Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

wiem, poczytałam sobie troszkę co mogę a co nie :( A jak na złość nie lubię wytrawnego :P no ale jak nic innego nie mogę to trzeba się do takiego przyzwyczaić :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Dorcia, przywołuję Cię do porządku, jaka mi znowu woda z sokiem! Toż dla Ciebie to tak samo ogromne i złe zuo jak chociażby piwo! żadnych soków! Merci, niestety, nawet soków pomarańczowych nam nie można :) jedna porcja owoców dziennie i to owoc w jak najmniej przetworzonej formie, czyli właśnie cały owoc, nie soki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj, ale sobie kolezanki znalazlam ehh :D a ja taki lasuch slodyczowy jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
merci, ja też byłam :( do czasu... a ty jak się w ogóle czujesz, masz jakieś mdłości czy cóś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Dorcia, do owu możesz, ponoć nawet kieliszek czerwonego wytawnego dziennie korzystnie wpływa na rozwijanie się i ukrwienie endometrium :) ale oczywiście nie namawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynka taki efekt muśnięcia słońcem musi pięknie wyglądać. Zazdroszczę talentu mężusia :P Właśnie w piątek wszystkiego się dopytam co i jak. Zazwyczaj rosły mi 2 pęcherzyki, po jednej i po drugiej stronie podobnych wielkości. Raz pękał ten raz ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynko - nie mam mdlosci, tak jak pisalam wyzej to mam bol piersi, po bokach od strony pach i teraz przeszlo na gorne czesci, od tygodnia tez odbija mi sie po wszystkim co zjem, non stop, az denerwujace to :/ nie plamie, moze dlatego ze luteine biore caly czas, i czuje sie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
naprawdę ten ból od strony pach powtarza się u kilku dziewczyn :D mnie też bolą, ale nie z boku, bardziej od dołu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej mam z samego rana, jak wstaje to boli ze az wstawac mi sie nie chce, potem troche przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci kochana, tak normalnie to nie odmówiłabym tego ciasteczka. ja też jakbym mogła to bym jadła i jadła słodkości no ale, że wyszło co wyszło to muszę się obejść smakiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Dorcia... wiesz co, nie wiem jak bardzo masz zaawansowaną IO, ale niestety w każdej diecie przy IO owoce są na liście rzeczy, które należy znacznie ograniczyć... niektóre osoby nie jedzą w ogóle, ja akurat jem jedną porcję dziennie i zawsze z jogurtem lub z orzechami, które troche wiążą cukry proste... bo niestety większość owoców ma po prostu bardzo dużo cukrów prostych, które dla nas są najgorsze... a takie owoce jak banany, mango, arbuz, melon są dla nas niemal zakazane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sakatynka nie mam aż tak bardzo zaawansowanej IO i oczywiście nie jem tych co mają wysoki indeks glikemiczny a tak to jem trzy sztuki a pomarcz jest jak najbardziej wskazany. Ale każdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Merci ja z tobą zjem coś zakazanego ;) Sporadycznie jadam słodycze, ale co tam w domku mam Rafaello ;) to na zdrowie ;) Ja owoce przy Was to chyba jem tonami ;) codziennie obowiązkowo kiwi, jabłko (czasami nawet 2 szt) , mandarynka, banan (2 szt. w tygodniu). Warzywa tak samo :) moje kanapki są obłożone "zieleniną" :) ale za to mój mąż twierdzi, że robie najlepsze kanapeczki :) do obiadku też jakieś warzywka muszą być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dodam, że moja insulina przed posiłkiem i po posiłku była bardzo dobra ;) Współczuję Wam kochane, że musicie uważać na to co jecie :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci ja z tobą zjem coś slodkiego mimo iz przed chwila zjadlam kanapke z szynka i na to polozylam surówke z obiadu z fioletowej kapusty i popilam gorącym żurkiem:) teściowa aż sie krzywiła a ja z dzidziem bylismy wniebowzięci:) teraz chętnie zjemy coś na deser hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci jak cie tak bola piersi nawilźaj je codziennie balsamem. Ja zaniedbalam i zrobily mi sie rozstepy. Smaruje teraz codzien balsamem na rozstepy dla kobiet w ciazy ale w aptecy mi mowila ze smaruje sie od samego poczatku ciazy brzuch piersi uda i posladki by skora byla odpowiednio nawilzona i nie pekala. Na piersiach troszku zbladly te pregi ale nie wiem czy sie ich calkowicie pozbede....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - dzieki, zaczne smarowac, chociaz robie wszystko zeby jak najmniej je dotykac, naprawde, najlepiej to mi w staniku i z checia bym w nim spala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
jestem dziewczynki nie mialam mozliwosci usiasc do komputera dzis, duzo spraw mialam dzisiaj eh:( a jeszcze choroba mnie jakas zlapala, niestety nie jestem w ciazy beta to pokazuj a testosteron jest prawidlowy w piatek zlosze sie do pani doktor powie mi co robic dalej buzki dziewczynki mialam dzis smutny dzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Beatka to jaką miałaś bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
edka mialam 1, 21 wiec to nie betka pokazujaca ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Beatko przykro mi :( tak to już znaki jest :( trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Tam powinno być "tak to już z nami jest" :) taki tam błąd mi się wkradł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×