Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość sykatynka
U nas też niby są dofinansowania, ale w rzeczywistości nfz finansuje tylko część, mimo wszystko pozostaje do "wybulenia" dobre kilka tysięcy... Ale faktycznie - nie myślmy o tym, jeszcze przed nami inne próby :) U mnie 12 dc, wczoraj rano przed wyjazdem działaliśmy z mężem, jutro wieczorem, jak wrócę, też będziemy, w środę mam monitoring i prawdopodobnie zastrzyk... Ale śluzu jakoś nadal nie obserwuję u siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
dorcia - a poza tym sama owulacja to jeszcze nie wszystko - u każdej zdrowej pary przy owulacji i kochaniu się w odpowiednim czasie też jest tylko 20% szans na zajście... więc jeśli się nie udało, to nie znaczy, że clo nie działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Merci, tak, udało się, pani z mojej apteki tak się postarała i tak wydzwaniała, że się udało go zdobyć :) od razu dwa, żeby i na następny cykl był, chociaż oczywiście mam nadzieję, że nie będzie potrzebny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynka - to super, ze udalo sie dostac ten zastrzyk, jeden problem z glowy hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, przepraszam że się wtryniam w rozmowę, ale może któraś odpowie. Jak wygląda Wasz śluz wygląda po CLO? Mnie w 1 cyklu zalało, natomiast później to 1 dzień śluzu i koniec. Jestem po 4 cyklu, mam endometriozę, czekam na laparoskopię, ale mamy próbować jeszcze z CLO, może się uda, chociaż w to nie wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Gościu, ja mam teraz 12 dc i śluzu malutko... może jeszcze się pokaże... Może niech się wypowiedzą dziewczyny, którym się udało - wtedy to może będzie jakiś wyznacznik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dorcia tak mi przykro. A ktory to dzien cyklu? Gostoja tez nie wyszedl test a byla juz 30 dc a jednak sie udalo. Gostoja co u ciebie nie odzywasz sie nic bylas juz na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dorcia tak mi przykro. A ktory to dzien cyklu? Gostoja tez nie wyszedl test a byla juz 30 dc a jednak sie udalo. Gostoja co u ciebie nie odzywasz sie nic bylas juz na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,Merci żeby to był twój ostatni cykl życzę ci tego. Ja wrocilam z siłowni godzinę temu ale straszne tu pustki. Edka gosctoja jak się czujecie??? Beatkatrzymasz się jakos.Dominika może nie będzie potrzeby in vitro oby tak tylko pisze sakatynka tak wiem ale trudno to przyjąć do wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dorcia mam ciagle nudnosci i ciezkosc na zolądku pozatym ok. Za tydzien mam usg. Dzis juz 7 tc i 1 dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wam tez nie pokazuje się ostatnia strona wątku? Bo mnie szlag już trafia... Wyskakuje mi cały czas pierwsza strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka ciesze sie ze ci sie udalo i ze jestes szczesliwa mimo mdlosci:) dominika mi nie pokazuje 48 strony dopiero jak cos pisze do was to dopiero sie wyswietla 48 strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
hej, bylam dzis na usg, robila mi zwykle i dopochwowe i nic nie widac :( nie wiem dlaczego bo wylecialam od niej prawie z placzem. mam dalej brac duphaston i w czwartek na usg do szpitala bo jest podobno dokladniejsze ( 6 tyg od ostatniej @ ) zalamka, nie wiem co myslec co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie bylo widac jeszcze bo za wczesnie dlatego tez ta bete mialas taka mala. owulacja musiala byc duzo pozniej niz przypuszczalas. nie denerwuj sie bo tylko sobie zaszkodzisz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, juz kolejny raz pisze do Was ale ciagle to kafe nawala :( moze teraz dojdzie? gosctoja - moze faktycznie za wczesnie? a jak testy? wychodza? u mnie 24dc, zaczynam sie stresowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Gosctoja a robilas sobie bete? Moze to jeszcze za wczesnie mi pokazala sie fasolka przy becie 411. Albo zrob test ciazowy jak zobaczysz 2 kreski to moze cie uspokoja nie mozesz sie teraz denerwowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Gostoja a ktory to dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Dzis 45 dc, w niedziele stuknal 6 tydzien od ostatniej @. Nie robilam ani bety ani testu. czekam do czwartku a jak trzeba bedzie to i dluzej. Co ma byc to bedzie... pozostaje mi wierzyc ze sie uda i byc dobrej mysli ... Szwankuje to forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Trzymam kciuki kochana musi byc dobrze moze ta kobitka Miala ciulowe usg.... Ja chodze prywatnie ale place 150zl ale Sprzety maja konkretne. Moj pecherzyk mial 4 mm jak go zobaczyli w szpitalu wiec moze za slaby sprzet miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosctoja sorki ale nie rozumiem cie nie wiesz co sie dzieje i będziesz czekała i się denerwowala co ci szkodzi zamiast pusc na bete albo kupić test co by cie uspokoiło.pieniądze się nie liczą w tym wypadku. Dziewczyny dobrze pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosctoja - oj masz ty cierpliwość żeby testu nie zrobić, bo mnie juz korci żeby zrobić a mam dopiero 24dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też bym nie wytrzymała tak czekać, nerwy by mnie zjadły... jak ja już nie mogę doczekać się testowania :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
ja juz podchodze do tego inaczej... nauczylam sie cierpliwosci, nie denerwuje sie bo nic mi to nie da, poczekam i zobaczymy co sie okaze jutro, a moze bede musiala czekac jeszcze tydzien by cokolwiek zobaczyc :) ... wierze ze sie uda, bardzo tego chce, trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Cześć dziewczynki, ja dzisiaj 14 dc, wizyta na monitoringu i prawdopodobnie zastrzyk :) A więc zaczyna się kluczowy czas :) Gośćtoja - trzymam kciuki, podziwiam za cierpliwość, ale może faktycznie tak jest lepiej, niż cały czas się badać, testować i zastanawiać, może jutro wszystko się okaże już na 100%? :) dorcia, a u ciebie nadal @ brak? może za jakiś czas warto powtórzyć teścik? Merci, a ty którego dnia zamierzasz testować? :) chociaż chyba po zastrzyku to z 10 dni musi upłynąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×