Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

no ja tez od roku, bo myslalam, ze szybciej w ciaze zajde, ale los robi psikusy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie bedzie miala wysoki wynik, a to by znaczylo, ze owulka byla :) potem tylko test ciazowy i 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
czesc dziewczynki ja juz mam wynik dostalam karteczke znormami i tak w fazie lutealnej normy to 4.0-25.0 ng/ml a moj wynik to 4.880 ng/ml wiec ja sie w tej fazie mieszcze tylko nie wiem czy owulka byla jutro z rana pani doktor mi wszystko powie i wieczorkiem wam napisze stram sie myslec pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
a wciazy 1-12 tygodnia normy progesteronu to 9.0 - 40.0 ng/ml aha babeczka w laboratorium twuerdzila ze progrsteron moj moze byc wyzszy znia na dzien i ze jak dla niej to dobry wynik zobaczymy co powie pani doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Bedzie dobrze beatka. A ktoty dzien cyklu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
dzis 23 dc jutro bede juz w 24 dc jutro na 8 jade juz do pani doktor zobaczymy co powie na wynik Ogolnie czuje sie syper ale tkliwosc sutkow nadal sie utrzymuje i odziwo moj maz zauwazyl z emam pelniejsze peirsi co mnie cieszy:) bo zawsze mialam male:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
napisze jutro z wieczorka co mi pani doktor powiedziala ale wydaje mi sie z epowie ze wynik dalej za niski eh no i nie wiem czy dostane teraz jakis lek czy cos czy bede jeszcze na clo , dowiem sie wszytskiego jutro troche sie tym stresuje , ale i tak juz duzo osiagnelam na leczeniu wiem moze moze niedlugo uda sie byc ta mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Nie nasfawiaj sie beatka bo najgorszy jest zawod ja to przezylam. W 21 dc mialam progesteron 16 i niestety sie nke udalo. Ale kto to wie kazda z nas to inny rganizm i nic nie wiadomo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka i jak tam? ja po 3 tabletce clo czuje sie bardzo dobrze az dziwne bo tyle dziewczyn ma efekty uboczne ze zastanawiam sie czy ten lek na mnie dziala. merc**przyszla @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) @ nie przyszla, myslalam, ze lekko zabarwiony sluz cos zwiastuje ale narazie cisza, mialam tylko raz leciutenko zabarwiony i nic wiecej, dzisiaj wszystko ok, czekam dalej :( a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, znowu plamienie, teraz brazowe mam nadzieje, ze to sie jakos rozkreci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej dziewczynki to dolaczam sie do was czekam na okres i 4 cykl z clo zobaczymy jak teraz bedzie dewkowanie mam zmienione troszke monitoringu nie mam w tym cyklu co mnie martwi troche ale z drugiej strony odpoczne od tych lekarzy no i znow w 22 dc mam zrobic progesteron eh zdecydowalismy z mezem ze to ostatnia proba u tej lekarki i zmieniam lekarza na kogos innego. ogolnie lekarka robila mi dzis straszne wyzuty ze wynik progesteronu jest z laboratorium z mojej przychodni a nie ze szpitalnego laboratorium eh, nie mila byla ooglnie i powiedziala ze progesteron musi byc koniecznie wyzszy najlepiej jak wynik dwu cyfrowy eh troche sie zdolowalam tym wszytskim ale tak jak mowie ostatni moj cykl w tym roku i ostatni z clo i odpuszczam leczeni eu tej babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) @ sie rozkreca, po malu ale jednak, cale szczescie :) a wiec zaczne jutro brac clo :) beatka - zmien lekarza, szkoda czasu na byle jakiego, naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - jak ten czas leci, juz 4 wzielas, ja jutro 1 :) juz niedlugo o wozkach bedziemy rozmawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaa866
hej dziewczyny :) nie odzywalam sie bo nie mialam neta.. ja juz po pierwszej obserwacji...w 12 dc.lekarz twierdzi ze nie widac zeby byla owulacjia.jest 1 pecherzyk ale ma tylko 10mm. a ja mam objawy jak po owu. pisalam wam ze w 10 dc robilam test owulacyjny i wyszly 2 kreski.a na nastepny dzien juz slaba byla i w kolejne tez prawie niewidoczna.śluz płodny tez juz chyba mialam bo mialam mokro przez pare dni a w 11 dc mialam przezroczysty i rozciagliwy.a teraz to na bieliznie widze taki suchy bialawy sluz...juz nic z tego nie rozumiem. w poniedzialek znów ide na obserwacje.nie wiem czemu ale robią mi się problemy skórne.mam twarz czerwoną i strasznie suchą. temp w domu 20 stopni.pare razy dziennie smaruje sie kremem i nic nie pomaga.pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ja dzis jestem 19 dzien po clo i boli mnie brzuch jak na okres! Masakra juz tak sie nakrecalam ze skoro mialam pecherzyk ze napewno byla owulka a tu masz boli to juz napewno w przyszkym tyg przyjdzie zawsze takie bole mi ja zwiastuja:( a lekarz mi kazal 24 dnia cyklu zrobic juz test bo twierdzil jak bylam na usg ze lada moment peknie i po 9 dniach zrobic test czy sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Umnie tak sam samo byly objawy owulki i nic z tego i pecherzyk 2 cm i tez dupa blada;( ale nie poddawajmy sie dziewczynki Co do lekarki to znam jej charakter bywa nie mila i w ogole ale jest jedna zlepszych lakarek pracuje na szpitalu tam tez ma gabinet i wielu moim kolezanka pomogla zajsc w ciaze zobaczy co mi powie jak skoncze 4 cykl z clo i przyjade z progesteronem. Odnoasnie usg w tym cyklu ktorego nie mam skonsultowalam z innym gnekologiem i odziwo on mi tez odradza monitoring w tym cyklu , trobiele nie ma i po 3 cyklach sie nie robia a dwka jest minimalnie zwiekszona no zobaczymy jak narazie to ja jestem w 25 dc i czekam na okres;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merc***ewnie ze tak juzz niedlugo bedziemy mialy duze brzuchy kinga to moze byc skutek brania clo moze bedzie oki edka udalo sie zobaczysz. beatka moze i dobra jak wiekszosc lekarzy ale ja bym nie mogla chodzic do takiej pani doktor bo bym sie tylko stresowala. tu w anglii uwazaja ze czeste usg jest nie zdrowe dlatego nie robia tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
powiem wam z etez se stresuje jak do niej ide no zobacze jeszcze ten ostni cykl u niej a tak to juz mam naiary na innego lekarza tez dobrego:) Zobaczycie wszystkie bedziemy mamami i bedziemy kiedys tylko wspominac te problemy a bardziej cieszyc sie znaszych dzieciaczkow tak wyczekiwanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka ja na twoim miejscu juz bym to zrobila bo stres nie pomaga wrecz przeciwnie wiem to po sobie... mi raz pani doktor powiedziala ze jednym z wielu czynnikow ze zachorowalam na pcos mogl byc bardzo silny stres. dlatego wybieram milych lekarzy juz :) a skad jestes? dokladnie bedziemy super mamami ktore kochaja swoje dlugo wyczekiwane dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy wziac dzisiaj clo? wczoraj mialam plamienia brazowe, dzisiaj @ baaardzo skapa ale jest, a clo mam brac 2 dc, czyli kiedy? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×