Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

Gość panna1985 sl
Paula to jak dziewczynyn beda mialy nas dosc to sobie we dwie Popaplamy:-D Kotek jak w pracy?Ja mam mniej luzu niz wczoraj ale jest i tak git skoro doskakuje do tableta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
panna- no pięknie ja też mam troszku pracy ale cały czas mam podgląd na kafe i na fb :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny masakra - muszę się ogarnąć i do sklepu haha, dzisiaj mam kilka rzeczy do zrobienia w kuchni - bułeczki nadziewane pieke (pierwszy raz) :D i obiad - a tak mi z Wami dobrze,że nic mi się nie chce :D i tak podziwiam,że Wy w pracy,a tak czynnie uczestniczycie w pogaduchach na tym zaczarowanym forum :D ehh - lece do tego sklepu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie idzie tu do was nie zaglądać :D To już chyba jakiś nałóg :D Ale siostry nie ma jeszcze na skypie także mam chwilę czasu :P Panna - jakby na to nie patrzeć to brałam dwa śluby :P Najpierw cywilny na początku 2011 r, a kościelny dopiero teraz, najpierw musieliśmy datę przełożyć bo teściowa była już umierająca i tak nie wypadało, a potem czekaliśmy żeby żałoba się skończyła. I po dwóch latach drugi ślub :) Teraz się śmiejemy że za kolejne 2 lata trzeba będzie odnawiać przysięgę małżeńską hehe Zlot ciężarnych byłby dobry, szczególnie w późniejszych miesiącach ciązy hehe jakby nas ktoś zobaczył to pomyślałby że plaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
oj dziewczyny mi też tu z wami tak dobrze że nawet w pracy ciężko się skupić tylko zaglądam non stop. Hi hi z tą plagą to dobre jest :-P same ciężarówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
zyrafka- ja tez tak miałam najpierw cywilny potem po trzech latach kościelny no i niestety rozwód potem nas dopadł ale już teraz w moim życiu jest ok zresztą co ja tu będę zanudzać już jest ok i to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
zyrafka- no tak się niestety potoczyło ale teraz jestem szczęśliwa i to jest najważniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaS855
kotek 1985............28........................2cs............... ........@? paula212121........25........................9cs......... ..............@31/1.01 zyrafka102............24........................1cs...... ................@19.12 karmelka123........22........................1cs......... ..............@11.11 adaaaaaa.............24.........................3cs...... ...............@06.01 Szkockastaraczka....29...................2cs(11cs)... ........@19.12 rosev.......................24.......................2cs. ....................@03.12 monisia647..............28.....................36cs...... .............@19.12 panna85 sl................28.......................1cs.............. .......@3.12 EwelinaS855.............28.......................4cs....................@27.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaS855
Dzien dobry ! nie zwariuje , bo ja sama tez mam juz cisienie co miesiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
ewela- ostatnią @ miałaś 27.11 to do tabeli kochana wpisz aktualne cali grudniową @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
Paula co Ty na tych zakupach kupujesz hehe,ja dzis skocze pokupowac jakies swiateczne ozdoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaS855
ale skonczyla sie 30 list , grudniowa moze nie nadejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
Super Ewela,ja bym chciala tak:urodzic w przysalym roku,w maju na slubie nie miec duzego brzuszka,nie chodzic tez z takim wielkim np w sierpniu bo cieplo hehe noo i juz zeby nastepne swieta spedzic z dzidziusiem.Bozzziu hehe,ale plec za to jest zupelnie mi obojetna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane :* żyrafka to Ty wysłałaś mi zaproszenie na fb?? :) uaktualniam tabelę bo dzisiaj dostałam plamienia więc pewnie spóźniona @ się rozkręca :( i przede mną około 40 dłuuuugich dni czekania :( kotek 1985............28........................2cs............... ........@? paula212121........25........................9cs......... ..............@31/1.01 zyrafka102............24........................1cs...... ................@19.12 karmelka123........22........................1cs......... ..............@11.11 adaaaaaa.............24.........................3cs...... ...............@06.01 Szkockastaraczka....29...................2cs(11cs)... ........@19.12 rosev.......................24.......................3cs. ....................@ 12-19.01 monisia647..............28.....................36cs...... .............@19.12 panna85 sl................28.......................1cs.............. .......@3.12 EwelinaS855.............28.......................4cs..... ...............@27.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaS855
Ja bym chciala dzidziusia na czerwiec , ale to jest nierealne juz :( Nie wiem co sie dzieje , bylam na badaniach , niby wszystko w porzadku,ale nic , co miesiac @ :( a najgorsze ze mam cykle nieregularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina nie martw się ja tez mam nieregularne cykle :( teraz @ spoźniła mi się ponad tydzień:( dla pocieszenia powiem Ci że moja kuzynka przy 3-4 owulkach w roku ma dwójkę dzieciaczków:) więc nam też się uda, trzeba tylko czasu i wyluzowania ( a to najtrudniejsze) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - zanim ja się wyzbierałam, pomalowałam haha, ale już jestem :D mi wszystko jedno, kiedy się maleństwo urodzi - żeby się tylko udało ehh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
Rosev-czemu jeszcze Cie nie mam w znajomych:( Ewela spokojnie wieksza spinka zle wplywa na zajscie.u mnie gdyby nastapily na serio powazne problemy to pewnie ze mna by bylo cos nie tak pewnie przez te tabsy anty.Moj S ma juz syna prawie pelnoletniego:-D wiec jak co to juz jestem macocha.wiec pewnie S zostanie szybciej dziadkiem niz ja matka haha ale jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaS855
Masz racje Paula , oby sie w koncu udalo :) ja myslalam na poczatku ze cos ze mna nie tak , ale widze ze nei tylko ja mam problemy, a razem zawsze razniej :) PS sorki ze nei dodaje akcentow, ale to nei z lenistwa :D nie mam klawiatury pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaS855
Panna , hahaha ale to slowa jest starszne nie? :p macocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
mnie też obojętne kiedy dzidzia się urodzi byle była zdrowa :-) ale były by jaja jakbyśmy w jednym miesiącu zaszły wszystkie naraz hi hi wiem wiem nie realne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek wszystko możliwe :) ale jak już jedna zaskoczy to potem każda po kolei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
rosev- no ja nie widzę inaczej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u mnie lipa w tym cyklu i w przyszłym raczej też.Wczoraj byłam u gina i mam torbiel,póki nie się nie wchłonie to nie zrobią mi insyminacji, a jak się nie wchłonie t będę musiała brać tabletki anty. więc u mnie do lutego nic nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia przykro mi :( tez miałam torbiel i niestety musiałam anty brać ale po 1 opakowaniu się wchłoneła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×