Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

Gość kotek 1985
paula to pisz jeszcze raz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz :D dzień dobry :) karmelka spokojnie,bo zwariujesz !!! Mam nadzieje,że uda Ci się w tym miesiącu !!! ktoś musi zacząć !!! Musisz wziąć to na spokojnie, i nie przejmuj się,to dopiero Twój pierwszy cykl, co powiesz przy np.5 ??? Wierzę, że nie będziesz musiała tak długo czekać (jak np.ja :/ )ehh....chwal się tu szybko, testowałaś??? hejka ewelinka, witamy :) dopisz się do tabelki:) panna - ja też tak wariowałam na początku, wymyślałam imiona, gdzie postawie łóżeczko itp, heh, teraz już mi przeszło... :/ hejka kotek :) wyślij mi namiary na inne koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
Helo zaproszenie przyjete.mam do Twojego imienia slabosc.Bardzo dobrze mi sie kojarzy:).Robie kawe,jestem po sniadanku bo ja to ogolnie musze zjesc conajmniej godzine po pobudce.U mnie na ukochanym Slasku piekne slonce sie wychyla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula- posłałam ci już kogo masz szukać na fb :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
panna 1985 - to z czym ci się kojarzy :-) u mnie też piękna pogoda ale zimno jak ch....... :-P ale teraz tak słonecznie mam w biurze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
Paula szukaj mnie u kotka na fb.Nasz kotek85 dobra dziewczyna jest-po takich profilach idzie cos wywnioskowac,pewnie Kotek dobra dusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
Z dobrymi czasaminz dziecinstwa-babcia miala tak na imie i nawet podobne nazwisko;kojarze zawsze z przytulaniem,cieplym kakao,obiadkiem i babcina miloscia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
Paula milo mi hehe ,ja przecietna slasko frelka.ale moj pies za to jest z******ty hehe widac po profilu.ten pies ma sie za dobrze;znajomi gadaja,ze mam sobie juz "zrobic" dziecko bo swiruje z tym buldogiem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
panna -nio to przytulam cię i ja :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Panna -słodkie te psiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna - ja mam bernardyna :D aczkolwiek cały czas jest u mojej mamy :/ mi pozostał chomik, który jest niezłym cwaniaczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
chomik - też miałam ale jak byłam dzieckiem słodkie zwierzątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula212121- co dobrego robisz dzisiaj na obiadek bo ja to na dzisiaj kupiłam sobie zupkę chińską hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Już was odnalazłam na fb, za pomocą kotka :) Witamy ewelina :) Piszcie dziewczyny, ja będę dopiero popołudniu, mam dzisiaj ważną misję do spełnienia, a potem będę nadrabiać zaległości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
zyrafka- to co to za misja :-) ja jak wrócę do domu to od razu robię test bo gość mnie wystraszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
Kotek dziekuje ja tam przytulanki baardzo lubie :-D Paula przyjelam zaproszenie i zabieram sie na przeszpiegi po Twoim profilu Przyznac sie,ktora jeszcze mi wyslala zaproszenie?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek - mam barszcz czerwony ze wczoraj, zrobie kotleciki ryżowe i jakąś sałatkę do tego :) - zupka chińska? nie jedz tego świństwa :P sama chemia, to nie dobrze dla organizmu, który przygotowuje się na dzidziusia :P już lepsza jakaś drożdżówka :D mój M.bardzo dba o zdrowe jedzenie, zero słodkich napoi, nie pamiętam kiedy ja chipsy jadłam hehe :P a zupka chińska? - hmm....ze 3 lata temu kosztowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz szybkie śniadanko i muszę siostrze paczkę zapakować i posłać do Australii, dostałam listę rzeczy i czuję że to nie będzie łatwe zadanie :) Kotek dawaj znać co i jak z tym testem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
ja też sobie dokładnie was pooglądam bo wczoraj to nie miałam za bardzo czasu bo szukałam was na fb a potem informowałam kto kogo ma szukać hi hi super mam nadzieję że reszta dziewczyn też dołączy do nas na fb no to tera już kiedyś na pewno musimy się spotkać na pogaduchy :-P i mam nadzieje że wtedy już wszystkie będziemy mieć brzuszki będzie zjazd ciężarnych hi hi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka134
Hej dziewczyny w nocy brzuch w ogole nie bolal @ tez nie ma test oczywiscie negatywny... za to piersi bola 3 razy bardziej ale nie mam sie juz co nakrecac teraz czekam na @. Zycze wam moje drogie milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula212121-no chińska to sama chemia a ja je tak lubię ale racja trzeba zmienić dietę :-P ale dzisiaj chyba jeszcze się skuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek jestem jak najbardziej za!!! "zjazd ciężarówek" haha karmelka - jeszcze nic straconego :) do @ masz jeszcze kilka dni, poczekaj, a jak nie przyjdzie to zrób kolejny test :) oby pozytywny ! ja też mam dzisiaj sprzątanie na głowie, do sklepu się trzeba wyzbierać, ogarnąć jakoś to wszystko,a tak mi się nie chce :D "chce tu zostać i zawsze z Wami być, nawet kiedy będzie źle" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula212121-zawsze już będziemy z tobą jeszcze będziesz odganiac się od nas hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
Hmm musze to ogarnac Zyrafka brala niedawno slub,a Paula konczyla Uniwerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna - tak :) w czerwcu uzyskałam tytuł mgr i koniec z nauką, choć miałam iść na doktorat :/ odechciało mi się w ostatniej chwili,a teraz żałuje, bo i tak nic nie robie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna - tak :) w czerwcu uzyskałam tytuł mgr i koniec z nauką :P choć miałam iść na doktorat to w ostatniej chwili mi się odechciało, teraz żałuje,bo i tak nic nie robie :/ kotek - myślę,że to raczej Wy będziecie mieć dość mojej paplaniny :D aczkolwiek podziwiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula- podziwiam? fajnie wyszło z fb :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
no uciekły :-P dobrze ja też muszę troszku popracować nie można się tylko obijać a dzisiaj ważny kontrakt do podpisania a ja tu gadu gadu hi hi :-) ale podgląd będę mieć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×