Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość sykatynka
Uniś, kochana, dobrze pamiętam, że w zusie pracujesz? :) Czy ja bym się mogła z Tobą skonsultować w paru sprawach? Chodzi mi dokładnie o urlop macierzyński w przypadku prowadzenia własnej działalności gospodarczej (wybiegam trochę w przyszłość, ale wolę o tym pomyśleć teraz niż później się stresować) - znasz się coś na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Beatka od razu sie odezwij jak wrócisz od lekarza..... trzymam kciuki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Beatko nie denerwuj sie tylko sie mega ciesz.... gratuluje:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci termin 5 kwietnia dzien przed urodzinami mojego meza:) W tym nowym tygodniu we wtorek jade zrobic wiekszosc badan ktore ban doktor zlecil jakies 300 zł mnie wyniesie ale nie wazne najwazniejsze zeby bylo wszystko dobrze, jak juz bede na zwolneniu to pojade na glikoze naczczo juz sie boje a w czwartek mam przyjechac po zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dbam dbam ban doktor kazal mi unikac soli cukru i produktow gdzie duze E wystepuje,, udalo mi sie juz pol kilo przytyc:P staram sie jesc regularnie i same pelnowartosciowe produkty, no i duzo spie odpoczywam zwlaszcza jak wracam zpracy ale jeszcze 5 dni... oby bylo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć dziewczyny, Beatka gratulacje :-). Byliśmy dzis na wizycie u Pana doktora ( która trwała prawie 30 min) okazało się, ze jest wszystko dobrze :). Dzidzius nie chciał się za bardzo ruszać, będzie mały leniuszek :). Najprawdopodobniej będziemy mieć synka. Najwidoczniej na forum będzie wysyp chłopców, chyba ze Merci, Beatka czy Dorcia podziela się niedługo z nami informacją o corci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantar oj to chyba jeszcze minie troszke ja teraz musze sie zapisac na badania prenatalne ale dowiem sie od doktora w czwartek dopytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - ja juz badania zrobilam, wszystkie wyszly cale szczescie ok, jeden stres z glowy :) za tydzien mam wizyte i wtedy lekarz umowi mnie tez na prenatalne, miedzy 11 a 14 tygodniem :) ja tez juz przytylam, pewnie dlatego ze zywienie moje sie troche zmienilo i nie jem co chce tylko co powinnam :) Mantar - oo to juz mozecie nad imieniem sie zastanawiac, chyba ze juz macie wymyslone? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze zrobic z badan: grupe krwi, morfologie krwi, ogolne badanie moczu, na tokso 2 badania i i na kile no i wlasnie mam zaznaczone na glukoza naczczo ale nie te do pica tylko samo glukoza naczczo i nie wiem na czym polega to badanie. We wtorek pojade zrobic badania , bo w czwartek mam wizyte po zwolnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - glukoza na czczo to normalne badanie z krwi, tez wlasnie je robilam :) dokladnie te same badania bez grupy krwi i rozyczki, a jeszcze watrobowe :) a jak sie czujesz? mnie strasznie piersi bola, szczegolnie rano jak wstaje, az musze je trzymac :) apetyt mam, mdlosci czasami po jedzeniu, ale minimalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci czuje sie roznie czasem jestem bardzo bardzo zmeczona potem spac niechce mi sie w cale ale spie oko 11 godzin budze sie w nocy na siusiu kilka razy i mdlosci , nasilaja sie w zaleznosci od dnia tygodnia , i trzymaja mnie w roznym stopniu, zauwazylam ze jak czesto jem male porcje to lepiej a jak dlugo nie jejm to niezadobrze:) ale nie wymiotowalam jeszcze. Wczoraj mialam pierwsza zachcianke mialam takiego smaka na serek wiejski i zodkiewke eh pochlonelam te buleczki odrazu, w poprzednim tygodniu ciagle mi sie chcialo takich tostow na cieplo z serem i szynka i pomidorow:P Smakuja mi banany i mdlosci mi po nich sie zmniejszaja zauwazylam ze jak jeden dzien sa mocno nasilone i trwaja przez noc to potem juz lzej troche moze to od wzrostu hormonow Oglnie martwie sie merci czy ja nie jestem za chudzutka waze obecnie 48,5 kilo , nie jestem jakas wychudzona,jem z glowa , zdrowo i unikam slodyczy, ale boje sie czy moj maluszek dobrze rosnie nie za malo mu jedzonka i w ogole znow sie o niego martwie:) O to jak mowisz ze to naczczo to z krwi to zrobie odrazu wszystko za jednym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Dawno mnie nie było. Beatka gratuluje ci serdecznie nie potrzeb nie się martwilas. Mantar świetnie mój maz chce syna edka jak Michaś chyba daje ci juz w kość?Merci jak się czujesz? Sakatynka trzymamy kciuki. Uniś Dominika gdzie jesteście??? Jeśli chodzi o mnie to bobas super rośnie dostalam luteine mam brać. Serduszko prawidłowe. Ale wyniki alarmujące... TSH prawie 4 powinna być poniżej dwóch. Glukoza za niska morfologia podwyższona i liczne bakterie w moczu nie mam jeszcze wszystkich wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja sie dzis przestraszylam po toalecie na siusiu mialam taki sluz zolto lekko brazowy ciagnacy sie jejku :( W czwartek jak bylam na wizycie to mialam robiona cytologie i po niej mialam jeden dzien taki dyskonfort i mialam lekko brazowy sluz w piatek w sobote prawie nic ale dzis juz niedziela i takie cos juz sie wystraszylam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - moj lekarz mowil, ze jak sie pojawia takie sluzy to nic niepokojacego, ze gospodarka hormonalna sie zmienia i moga takie wystepowac, od jasnych do brazowych, ze jak beda sie dlugo utrzymywac to zeby do niego zadzwonic albo przyjsc :) dorcia - witaj :) jak pobyt w PL? na takie wyniki pewnie dostaniesz jakies witaminki, zeby badania sie poprawily :) ja w nocy teraz wstaje 2-3 razy na siusiu, piersi bola jak wstaje, w ciagu dnia tak ich nie czuj***ardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczynki za uspokojenie raczej nie odczowam niepokoju o malucha jestem taka spokojna wiec to chyba dobrze:) Nie ma jakiegos plamienie na bieliznie czy wkadce. Pamietam ze po cytologi w lutym tez mialam cos podobnego. Zapytam pana doktora w czwartek jak bede na wizycie, Merci ja tez chodze w nocy czesto siusiu i piersi bola wnocy :) We wtorek ja jade na badania:) Dzis ide do tesciow na obiad powiemy im radosna nowine:) Ja dzis jestem bardzo senna i nudnosci mecza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
U mnie dobrze Michal juz ma 3 kg. Zostalo równe 2 tyg do terminu. Czuje sie dobrze choc juz pojawiaja sie skurcze ale jest ok. Nie moge sie juz doczekac porodu.... trochu sie boje ale jestem dobrej mysli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
czesc dziewczyny ja uz wrocilam z wakacji nad morzem , bylam tylko 4 dni ale zawsze cos . Kochane mam do was prośble napiszcie mi jaki u was był powód braku jajeczkowania . Miałyście tyle problemó ile ja ? prolaktyna za wysoka tsh za wysokie estrogeny beznadziejene i małe endometrium i do tego torbiela . Tak bardzo sie boje , lekarz mówi ze jak jedno dziecko urodzilam to bedzie dobrze , tylko naczytalam sie różnych rzeczy o niepłodnosci wtórnej i tym bardziej że nosilam martwe dziecko pare dni i mialam crp 130 czy to nie zaburzylo wszystkeigo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - jejku jak ten czas szybko leci :) tam malo czasu Ci zostalo, ale jeszcze chwilka i bedziesz tulic maluszka :) u mnie pogoda jesienna, od wczoraj lalo, potem troche sie uspokoilo, powrot do pracy to takie wybicie z wakacyjnego rytmu :) ale fajnie bylo zobaczyc moich uczniow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Edka , ale fajnie jeszcze troche i utulisz maluszka:) Ale czas szybko leci i na nas to czeka:) Ja dzis tez bylam w pracy uf jesienna pogoda nienastraja , jutro juz jade na badania a w czwartek po pracy juz do pana doktora , Do czwartku jestem w pracy :) dzis z kolezanka dekorowalam sale w jesiennymi dekoracjami:) Ciagle mysle czy moj maluszek rosnie i czy jest wszystko jest ok zaraz bedzie juz 9 tydzien. Dzis w pracy nie mialam mdlosci czulam sie nawet ok choc bylam spiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Wczoraj urodzilam Michalka....o 22.30 rodzilam naturalnie w mekach bo w bolach krzyzowych jednak gdy odeszly wody i nastaly skurcze parte Michal zablokowal sie barkiem w ujsciu i zaczelo mu spadac tetno i zrobili mi mega szybka cesarke w znieczuleniu ogolnym! Wazy 3100g i 56cm! Obydwoje czujemy sie dobrze! Jest sliczny ale nie moge sie nim zajmowac bo jeszcze nje wstalalam po cesarce tylko przytulam i karmie go na lezaco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka - gratuluje !!! :) jak dobrze ze masz juz wszystko za soba, teraz tylko dojdz do siebie szybciutko i bedzie dobrze! gratuluje jeszcze raz z calego serca MAMUSIU!! niech Michas zdrowo rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
edka serdeczne gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×