Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

a dzisiaj mój 34 dc, przyjść przyjdzie tylko nie wiem kiedy. Odpuściłam w tym cyklu przy tych lekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci fajnie masz, że niedługo wolne :)odpoczniesz, nabierzesz sił i oby się udało :)))) ja na urlop do sierpnia czekam ... chociaż jakoś i tak się nie cieszę bo na działkę tylko jedziemy.... ojej Dominika a może nie przyjdzie?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu znalazłam na stronie gamety , że 20 wejść :P a okres na pewno nie przyjdzie bo omijałam w te dni szeroko mojego męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madga - nawet na dzialce mozna odpoczac, wazne zeby z dala od pracy, prawda? :D domi - a moze Ty test zrob, co? ;) roznie bywa przeciez :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, wtedy po tej proverze jak brałam przez 10 dni czekałam na okres ponad 2 tyg . Teraz brałam 21dni więc może jeszcze dłużej będę musiała czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć dziewczyny, chyba HSG pomogło, upewnie się w przyszłym tygodniu jak zobaczę obraz USG. W piątek chce zrobić jeszcze będę, bo nie wierzę bledziutkiej kresce na teście, który zrobiłam we wtorek ( 12 dpo). Na razie boimy się cieszyć, bo jestem jeszcze przed terminem okresu i boimy się złych rzeczy, które mogą się stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantar trzymam kciuki, żeby było wszystko po Waszej myśli :):):):) ach może w końcu coś ruszy na wątku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Dzięki dziewczyny, na pewno bardzo się przydadzą. Odezwę się w piątek jak będą wyniki bHcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaaa
Mantar czekamy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka to ja IDE na to wesele heh ;-) mantar super :-) w końcu się cos ruszyło trzymał kciuki. Dominika wszystko może się zdarzyć rob test. Merci mam sliwe ale na powiece i rozcięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka 12
Hej. Nie pisalam bo nie mialam neta. Wyszlam ze szpitala juz. Walcze z cukrzyca ciążową mam diete bez insuliny narazie ale schudłam 2 kg a nie powinnam mam nadzieje ze dam rade bez insuliny. Narazie dieta normuje cukier a palce mam mega sklute. Juz ponad 28 tydz wiec jeszcze tylko 11 dzieli mnie od bycia z moim skarbkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki przepraszam, ze nie pisalam ale nie mialam kiedy... jutro moj 31 dc okresu nadal brak , zaraz jade do dentysty na piaskowanie zebow jutro moj ostatni dzien w pracy i urlop musze wkoncu zaczac sie pakowac:P pokupowac pare rzeczy bo wyjezdzamy juz 4 lipca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - dobrze ze sie odezwalas :) czas szybko zleci i bedziesz z dzieciatkiem swoim :) uwazaj na siebie :) beatka - a Ty zrob test w koncu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Hej:) wczoraj byłam u gina, fasolka rośnie :) plamienie to prawdopodobnie skutek pęknięcia jakiegoś naczynka w macicy. Ale już jest lepiej :) Ważne, że fasolka jest i ma tętno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka to dobrze , że wszystko w porządku :) Możesz pracować czy dostałaś zwolnienie? Mantar jak tam Twoja beta ?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Zwolnienie na trzy tygodnie do kolejnej wizyty, muszę dużo odpoczywać, nie chodzić na długie spacery i ogólnie się oszczędzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć dziewczyny, Luśka bardzo chciałabym być na Twoim miejscu i zobaczyć bijące serduszko mojego skarba, ale pewnie będę musiała jeszcze parę tygodni poczekać. Beta 157mlU/ml, a i nie miałam już wątpliwości co do istnienia drugiej kreski na teście. We wtorek powtarzam betę, a w środę idę na USG :). Oby tylko wszystko było dobrze. Dziewczyny i Wam się uda zobaczyć dwie kreseczki na teście, skoro NAWET mi się udało ;) Tylko trzeba znaleźć przeszkodę, u mnie problemem były jajowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
Mantar to bardzo się cieszę, że Tobie też się udało :) no ja czekałam 7 tygodni żeby zobaczyć tętno mojej fasolki :) teraz tylko dużo odpoczywać, bo okazało się jeszcze, że mam napiętą macicę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantar - super, ciesze sie bardzo! pogratuluje jak wrocisz od lekarza :) ja 2 dni po odstawieniu luteiny i @ idzie :) jupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej dziewczynki gratulacje zaciazonym :) i ja mam wielka wielka nadzieje ze i mi sie uda tescik zrobie w poniedzialek z rana to bedzie moj 334dc bo dzis dopiero moj 31 ( cos sie pomylilam w obliczeniach )juz powinno dac wiarygodny wynik, w poniedzialek bede tez dzwonila do ginekologa aby sie umowic na wizyte przed wyjazdem:) Dzis mialam super dzien dostalam duzo pieknych kwiatow, slodkosci od dzieciaczkow a od kolezanek prezent z okazji 1 rocznicy slubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzisiaj uslyszalam wiele milych slow, dostalam piekne bukieciki i wiele slodyczy :) i wszystkie dzieci diabelki byly tak slodko mile, haha :) domi - a Ty kiedy test robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena83
Gratuluje dziewczyny ! :-) odpoczywajcie dużo :) ja dziś gryzę wszystko i wszystkich ;-)) no ale to oznaki nadchodzącej @ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci ja nie testuje,chyba że osiagnę ponad 45dc :P bo ostatnio dostałam po proverze w 41 lub 42dc. Ale fajnie, że u Ciebie ruszyło :):) coś czuję, że od Ciebie niedługo będą dobre wiadomości:):) Magda u mnie to samo :( ja to jeszcze płaczę z byle powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część kochane beatka wszystkiego naj z okazji rocznicy ślubu jak ja pierwsza ;-) mantar super wiadomość Merci super nie długo starania :-) luska odpoczywają sobie dużo Dominika i ty będziesz miała kiedyś dobre wiadomości dla siebie. Nie płacz skarbie. Magdalenka ty słowniku ja tez taka jestem ;-) ja w niedziele mam urodziny mój maz zrobił dla mnie tort :-) SAM a nie jest żadnym kucharzem :-P kupił mi perfumy la vie est belle nie mógł wytrzymać i dal mi je dziś i wypisał kartkę pisana " od linijki " ze życzy bobasa dla mnie i dla siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×