Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

Gość Piripiri
paula212121: ciezko mi odpowiedziec na twoje pytanie, bo kazda z nas jest inna..jednak nie jest to niemozliwe. Codziennie patrzymy na ciuszki, wozki, matki karmiace piersia, codziennie zagladajac na facebook-a widzimy nowe zdjecia USG kolezanek ktore sa najszczesliwszymi w twoich oczach kobietami pod sloncem..codziennie tez niestety widzimy patologie, 15stolatki bez wyksztaucenia zachodzace w ciaze ktorych nie chca, ktorych nienawidza, lub co gorsza usuna! Mi sie udalo ''wyluzowac'' naprawde. Zobacz, ja naprawde bylam na skraju wytrzymalosci, w dodatku mam taki charakter ze jak czegos chce to musze to miec, najlepiej tu i teraz..a na swoje wymarzone ''tu i teraz'' czekalam poltora roku. Da sie, za pomoca psychologa chociazby..da sie. U mnie obylo sie bez tego..ale ja doskonale znalam zdanie mojego faceta na punkcie mojej obsesji, nie lubil gdy tu zagladalam, zwierzalam sie, wyplakiwalam itp. Po jakims czasie czulam sie jak psychopatka, czekalam az on pojdzie spac by wyciagnac laptop i szperac w necie.. kupowalam po kryjomu testy owulacyjne..ciazowych wyliczylam 40, znalazlam ostatnio torbe z pustymi opakowaniami. Dodam tez ze nie byly to zwykle testy, tylko cyfrowe za grubsze pieniadze, te tansze kupowalam ''hurtowo'' pakowane po 10,20..robilam takich 3 dziennie wmawiajac sobie ze jestem w ciazy :((( na szczescie zanim ludzie zaczeli traktowac mnie jak psychicznie chora maniacze uspokoilam sie..to jakos samo przyszlo. Wbilam sobie w podsiwadomosci do glowy ze narazie nie i kropka,ze musze sie leczyc, przeciez kilku lekarzy powiedzialo mi ze nie zajde bez leczenia w ciaze bo jestem CHORA, sama widzialam torbiele na jajnikach, na jednym i drugim na wlasne oczy. Nie minela chwila, a ja juz bylam w ciazy! Zapytajcie sie kogo chcecie, kazda ''staraczka'' powie wam ze najlepiej zajsc nie myslac. Niestety. :( Pozdrawiam cieplutko kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o tym doskonale,żeby nie myśleć, żeby wyluzować :/ ojojj.... też uciekam kochane, mój M.już wraca, aż boje się pytania "co dzisiaj robiłaś?" heh...szok :D miłego wieczoku życzę :) dziękuję wszystkim i każdej z osobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piripiri
aaa! Musze jeszcze dodac, ze rok temu zrobilam test ciazowy ktory wyszedl pozytywnie, chwile potem drugi, ktory tez pokazal 2 kreski..po odebraniu wynikow z bHCG okazalo sie ze ciazy nie ma. Dlatego ostatnio robilam tyle testow, jedna kreska nie byla dla mnie wyznacznikiem braku ciazy, bo wiedzialam ze testy sie myla. Po co wiec je robilam? Wiedzac ze negatywny to napewno nie negatywny,a pozytywny to cien cieni drugiej kreski ktora widac patrzac pod slonce! Paranoja.. ale jakze naturalna, oslepiajaca wrecz. Nawet bedac juz w ciazy po miesiacu kupilam sobie test by zobaczyc jak to naprawde ten test ma wygladac gdy sie jest pozadnie w ciazy ( o swojej dowiedzialam sie na podstawie cyfrowego wiec nie przezylam wtedy oczekiwania na kreseczke :) i obsesyjnie nie patrzylam na naterzenie barwnika) Robiac ostatnio test, zauwazylam ze najpierw pojawila sie kreseczka ''decydujaca'' a pozniej kontrolna :DD ale to tez kwestia sterzenia HCG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
Ale sie forum pieknie ruszylo, musze nadrobic zaleglosci:) kotek 1985............28........................2cs............... ....@? paula212121........25........................9cs......... ..........@31/1.01 zyrafka102............24........................1cs...... .............@19.12 karmelka123........22........................1cs......... ...........@11.11 adaaaaaa.............24.........................2cs...... ..............@08.12 Szkockastaraczka........29...................2cs(11cs).....................@19.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
Piripiri - mialas trudna droge, ale skonczylo sie super:)Ja nie wiem nigdy jaka kreska sie pojawia pierwsza bo nie chce patrzec na test zeby nie miec zawodu:)Ale tez mimo ze wiem ze przed dniem @ raczej nie wyjdzie to nalogowo robie je wczesniej. Ja oczywiscie trafilam na to forum teraz bo pojawilo mi sie mnostwo bialego sluzu (2 dni po owulacji) i oczywiscie juz narobilam sobie nadzieji ze to ciaza. I przeszukuje forum, hehe:) Dziewczyny, wogole najlepsza metoda jest spisywanie objawow w cyklu, ja mam pare cykli opisanych juz i naprawde to pomaga. Psychicznie przede wszystkim bo wiem ze jak mnie jajnik zakluje po owulacji to niekoniecznie znaczy ze to ciaza;) Ale kurcze o tym sluzie to zapomnialam sobie zapisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) widzę, że jest nas więcej, super :) dzisiejszy dzień mnie troszkę wykończył, ale synek już śpi, mąż od dzisiaj ma urlop więc będziemy mogli nacieszyć się sobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
zyrafka102 - ja wlasnie o tym czytam i z tego co widze po sobie to owulacje mialam we wtorek w nocy/srode rano, wczoraj zero sluzu w ciagu dnia, a dzisiaj wlasnie taki mleczny czyli juz nieplodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :* My staramy się dopiero 2 cykl :) @ powinnam dostać 3,12 i się spóźnia :) jutro idę na bete bo nie chce świrować z objawami :) Pozdrawiam Was cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkockastaraczka dzięki za odp. Według obliczeń, owulację powinnam mieć dzisiaj, od rana mam śluz niepłodny a wczoraj wieczorem jeszcze był taki ciągnący się, także dobrze wiedzieć na przyszłość że owu mam prawdopodobine wcześniej niż mój kalendarzyk pokazuje, chociaż mam nadzieję że się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
rosev - a robilas sikane testy? Bo te powinny juz cos pokazac:) Ale w sumie beta najpewniejsza. Pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyrafka102 trzymam kciuki :* Szkockastaraczka robiłam 3 dni przed spodziewaną @ i negatywny, w dniu spodziewanej @ i negatywny i dzisiaj i też negatywny :( Według testów owulacyjnych owulację miałam 19,11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
zyrafka102- u mnie wg kalendarza tez mam owulacje dzien wczesniej, ja mam dosc silne bole (takie rwanie w jajniku) wiec chyba wiem dokladnie kiedy wystepuje. I do tego biegam czesciej do lazienki i pije tez troche wiecej. Kiedys myslalam ze to moze jakas infekcja albo zapalenie pechere te objawy, a odkad zaczelam sie obserwowac to wiem ze to owulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
rosev - a ja juz myslalam ze ty taka wytrzymala jestes i dopiero bete bedziesz testowac:) Ja zawsze robie przed terminem @ mimo ze wiem ze to nie ma sensu;) Daj znac koniecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak mam owulke to nie mam żadnych objawów :) ale w tym cyklu 2-3 dni po miałam przybrudzone upławy i nie wiem co to mogło oznaczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
rosev - a moze plamienie implantacyjne? :) Ja bym pedzila jutro na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkockastaraczka - pędzę jutro na 100% :) no chyba że zawieje mi drogę :) oprócz tego plamienia bolał mnie lewy jajnik (prawdopodobnie z niego było jajeczkowanie bo na prawym niestety mam liczne pęcherzyki :( ) No a teraz mam objawy podobne do tych ciążowych ale mąż mi każe nie wariować jeszcze żeby później gdyby przyszła @ było mniejsze rozczarowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie jeszcze wczoraj miałam takie bóle jak na okres, dziś już nie mam, pozaznaczałam w kalendarzu objawy, to dopiero pierwszy cykl, więc na razie się obserwuję i notuję sobie wszystko :P rosev już wiele razy czytałam że nawet kilka dni po spodziewanej @ test sikany nie pokazywał ciąży a jednak była. U każdego jest inaczej, ja w pierwszej ciąży zorientowałam się że coś jest nie tak kilka dni przed spodziewaną @ i od razu dwie grube krechy, także wiedziałam wcześniej, wtedy miałam cykle 28 dniowe i to był pierwszy cykl starań ale nic nie notowałam i nie kombinowałam a co najważniejsze nie nakręcałam się, teraz mam 33 dniowe, także więcej czekania ale mam nadzieję że uda się również szybciutko zajść w ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Witajcie dziewczyny ja już w pracy ale jeszcze dzisiaj i wolne hura....:-) zyrafka -dawaj znać od razu jak będziesz już coś wiedzieć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny :) hejka rosev, opowiadaj co tam u Ciebie, bo jestem ciekawa :P u mnie zima na całego !!! hej kotek, też czekam na weekend :D wczoraj był u mnie Mikołaj !!! nooo w szoku jestem :D a podobno przychodzi tylko do "grzecznych dziewczynek" haha,a Wy jak tam? byłyście grzeczne? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula- no to pewnie byłaś grzeczna :-P a do mnie hm.... może przyjdzie dzisiaj no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
no to czyli byłaś grzeczna :-) a ja zobaczę potem czy zasłużyłam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u nas mikolaj tylko do dziecka przyszedl :D mam nadzieje ze rosev przyniesie dzisiaj dobre wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka123
hej dziewczyny... nie wytrzymalam i zrobilam test :P w aptece nie bylo tych o czulosci 10 mlU wiec kupilam te zwykle (zupelnie nie wiem po co). ten dzisiejszy wyszedl niestety negatywnie... ale za tydzien w piatek zrobie drugi i dopiero uwierze jak bedzie negatywny lub pozytywny(czego oczywiscie bardzo bym chciala)... i zauwazylam ze piersi zaczely mnie bolec jeszcze bardziej. tylko one nie sa takie jak zawsze przed @ bo sa normalne tak jak codziennie tylko ze zaczely bolec w gorze i zwlaszcza po bokach. i wczoraj jak juz lezalam w lozku wieczorem to mocniej mnie bolalo podbrzusze juz myslalam ze to @ ale nic nie bylo chociaz do terminu @ mam jeszcze 7 lub 8 dni... juz sama nie wiem, poczekam jeszcze i zobacze co bedzie.. ale na pewno napisze!!!! milego dnia zycze ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
Hej karmelka, tyle dni przed @napewno nie wyjdzie, ale ja mimo to tez kilka razy robilam:)A moj mikolaj zabiera mnie na kolacje:D Mnie jakby dzisiaj delikatnie bolaly piersi ale raczej sobie wmawiam, bo chce zeby bolaly. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Już jestem po badaniu beta i czekam na wyniki :) mam nadzieje że o 15 już będą :) Jakby się udało byłby to najlepsze prezent ever na mikołaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×