borę dodatkowo 1tab Foliku tak mi lekarz kazał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakta ola
Annas caly czas jestem z Toba. Wspolczuje Ci. Nikt nie zasluguje na takie cierpienie... Aniu nie zamartwiaj sie jajowodem usuniecie go zmniejszy niebezpieczenstwo kolejnej pozamacicznej ciazy. Skoro do tego doszlo z jajowodem bylo cosik nie tak, byl np sztywny. Nie zlosc sie na mnie ale do inv nie potrzebne Ci jajowody... znam przypadek usuniecia ich przed inv wlasnie z powodu pozamacicznej w lewym i niedroznym prawym. To okrutne takie kalkuloeanie ale ja wolalabym zeby mi ten jajowod usuneli. Balabym sie ze sytuscja sie powtorzy. Twoje malenstwo jest juz w niebie. Wierze w to. Masz pingwinka ktory czeka na Was. W koncu wam sie uda. Jestes bardzo silna inteligentna poradzisz sobie. Z Polska dobry pomysl....dobrze ze masz plan. Ja nie musialam miec udokumentoeanych 2 lat leczenia. Wystarczyl rok. Zreszta dr powiefzial ze wysyarczy jak ginekolog jakikolwiek napisze zaswiadczenie ze 2 lata temu zglosilam sie z tym problemem. Za kase da sie zalatwic trudniejsze sprawy. Aniu jestem sercem.z Toba. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. Powoli wycofuje die z forum daje miejsce starajacym sie. Goscie sa do soboty. Potem musze place zrobic i jade do rodziny. Szykuje sie roczek chrzesnicy jade na 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakta ola
Przepraszam za byki z tel. Pisze masakra. Krysiu nie widzialam Cie. Bylam z siostra.czuje sie ok ale z kregoslupem duzo gorzej. Dzis ledwo chodzilam noga mi dretwieje posladek tez nie moge sie zchylac schylac....bol makabryczny. Musze sie do fixjoterapeuty zglosic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annas111 bardzo mi przykro:-( wiem, ze to boli. Jeszcze do tego dlugo czekalas na diagnoze i czlowiek przez ten czas ciagle zyl nadzieja. Mam nadzieje, ze szybko dojdziesz do siebie. Teraz musisz sobie zrobic chwile przerwy zeby organizm sie po wszystkim zregenerowal i fizycznie i psychicznie. Koszt komercyjnego IVF mnie wyszedl mniej niz 9 tys. ale doszly do tego dojazdy, jedzonko i noclegi-bo podeszlismy do kliniki oddalonej od nas o jakies 400 km i orientacyjne koszt wyszedl zblizony do tego co pisza dziewczyny. A w komercyjnym leki nie sa tez refundowane? Wtedy troche mniej by wyszlo. LaBrise piekny wzrost bety:-) jeszcze raz gratuluje XMaja gratuluje widoczkow. Kolejne usg jeszcze bardziej Ciebie porusza:-) jak zobaczysz raczki i nozki u swojego malenstwa to nie bedziesz mogla w to wszystko uwierzyc:-) Krysiulk urlop potrafi zdzialac cuda. Inni tez to widza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Aniu bardzo współczuję. To straszne co musisz przeżywać. Ja dziś zrobiłam test w 10 dpt i jest negatywny. Na bete pójdę w poniedziałek. Jeżeli potwierdzi się że nie jestem w ciąży to powiedzcie kiedy mogę wrócić po moje mrozaczki? Czy już w kolejnym cyklu, czy będę musiała poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak33 zycze Tobie zeby jednak ciaza byla. A co do pytania to moja kolezanka podchodzila juz w nastepnym cyklu. Ale z tego co mi mowila to nie miala takiego ladnego endo jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomeczka85
Hej, ja będę podchodziła pod koniec września, po 20. Leki też mam refundowane. Sam zabieg u nas kosztuje 7,5 tys do tego badania, leki i wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Dziewczyny moja beta 53,08 mlu /ml w 15-tym dniu po inseminacji. A od ostatniej miesiączki upłynęło 3 tygodnie i 3 dni. Proszę powiedzcie mi że to nie jest za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu wyglada na to, ze sie udalo - musisz powtorzyć badanie, ale po cichutku chyba mogę Ci pogratulowac :) Asiak kciukam, aby jednak się udało! Olcia fajnie, ze się odezwałaś :) Jak już w końcu wrocisz to mam nadzieję, że dasz się namówić na spotkanie... Przeszłaś przed moją maską jak stałam na światłach na Wrocławskiej, z pracy wracałam hehe ;) wiem że mnie nie widziałaś... Nie wycofuj się z forum, smutno nam bedzie bez Ciebie :( Doka inofolic jest bardzo polecany przy pcos, ze wzgledu na myo-inozytol. Jeśli nie masz pco to myślę że możesz spokojnie brac zwyklego folika po dwie tabletki dziennie, taniej będzie :) Gość witaj, przedstaw nam sie ;) Wszystkim nowo przybylym polecam dokladne przeczytanie calego watku, jest tu prawdziwa skarbnica wiedzy. Dziewczyny moja dietę szlag trafia, nie mogę się zmotywować... Niby się trzymam, ale nnie rygorystycznie. Z jednej strony bardzo chce schudnąć a z drugiej wszędzie tyle pokus... ech, jestem do bani - gruba, brzydka i leniwa... Jeszcze w pracy ciagle chlopaki robia sobie ranking która kobitka lepsza i ładniejsza... Mnie nic nie mowią, ale wiem że się nikomu nie podobam... kompleksy mnie kiedys wykoncza, nie umiem się ich pozbyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia30
Krysiulk Bardzo Ci dziękuję za słowa otuchy ;-) A jeśli chodzi o Twoje kompleksy to na pewno jest śliczna jak każda z nas ;-) nie ma brzydkich kobiet. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ost okres dostałam 1sierpnia ten powinnam już dostać wczorajwczoraj ale go nie ma. W dni płodne kochalismy się w gumce a w dni nie płodne bez ale nie do końca we mnie. Ost rzuciłam palenie brałam przy tym desmoxsan czy to może mieć znaczenie? Zrobiłam test dzisiaj i negatywny. Brzuch mnie boli jak na okres i okropnie piersi ale okresu brak. Co o tym sądzicie? Błagam pomóżcie czy to może byc ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krysiulk właśnie się zarejestrowałam i już nie jestem gościem:) Co do diety - wiem jak jest ciężko. Sama walczę od 11 tygodni z moją wagą. Obecnie jestem na - 13kg ale z pomocą dietetyczki. Sama nie dalabym rady, ciężko było mi się zmotywować. Do kolejnego podejścia chciałabym jeszcze troszkę zrzucić ale jest naprawde coraz trudniej. A forum jak najbardziej śledzę od samego początku, i naprawdę to skarbnica wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to oficjalnie - witaj Efka ;) mnie szkoda kasy na dietetyczkę :P musze sie wziąć w garść po prostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) Jak tam dziewczynki samopoczucie? Pozdrawiam i życzę wspaniałego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.. piszę, bo piszę o swoim In vitro.. o wszystkich dobrych i złych chwilach. O tym, przez co przechodzi każda z nas... Jeśli macie ochotę.. zajrzyjcie, napiszcie www.noweja.blog.pl Trzymajcie się ciepło Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas111
JaktaOla jak najbsrdziej nie gniewam sie na Ciebie, bardzo dziekuje za slowa otuchy Tobie i innym dziewczynom. Nie poddajemy sie ale musimy z emkiem dojsc do siebie , duzo stresu, wczoraj dostslam krwotoku, wyladowalam w szpitalu, dzis juz ok, jestem w domu, okazuje sie ze macica sie oczyszcza po ciazy.. Duxo stresu wczoraj mielismy, musimy troszke odpoczc od lekarzy, szpitali, igiel i pobyc ze soba poprostu. Za pare miesiecy podejmiemy decyzje jakie nastepne kroki. Narazie uciekne z tego szczesliwego, tak ciagle uwazam forum, mam nadzieje ze za pare miesiecy bedzie dalej istnialo i podczytam wasze szczesliwe historie Pozdrawiam i trzymdm za was kciuki dziewczyny, za pozytywne testy i szczesliwe rozwiazania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annas trzymaj sie kochana mocno i wroc do nas jak już będziesz na to gotowa. Zycze Ci dużo, dużo zdrowia i szybkiego powrotu do formy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annas odpoczywaj kochana :) Napisz czasem co u Ciebie , dziewczyny powoli się wycofują szkoda :( tak smutno i pusto zrobiło się na tym forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakta ola
Aniu trzymaj sie mocno. Na pewno szybko wrocisz do sil i sie takze Tobie uda. Zbieraj sily.Mysle oTobie Cieplo i trzymam kciuki..... wroc silna i gotowa.... Krysiu brzydka nie jestes waritko. Moj emek okrwslil Cie jako symptyczna mila fajna. On nie owija w bawelne bo jest prosty chlopak i gdybys byla brzydka powiedzial by pasztet. Mnie sie podobasz, a nie widzialam Cie po schudnieciu... Z checia sie spotkam. 14 bede w Opolu sama....wiec po14 musimy sie umowic... czekam na to. Pozdrawiam nowe twarze.... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakta ola
Wcale nie pusto duzo nowych twarzy...:) Trzeba zeobic miejsce staraczkom. Ja pewnie pozniej czesciej zagladne. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×