Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

witam wszystkie nowe-przyszle-mamusie :) u mnie mdlosci troszke mniejsze - odstawilam totalnie kawe i slodycze bo zauwazylam ze po tym mnie strasznie mdli. jutro ide na pierwsza wizyte - w czwartek zaczynam 11 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko dodam ze stresuje sie jutrzejsza wizyta - czy wszystko ok i... czy jest tam jeden dzidzius :) takie mysli mnie naszly, bo moja corcia jak jej powiedzialam ze bedziemy mieli w domu dzidziusia to zapytala - a jednego czy dwa? - raczej jednego - jednego to ja nie chce... musza byc dwa :) i teraz przybiega glaszcze moj brzuch i pyta: dzidziusie ile was tam jest? o slyszysz mamo mowia ze dwa :) i tak sie smieje ze oby nie wykrakala :) bo teraz roznie bywa :) co do seksu - tez nie mam na to ochoty co do wagi - pilnuje sie nadal, na wadze mam plus 1 kg i tak w zasadzie od ponad miesiaca bez zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Ja ja bylam dzisiaj na badaniach przy pobraniu krwi zaslablam pierwszy raz mi sie to zdarzylo,co prawda nie lubie pobierana krwi ale pierwszy raz taka sytuacja jestem juz w domu ale dalej czuje sie dosyc dziwnie..jak narazie mdlosci brak bolu piersi brak i w sumie rzanych dolegliwosci mam nadzieje ze tak bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
Witam po urlopie, gratulacje dla nowych przyszłych mam. Lampiony poszły w wigilię przykro mi że nie u Was wszystkich moje życzenia zadziałały. Generalnie czuję się świetnie odliczam czas do 21 stycznia (genetyczne USG). ZagrożonaOna : wyrazy współczucia, mialam proponowac kawe w Kato ale teraz to raczej mi glupio, jak cos to pisz. I trzymam gorąco kciuki na przyszłość. smutna Asia : gratki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shha
vega ja usg genetyczne mam 22 stycznia i sie cholernie boje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie stresujcie mnie, bo ja wizyte mam tak pozno a wy juz usg genetyczne robicie??? a któras chce robic te dodatkow badania prenatalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shha
mnie wtedy wypadnie 12 tydz, bede miec ja dobrze pojdzie bo z tego co mi mówil lekarz dzidzia powinna miec co najmniej 6cm. A te prenatalne nie robi sie po 35-36 rz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
widze ze chyba nie jestem mile widziana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położnaz kato
magdalenka dziecko przewrażliwiona jesteś:) jak.... baba w ciąży:) dziewczyny , a czemu wy w tych tabelkach macie datę porodu na rok 2013??? mamy 2014 kochane!!!!:D urodzicie w 2014:D proszę zmianę!!!!:D:D:D pozdrawiam i zdrowia mamusią i dzieciaczkom życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shha ja w dzień babci ty w dzień dziadka masz usg to dobry znak :P mi lekarz kazał wtedy będzie to 12 tyd i 3 dzień powiedział ze w tym tygodniu widać najlepiej, tez juz mi sie zalącz stres, ale chyba przed pierwszym usg miałam większy. Czas pokaże jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
kurcze jak zmieniam kompa to mi loginu nie zapammietuje to wyżej o 12 tyg i 3 dniuto ja byłam vega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega9
Magdalenka ja zaczełam 11 tyd i zero mdłości trzymam za ciebie kciuki też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
Wreszcie coś się dzieje :) Dziewczyny bardzo szybko wszystko to jakoś leci... ja jutro jadę na badania ogólne krwi i moczu a także oznaczenie grupy krwi. Lekarza mam 15 stycznia strasznie późno... Niecierpliwie się, boje, a już wkurzona jestem, bo wieść o ciąży rozpłynęła się szybciej niż promień słoneczny- mieszkam w małej miejscowości a ja na daną chwile boje się mówić coś o nas... Vega9 i shha trzymam za Was kciuki. Napiszcie proszę po jakiś jesteście już badaniach? Czy każda z nas jest kierowana na takie badania? Czyli jak pójdę teraz do lekarza to mnie po usg zapisze w najbliższym czasie na takie jak Was USG genetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
Vega jesteśmy na tym samym etapie- jak dziś zaczęłam 11 tydzień :) proszę odpowiedzcie mi na moje pytania, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela: ja komplet badan typu hiv, przeciwciala zrobilam 2 miesiace przed ciążą, potem bete kontrolowana az do osiagniecia 10 tyś, w 8 tyg usg potwierdzające ciążę bijące serce ( dlatego czekalam do tej bety wtedy powinno byc widac serce wlasnie a chcialam sobie oszczędzić stresów), podczas tej samej wizyty badanie normalne czy przypadkiem nie ma jakiej grzybicy itp. na wizyte poszlam oczywiście z wynikami moczu i morfologią tak lekarz kazala na karzdą wizyte przychodzić. Teraz dodatkowo mam jeszcze dodac poziom glukozy i żelaza oraz dla swiętego spokoju powtórzyć badanie na przciwciała cytomegali, mimo dobrych wyników wcześniej. Generalnie robie wszysko prywatnie bo chociaż raz w zyciu chcę sobie oszczedzić stresu związanego z tym że ktos mi robi łaskę. Angela jestem do dyspozycji chetnie pogadam, sporo wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Mi lekarz powiedzial ze na nfz to pierwsze usg po 10 tyg i nie wiem czy zrobi je w 12 jako to genetyczne czy nie,chyba pojde wcesniej jeszcze prywatnie bo martwie sie czy wszystko jest ok. A czy sa jakies dziewczyny z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi801
Hej mam termin na poczatek sierpnia ale poki co ledwo chodzę łazienka łóżko moze znacie coś na wymioty tylko nie imbir nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana321
Hej, mi też nic nie pomaga na wymioty i mdłości:-( jestem w 11 tyg i liczę że to się niedługo skończy. Na samą myśl o imbirze robi mi się nie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno banan lub cola lub chlebek przed wstaniem z łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka jadla migdaly przed wstaniem z lozka - jej pomagalo. Magdalenka - witaj! ja jestem z Warszawy :) dzisiaj bylam u lekarza na I wizycie :) serduszko bije. dostalam skierowanie na badania. na wizyte mam przyjsc za 2 tyg a na kolejna jeszcze po kolejnym tygodniu na usg genetyczne. rozmawialam dzisiaj ze lekarzem zeby nie przychodzic do nieg tydzien po tygodniu tylko zeby usg genetyczne zrobil mi od razu na tej wizycie za 2 tyg (to bedzie 12 tc) ale powiedzial ze on zawsze robi w 13 tyg bo dziecko jest wieksze i wszystko lepiej widac - wiec musze isc i 12 tc iw 13 tc. dodam ze chodze do gina na nfz. Angela - jak doczytalam to 15 stycznia bedzie twoj 12 tc wiec jak bedziesz na wizycie to moze wtedy od razu ci zrobi to usg - a jak nie to go cisnij niech robi - slyszalam o przypadkach ze czasami lekarz nie robi bo "pacjentka mloda to co jej tam grozi" - ale lepiej zawsze dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
labella123 Czesc a jesli mozna zapytac z jakiej czesci Warszawy jestes?i gdzie chodzisz do gina bo mi powiedzial ze usg na nfz jest tylko po 10 20 i 30 tc,a tobie widze zrobil od razu na pierwszej wizycie mi powiedzial ze jak tak bardzo chce dam 150zł i mi zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko bije w rytmie cza cza! Już jestem po pierwszym Usg więc chyba osiądę tu na stałe:) Jestem w 7 tygodniu, termin wstępny 27 sierpnia. Też mam mdłości ale przede wszystkim jestem obłędnie śpiąca, na dodatek mam 15-sto miesięczne tornado w domu... W pierwszej ciąży wymiotowałam do połowy 6-go miesiąca! Nie pomagało NIC, więc nie mam żadnych wskazówek dla cierpiących, mam nadzieję, że tym razem mnie to ominie. Mam opaski akupunkturowe na nudności ale pomagają może w 30%, można spróbować, są w niektórych aptekach. Patrząc wstecz myślę, że nie pomaga niskie ciśnienie, ja je mam, zastanawiam się, czy nie pogarszało sprawy to, że się nie ruszałam, tylko leżałam i spałam, teraz nie mogę sobie na to pozwolić i czuję się lepiej. Ale zobaczymy dalej... Jak znajdę tabelkę i odrobinę czasu to się wkleję. Aaa i pozdrawiam panie z okolic Katowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę skopiować tabelki - Treść została uznana za SPAM.(????)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
Zapisalam sie prywatnie na usg jakbym miala czekac miesiac to bym chyba oszalala i caly czas sie martwila czy jest ok,ide jutro zobaczymy co bedzie,trzymajcie kciuki zeby bylo wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
tez nie moge wkleic tabelki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe myśli że chodzi o reklamę: Dagmo - 35zł, odbiór - 27.08.14 - okolice Katowic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shha
od dwóch dni chodzi za mna kiszka, taka swojska....można ją jeść?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Widze ze nas coraz.wiecej. super! Witajcie dziewczyny Ja mdlosci nie mam, piersi raz bola raz nie.. dzisiaj mam wizyte u gina strasznie sie stresuje! Zrobilam badania morfologie, glukoze,wr, hbs, tsh, mocz i wyniki ok ale w morfologii plytki krwi mi spadly! Jestem podlamana bo w pierwszej ciazy mi zaczely spadac w 35 tygodnii,bylam pod opieka hematologa, bralam zastrzyki,ale nie pomagalo wiec gin w 38 tygodniu zadecydowal zeby wywolac porod, wszyatko bylo ok.. ale teraz mam 9tydzien i juz sie zaczyna.. :-( Mowicie o usg genetycznym, robi sie go pierwszy raz w 11 do 13t6t badana sie przede wszystkim przeziernosc karkowa, kosc nosowa i wszystkie inne.. ale do tego lekarz musi miec dobry sprzet i musi sie znac! Drugie usg genetyczne to polowkowe od 18 do 23 tygodnia, moja siostra np.robila je w specjalnej klinice genetycznej, wtedy robi.to specjalista genetyk na super sprzecie koszt zalezny od tego gdzie mkeszkacie ale 150do 350 zl. Ale warto. Mi w pierwszej ciazy wszyatkie usg robil moj gin. Teraz zobacze. Jak na usg wychodzi cos nie tak (tfu tfu) to kieruja na dalaze badania, ale o tym pisac nie bede bo nasze dzieciaczki sa zdrowe! Wszystkiw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela200790
Hej Mamusie :)! Vega9 dzięki serdeczne za odpowiedź w takim układzie pomimo, że jestem na nfz to idzie wszystko po kolei pomijając tę wizytę, którą mam wyznaczoną później przez urlop lekarza... Ja na daną chwilę próbuje państwowo, chodzę do tego lekarza, zaufałam mu i czuje, że nie mam potrzeby zmieniać. Do tego wyszła śmieszna sytuacja, bo w rodzinie pojawi się również dziecko i przyszła mama chodzi też do tego lekarza i nie narzeka, a zostanie mamą wcześniej niż ja... Troszkę się uspokoiłam, a do mojej wizyty jeszcze tylko 7 dni :) Labella123 dzięki masz racje, zobaczę jak wykaże się mój pan doktor w razie czego wiem czego żądać jak próbowałby mnie olać:) a ja jestem młodą mamą to może być różnie... Dagmo witam i powodzenia! :) Magdalenka23 trzymam kciuki daj znać po wizycie:) Shha ja tam kiszkę jadłam smażoną z cebulką i skwareczkami :) CzerwonaKokardka napisz jak było po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Przyłączam się do tematu. Termin mam na 8 sierpnia 2014 :) W końcu się udało! Cieszę się ogromnie, mimo tego że czuję się fatalnie (jak większość z Was tutaj). Wszystko mi śmierdzi, mdłości bez przerwy, rano wymioty, ból głowy, bardzo dużo śluzu, itp. Pozdrawiam Was serdecznie :) Spróbowałam z "tabelką", ale także została uznana za SPAM :/ sierpniówka2014; 28; 8.08.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×